برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

ساراعسلی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام خسته نباشید عطر تام فورد و کرید اونتوس میلی چنده

ساراعسلی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
باز هم سلام من قبلا از جای دیگه خرید میکردم و بنده خدا انصافا قیمتهاش خوب بود یکسال هست که عطر خرید نکردم و حالا عطرهام رو به اتمام هست و با شما اشنا شدم اولین خرید من میشه انشاله دنبال کیفیت خوب هستم اگه من راضی باشم از عطرهایی که میفرستین مطمعن باشین که بقیه همکارام هم حتما خریدارن من از مارک تام فورد بک ارکید رو داشتم از بقیه تام فورد ها خبر ندارم واا از توسان هم خیلی تعریف شنیدم ولی نمیدونم . بلک ارکید رو که حتما میخام از بقیه تام فوردها به انتخاب خودتون که وارد تر هستین بهترین رو انتخاب کنید 1باشه فعلا و خاهشن در طرفی باشه که خوب اسبری کنه و بخش بشه نمیخام به صورت قطره ایی باشه بس ظرف برام خیلی مهم هست فیکساتورش هم خودتون دیگه وارد هستین درصدش جوری باشه که بهترین بو و بخش رو داشته باشه قیمتها رو برام بفرست تا انشاله سفارش بدم از عطرهای دیگه که عالی باشن چندتا تستر بفرست شاید بچه ها خاستن یک سوال هم اینکه باید حتما از عطرها همه 30 میل خریداری بشن اخه بغیر از بلک ارکید از بقیه عطرها مطمعن نیستم که خوشم بیاد نمیشه فعلا 10 یا 15 میل سفارش داد

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و بامداد آدینه خوش؛
دوستانی که رایحه بهار نارنج رو دوست دارن؛ دیور هوم ( متفاوت از دیور هوم اینتنس) بهشون پیشنهاد میشه. بهار نارنج بسیار با کیفیت و دلپذیری داره!

sana2000

Registered User
لایک‌ها
28
عطرهام رسید.تو کیفیتشون شکی نیست.گفتم هنوز شامم بوهارو قاطی نکرده بلوشنل رو امتحان کنم.هرچند یکم گذشته از موقعی که داشتمش ولی تا زدم انگار خاطره همون بو زنده شد.به نظرم خیلی شبیه ادکلنش هست به علاوه که ماندگاری و پخش بوش عالی بود برعکس ادکلنش که ماندگاری و پخشش کم بود.چون کم حوصله هستم سریع بقیه ادکلنهارو امتحان کردم دیگه شلوغ شد نشد ریز بشم تو بقیه ولی پگاسوس سورپرایزم کرد جالب بود.ممنون از اقا رضای گل

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
... بلوشنل رو امتحان کنم.هرچند یکم گذشته از موقعی که داشتمش ولی تا زدم انگار خاطره همون بو زنده شد.به نظرم خیلی شبیه ادکلنش هست به علاوه که ماندگاری و پخش بوش عالی بود برعکس ادکلنش که ماندگاری و پخشش کم بود.
درود و روز خوش؛
بلوشنل جدید پاتوق ؛ قدرتمند ترین و شبیه ترین اسانس به اصل اودکلنشه. قبلا نوشتم که جزو 5 عطر برتر مردونه است که اتفاقا بین خانم ها هم خیلی طرفدار داره و کسی که نشناسه؛ حتما سوال می کنه تا اسمشو بدونه!
پی نوشت:
یادم افتاد که بهم پیشنهاد کردی کوکو شنل و بلو شنل رو با هم اسپری کنم. خودت چه تجربه ای از مصرف هم زمان این دو داری؟
خودم الان دارم از دو نت فلفل و وانیل که هم زمان در باربری لندن هست لذت می برم!

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
nd.31247.jpg

به زودی در پاتوق عطربازها؛

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
چند وقتیه که گپ های پاتوقتون رو پیگیری میکنم .
راستش هر چیزی که از عطر و بو میدونم از همین پاتوق یاد گرفتم .
اول از همه سوالی داشتم که نا پختگیش رو بزارید پای بی تجربگیم توی این کار;
دنبال یه بوی تضاد مطلق میگردم! در عین بد بوئیش بسیار خوش بو باشه ، هم گرم باشه هم خنک ، هم تند باشه هم آروم ، یه فضای معنوی مطلق ، یه چیزی که بوی همه چیز رو بده و بوی هیچ چیزی رو نده ، شاید سخت ترین قسمت کار توصیفش باشه اما به شما اطمینان دارم که میتونیین منو راهنمایی کنین.
دیشب این درخواست عجیب رو دریافت کردم! خواستم بدون ذکر نام شون؛ با شما هم مطرح کنم.

Perspanther

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با سلام به همه دوستان
اين اولين پستمه، گفتم به هر حال وظيفه خودم ميدونم همونطور كه از كامنتهاي شما دوستان كلي استفاده كردم و راهنمايي گرفتم منم تجربه خودمو بگم شايد تونست تو انتخاب به بقيه كمك كنه
بنده دو سفارش داشتم كه اولي بلك افغان بود چون تعريفشو خيلي شنيده بودم ،اولين عطر بود كه تو پاتوق معرفي شده بود و خواستم ببينم اينهمه همه ازش تعريف كرده بودن واقعا چطوره و چون سفارش اولم بود همين يه دونه رو گرفتم ببينم چطوره كه وقتي تستش كردم شوكه شدم( در موردش بعدا توضيح ميدم چون بلافاصله بعد از تستش سفارش دومم گري وتيور،بلك اركيد، و دلارنتا رو سفارش دادم البته با راهنماييهاي آقا رضا)
گري وتيور كه روزانه ازش استفاده ميكنم وقتي راه ميرم متوجه قدم به قدم راه رفتنم ميشم چون با هر حركتي انگار يه پاف ازش ميزنن تو بينيم، موندگاريش هم براي من حدود ٦-٨ ساعت هست تو دماي حدود ٤٥ درجه ، البته به نظرم موندگاريش بيشتر باشه و من بهش عادت ميكنم چون فرداش كه همون لباسو تنم مي كنم انگار ٣-٤ ساعته اسپري كردم، جديدا تو كيفم گذاشتم كه بعد ٦-٨ ساعت دوباره ميزنم كه غير از بقيه خودمم لذتشو ببرم.بلك اركيد رو هم تا هوا گرمه گهگاه تو خونه برا خودم ميزنم كه واقعا بوي خوردني داره.از بو كردن دستم كه بهش آغشته شده يا لباسم سير نميشم مثل وسواسيا ميگم يه بار ديگه بو كنم آخريشه.موندگاريشم عالي.
تو اين سفارشها با اون بلك افغان فقط يه مشكل اساسي دارم و يه بدي داره كه هر وقت ميزنم لامصب اين بوش از رو لباس نميره كه نميره فرقي نميكنه كي زده باشم، حداقل ١ هفته ١٠ روز، واقعا باور نكردنيه، و وقتي بوي اون بهم ميخوره فقط بوي اونو حس ميكنم و بقيه عطرها و بوها رو حس نمي كنم يا خيلي كمرنگ، مثل آس حكم ميمونه ....
ايشالله به زودي سفارش بعديمو كه دادم باز كامنت ميذارم
همگي موفق باشيد

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
گري وتيور كه روزانه ازش استفاده ميكنم وقتي راه ميرم متوجه قدم به قدم راه رفتنم ميشم چون با هر حركتي انگار يه پاف ازش ميزنن تو بينيم، موندگاريش هم براي من حدود ٦-٨ ساعت هست تو دماي حدود ٤٥ درجه ، البته به نظرم موندگاريش بيشتر باشه و من بهش عادت ميكنم چون فرداش كه همون لباسو تنم مي كنم انگار ٣-٤ ساعته اسپري كردم، جديدا تو كيفم گذاشتم كه بعد ٦-٨ ساعت دوباره ميزنم كه غير از بقيه خودمم لذتشو ببرم.
درود و شب خوش؛
میثم جان؛ لغت موندگاری رو به جای "پخش" به کار بردی! چون موندگاری تام فورد گری وتیور خیلی بیشتر از این حرفاست. زمان پخشش برای شما این حدود هست و بعدش دیگه حس نمی کنی.
برای دوستانی که تازه به جمع ما پیوستن؛ کامنت سایر دوستان در خصوص گری وتیور در این لینک قابل دسترسه.
با اون بلك افغان فقط يه مشكل اساسي دارم و يه بدي داره كه هر وقت ميزنم لامصب اين بوش از رو لباس نميره كه نميره فرقي نميكنه كي زده باشم، حداقل ١ هفته ١٠ روز، واقعا باور نكردنيه، و وقتي بوي اون بهم ميخوره فقط بوي اونو حس ميكنم و بقيه عطرها و بوها رو حس نمي كنم يا خيلي كمرنگ، مثل آس حكم ميمونه ....
میگن عیب می؛ جمله چو گفتی؛ هنرش نیز بگو! خوشبختانه این بلک افغان عودش کنترل شده است و هیچ نت آزار دهنده ای توش نیست. ملایم؛ در کمال قدرت البته. خود اودکلنشه!
بلك اركيد رو هم تا هوا گرمه گهگاه تو خونه برا خودم ميزنم كه واقعا بوي خوردني داره.از بو كردن دستم كه بهش آغشته شده يا لباسم سير نميشم مثل وسواسيا ميگم يه بار ديگه بو كنم آخريشه.موندگاريشم عالي.
بلک ارکید سلطان پخش بو و موندگاریه! دوستانی که پخش بو براشون خیلی مهمه بلک ارکید می تونه یکی از اولین گزینه هاشون باشه.

به زودی در پاتوق:
nd.31508.jpg

CH Men Prive Carolina Herrera for men

با پخش و موندگاری خیلی خوب

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
درود و وقت خوش؛

دیشب این درخواست عجیب رو دریافت کردم! خواستم بدون ذکر نام شون؛ با شما هم مطرح کنم.
سلام و روز همه دوستان عزيزم بخير و شادي
جسارتا درخواست شگفت انگيزي است
يك همچين بويي وجود ندارد ولي ميشود هر شخص بسته به حال و هواي خودش اين تفسير رو از رايحه ها داشته باشه . به اين معني كه يك روز در حال و هواي هستيم و روزي ديگر در حال و هواي ديگر . بنا براين ممكنه در روز قبل از رايحه روز بعد خوشمون نياد . اين يعني تضاد .
شايد يكي از خاص ترين و عجيب ترين رايحه هايي كه برخورد داشته ام ، مريوط به ادكلن " ياتاقان" از برند كارون هست . به اين دوستمون پيشنهاد ميكنم مقداري از اين ادكلن را تست بكنه ببينه اون حس و حال عجيب رو بهش ميده . خود بنده گاهي دوستش دارم و گاهي هم اصلا برام قابل تحمل نيست .

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
شايد يكي از خاص ترين و عجيب ترين رايحه هايي كه برخورد داشته ام ، مريوط به ادكلن " ياتاقان" از برند كارون هست . به اين دوستمون پيشنهاد ميكنم مقداري از اين ادكلن را تست بكنه ببينه اون حس و حال عجيب رو بهش ميده . خود بنده گاهي دوستش دارم و گاهي هم اصلا برام قابل تحمل نيست .
درود و وقت خوش؛
علی جان از یاتاقان یاد کردی و منو بردی به دهه 70. همکاری داشتم در آن موقع که یاتاقان می زد و الان یادم نیست چون خودشو دوست داشتم از عطرش خوشم می اومد یا چون از یاتاقان خوشم می اومد خودشم دوست داشتم! به هر حال الان بعد این همه سال؛ از بوی اون عطر چیزی یادم نیست جز این که احتمالا گرم بود و تلخ.اما اسم اون عطر با اسم اون فرد تو ذهنم گره خورده و یکی؛ دیگری رو تداعی می کنه.
ما عطربازها که هیچ عطری امضامون نیست فقط با عنوان کلی "همیشه بوی خوب میدی" ازمون یاد میشه؛ (یه بار یکی از مشتری های بانکی که توش حساب دارم و البته نمی شناختمش اومد جلوم و بی مقدمه گفت جناب من هر موقع میام بانک می بینم بو عطر میاد می فهمم قبلش شما اینجا بودی!) اما امضاء عطری داشتن هم بد چیزی نیست.به شرط این که تنوع طلب نباشی و بتونی سالها با یه عطر سر کنی.
آمار ندارم؛ اما به نظرم میاد اکثریت با تنوع طلبهاست! به خصوص در نسل جوون. در آخر دهه 70 که حدود 26 سال سن داشتم نزدیک 30 تا عطر فقط در کمد محل کارم بود!

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
دوست عزیز من بیشترازthree dimensionاستفاده می کنم وفکرمی کنم تق هرمس
هم توهمین مایع رایحه آن باشدعطرتواین رایحه می خواهم که ازهرجهت خوب باشد
تومایع های کاپیتان بلک که توصفحه اول هم اگر اشتباه نکنم هم خودتان هم مدلی را پیشنهاد کرده بودید برای تست می خواهم باتشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
آغاز سال تحصیلی رو به دانشجویان و استاد دانشگاههای عزیز تبریک میگم و براشون در سال جدید تحصیلی آرزوی موفقیت می کنم. از سال 88 -89 به بعد شخصا جز زبان انگلیسی؛ اونم به صورت خصوصی تدریس نداشتم و هر سال با فرارسیدن ماه مهر؛ دلم فراغت و سبکبالی توام با شور و هیجان روزهای مدرسه رو می خواد! شوق دیدن همکلاسیهای سال قبل؛ معلم های جدید؛ ....
یادش بخیر!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام رضا جان واقعا دوران خوش و بی دغدغه ای بود که گذشت و خاطرات شیرینش برامون باقی مونده
اضطراب کلاس بندی روز اول هر سال و اینکه با دوستای قدیمی توی یه کلاس بیوفتیم یادش بخیر
یاد اون روزی افتادم که باهم رفتیم سفارت سابق امریکا و در مورد دوران دبیرستان و خاطراتت از اونجا صحبت کردی و تافی نیل تست کردیم :general307::general507:

مهرداد سیستم

Registered User
لایک‌ها
73
درود بر همه دوستان پاتوق:)
به خصوص رضا جان
من اولین باره که دارم اینجا پست میزارم
خیلی از مطالب رو هم خوندم و بسیاری از مطالب رو از جمع دوستانتون یاد گرفتم
راستش همیشه به شدت از دوران طفولیت طرفدار عطر بودم:general406:
عطرهای زیادی زدم که نام خیلیاشو الان حتی به یاد هم ندارم
از جوپ و لالیک و بلک افغان و بلو دیزایر و آلفریا و کول واتر و ...... برو تا غیره
ولی در کل طرفدار عطرهای سنگین هستم
جدا از حس خوش بوییدن عطر که خب سلیقه ای هم هست, اولویت اول بنده موندگاریه یک عطره
بعد به پخش بو و پس از همه اینها به خنک یا گرم بودن یا تلخ و شیرین بودن اهمیت میدم
واسه اینکه طبق نمونه های فوق همه نوع عطری زدم
البته الان سالهاست که یه عطری به نام بلک پیپر امضام شده ولی خب میخوام تجربه عطرهای دیگه ای رو هم داشته باشم
الان حدودا 10 تا عطر تو لیستمه که تو سوالبعد میخوام بر اساس سلایق فوق لیست بندی بشه
اما فعلا میخوام بدونم که حداقل مقدار خریداری شده میباید چقدر باشه تا با این لیست پول تست عطر از پول عطرایی که مورد علاقه میشه و قصد اصلی, خریداریش هست بیشتر نشه!!
ممنون از توجه همگی

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و صبح بخیر
پاتوق عطربازها جایی برای آیدی های فیک و ارائه مطالب تخیلی که جهت بی اعتباری پاتوق و بر هم زدن نظم تاپیک نوشته میشه؛ نیست. دیشب برای پست قبلی گزارش تخلف رد کردم که هنوز رسیدگی و حذف نشده. به صاحب آیدی که اصلا نمی شناسمش و همه 9 پست ارسالیش در انجمن؛ در پاتوق بوده و مطالب تکراری و اسپم نویسی داشته؛ امتیاز منفی دادم تا از تکرار کارش جلوگیری شه.
همراهان پاتوق می دونن که ترکیبات پیشنهادی چه کسانی در اینجا ارزش تست داره و برای توهم افراد ناشناس ارزشی قائل نیستن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و صبح بخیر
پاتوق عطربازها جایی برای آیدی های فیک و ارائه مطالب تخیلی که جهت بی اعتباری پاتوق و بر هم زدن نظم تاپیک نوشته میشه؛ نیست. دیشب برای پست قبلی گزارش تخلف رد کردم که هنوز رسیدگی و حذف نشده. به صاحب آیدی که اصلا نمی شناسمش و همه 9 پست ارسالیش در انجمن؛ در پاتوق بوده و مطالب تکراری و اسپم نویسی داشته؛ امتیاز منفی دادم تا از تکرار کارش جلوگیری شه.
همراهان پاتوق می دونن که ترکیبات پیشنهادی چه کسانی در اینجا ارزش تست داره و برای توهم افراد ناشناس ارزشی قائل نیستن.
پست مربوطه از سوی مدیران محترم انجمن حذف شد.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
دوست عزیز برای خانوم جوان چه عطری پیشنهاد میدید
برای هدیه میخوام
درود مجدد؛
گفتم شاید دوستان دیگه هم مایل باشن بدونن.
"بین خانم های جوان دو عطر الین و لاوی استبل لانکوم خیلی پر طرفداره. هم چنین خانمها به دو عطر کرید اونتوس و بلوشنل مردونه هم خیلی علاقه نشون میدن و مصرف هم می کنن."

مهرداد سیستم

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان با توجه به موارد ذکر شده بالا یه سری عطرارو که فکر کردم به انتظاری که از عطر دارم نزدیک تره, لیست کردم
میخواستم از نظرات تجربی و دوست داشتنی تون مارو هم بی بهره نذارید:
به احتمال زیاد واسه اولین سفارشم 5 الی 7 تا عطرو امتحان میکنم:
عطرها از هر کدوم به گفته رضا جان 30mil باشه
اینم لیست عطرها:
1) اونتوس اسپانیایی (نمیدونم با مدل های دیگه اش چه فرقی داره ولی تعریفش رو بیشتر شنیدم)
2) بلک افغان سفارشی خود آقا رضا با درصد فیکساتور تجربی (موندگاری و پخش بو واسم خیلی خیلی مهمه ولی یه جورم نباشه که بقیه تو دلشون بگن این چیه زده!!)
3) مولکول (اینم خیلی تعرفش رو شنیدم از دوستام)
4) تام فورد توسکان لدر (از تام فورد نشنیدم کسی بد بگه بنابراین 3 تا از کاراش رو تو انتخابام قرار دادم)
5) تام فورد بلک ارکید
6) تام فورد توباکو وانیل
7) وان میلیون اینتنس
8) آزارو کروم لیجند
9) عود وود
10) بلو شنل
11)ویاچ هرمس
12) گری ویتور
مطلب اول: هون طور که در مطلب قبل خدمت دوستانم گفتم و ببخشید اگه زیاده گویی هم کردم, همه نوع عطری (سرد و گرم و تلخ و شرین) میزنم اما موندگاری و پخش بو واسم اولویت اول رو داره.
مطلب دوم: فکر میکنم تو لیست فوق عطری نباشه که موندگاری بالا یا حداقل متوسط رو نداشته باشه, (بنابراین با حفظ این نکته که نمیخوامم قدرت عطر کامل فدای کیفیت بوش و لطیف بودنش بشه) اولویت بندی به ترتیب صورت بگیره! ضمن اینکه اگر دوستان تجربه خوبی از عطرهای دیگه با این سلایق دارن و در لیست نیومده یا فراموش شده لطفا محبتشون رو شامل حال ما هم بکنن
مطلب سوم: از رضا عزیز میخوام با نهایی شدن انتخاب هر یک, در آخر درصد رقیق شدنش و درصد فیکاستور رو هم بگه تا در سفارش های بعد بدونم مثل همون کار سفارش داده بشه یا غلیط تر و رقیق تر بشه!

بالا