برگزیده های پرشین تولز

amale bini

elham1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
bacheha man dar canada hastam
mekham beam iran damaghamo amal konam
jarahe khobi soragh dared

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
عکس دماغتونو بزار ببینم اصلا قابل عمل هست؟؟
راستی پدر من پزشک هست البته نه جراح پلاستیک دکتر خوب خواستید خبر کنید البته نه در تهران

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
خیلی جالبه اتفاقا یادمه چند وقت پیش توی یه فروم خارجی مردم کانادا دخترهای ملیت های مختلفی رو که توی کشورشون بودند با هم مقایسه می کردند، و می گفتند که دخترهای ایرانی، همه دماغ های عمل کرده شون رو بالا می گیرند و همچین توی خیابون قدم می زنند که انگار از دماغ فیل افتاده اند، ولی بعد از یه مدت که می بینند اینجا ایران نیست و کسی تحویلشون نمی گیره، یه ذره آدم میشن! (البته بلا نسبت زننده تاپیک)!
تقریبا همه شون متفق القول بودند که بین دخترهای موجود در کانادا دخترهای ایرانی از هر لحاظ بیخود ترین و چرت ترین دخترها هستند.
به هر حال امیدوارم شما اینطور نباشید الهام خانم.
دکتر خوب: دکتر نراقی، تماس با بیمارستان امیراعلم و رفتن به آنجا، یا گرفتن شماره مطبشون از اونجا. ;)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
بابا ولشون کن بیچاره رو چه کارش داری؟!
دماغ که داری به صورتت میاد

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
خیلی جالبه اتفاقا یادمه چند وقت پیش توی یه فروم خارجی مردم کانادا دخترهای ملیت های مختلفی رو که توی کشورشون بودند با هم مقایسه می کردند، و می گفتند که دخترهای ایرانی، همه دماغ های عمل کرده شون رو بالا می گیرند و همچین توی خیابون قدم می زنند که انگار از دماغ فیل افتاده اند، ولی بعد از یه مدت که می بینند اینجا ایران نیست و کسی تحویلشون نمی گیره، یه ذره آدم میشن! (البته بلا نسبت زننده تاپیک)!
تقریبا همه شون متفق القول بودند که بین دخترهای موجود در کانادا دخترهای ایرانی از هر لحاظ بیخود ترین و چرت ترین دخترها هستند.
به هر حال امیدوارم شما اینطور نباشید الهام خانم.
دکتر خوب: دکتر نراقی، تماس با بیمارستان امیراعلم و رفتن به آنجا، یا گرفتن شماره مطبشون از اونجا. ;)

...ي به طرف بعد ميگي بلانسبت:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
...ي به طرف بعد ميگي بلانسبت:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

58.gif

البته به جون خودم منظورم صاحب تاپیک نبود، کلی گفتم. :D

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تو آواتورت که ماهی جان دماغت معلوم نیست :D

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
فقط و فقط دکتر صمد فروهنده به چند دلیل:
اول اینکه من بینی 20 -30 نفر رو دیدم که جراحی کرده و هیچ مشکلی نداشتن
دوم اینکه نه گچ می گیره نه پانسمان آنچنانی می کنه...فقط چند تا چسب زخم
سوم اینکه قیمتش نجومی نیست
خواستی بگو شمارش رو تو پی ام بدم

sophia22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اه اه اه دکتر فروهنده افتضاحترین دکتریه که تا حالا دیدم. منم گول خوردم رفتم پیشش جراحی کردم که خیلی پشیمونم حالا هم وقت گرفتم پیش یه جراح دیگه گندی که دکتر فروهنده زده رو درستش کنه. واقعا توصیه میکنم اگر نمیخواهید کارتون به عمل مجدد بکشه پیش دکتر صمد فروهنده نرید.

naji003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
كار دكتر صمد فروهنده اصلا رضايت بخش نيست. اکثر بيني هایی که عمل کرده هم نافرمه. فقط و فقط تنها مزيتي كه كارشون داره اینه که عمل بدون گچ گرفتن و تامپون، راحت انجام ميشه و زود مرخص ميشین. و الا از لحاظ زيبايي و برآورده كردن انتظارات بيماران و ظرافت كار اصلا قابل قبول نيست كه بيني عمل كرده اينقدر بد فرم باشه...

بالا