برگزیده های پرشین تولز

دانشکده فني دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
logo1.jpg

محلی برای بحث و تبادل نطر دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب​

لیست دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مقیم پی تی!!!!
alibati رشته :صنایع تحلیل سیستم ها ورودی:82
linhu صنایع ورودی 85
@gh@m@hdi مکانیک سیالات
manuelcalaveraصنایع تحلیل سیستم ها ورودی 85
Base کامپیوتر سخت افزار 86
khabgard الکترونیک 84
'majid' نرم افزار ناپیوسته 84
emperatourکامپیوتر نرم افزار 85
miladstمکانیک 86
robertyسخت افزار 85
Azematiکارشناسی ناپیوسته کامپیوتر85
3tarehکامپیوتر نرم افزار 85
pedramakaayعمران عمران وردی 85
Venomعمران عمران ورودی 85
mmjکارشناسی ناپیوسته نرم افزار ورودی 85
mamareza64کامپیوتر سخت افزار ورودی 82
mahyar2020مهندسی فناوری اطلاعات 86
lyaمهندسی حفاری نفت
Mohammad Mahdiصنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، ورودی 79
mohammad_p30 عمران عمران 87
منتظر بقیه هستیم....:happy:
Elfinنرم افزار

Last edited:

md_md_2600

Registered User
لایک‌ها
43
شنیدم که خیلی هتل بازاره . یکی از دوستام اونجا درس میخونه برام تعریف کرده .:cool::blink::blink::blink::blink:

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
اصلا. اتفاقا اگر یه ترم بیای نظرت کاملا !!!! عوض میشه
آقا مهدی چی میخونی :)

Last edited:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
سلام...
خوب خيلي عالي شد دوستان..من واقعا منتظر تشكيل چنين تاپيكي بودم....خوب مهدي جان ممنون از ان لطفي كه كردي...من هم خوشبختانه در همين دانشگاه تحصيل ميكنم و واقعا خوشحال ميشم كه دوستان هم دانشگاهيمو اينجا تو pt ببينم..

شنیدم که خیلی هتل بازاره . یکی از دوستام اونجا درس میخونه برام تعریف کرده
خوب بستگي داره هتل از نظر شما چي باشه؟؟؟اگر از نظر شما امتحاناي پوست كن و گريه در آره كه از هر كلاس 75% كلاس ميوفتن به نظر من هتل 5 ستاره است ..اما اگر برعكسشه اصلا نبايد بهش ستاره داد.....

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
شنیدم که خیلی هتل بازاره . یکی از دوستام اونجا درس میخونه برام تعریف کرده .:cool::blink::blink::blink::blink:

هتل بازاره برای یه سری از رشته ها...مثلا معماریش واقعا هتله!
بچه های صنایع -کامپیوتر و معدن هم اگر ریاضی و فیزیکشون رو پاس کنند زیاد مشکلی ندارند که البته پاس کردن همین ها تو دانشگاه سخته ..چون دانشکده پر از استاد هایی هست که افتخارشون اینه که تا حالا نمره بالا 12 به کسی ندادن!
اما بد به حال بچه های مکانیک و برق:wacko: یه دفعه می بینی از لیست یه کلاس 50 نفری 4 نفر تونست پاس کنند و بقیه با 2-3 افتادن!

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
من فارغ التحصيل الكترونيك سال 75 هستم. خاطرات خوبي از اونجا دارم. دوستان بگن الان چه خبره.:happy:

محیط دانشگاه از نظر فیزیکی خیلی تغیر کرده و یه کم بهش رسیدن...یه سایت اینتر نت خوب هم راه اندازی شده

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
زمان ما آزمايشگاههاي برق الكترونيك اون پشت تازه راه افتاده بود. اكثرشو با دو دره بازي و نمره هاي بالا بدون حضور سر كلاس، تونستم پاس كنم:D آخه من همزمان هم سر كار ميرفتم و هم درس ميخوندم اگه حتي يه كلاس رو هم ميتونستم بپيچونم كلي حال ميكردم.:lol:

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
کلا اگر برای بچه های الکترونیک اگر یکم شل بگیرن فارغ التحصیلیشون خیلی طولانی میشه
( من ورودی 84 الکترونیک):)

در مورد استادا که کلا سخت نمره میدن مثلا الکترونیک 2 یکی از استادا هر ترم چند تا نمره 1 یا 2 داره !!!!!:f34r::blink:
اگر الان بیای دانشگاه موقع تعطیلی کلاسا از دره دانشکده هم نمیتونی بری تو مخصوصا ساختمون شماره 2.:lol:
کلا خیلی بی در و پیکر شده .
سایت اینترنت هم تا همین ترم پیش افتضاح بود که الان منتقل شده به داخل حیاط .
ولی در کل خوبه :happy:

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
محیط دانشگاه از نظر فیزیکی خیلی تغیر کرده و یه کم بهش رسیدن...یه سایت اینتر نت خوب هم راه اندازی شده

:happy: الان تازه زمین ورزش رو آسفالت کردن . جای چند تا آبخوری رو عوض کردن و صندلی های

بعضی از کلاس ها رو هم عوض کردن (فکر کنم بعد از 10 سال:lol:)

Last edited:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
سایت اینترنت هم تا همین ترم پیش افتضاح بود که الان منتقل شده به داخل حیاط .
بله...از اون موقع كه رفته تو حياط خيلي بهتر شده....اما ناگفته نماند بازم هر چند وقت يه بار يه ورش كانكت نيست...:(:happy:خوب ببينم بچه ها من ديروز رفتم دانشكده نوشته بود تا دوشنبه بسته است.....ببينم شماها فردا ميرين نمره هاتونو بگيرين يا نه؟؟؟
خوب يه چز ديگه...من اگر بتونم و كمي سرم خلوت بشه شايد شروع به پخش سريالهايي كه فقط بچه هاي تهران جنوب دوست دارن انجام بدم و به دستشون برسونم..البته پيش خودمون باشه ها..ميدونين كه وضعيت چه جوريه..ولي خوب از بروبكس تهران جنوب هم نميشه گذشت...
:lol::(

khabgard

Registered User
لایک‌ها
8
منم نمیدونستم کنکوره دیروز رفته بودم . مجبور شدم برگردم ولی مسئول انتظامات گفت شنبه صبح دانشگاه بازه
میتونی بیای

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
منم نمیدونستم کنکوره دیروز رفته بودم . مجبور شدم برگردم ولی مسئول انتظامات گفت شنبه صبح دانشگاه بازه
میتونی بیای
آها..درسته..منم تو اتوبوس با چند نفر صحبت ميكردم همينو ميگفتن....

3tareh

Registered User
لایک‌ها
2
منم تو همین دانشگاهم.کامپیوتر می خونم.به نظر من که دانشگاه خوبیه...:happy:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
بابا کجا رسیدن :happy: الان که تازه زمین ورزش رو آسفالت کردن . جای چند تا آبخوری رو عوض کردن و صندلی های

بعضی از کلاس ها رو هم عوض کردن (فکر کنم بعد از 10 سال:lol:)
اون موقع که وضع دانشکده افتضاح بود ظاهرا شما تشریف نداشتید.....در و دیوار کثیف....نبود سرویس بهداشتی مناسب......سایت کامپیوتر با 4 دستگاه دایل آپ!!!!!!
از همه بدتر غذای سلف بود....حتی یک لقمش رو هم نمی شد خورد...که الان یه کم بهتر شده...

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
فردا ثبت نام ترم تابستون شروع می شه....
کامپیوتر های سایت رو بردن برای ثبت نام!!!:(

عجب....آخه وقتي همه نمره ها نيومده چه جوري ثبت نام ميكنن...؟؟؟يعني همينطوري فقط پول ميگيرن....تا برسه به انتخاب واحد؟؟؟
خوبه...
از دوستاني كه دنبال هر سريال يا فيلمي هستن ..و عضو دانشكده فني هم هستن من تقاضا دارم اگر چيزي ميخان به بازارچه مراجعه نكنن...تو بخش اشتراك گذاري بدون منفعت پخش مشه..مشكلي هم بود شايد حقير بتونم كمك كنم..البته بعد از اينكه سرم با شير سريالهاي خلوت شد خودم مسئوليتشو براي بچه هاي خودمون به عهده ميگيرم كه هرچي خواستن بتونن دريافت كن...

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
خوب بچه ها يه استاد فيزيك 2 خوب رو ميشناسين براي ترم بعدي خواستم انتخاب كنم حواسم باشه....ترم يك كه با سلام و صلوات پاس شد..به هر كسي ميگم با فلاني پاس كردم باورش نميه..خدايي براش خيلي زحمت كشيدم تا پاس بشه...هميشه براي گرتن نمره خوب زحمت ميكشيديم حالال براي پاس....امروز اولياي يكي از شاگرداش اومده بودن براي گرفتن 1.5 نمره تا پسرشون پاس كنه...
عجب دنياي شده..

بالا