برگزیده های پرشین تولز

GPS / سخت افزار - راهنما - سوال و جواب

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
منظورت همین BT-R920 هستش بهروز جان؟ :
pic5b.jpg
pic1b.jpg

نه. این که شما گذاشتی جدیدتره.
مال من BT R700 هست. اینم عکسش:

r700_oben.jpg

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
داش فرهاد بالاخره خریدی یا نه؟

مخلص آقا بهروز نازنین:happy: :happy: :blush:
سفارشش رو دادم به عموم...احتمالاً تا 2-3 روز دیگه تهیه ش می کنن...و آخرای اسفند می رسه دستم..:wacko:
یه دونه Visiontac VGPS-700 گفتم بگیرن...کوچیکترین و خوشگلترین BT GPS دنیا!!!
294.gif

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
مخلص آقا بهروز نازنین:happy: :happy: :blush:
سفارشش رو دادم به عموم...احتمالاً تا 2-3 روز دیگه تهیه ش می کنن...و آخرای اسفند می رسه دستم..:wacko:
یه دونه Visiontac VGPS-700 گفتم بگیرن...کوچیکترین و خوشگلترین BT GPS دنیا!!!
294.gif

مبارکتون باشه. واقهاً خوشگل و کوچیک و نازه.
تنها مشکلش باطری کمشه:
Built-in Battery: Built-in rechargeable lithium polymer battery with capacity (850mAh) which enables VGPS-700 to run 8 to12 hours

مثل اینکه مصرف باطریش هم زیاده. چون مال من 1050mAh هست و 24 ساعت کار میده اما این کوچولو 850mAh و 12 ساعت کار!!!!:(

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
تنها مشکلش باطری کمشه:
Built-in Battery: Built-in rechargeable lithium polymer battery with capacity (850mAh) which enables VGPS-700 to run 8 to12 hours

مثل اینکه مصرف باطریش هم زیاده. چون مال من 1050mAh هست و 24 ساعت کار میده اما این کوچولو 850mAh و 12 ساعت کار!!!!:(

ممنون:happy: ... والا فکر نکنم ما با این نقشه هایی که نداریم بتونیم از 10-12 ساعت بیشتر توی روز استفاده کنیم
164.gif
.. ولی این یه باطری باکس هم همراهش هست که داخلش 4تا باطری AAA قرار می گیره و وصل می شه بهش، و 7-8 ساعت شارژ اضافه می ده
298.gif

راستی بهروز جان من اگه بخوام بگم برام تستش کنن با لپ تاپ یا ppc ، از چه برنامه ای باید بگم استفاده کنن؟ کلاً چه جوری می شه قبل اینکه بیارنش تستش کنیم و مطمئن بشم که ناقص و معیوب نیست یه وقتی!؟

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
تنها مشکلش باطری کمشه:

ممنون:happy: ... والا فکر نکنم ما با این نقشه هایی که نداریم بتونیم از 10-12 ساعت بیشتر توی روز استفاده کنیم
164.gif
.. ولی این یه باطری باکس هم همراهش هست که داخلش 4تا باطری AAA قرار می گیره و وصل می شه بهش، و 7-8 ساعت شارژ اضافه می ده
298.gif

راستی بهروز جان من اگه بخوام بگم برام تستش کنن با لپ تاپ یا ppc ، از چه برنامه ای باید بگم استفاده کنن؟ کلاً چه جوری می شه قبل اینکه بیارنش تستش کنیم و مطمئن بشم که ناقص و معیوب نیست یه وقتی!؟

ایول پس حله.
برنامه Arcpad یا ArcGIS برای امتحان کردن با loptop خوبه. فقط باید port هارا تعیین کنند.

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
من که واقعاً از نوکیا متنفرم. خودمم نمیدونم چرا.
نوکیا هنوز خودش PPC نزده، حالا ادعا میکنه که میخواد برای PPC برنامه هم بزنه. ها ها ها

Nokia releases GPS software for Windows Mobile 5.0 devices

Nokia and their S60 platform and Nokia-owned Symbian Ltd, are main competitors of Windows Mobile phones, so it may look strange that Nokia is releasing software for Windows Mobile... but clearly Windows Mobile is getting stronger and stronger, and therefore it makes increasingly less and less sense not to support Windows Mobile.

Next logical step: Nokia mobile phones powered by Windows Mobile!

این یک برنامه GPS هست که معرفی کرده : smart2go

smart2go mapping and navigation platform made available for the most popular mobile operating systems

Nokia today announced that it is making its smart2go mapping and navigation platform, available for free download (www.smart2go.com), enabling millions of people to use the most comprehensive map coverage offered on a mobile device. The platform allows for mapping and routing in over 150 countries and has support for full turn-by-turn satellite navigation in over 30 countries. The application allows people to view where they are on a map, search for points-of-interests (POI) around them and create routes to get them there free of charge. Nokia plans to start offering the smart2go application for free, on Saturday, February 10th, for selected Nokia S60 and Windows Mobile 5.0 devices initially and has plans to roll out support for most of the major mobile OS platforms including Nokia S60, Series 40, PocketPC, Linux and other Windows Mobile devices.

smart2go is new: the software turns mobile computers, smartphones and PDAs into local mapping and routing engines with a navigation option, providing worldwide mapping free of charge. In so doing, the unique hybrid solution combines the advantages of on-board and off-board navigation. Maps and location-aware content only need to be loaded once - they are then always available on the client. As smart2go will carry the application name "Nokia Maps" across many future Nokia devices, it will also be available for a diversity of other operating systems such as Windows Mobile 5 and Linux, in the future.​

Download smart2go from here​

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
جناب شیوایی من چطوری میتونم کل نقشه های شما را داشته باشم؟

jalinoor

Registered User
لایک‌ها
0
بهروز جان دستت درد نکنه ممنون از زحماتت

بهروز جان یه لطفی کنی برنامه های مختص لب تاب رو هم لینک دانلودش رو بزاری ممنون میشم

یه مقدار هم در موردشون راهنمایی کن

اخه من یه gps بلوتوس برا لب تابم گرفتم اصلا نمیدونم سالم هست یا نه میخوام راش بندازم

اگه کمک کنید ممنون میشم

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
وي گفت: سرويس ‪mms(‬سرويس ارسال پيام تصويري) ايرانسل نيز از آخر سال جاري و سرويس ‪)gps‬موقعيت ياب) نيز پس از كامل شدن سايت‌هاي ‪bts‬ايرانسل در تهران، در اختيار مشتركان قرار خواهد گرفت.

اینو توی پی سی وورلد دیدم از یه جا نقل قول کرده بودن...یعنی A-GPS هم می خوان ارائه بدن؟!؟!
263cylj.gif

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بهروز جان دستت درد نکنه ممنون از زحماتت

بهروز جان یه لطفی کنی برنامه های مختص لب تاب رو هم لینک دانلودش رو بزاری ممنون میشم

یه مقدار هم در موردشون راهنمایی کن

اخه من یه gps بلوتوس برا لب تابم گرفتم اصلا نمیدونم سالم هست یا نه میخوام راش بندازم

اگه کمک کنید ممنون میشم

شرمنده جناب. من لینک برنامه های GPS برای Loptop را ندارم.
اما همین arcpad نسخه PC هم هست توش. شاید اون به کارتون بیاد

jalinoor

Registered User
لایک‌ها
0

ممنون بهروز جان من برنامه و نقشه کالیبره شده تهران رو برای لب تاب پیدا کردم

و تونستم راش بندازم مشکل من این بود که توی فضای مسقف تست میکردم و gps جواب نمیداد

مشکل حل شد :)

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1

ممنون بهروز جان من برنامه و نقشه کالیبره شده تهران رو برای لب تاب پیدا کردم

و تونستم راش بندازم مشکل من این بود که توی فضای مسقف تست میکردم و gps جواب نمیداد

مشکل حل شد :)

میشه بگی این که برای loptop پیدا کردی برنامش چیه و نقشش جیه؟ از کجا گیر آوردی؟ لینک داری ازش؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
می گم بهروز جان...و باقی اساتید...از Microsoft Streets & Trips لینکی ندارید؟
tooth.gif

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
google در راستای خدمات بی نظیر خود در عرصه خدمات اینترنتی، این دفعه دیگه واقعاً ترکوند.

Googel Maps

phone_en.png

فعلاً خود برنامه را داشته باشید، بعداً در موردش بیشتر میگم.

More Info

Download from here for Pocket PC

Download from here for Palm

ممنونم از Lover عزیز که این برنامه را به من معرفی کردند. :happy:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
google در راستای خدمات بی نظیر خود در عرصه خدمات اینترنتی، این دفعه دیگه واقعاً ترکوند.
Googel Maps
البته می گن فقط واسه آمریکای شمالیه...درسته؟
80.gif

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
البته می گن فقط واسه آمریکای شمالیه...درسته؟
80.gif

مثل خود سایت wikimapia ، دو حالت داره. MAP و Satellite . حالت نقشه فعلاً فقط امریکا شمالی را داره، اما حالت ماهواره دقیقاً همون تصاویری را نشون میده که google earth نشون میده. یعنی از همون server دانلود میکنه. شما نصب کن برو رو مشهد، خودت میفهمی چه حالی میده:happy:

pshivaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مثل خود سایت wikimapia ، دو حالت داره. MAP و Satellite . حالت نقشه فعلاً فقط امریکا شمالی را داره، اما حالت ماهواره دقیقاً همون تصاویری را نشون میده که google earth نشون میده. یعنی از همون server دانلود میکنه. شما نصب کن برو رو مشهد، خودت میفهمی چه حالی میده:happy:

بزرگوار برای اینستال کردن کار ویا برنامه خاصی میخواد؟ من نتونستم این برنامه رو بریزم. ممکنه یک راهنمایی بفرمایید

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
شما برنامه های خوبی دارید، اما متاسفانه کسی نیست که نقشه هاشو برای ایران درست کنه. من هم IGO 2007 را دارم. خیلی کامله به عنوان یک Navigator .

بزرگوار برای اینستال کردن کار ویا برنامه خاصی میخواد؟ من نتونستم این برنامه رو بریزم. ممکنه یک راهنمایی بفرمایید

چون این فایل فرمت Cab داره، فقط کافیه اینو توی دستگاه copy کنید و از طریق file manager نصب کنید. خیلی راحته که !!

nima62us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از دوستان ممکنه یکی فرق gprs و gps رو به من به زبان ساده بگه:blush: :D

بالا