برگزیده های پرشین تولز

كارهايي شگفت انگيز توسط دراويش كردستان - فیلم واقعی - کم حجم

athar

Registered User
لایک‌ها
8
فکر کنم با طب سوزنی بشه این کار رو انجام داد.

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
شگفت انگیز اینجاست که یک انسان که عقل و خرد داره چرا باید از روحش برای این کارهای بی هدف و ضربه زدن به بدنش استفاده کنه؟ این با زنجیر پاره کردن چه فرقی داره! همونه از نوع روحیش...

athar

Registered User
لایک‌ها
8
چه ربطی داره برادر(ان)؟! من اول فکر کردم بحث علمی خواهد بود, اما انگار خرافات اولویت بیشتری داره!!!
تنها نکته ی شگفت انگیز این کار اینه که اون شخص درد رو احساس نمیکنه و این میتونه دلایل زیادی داشته باشه.
اول اینکه از نظر تمرکز ذهن قدرت بالایی داره و میتونه کاملا به خودش مسلط باشه. مثل راهبان بودایی ای که خودسوزی میکنن.
دلیل دوم اینه که خودش رو بی حس کرده باشه. این کار با دارو قابل انجام هست. مثل عملهای سرپایی که دست طرف رو شکاف شونصد سانتی میدن اما خودش متوجه نمیشه, چون اون قسمت کاملا بی حس هست. مطمئن نیستم اما فکر کنم با طب سوزنی هم بشه عصبها رو کور کرد طوری که شخص متوجه درد نشه.
اما در هر صورت بدن شخص آسیب میبینه.
حالا این چه ربطی به روح داره؟!!
البته اگه دوستان جنبه ی اعتراف رو داشته باشن در اینصورت باید اعتراف کنم که نکته ی عجیب دیگه اینه که هنگام سوراخ شدن بدن این اشخاص خون از بدنشون بیرون نمیاد! در این مورد چیزی نمیتونم بگم. شاید اینم به تمرکز یا بی حسی و ... مربوط باشه. اما در هر صورت میدونم به روح ربطی نداره!!! :lol:

mohamadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در هر حال این فیلم درمقابل چشم حاضران گرفته شده و اگر قرار باشه طرف بی حس باشه نمیتونه راه بره
این دراویش قرنها هست در کردستان ایران زندگی میکنن و دوره هایی از ایمان و شناخت رو میگذرونن بین خودشون حالا من از اونش خبر ندارم ولی زمانی که انسانهای کاملی میشن طبق اعتقادات خودشون این کارا ازشون برمیاد بالاخره باید یه جوری معلوم بشه که طرف خودش رو ساخته یا نه کامل شده یا نه وگرنه کسی مرض نداره سیخ کنه تو چشم و چال خودش
انقدر هم تعجب اور نیست مرتاضای هندی هم از این کارا میکنن ولی این از نوع ایرانیش هست تو مملکت خودمون

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
در هر حال این فیلم درمقابل چشم حاضران گرفته شده و اگر قرار باشه طرف بی حس باشه نمیتونه راه بره
این دراویش قرنها هست در کردستان ایران زندگی میکنن و دوره هایی از ایمان و شناخت رو میگذرونن بین خودشون حالا من از اونش خبر ندارم ولی زمانی که انسانهای کاملی میشن طبق اعتقادات خودشون این کارا ازشون برمیاد بالاخره باید یه جوری معلوم بشه که طرف خودش رو ساخته یا نه کامل شده یا نه وگرنه کسی مرض نداره سیخ کنه تو چشم و چال خودش
انقدر هم تعجب اور نیست مرتاضای هندی هم از این کارا میکنن ولی این از نوع ایرانیش هست تو مملکت خودمون

آیا شما می دانستید که این افراد متعلق به فرقه علی الهی هستند که اعتقاد به خدایی علی دارند؟
منظور شما از ایمان و شناخت چیست؟

mohamadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا شما می دانستید که این افراد متعلق به فرقه علی الهی هستند که اعتقاد به خدایی علی دارند؟
منظور شما از ایمان و شناخت چیست؟

دوست گرامی
کردستان و دراویش ان سنی هستند و این کارها ربطی به دین نداره گفتم این یه سری اعتقادات جدا در پرورش و تکامل روح هست - قبل از اسلام هم در کردستان بود - بیخودی که به کسی نمیگن کرد
یوگا هم همینه تقریبا البته از نوع نرمش - ولی این کار دراویش از نوع سختش هست و در اخر امتحان هم باید پس بدن وگرنه از کجا معلوم طرف روحی قوی داره روح که دیده نمیشه
اون دراویش بیشتر در پی ماورا هستند و عالم برتر اصلا اسمشون هم روشون هست درویش
در پی کشف عوالم دیگه هستن و در پی تسلط بر روح

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
ایمان حتما نباید به خدا باشه... حتی بعضی اوقات ایمان به شیطان و روابطی که دارند باعث انجام این کارها میشه.

mohamadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایمان حتما نباید به خدا باشه... حتی بعضی اوقات ایمان به شیطان و روابطی که دارند باعث انجام این کارها میشه.
اتفاقا ایمان حتما باید به خدا باشه و نه غیر
در ثانی منکه گفتم این کارا پرورش روح هست یه نوع ورزش ناشناخته و خطرناک محلی هست
من تا حالا نشنیدم کسی بگه مرتاض هندی به شیطان علاقه داره
همه به به و چه چه میکنن که چه نیروهایی در انسان نهفته هست چه اراده ای

بهتره به جای بدبینی و حرف از شیطان و جادو جمبل به این فکر کرد که واقعا روح چی هست کی اینهمه قدرت داره که جسم رو تحت اراده خودش میگیره اون جسم خراب نمیشه- مثلا گفته شده در بهشت انسان جاودانی هست و هیچ وقت جسمش خراب و فاسد نمیشه و نمیمیره بهشت هم مال کسانی هست که روحی سالم داشته باشند و الوده به گناه نکرده باشن با دیدن این فیلم میشه باور کرد که روح اگر قوی باشه جسم فنا ناپذیر میشه نه قطع میشه نه بریده میشه نه اسیب میبینه - البته با فرض اینکه جهانهای رو به رو فرق هم داره با این جهان
ولی هیچ بشری نمیشناسه روح خود را

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
فکر کنم اینکار با تمرکز بالا و توانایی بالای کنترل اعضای بدن صورت بگیره.
اصولا خیلی از کسانی که به مراحل بالایی میرسن افتاده تر و مرموز تر میشن و ممکنه تا آخر عمر کسی از توانایی آنها اطلاعی پیدا نکنه

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
راستش من از دیدن این صحنه ها خیلی می ترسم.نه اینکه خود صحنه وحشتناک باشه...می ترسم همین یه ذره اعتقاد نداشتم هم به باد بره!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تاپیکش که جالب بود. باید دید فیلمش چطوره (در حال دانلوده)

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوه! دیدم خیلی خفن بود و 100 درصد واقعی. فقط:

1- اینا بلدن سیخ رو از کجا رد کنن که آسیبی نداشته باشه. مثلاً از بین 2 تا عضله طوری که سیخ از لنف بینشون رد بشه و هیچ کدوم از عضله ها آسیب نبینه.

2- اینا روح و روانشون رو پرورش دادن که از پس هر رنج و سختی بر بیان و درد رو تو مغزشون ایگنور کنن.

3- فقط نمیدونم چرا خون نمیاد!

PaPaNoel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بازم تنگنا همتونا گذاشته سر کار

chia

Registered User
لایک‌ها
2
با سلام

چون اين موضوع در مورد سرزمين منه لازم دونستم توضيحاتي در اين مورد بدم

تاريخ رياضت در كردستان به قبل از اسلام و حتي قبل از زردشت برميگرده

اين اعمال به صورت نسل به نسل از اجداد ما به ارث رسيده و تلفيقي از دانايي هاي پزشكي و تمركز روح و تقويت هيجانات دروني با استفاده از انجام حركاتي موزون و مخصوص است

اين اعمال اول از انجام حركات بالا و پايين سر كه به آن ذكر ميگويند شروع ميشود اين كار با نواختن دف يا هر ساز تحريك كننده ي ديگه امكان پذير است ( يه چيزي تو مايه هاي سر زدن هنگام شنيدن موسيقي تكنو)

با انجام مكرر اين كار نوعي فعلو انفعالات شيميايي درون مغز بوجود مياد كه ميشه گفت باعث بي حس شدن اندام بدن ميشه

بعد پس از مقداري تعمق و پايداري روح اين اعمال روي جسم صورت ميگيره كه همراهي روح با جسم باعث ميشه كه كمتر جسم صدمه ببينه (البته جوري نيست كه هيچ آسيبي به جسم نرسه)

شخص ذكر كننده بايد سالها رياضت و تعليم ببينه تا بتونه اين كارها رو انجام بده

و شخص تعليم دهنده اول بايد مطمئن بشه كه شاگردش داراي ظرفيت دروني كافي هست يا نه

چون هر كسي شرايط اين آموزشها رو نداره

از ساده ترين تعاليم اينه كه شاگرد بايد 40 روز با روزي 1 خرما يا بادام و 7 جرعه آب سر كنه و در طول اين مدت نبايد نور مستقيم خورشيد رو به چشم ببينه

اين تصاوير كه شما گذاشتيد خيلي ساده هستن و از ابتدايي ترين كارهاي اين افراده

كارهاي خيلي خطرناكتري وجود داره كه انجام ميدن و البته اجازه نميدن كسي فيلمبرداري كنه

من اين اطلاعات رو از يه شخص كه دوران آماتور اين آموزشها رو گذرونده بود پرسيدم

اگه سوال ديگه اي داشتيد بگيد حمتا جواب خواهم داد

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش Chia

همینکه بگی چرا وقت فرو کردن این فلزات خون نمیاد خیلی خوب میشه.

mohamadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

چون اين موضوع در مورد سرزمين منه لازم دونستم توضيحاتي در اين مورد بدم

تاريخ رياضت در كردستان به قبل از اسلام و حتي قبل از زردشت برميگرده

اين اعمال به صورت نسل به نسل از اجداد ما به ارث رسيده و تلفيقي از دانايي هاي پزشكي و تمركز روح و تقويت هيجانات دروني با استفاده از انجام حركاتي موزون و مخصوص است

اين اعمال اول از انجام حركات بالا و پايين سر كه به آن ذكر ميگويند شروع ميشود اين كار با نواختن دف يا هر ساز تحريك كننده ي ديگه امكان پذير است ( يه چيزي تو مايه هاي سر زدن هنگام شنيدن موسيقي تكنو)

با انجام مكرر اين كار نوعي فعلو انفعالات شيميايي درون مغز بوجود مياد كه ميشه گفت باعث بي حس شدن اندام بدن ميشه

بعد پس از مقداري تعمق و پايداري روح اين اعمال روي جسم صورت ميگيره كه همراهي روح با جسم باعث ميشه كه كمتر جسم صدمه ببينه (البته جوري نيست كه هيچ آسيبي به جسم نرسه)

شخص ذكر كننده بايد سالها رياضت و تعليم ببينه تا بتونه اين كارها رو انجام بده

و شخص تعليم دهنده اول بايد مطمئن بشه كه شاگردش داراي ظرفيت دروني كافي هست يا نه

چون هر كسي شرايط اين آموزشها رو نداره

از ساده ترين تعاليم اينه كه شاگرد بايد 40 روز با روزي 1 خرما يا بادام و 7 جرعه آب سر كنه و در طول اين مدت نبايد نور مستقيم خورشيد رو به چشم ببينه

اين تصاوير كه شما گذاشتيد خيلي ساده هستن و از ابتدايي ترين كارهاي اين افراده

كارهاي خيلي خطرناكتري وجود داره كه انجام ميدن و البته اجازه نميدن كسي فيلمبرداري كنه

من اين اطلاعات رو از يه شخص كه دوران آماتور اين آموزشها رو گذرونده بود پرسيدم

اگه سوال ديگه اي داشتيد بگيد حمتا جواب خواهم داد
خيلي متشكر زنده باد کرد قهرمان
74.gif
74.gif
74.gif

بالا