برگزیده های پرشین تولز

تحصیل در نروژ

aman faizbakhsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میخواستم بدونم کسی میتونه منو در باره تحصیل در نروژ راهنمایی کنه؟
هر چی گشتم مطلب راجع به نروژ ندیدم:wacko:

aman faizbakhsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا یکی نیست که راجع به تحصیل در نروژ چیزی بدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمککککککککککک

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
من فقط می دونم که تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی یعنی سوئد نروژ فنلاند و دانمارک رایگان هست. و خرج زندگی هم در دانمارک و نروژ از همشون کمتر . برای مقطع لیسانس هم در همه این کشورها باید زبونشون را بلد باشی. یعنی باید نروژی یاد بگیری. اگر بتونی برای دانشگاه اسلو نروژ پذیرش بگیری که خیلی عالی می شه .
از لینک زیر که نام و آدرس موسسات مجاز اعزام دانشجو را زده ببین کدومشون برای اروپا یا نروژ هست و زنگ بزن بشون .
http://www.iranscholarship.net/paziresh/table.htm

aman faizbakhsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فقط می دونم که تحصیل در کشورهای اسکاندیناوی یعنی سوئد نروژ فنلاند و دانمارک رایگان هست. و خرج زندگی هم در دانمارک و نروژ از همشون کمتر . برای مقطع لیسانس هم در همه این کشورها باید زبونشون را بلد باشی. یعنی باید نروژی یاد بگیری. اگر بتونی برای دانشگاه اسلو نروژ پذیرش بگیری که خیلی عالی می شه .
از لینک زیر که نام و آدرس موسسات مجاز اعزام دانشجو را زده ببین کدومشون برای اروپا یا نروژ هست و زنگ بزن بشون .
http://www.iranscholarship.net/paziresh/table.htm

آقا مرسی از راهنماییتون ، من برایه دوره فوق می خوام اقدام کن،راستیتش هیچ اطلاعی از دانشگاهاش ندارم فقط برای اینکه خواهرام اونجا هستن می خوام برم نروژ

aman faizbakhsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
doostan kesi dar morede tahsil too noeway etelaat nadare
???dar morede hazineye daneshgaho zendegi,zabani ke to doreye fogh tadris mishe
mamnoon misham age kasi komakam kone:)

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
doostan kesi dar morede tahsil too noeway etelaat nadare
???dar morede hazineye daneshgaho zendegi,zabani ke to doreye fogh tadris mishe
mamnoon misham age kasi komakam kone:)
من که عرض کردم تحصیل در نروژ رایگان هست دانشگاهاش رایگان هست . خرج زندگی هم بین 600- 800 هزار تومن در ماه هست . درباره زبان هم مطمئن نیستم ولی به احتمال خیلی زیاد انگلیسی هست و باید Ielts بالای 6 داشته باشین. سوال دیگه ای بود در خدمتم.

aman faizbakhsh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که عرض کردم تحصیل در نروژ رایگان هست دانشگاهاش رایگان هست . خرج زندگی هم بین 600- 800 هزار تومن در ماه هست . درباره زبان هم مطمئن نیستم ولی به احتمال خیلی زیاد انگلیسی هست و باید Ielts بالای 6 داشته باشین. سوال دیگه ای بود در خدمتم.

دوست عزیز مرسی از راهنماییت،راستشو بخوای من دارم اینجا مدیریت هتلداری میخونم،میخوام برایه دوره فوق برم همین رشته رو تو نروژ بخونم،اما هرچی میگردم دانشگاهی پیدا نمیکنم که این رشته رو داشته باشه،راه حلی سراغ داری؟
بازم مرسی اگه کمکم کنی;)

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز مرسی از راهنماییت،راستشو بخوای من دارم اینجا مدیریت هتلداری میخونم،میخوام برایه دوره فوق برم همین رشته رو تو نروژ بخونم،اما هرچی میگردم دانشگاهی پیدا نمیکنم که این رشته رو داشته باشه،راه حلی سراغ داری؟
بازم مرسی اگه کمکم کنی;)
آره عزبز چرا ندارم
1- می تونی بری ساختمون آموزش و پرورش یک قسمت داره که توش کارشناس گذاشتن و به سوالاتون جواب می ده که این قسمت مال اعزام دانشجو هست + در این قسمت یک کتابخونه داره که توش کاتالوگ تمام دانشگاه های دنیا هست. + یک کافی نت هست که رایگان می تونی ازش استقاده کنی :blink:تو ایران یه همچین جایی واقعاً عجیبه ولی دمشون گرم. که البته این قدر این ساختمون عظیم هست که می ترسم نتونی این بخشی که می گم پیدا کنی رفتی اونجا هواست باشه . من برای سوئد رفتم اونجا اطلاعات گرفتم
اینم لینک توضیحاتش که آدرسشم آخرش هست: http://www.iranscholarship.net/info

2- می تونی این کتاب مفید را تهیه کنی که توش همه چی داره نحوه فرستادن نامه به دانشگاه گرفتن ویزا معرفی دانشگاه ها و رشته ها و ......
اینم لینکش: http://www.istgah.com/firekeys/kid_27/key_21750/page_1/74743.html
بازم سوالی بود در خدمتم

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
دوست عزیز کشور نروژ به کسی ویزای تحصیلی به این راحتی ها نمیده.ضمانت مالی و دمو دستگاه خفنی هم میخواد

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116

light moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز