برگزیده های پرشین تولز

پارسی نت کییفیت ای دی اس ال داره ؟

persianmelk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میخواستم سرویس ای دی اس ال رو از شرکت آسیاتک به پارسی نت انتقال بدم . آیا سرویس پارسی نت بهتر است ؟ لطفا دوستان راهنمایی کنند.

danielrod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من از پارسی نت استفاده می کنم. بگو ببینم که آسیا تک چطور است و سرعتش چگونه است و همچنین چرا ناراضی هستی که می خواهی ان را عوض کنی. لطف کن و پاسخ این سوالات را بده تا من بفهمم که چی می خوای بدونی و اگر سئوالی خاص هم داری بپرس من در خدمتم

----------------------------------------------------------------------------------------
آفا من از اصفهان هستم و دارم از پارس آن لاين ميگيرم -- چون گرونه ميخوام عوضش بکنم

الا ن پارسي نت و تهران دات يه قيمت دارند و به نظر مياد اين دو شرکت و چند تايه ديگه همه دارند براي ندا رايانه کار ميکنند( مثل farataz . tavana . ,کيهان پيام و....)
هرچي ميدوني بهم بگو؟
ميگند سرور ما 512 هست ولي موقع قيمت دادن بر اساس سرعت 64 128 512 قيمت ميدهند ولي فزوشنده مدعي بود که اختلاف قيمت مال تفاوت ترافيک است.​

mk002007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پارسی نت سرعتش روی 58 کیلو هستش و ساعتی دویست مگ بارگزاری می کنه. قطعی اصلا نداره. شبها هم می ذاره هشتصد مگ بارگزاری کنی اونهم مجانی. در کل فکر می کنم خوبه. ولی محدودیتش خیلی بده که من پنج گیگش رو گرفتم. پول داشته باشی پارسی نت می صرفه.

danielrod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا شما اصفهان این کیفیت را داری یا تهران
پارسی نت از صبا نت(ندا گستر صبا ) اینترنت میگیره
به نظر شما همه reseller ها که صبا میفروشند یک کیفیت دارند

danielrod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من دارم
64 ان را 6 ماه دارم بدون قطعی اما سرعت راضی کننده نیست متوسط دانلود 5 کیلو بایت است به ندرت به 7 میرسه
اما از 4 هم پایین تر نیامده است .
موقع دیدن صفحات وب با opera سرعت از 4 شروع میشه و حداکثر به 6 کیلو میرسه متوسط ان هم 5 کیلو هست

قیمت که تا دلت بخواد گرون 138000 تومان برای 6 ماه 64 kb

فقط بدرد کسی میخوره که دنبال اینترنت نامحدود باشه ولی چه فایده با این سرعت کم دانلود کردن یه عذاب روحی
بیشتر نیست
من که میخوام صبا را امتحان کنم 128 یکساله با 50gb دانلود 163.200 تومان

تو رو به خدا هرکی تو اصفهان صبا داره بگه کیفیت و سرعت 128 ان چطوره

هر نماینده فروش صبا تو اصفهان یه سازی میزنه یکی میگه اگه خط شلوغ نشه تا 512 هم میده یکی میگه سرور اصلا 256 است و اگه سرعت بهتر برای دیدن صفحات میخواهید باید 256 یا بالاتر را بگیرید خود صبا تو سایتش زده منطقه ما (331) را پشتیبانی نمکنه ولی نمایندگیهاش میگن میدهیم
یه نمایدگی مثل farataz.com داره صبا را به اسم 512 میفروشه در حالی که خود صبا همچین ادعایی نداره
یکی پست میزنه پارسی نت عالی (نماینده صبا )

نوشته ای از mk002007
دوست عزیز من از پارسی نت استفاده می کنم. بگو ببینم که آسیا تک چطور است و سرعتش چگونه است و همچنین چرا ناراضی هستی که می خواهی ان را عوض کنی. لطف کن و پاسخ این سوالات را بده تا من بفهمم که چی می خوای بدونی و اگر سئوالی خاص هم داری بپرس من در خدمتم

پارسی نت سرعتش روی 58 کیلو هستش و ساعتی دویست مگ بارگزاری می کنه. قطعی اصلا نداره. شبها هم می ذاره هشتصد مگ بارگزاری کنی اونهم مجانی. در کل فکر می کنم خوبه. ولی محدودیتش خیلی بده که من پنج گیگش رو گرفتم. پول داشته باشی پارسی نت می صرفه

ما نفهمیدیم برای داشتن یک اینترنت با سرعت وبگردی بالا (50kbit) و دانلود کم (3gb) در ماه بریم اشتراک یکساله صبا را از یکی از این نمایندهاش برداریم یا همان ایرانگیت( پارس ان لاین ) 64k را تمدید کنیم
:wacko:

mk002007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دانیل جان!
راستش من کاملا متوجه نشدم که شما چی میگی و چی رو می خوای بدونی!
ببین دوست عزیز من در تهران استفاده می کنم و الان هم کاملا راضی هستم. اون قسمت نارضایتی من هم برمیگرده فقط به همون محدودیت حجمش. من ماهی 18900 تومان می دهم و پنج گیگ دریافت می کنم که برای وبگردی و دیدن نماهنگهای ویدئوئی و شنیدن موسیقی و ارگزاری برنامه های مورد علاقه ام کفایت می کند ولی خوب اخر کار کمی بیشتر صرفه جوئی می کنم. اما این که می گویم راضی هستم به خاطر این است که پارسی نت به ما اجازه می دهد تا ماهانه از ساعت سه شب تا هفت صبح 24 گیگابایت هر چی که می خواهیم با همان سرعت بالای روزانه استفاده از اینترنت فایل بگیریم. من که هر شب هشتسد مگابایت فایل را کامل می گیرم. برنامه و همچنین رایانه را طوری تنظیم می کنم که سر وقتش روشن می شود و فایلها را بارگزاری مکی کند و وقتی که ساعت هفت کارش تمام شد رایانه خاموش می شود و من اصلا نه بیدارمی شود و نه اصلا کاری در ان وقت شب با رایانه ام دارم. اینجوری ایا به صرفه نیست؟ معلومه که هست. فکر می کنی اگر این اینترنت مجانی شبانه را نداشت اصلا حال می داد که اینترنت بگیرم. به طور خلاصه بگویم که ما سی گیگابایت اینترنت را از شرکت پارسی نت می گیریم ماهی 18900 تومان. حالا اگر در اصفهان هم این شرایط پاربجاست حتی یک لحظه هم در گرفتن این سرویس از پارسی نت شک نکن. به خدا قسم با خیال راحت و با سرعت بالا وبگردی می کنی و فایلهایت را هم با خیال راحت میگیری و اصلا هم هیچ نگرانی نداری. لب کلام بگویم که ببین اگر شرایط اینگونه است حتما از پارسی نت بگیر و نه از جاهای دیگر. چون فعلا یوزرهای پارسی نت کم هستند و سرویسش هم خیلی خوب است.

سئوالی بود در خدمتم.

راستی اینجا هم اتاق ویژه ای دی اس ال من است.
http://forum.persiantools.com/t75413.html

danielrod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دانیل جان!
راستش من کاملا متوجه نشدم که شما چی میگی و چی رو می خوای بدونی!
ببین دوست عزیز من در تهران استفاده می کنم و الان هم کاملا راضی هستم. اون قسمت نارضایتی من هم برمیگرده فقط به همون محدودیت حجمش. من ماهی 18900 تومان می دهم و پنج گیگ دریافت می کنم که برای وبگردی و دیدن نماهنگهای ویدئوئی و شنیدن موسیقی و ارگزاری برنامه های مورد علاقه ام کفایت می کند ولی خوب اخر کار کمی بیشتر صرفه جوئی می کنم. اما این که می گویم راضی هستم به خاطر این است که پارسی نت به ما اجازه می دهد تا ماهانه از ساعت سه شب تا هفت صبح 24 گیگابایت هر چی که می خواهیم با همان سرعت بالای روزانه استفاده از اینترنت فایل بگیریم. من که هر شب هشتسد مگابایت فایل را کامل می گیرم. برنامه و همچنین رایانه را طوری تنظیم می کنم که سر وقتش روشن می شود و فایلها را بارگزاری مکی کند و وقتی که ساعت هفت کارش تمام شد رایانه خاموش می شود و من اصلا نه بیدارمی شود و نه اصلا کاری در ان وقت شب با رایانه ام دارم. اینجوری ایا به صرفه نیست؟ معلومه که هست. فکر می کنی اگر این اینترنت مجانی شبانه را نداشت اصلا حال می داد که اینترنت بگیرم. به طور خلاصه بگویم که ما سی گیگابایت اینترنت را از شرکت پارسی نت می گیریم ماهی 18900 تومان. حالا اگر در اصفهان هم این شرایط پاربجاست حتی یک لحظه هم در گرفتن این سرویس از پارسی نت شک نکن. به خدا قسم با خیال راحت و با سرعت بالا وبگردی می کنی و فایلهایت را هم با خیال راحت میگیری و اصلا هم هیچ نگرانی نداری. لب کلام بگویم که ببین اگر شرایط اینگونه است حتما از پارسی نت بگیر و نه از جاهای دیگر. چون فعلا یوزرهای پارسی نت کم هستند و سرویسش هم خیلی خوب است.

سئوالی بود در خدمتم.

راستی اینجا هم اتاق ویژه ای دی اس ال من است.
http://forum.persiantools.com/t75413.html

---------------------------------------
ممنون از توجهت
چند تا سوال دارم اگه جواب بدی ممنون میشکم

1- ایا فرقی میکنه از کدام نماینده ندا گستر صبا اینترنت بگیری ؟

2- اگه جواب مثبته پارسی نت چه امتیازی نسبت به ( ایران رایان - فراتاز - توانا -تهران دات - و غیره داره )

3- چرا مثلا فراتاز مدعی دادن پهنای باند 512 میشه در حالی که لیست قیمت خود صبا و پارسی نت و سایر نمایندگیها همچین ادعایی ندارند

4- وقتی از یه نمایندگی میخری که هیچ نقشی در کنترل اینترنت شما نداره و همه کار دست خود صبا است پس این نمایندگی چیکارست ؟ چه تضمینی داره وقتی دستش کوتاه ؟

5- چرا خود صبا بعضی مناطق را پوشش نمیده ولی نمایندگیهاش میدهند

6- این قیمت که گفتید مال سرویس یکماه 256 توی تهران -چرا توی لیست تهران سرعت از 256 شروع میشه در حالی که در اصفهان از 64 شروع میشه

7- چرا توی اصفهان 256 اینقدر گرونه مگه با تهران چه فرقی میکننه ؟ مگه سرویس دهنده همون صبا نیست

لطفا دوستانی که در اصفهان صبا نت دارند در مورد سرعت دانلود نظر بدهند ضمنا بگوند چه سرعتی را با چه قیمتی و از کدام نمایندگی خریدند

danielrod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینها همه رفتن بین 500 هزار تا یک میلیون دادن و امکان باز کردن رمز برای کاربرها گرفتن . خواستی تو هم میتونی در ضمن من سرویسی آشغال تر و دری وری تر از این نداگستر مخصوصا فراتاز ندیدم . فراتاز از بقیه هم بدتره .

ندا گستر همه چیز رو کش میکنه و مثلا یک آپلود 2 روز بعد جواب میده .

پیشنهاد میکنم هیچ کس از ندا نگیره

-----------------------------------------------------------
آقا در مورد کش کردن مخصوصا آپلود مطمئنی

ایا میشه نتیجه گرفت علت سرعت بالا و قیمت پایین صبا همین کش کردن است ؟

اگه کسی چیزی میدونه ما را هم مطلع بکنه ممنون میشیم ؟

danielrod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مگه اصفهان نیستی ؟ بیا تا نشونت بدم کش چه پدری در میاره . این سوریس یک ip مشترک بین همه به صورت nat است با یک پهنای باند متوسط و متاسفانه یک cash server قوی . و همین کار رو خراب میکنه

آقا پس چرا این قدر تهرانی ها تعریفش را میکنند
یعنی میگی انجا کش ندارند
میشه طریقه تشخیص این کش را برای کسایی که تو اصفهان هنوز صبا نگرفتند بگی تا من فردا برم پیش نمایندشون ببینم چی میگه

اقا پس یه ADSL ارزان و بدون کلک توی اصفهان پیدا نمیشه ؟ ما گفتیم صبا را پیدا کردیم و از دست این پارس آن لاین با این قیمتهای بالا راحت شدیم :(

شما یه ADSL ارزان با پهنای باند وبگردی و حدود 4 GB دانلود ماهانه توی اصفهان چی را پیشنهاد می دهید؟

mk002007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1: نه فرقی نمی کند. اصلا می دانستی که ندا گستر خودش قیمتهای ای دی اس ال را بالا برده است تا بیشتر از طریق نمایندگیهایش اقدام به خرید کنید. قیمتها را دو برابر کرده است تا بروید از نمایندگیهایش بخرید. چون که اینجوری به جای ده تا مشتری می تونه هزار تا مشتری به دست بیاورد. پس هیچ فرقی نمی کند از کدام نماینده اش بخرید.

2: هیچ امتیازی ندارد. اگر به پایگاه های اینترنتی این شرکتهای نماینده سر بزنید خواهید دید که همگی یک قیمت و یک شراطی را دارند. من خودم پارسی نت و توانا و صبا و چند تای دیگر را دیده ام که عین هم هستند. همه در یک ساعات خاص اینترنت مجانی می دهند. قیمتها یکی است و ووووو!

3: خوب پارسی نت هم پهنای باند 512 می دهد اگر پولش را داشته باشی. اصلا شما می دانید که این پارسی نت خودش هم ده تا شرکت جورواجور برای خودش داره. برای نمونه من خودم از شرکت هیاهو و به اسم اینترنت 384 کیلو بایت سرویس گرفتم اما بعد از دو ماه فهمیدم که این شرکت خودش نوچه شرکت پارسی نت است که خود پارسی نت باز نوچه ندا گشتر است. و بعدها که فهمیدم اینترنت 256 است مستقیما از خود پارسی نت می گرفتم. البته قیمتها هیچ کدام فرقی نمی کنند.
http://hay ahoo.ir

4: خوب در ازای هر سرویسی که می فروشند مقداری هم برای خودشان می ماند. این را بدان که اینترنت ای دی اس ال ایران در دست خون اشامانی مانند پارس انلاین و صبا نت و یکی دو تای دیگر است و این شرکتهای درپیتی هیچ کدام تقصیری ندارند. این چند شرکت انحصاری هستند که هر جوری که بخواهند دزدی می کنند و هیچ کسی هم جلودارشان نیست چون که پشتشان به یک جای محکم تر گرم است.

5: والا تو تهران که اینگونه نیست و همه شرکتها همه جا رو پوشش می دهند و اگر هم جائی است که پوشش نمی دهند به خاطر این است که مخابرات پشتیبانی نمی کند.

6: خوب دیگه این هم از اون پدرسوخته بازیهاست. دیواری کوتاه تر از شهرستانیها گیر نیاورده اند. خود من هم در تعجبم. فعلا باید سوخت و ساخت.

7: به جواب شماره 6 مراجعه کن!.

راستش در باره کش کردن هم من چیزی نمی دونم. هر وقت بخوام همون لحظه فایلها به دستم می رسد و هر وقت هم که چیزی اپلود و یا همان بالاگذاری کنم سریعا بر روی سرویسها قرار می گیرد. دپست بر قضا من خودم روزی صد مگابایت ویدئو روی سرویسهای گوگل می گذارم.

danielrod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی منم الان صبا نت از نمایندگی رایانو در سه راه حکیم نظامی دارم
قبلش از ققنوس داشتم 10 گیگ سه ماهه 128 را نزدیک 48 می داد
download.aspx

پارسال سرعت دانلودش در طول روز هم همون 48 و 55 بود ولی خوب یه سکته های کوتاه چند دقیقه ای لالوهایش داشت که آره عزیزم مشکل لینک داریم برو کمتر استفاده کن
ولی تازگی سرعت دانلودش خیلی کم شده
ولی دیشب و دیروز و امروز رسیده بالای 20 و خورده ای
برای منم اصلاً کش نداره.هر صفحه ای آپدیت بشه 3 سوت بازه
متاسفانه ADSL خوب در اصفهان گران است

------------------------------------------------------------------------------------------------
اين هم وضعيت فعلي صبا در اصفهان
اصلا باتهران قابل قياس نيست

بالا