برگزیده های پرشین تولز

بهترین داروی ضد ریزش و پر پشت کردن مو

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
سلام.

یکی از دوستانم موهایش کم پشت است و می خواهد موهایش پر پشت بشه.

آیا شما راهی می شناسید که هم جلوی ریزش مو رو بگیره و هم پرپشتش کنه.

من تو سایتهای زیادی رفتم بیشتر یا شامپو بود یا قرص.

اگه گیاهی می دونید لطفا بگید.

من تو چند تا سایت اینا رو دیدم که گفتند.

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
یکی گفت:

به موهام حال میدم با سفیده تخم مرغه

الان حدود پنچ سالی میشه به موهام میزنم و موهام هنور که هنوزه پره پره و ریزشش خیلی کم شده.

یکی دیگه گفت:

یه دارو گیاهی که از یک کتاب قدیمی دست خطی گیر آوردم ماله400 سال پیشه مثله اینکه:
کندش(به ضم کاف و دال) را با روغن زرده تخم مرغ مخلوط کرده ,در همه اعضا مو میرویاند حتی در کف دست
البته اون تیکه آخرو قبول ندارم.ولی کندشو برین عطاریای قدیمی بگین کندش واسه مو میخوام,بعد با روغن زرده تخم مرغ قاطی کنید یک شب تا صبح.
اضافه کنم برای جلوگیری از ریزش مو زرده تخم مرغ رو با قهوه به سرتون یک شب تا صبح بزنید,ادامه بدید اگه سرتون جوش آورد در اثر گرمی سدر بزارین رو سرتون تا خنک بشه.

یکی دیگه گفت:

من موهام نميريزه ولي برادرم خيلي موهاش ميريخت صبح ها بالشتش سياه بود از مو و يه چيزي باعث شد كه كمپلت ريزشش قطع بشه
دو سه هفته روز در ميون آرد نخود (گرد نخود برره باشه بهتره) رو با دو سه تا زرده تخم مرغ قاطي كنين بمالين به سرتون و يه دو ساعتي ببندين و بعد بشورين .برا داش ما كه خفن جواب داد

یکی دیگه گفت:

والا من يه دفعه موهام لاي دستگاه ميكسر رنگ گير كرد وبا يه قسمت از پوست به عرض5 وطول15 سانت بكل كنده شد طوري كه شده بودم مث سرخ پوستا
هردكتري هم رفتم مي گفت ديگه تعطيلم
ولي شايد باور نكنيد ..........دوماه تموم هرشب روغن نارگيل زدم حالا هم ......... نه ريزش دارم نه شوره جدا معجزه ميكنه............فقط بايد هر روز يه روبالشي عوض كني..........منم باور نمي كردم وووووو
اما جدن جواب داد
ولي روغن نارگيل خالص واصل بايد باشه
یکی دیگه گفت:

سلام
كساني كه بطور ارثي دچار ريزش مو هستند در بدنشون هرموني توليد ميشه
كه به پياز مو چسبيده و باعث ريزش مو ميشه . براي مقابله با اين مشكل ژنتيكي
شما بايد تا آخر عمر عملكرد اين هورمون رو مختل كنيد .
كساني كه ريزش مويشان با پماد يا روغن هاي گياهي برطرف شده به دليل
اين بوده كه ريزش موي آنها ارثي نبوده .

یکی دیگه گفت:

زرده تخم مرغ و نخود رو منهم شنيدم.
البته مانع ريزش مو ميشه به شرطي كه ارثي نباشه. مو رو تقويت هم ميكنه.
اما شنيدم از همه بهتر روغن ماره به شرطي كه طبيعي باشه و خالص. گوئيا در جلوگيري از ريزش مو معجزه ميكنه و در ضمن تقويت هم ميكنه و رشد مو رو هم تسريع ميكنه.

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
این بود حرف دیگران.

حالا شما بگید کدوم رو دوستم انجام بده.

هر کی نظر داره بگه.

خیلی ممنون.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
درستش اينه كه بري پيش دكتر

kamran_2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان معروفترين دارويي كه دكترا تجويز ميكنن ماينوكسيدل هست. كه تنها جلوي ريزش رو ميگيره تو دراز مدت تازه اگه واقعاً بگيره!! چون واسه من كه جواب نداد . تازه بدتر هم شد .

به نظر من اگه ارثي باشه كاريش نميشه كرد. بايد صبر كني همش بريزه و بعد يه جراحي كاشت مو . به نظر اين راه خوبيه!

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
به نظر من اگه ارثي باشه كاريش نميشه كرد. بايد صبر كني همش بريزه و بعد يه جراحي كاشت مو . به نظر اين راه خوبيه!

بر خلاف اعتقاد شما باید عنوان کنم که امروزه داروهایی برای کنترل ریزش ارثی وجود دارد

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
مثلا؟
خود شما امتحان كردي يا كسي ميشناسي ؟

بله من شخصا استفاده کردم و جواب مناسبی گرفتم
قرصهای عامل فینستراید مثل پروپشیا یا فین پشیا ، محلول و شامپو ریوایوژن ، محلول ماینوکسیدیل و ....
البته من از ریوایوژن استفاده نکردم نسخه ای که من استفاده می کنم سه قلم اصلی دارد متاسفانه اسم داروی سوم آن را حفظ نیستم رعایت این نسخه معمولا ماهی حدود 30 تومان برای شما خرج دارد اگر در تهران هستید می توانم یک متخصص را به شما معرفی کنم

kamran_2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله من شخصا استفاده کردم و جواب مناسبی گرفتم
قرصهای عامل فینستراید مثل پروپشیا یا فین پشیا ، محلول و شامپو ریوایوژن ، محلول ماینوکسیدیل و ....
البته من از ریوایوژن استفاده نکردم نسخه ای که من استفاده می کنم سه قلم اصلی دارد متاسفانه اسم داروی سوم آن را حفظ نیستم رعایت این نسخه معمولا ماهی حدود 30 تومان برای شما خرج دارد اگر در تهران هستید می توانم یک متخصص را به شما معرفی کنم

بسيار ممنون ميشم اگه اين كارو بكنين. من تا حالا هر چي پيش دكتر رفتم از اين قرص‌هاي منيزيم و كپسول‌هايي
كه اسمشو فراموش كردم!! داده به اضافه ماينوكسيدل. كه هر دفعه يه دو ماهي مصرف كردم و ول كردم. تازه گاهي ريزش شديدتر هم ميشد.

واسه شما فقط جلوي ريزش رو گرفته يا باعث تقويت و پرپشتي هم شده؟

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
ماینوکسیدل اگه هم اثر کنه کاملا موقته . وقتی قطع کنی ریزش بازم شرو ع میشه . یه لوسیون کاملا گیاهی و خوب معرفی میکنم .
hair.gif

http://www.nela.ir/product/heir.htm

kamran_2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
یکی ماینوکسیدیل زده برای حدودا یه سال الان تمام صورتش شده مو! چه برسه به سرش!!! اگه بعد از یه سال قطع کنه باز میریزه؟ خواهشا علمی و درست جواب بدید نه از روی حدس و گمان و تصور

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
یکی از دوستام گفت شامپو ها اعتیاد آور است.

یعنی مو رو به خودش معتاد می کنه.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
ریزش مو یک ویروس نیست که یک قرض یا محلول رو یک مدت استفاده کنی بعد ویروسه از بین بره و ریزش هم کلا متوقف بشه. ریزش یک جریان دایمیه. داروهای ضد ریزش هم اگر روتون اثر داره باید ادامه بدید تا ریزش مو سراغتون نیاد. ماینوکسیدل بهترین و موثر ترین داروی شناخته شده است طبق تحقیقات 30% کسانیکه اسفاده میکنند رویش موی مجدد دارند برای 50% هم اثر ضد ریزش داره و مو در همون حالتیکه هست حفظ میشه برای 20% هم متاسفانه تاثیری نداره. فقط موضوعی که هست مصرف این دارو باید دایمی باشه وگرنه فایده ای نداره اثرش خیلی وقتها تا ماهها معلوم نمیشه. خود من استفاده میکنم ولی تا 6 ماه دقیقا هیچ تاثیری نداشت. باید مداوم استفاده کنید بیشتر هم بهش به چشم ضد ریزش نگاه کنید نه مثل این دوستمون 2 ماته بزنید ول کنید دورباره یکمدت بزنید ول کنید اینطوری پول حروم کردنه

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
یکی ماینوکسیدیل زده برای حدودا یه سال الان تمام صورتش شده مو! چه برسه به سرش!!! اگه بعد از یه سال قطع کنه باز میریزه؟ خواهشا علمی و درست جواب بدید نه از روی حدس و گمان و تصور

بله قطع کنه میریزه و شاید دیگه هم برنگرده. چون این دارو تنها کاری که میکنه گهاد کردن مویرگهاییه که به ریشه مو میرسند این مورد هم فقط تا چند ساعت بعد از مصرفه دلیل مو آوردن صورتش هم استفاده اور دوز و نامناسبه. شاید بهتر باشه از 2% استفاده کنه/

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
ریزش مو یک ویروس نیست که یک قرض یا محلول رو یک مدت استفاده کنی بعد ویروسه از بین بره و ریزش هم کلا متوقف بشه. ریزش یک جریان دایمیه. داروهای ضد ریزش هم اگر روتون اثر داره باید ادامه بدید تا ریزش مو سراغتون نیاد. ماینوکسیدل بهترین و موثر ترین داروی شناخته شده است طبق تحقیقات 30% کسانیکه اسفاده میکنند رویش موی مجدد دارند برای 50% هم اثر ضد ریزش داره و مو در همون حالتیکه هست حفظ میشه برای 20% هم متاسفانه تاثیری نداره. فقط موضوعی که هست مصرف این دارو باید دایمی باشه وگرنه فایده ای نداره اثرش خیلی وقتها تا ماهها معلوم نمیشه. خود من استفاده میکنم ولی تا 6 ماه دقیقا هیچ تاثیری نداشت. باید مداوم استفاده کنید بیشتر هم بهش به چشم ضد ریزش نگاه کنید نه مثل این دوستمون 2 ماته بزنید ول کنید دورباره یکمدت بزنید ول کنید اینطوری پول حروم کردنه

محلولها معمولا با تقویت پیاز مو و تقویت لایه درم از ریزش مو جلوگیری میکنند . و تنها راه اثر گیری طبق فرموده داریوش کبیر استفاده مدام و منظم است . حتی یک روز هم تاخیر در مصرف دارو اشکال دارد.

Nereid

کاربر فعال زبان
کاربر فعال
لایک‌ها
852
حنا
10 char limit

Paparesta

Registered User
لایک‌ها
5
من چندوقت پیش رفتم دکتر به من محلول ماینوکسیدیل داده و 100 عدد کپسول
فعلا که راضیم در ضمن دکتر گفت که باید از ماینوکسیدیل 8 ماه به صورت مداوم استفاده کنی (روزی 2 بار)

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
آقا منم دارم کچل میشم

بالا