برگزیده های پرشین تولز

PlaneShift بهترین گیم آنلاین جهان

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
news2.gif

PlaneShift
یه گیم باحال آنلاین پیدا کردم با نام PlaneShift نوع بازی مثل ابلیوژن Oblivion هست یعنی نوع نقش آفرینی Rolleplaying هست ولی شما آنلاین میری کار میکنی شغل پیدا میکنی از بقیه کمک میخوای یا حتی ازدواج میکنی به شهرهای مختلف میری و تو معدن کار میکنی بعد طلا هایی که بدست میاری رو میاری به حراج میگذاری یا با کار در معدن آهن میتونی اونها رو توی کوره ذوب کنی و اگر تبحر لازم رو پیدا کرده باشی میتونی از اونها شمشیر بسازی و بفروشی ... یوزرای خارجی ریختن توش همشونم با معرفتن هر مشکلی داشته باشی میان کمکت میکنن... فقط باید انگلیسی مکالمه کنی

ولی اگر بچه های ایرانی بریزن توش یک محله رو فقط برای ایرانی ها میبندیم!
خلاصه بازیش هم اپن سرس هست گرافیکشم در حد خوبی هست و موضوعاتشم خیلی جالب و پر هیجان هستند
آیدی من توی بازی Aboolios هست و عضو یک اتحادیه صلح طلب هستم اغلب توی میدون شهر قدم میزنم و بعضی وقتها هم توی معدن طلا میرم بعضی وقتها هم میرم از بالای برچ بزرگ شهر میپرم پایین یه جور خودکش! ولی جالبیش اینجاست که وقتی شما میمیرید بازی تموم نمیشه بلکه شما به دنیایی رمز آلود وارد میشید که برای رهایی از اون و رسیدن به دنیای واقعی باید از راههای تاریک و خیلی سخت عبور کنید اگر کسی اومد تو بازی میتونه بیاد تا من راهنماییش کنم من معمولا دم آهنگری وایسادم و اگرم نبودنم میتونه با دستور/tell aboolisoپیغام خصوصی برام بفرسته وبگه ایرانی هست دوست دارم یه اتحادیه ایرانی ها راه بندازیم و یه جنگی توی شهر راه بندازیم جوری که بقیه Guild ها نتونن نگاه چپ بهمون بندازن
multimedia.gif

هر کی خواست میتونم جاهای مختلف شهر رو نشونش بدم
جالبیش اینجاست که با اینترنت دیال آپ هم میتونی توش بازی کنی بدون هیچ مشکلی
من حتی موقع دانلود هم توش میرم هیچ مشکلی پیش نمیاد سرعت اینترنتمم پایینه ...
خلاصه یه دنیای باحالیه می تونید با دوستاتون توی یک شهر مجازی ولی با آدمای واقعی با کاراکترهای مختلف جنگ و دعوا یا خرید فروش کنید ولی مواضب باشید معتادش نشید چون حسابی وقتتون رو میگیره...
لینک دانلودش رو خواست این پایین میگذارم تقریبا 230 مگابایت هست می ارزه بجای چت توی فروم میتونید آنلاین توی یک بازی سه بعدی برید بگردید و خرید و فروش کنید یا حتی صحبت کنید و یا حتی گروه و اتحادیه تشکیل بدید...
development.gif
development2.gif
development3.gif

خلاصه حیف که ایرانی ها نیستن وگرنه خیلی حال میداد... ولی خارجیهاش خیلی با معرفت هستن هر مشکلی داشته باشی کمکت میکنن و هر جایی بخای میبرنت ...
تقربا تمام سیستمها هم میتونن اجراش کنن چون سیستم یا سخت افزار قوی نمیخواد حتی نسخه لینوکس و مکینتاش هم داره...
بعد از اینکه بازی رو دانلود کردید یه رجیستر چند ثانیه ای میکنید و بعد توی بازی با همین یوزر پسور رجیستر شده خودتون لاگین میکنید و بعد ساختن کاراکتر و ورود به دنیای مجازی...
لینک رجیستر کردن
امیدوارم بیاید به این بازی و نقش خودتون رو در جهان مجازی بازی کنید... در دنیا خیلی شناخته شده هست به طوری که لینک تورنتش بیش از 4000 سید و 25000 نفر لیچر داره! پس ببینید چقدر طرفدار داره...

این تنها لینک مستقیمش هست که با هزار بدبختی پیدا کردم آخرین نسخه بازی هم هست

دیدن عکسهایی از نمای بازی

Last edited:

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
آره بیشتر دشمن هاش NPC هستن ولی بعضی از افراد هم دزدی و قتل انجام میدن مثلا من داشتم توی معدن طلا میگرفتم تا گذاشتمش روی زمین یکی اومد برداشت هر چقدر هم بهش گفتم بده نداد آخر سر یه جنگ باهاش راه انداختم که زورش زیاد بود و افراد اتحادیه اومدن کمکم تا بیخیال شد و پولشو به من داد...
یک بار بیای توی بازیش بیخیالش نمیشی...
ماموریت هاش هم دست NPC ها هست که ازت یه چیزایی میخوان و به شهراهای مختلف میفرستنت

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
فعلا دانلودش كردم ، امشب حتما يه سر ميام ;)

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
برو توی Buddy List و آیدی منو Add کن
aboolios

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
خب من همان ماسیشته هستم
کمی در یادگیری کند بودم ولی خوب بود
اگر ممکن است بعضی چیز ها را همین جا توضیح بدهیم؟
اینطوری بهتر است
راستی من همین الان از بازی پرت شدم بیرون
گویا سرور جواب نمی داد

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
آره بعضی مواقع سرور یه دو دقیقه ای قطع میشه...

آره خوبه
حالا تو اون چیزایی که بهت یاد دادیم رو اینجا بنویس ... تا بعدا خودم کارهای حرفه ای ترش رو بنویسم
ولی خداوکیلی حال کردی معرفت بچه ها رو
خیلی حال داد حالا چند تا فاناتیک کشتی؟ ولی خودمونیم زورت زیاد بودا خنجره کار خودشو کرد...
بچه های دیگه ای هم که تازه میان این دستور رو تایپ کنن تا ما بفهمیم کجا هستن
/tell aboolios
بعد پیغامتون رو بنویسید
یکم که زیاد تر شدیم من یه اتحادیه ایرانی ها تنشکیل میدم تا همه راحت فارسی صحبت کنیم

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
راستی Benbandu چرا نیومدی؟

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
من ديشب ساعت 3 اومدم كاراكتر ساختم ولي تا وارد بازي شدم سرور قطع شد دوباره هم نيومدم. ولي باز امشب ميام.

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
یه بار بازی کنی بیخیال WOWمیشی

tntmoney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه بار بازی کنی بیخیال WOWمیشی

سلام دوست عزیز،
اگر واقعاً سرعت زیاد نمی خواد من حاضرم بیام و حتی 3 الی 4 نفر را با خودم بیارم!:happy:
بازیش پینگ پایین می خواد یا نه؟ (دیال آپ هستم)
من عاشق بازیهای نقش آفرینی هستم.

ممنون از معرفی.

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
بازیش اصلا پینگ و لیتنسی پایین نمیخواد من بعضی مواقع با لیتنسی 700 -800 هم راحت بازی کردم...

tntmoney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیشب بازی را دانلود کردم .
خیلی قشنگ بود! نزدیک یک ساعت از اون طرف به اون طرف می رفتم! خیلی شهرش بزرگه!:rolleyes:
پیش یه آهنگری رفتم و مثل این توریستا از اون و این می پرسیدم که معدن طلا کجاست؟ اسلحه فروشی کجاست؟!:cool: آنقدر اونجا موندم تا یکی اومد و گفت بیا این دوتا شمشیرها را از من بخر ،من دیدم به جز 4 تا سیب که از رو زمین جمع کرده بودم چیزی دیگه ندارم;) اونها را بهش پیشنهاد دادم و گفتم که تازه واردم و یه قرون ندارم! اما انگاری طرف جا خورد! :D (به سیبها می خندید:blush: ) گفت بیا اینا را مجانی بگیر:blink:
یه خاطره :D وقتی دوتا شمشیر را تو دستم گرفتم یکی همینطور مثل یه کنه به من چسبیده بود و فکر می کرد خدای این بازیم! :D
امروز بازی را به یک بنده خدای دیگه دادم ولی بیچاره نمی دونم کجا رفت و کشته شد و نزدیک 2 ساعت (دو ساعت تمام) تو تاریکیهای جهنم گم و گور می شد و سقوط می کرد! پایه خنده شده بود! :lol:

اسم من در بازی : ikkaku (ایکاکو) :)

راستی شما کیا میای؟ من واقعاً به راهنماییها شما در این بازی نیاز دارم!
خلاصه خیلی حال داد.

ارادتمند.

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
آره بعضی مواقع سرور یه دو دقیقه ای قطع میشه...

آره خوبه
حالا تو اون چیزایی که بهت یاد دادیم رو اینجا بنویس ... تا بعدا خودم کارهای حرفه ای ترش رو بنویسم
ولی خداوکیلی حال کردی معرفت بچه ها رو
خیلی حال داد حالا چند تا فاناتیک کشتی؟ ولی خودمونیم زورت زیاد بودا خنجره کار خودشو کرد...
بچه های دیگه ای هم که تازه میان این دستور رو تایپ کنن تا ما بفهمیم کجا هستن
/tell aboolios
بعد پیغامتون رو بنویسید
یکم که زیاد تر شدیم من یه اتحادیه ایرانی ها تنشکیل میدم تا همه راحت فارسی صحبت کنیم
خدایی بچه های با حالی هستند
یکیشان 2 ساعت وقتش را با من گذراند تا یک ماموریت را تمام کنم
بیشتر از همه wol و ansztia **** باحال ترند
ansztia چند ساعت را با آرامش و متانت صرف یاد دادن به من کرد
آیدی من:masishta

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
خوبی این بازی اینست که برای تمام سیستم عاملها نوشته شده
لینوکس بازها هم می توانند از این بازی لذت ببرند

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
pIII 600,ram512,geforce2 سبکتر از wow است درسته؟

tntmoney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوبی این بازی اینست که برای تمام سیستم عاملها نوشته شده
لینوکس بازها هم می توانند از این بازی لذت ببرند

سلام،
شما کیا آنلاینی؟
من هنوز معدن طلا را پیدا نکردم!
ماموریت از کی باید بگیریم؟

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
معدن طلا بالاتر از دروازه شمالی شهر هست به بیرون میری سمت راست میپیچی ته جاده بن بسته همه اونجا دارن کلنگ میزنن برو اونجا کلنگ بزن... در ضمن آیدیت رو بنویس تا اَدت کنیم ...

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
ازین به بعد موضوعات مربوط به این بازی رو توی همین تاپیک مطرح میکنیم...
ولی خداییش معرفت این خارجیا تو بازی خیلی زیاده ... فقط به سه نفر دیگه احتیاج داریم تا یه گیلد ایرانی بزنیم ... پس زودتر بیاین ...

بالا