برگزیده های پرشین تولز

باشگاه بدنسازی مجازی pT

FITNESS یا HEAVY DUTY کدام ؟

• FITNESS (بدن سازی به صورت کم حجم، ورزشی سازنده و مکمل ورزش های دیگر)

• HEAVY DUTY ( بدن سازی به صورت حرفه ای، حجیم ساخت بدن و کار قدرتی)

Results are only viewable after voting.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
منطبق شدن عصب و عضله

نه دیگه! سطح مطلب خیلی رفت بالا!;)
من که از این نکته خیلی سر در نیاوردم اما اگر درست فهمیده باشم:
احتمالا منظورتون اینه که سلسله ی اعصاب حرکتی با بافت عضلانی به یک سیستم هماهنگ می رسند که این سیستم در اثر تمرینات فراوان و مرور زمان حاصل شده است.
اما مساله اینجاست که مگر قبل از تمرینات، سلسله اعصاب با بافت عضلانی هماهنگ نبوده اند؟ در حالی که می دانیم اصولا بدون **** عصبی هیچ نوع حرکتی قابل انجام نیست و سر رشته ی تمام فعالیت های ارگان ها و بافت ها و اعضای بدن به مرکز عصبی یا Central Nervous System یا CNS وابسته است و بدون آن حتی پلک زدن هم غیر ممکن است چه برسد به فعالیت سنگین ورزشی، بنابراین به نظرم نمی توانیم بگوییم فرضاا بعد از 3 ماه کار کردن به مرحله ی انطباق عصب و عضله می رسیم، چون این انطباق از اول وجود داشته است. به هر حال این چیزی است که فعلا به ذهن من می رسد و برای کسب دقیق تر مطلب باید به کتب فیزیولوژی مرجع مراجعه کنیم.

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
بی خیال
من تا بخوام منظورم رو بفهمونم
بعد شما تا بخوای بفهمی
بعد به این نتیجه برسیم که درست بوده
یا غلط بوده
یا اصلا نباید مطرح می شده
یا....

پس همون بی خیال

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
سلام
دوستان گل بدنساز آقا کتابای بدنسازی آرنولد رو پیدا کردم گفتم اینجام بزارم خواستید دانلود کنید ( البته راپید برا بعضیه فیل تر ه ) اگر بتونه کسی اینارو داخل پرشین گیگ یا جای دیگه آپلود کنه عالیه

http://www.farsilearning.com/2007/11/24/arnold-schwarzenegger-bodybuilding.html

ارادت

#farhad#

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی می تونه مرا راهنمایی کنه
من قصد خرید کراتین دارم حالا تو دو سه نوعش موندمم
اولیش کراتین منوهیدرات ویدر
ودومیش atp ویدر
وسومیش هم از ویدره که اسمش یادم رفته ولی تو تبلیغاتش میگه کراتین خالص فقط 3 گرم کافیه
چهارمیشم سوپر کراتین شرکت pnc
حالا کدومش برای کسی که می خواد افزایش وزن پیدا کنه خوبه در ضمن من 2 سال است بدنسازی کار میکنم
و میخوام کراتینو با مگامس 2000 مصرف کنم ................. راهنمایی

#farhad#

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا میشه گلوتامینو با کراتین برای افزایش وزن استفاده کرد

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
آقا میشه گلوتامینو با کراتین برای افزایش وزن استفاده کرد

سلام چطوري فرهاد جون ....:happy::happy:
در مورد گلوتامين وكراتين بايد بگم كه هيچ مشكلي نداره .....
در مورد اون سوالتم بايد بگم كه همه ي كراتين ها مثل همن فقط يكمي تركيباتشون فرق ميكنه ...به نظر من اگه همون كراتين مونوهيدرات
ويدر رو بخري خوبه ....قربونت مهدي كولمن.. يا علي

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
دوستان کسی می تونه مرا راهنمایی کنه
من قصد خرید کراتین دارم حالا تو دو سه نوعش موندمم
اولیش کراتین منوهیدرات ویدر
ودومیش atp ویدر
وسومیش هم از ویدره که اسمش یادم رفته ولی تو تبلیغاتش میگه کراتین خالص فقط 3 گرم کافیه
چهارمیشم سوپر کراتین شرکت pnc
حالا کدومش برای کسی که می خواد افزایش وزن پیدا کنه خوبه در ضمن من 2 سال است بدنسازی کار میکنم
و میخوام کراتینو با مگامس 2000 مصرف کنم ................. راهنمایی

اون کراتین پیروات هست قیمت 32 تومن به صورت کپسول مانند 120 عدد بارگیری هم نداره مصرفش هم راحت تره

والا یکی از بچه های همین جا زده بود می گفت خیلی عالی تو قدرت جواب داده

من خودم هم رفتم تو نخش شاید بخرم

اگه مصرف اولته همون مونوهیدرات رو برو اگه مصرف داشتی قبلا پیروات رو امتحان کن

سراغ پی ان سی نرو رفته هاش پشیمونن معمولا ضعیف جواب داده

موفق باشی

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
دوستان گل بدنساز آقا کتابای بدنسازی آرنولد رو پیدا کردم گفتم اینجام بزارم خواستید دانلود کنید ( البته راپید برا بعضیه فیل تر ه ) اگر بتونه کسی اینارو داخل پرشین گیگ یا جای دیگه آپلود کنه عالیه

http://www.farsilearning.com/2007/11/24/arnold-schwarzenegger-bodybuilding.html

ارادت

خیلی ممنون دوست عزیز

فقط ایرادش اینه که باید عضو باشی ..:(

#farhad#

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی دوستان
راستی نگفتید atp چه فرقی با مونو هیدرات داره

#farhad#

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون کراتین پیروات هست قیمت 32 تومن به صورت کپسول مانند 120 عدد بارگیری هم نداره مصرفش هم راحت تره

والا یکی از بچه های همین جا زده بود می گفت خیلی عالی تو قدرت جواب داده

من خودم هم رفتم تو نخش شاید بخرم

اگه مصرف اولته همون مونوهیدرات رو برو اگه مصرف داشتی قبلا پیروات رو امتحان کن

سراغ پی ان سی نرو رفته هاش پشیمونن معمولا ضعیف جواب داده

موفق باشی
واسه حجم زیاد به درد نمیخوره ...........
همون منوهیدراتش یعنی pure creatine ویدر نه........

راستی یه سوال دیگه zma ویدر قیمتش جنده وبرای افرایش وزن خوبه برای افزایش قد چه طور من وارد 20 سالگی میشم.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
واسه حجم زیاد به درد نمیخوره ...........
همون منوهیدراتش یعنی pure creatine ویدر نه........

راستی یه سوال دیگه zma ویدر قیمتش جنده وبرای افرایش وزن خوبه برای افزایش قد چه طور من وارد 20 سالگی میشم.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zma خوبه آرژنین هم خوبه

البته باید از دکتر بپرسی که معمولا همچین دکترایی تو ایران نداریم یا انگشت شمارند.

(یه بار واسه چکاپ رفتم پیش دکتر ؛ دکتره ناندرولون دکانوات رو = کراتین قرار میداد ) :wacko:

متخصص های غدد هم هر کدوم یه حرفی می زنن با اون ویزیت های نجومی که می گیرن ..

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
باشگاه بدنسازي كولمن(کــــــــرج)

Last edited:

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
مربي من 183 قد 60 وزنمه....... اشتهام هم خوبه....ولي چاق بشو نيستم.....راهي چيزي سراغ داري ما يه خورده چاق بشم؟ جونه من فقط نگو 6 وعده غذا بخور......نميشه كه بابا..... يكي گفت پودر جوانه گندم بگيرم خوبه به نظرت؟؟

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
مهدی جان سلام

اینجوری خیلی پراکندگی ایجاد میشه !

باشگاه که زده شده لزومی به بودن و ادامه این تایپک نیست

ارادت

سلام بابك جون ....:happy:
چطوري ...اميدوارم حالت خوب باشه ...:happy::)
من هميشه ميخواستم به دوستان كمك كنم ....هدف منم از زدن اين تاپيگ فقط خدمت كردن به دوستانه...
قربون شما...مهدي كولمن.
(به جاي اينكه به تاريكي لعنت بفرستيد .يك شمع روشن كنيد )

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
مربي من 183 قد 60 وزنمه....... اشتهام هم خوبه....ولي چاق بشو نيستم.....راهي چيزي سراغ داري ما يه خورده چاق بشم؟ جونه من فقط نگو 6 وعده غذا بخور......نميشه كه بابا..... يكي گفت پودر جوانه گندم بگيرم خوبه به نظرت؟؟

سلام چطوري عزيز ...
دوست من xneo الان وزن استاندارد شما بايد 80گيلو باشه ...با يه برنامه ريزي خوب ميتوني به اون وزن برسي ..اما؟؟؟زمان ميبره..
من كه به شما ميگم 6 وعده غذا بخور ..براي همينه ديگه :happy:...شما كه ميگيد اشتهاي من زياده ...تو برنامه هاي غذاييت بايد از غذاهاي
كربوهيدراتي مانند (سيب زميني .ماكاروني .برنج.وهمچنين تا ميتوني گوشت قرمز)..مصرف كن ..............................................
درمورد پودر جوانه ي گندم هم بايد بگم خوبه ..;)
ولي تا كي ميتوني بخوري ...فوقش 2گيلو وزن بهت ميده اونم اگه بتوني بخوريش .:wacko::blink:..در ضمن شما چه ورزشي ميكنيد ؟؟؟؟:f34r:
بايداز ورزشهايي مثل فوتبال .شنا .دو .دوري كنيد ....

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
سلام به همه ي دوستان ورزشكار................@@
اميدوارم حال همه خوب باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يه چيزهايي در مورد مكملي به نام كراتين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مطلبي كه شايد بيشتر از نحوه مصرف و كاربرد براي خوانندگان اهميت داشته باشد اطلاع از عوارض و مضرات احتمالي استفاده از كراتين ميباشد ؟؟؟به طور كلي كراتين ماده اي است كه در گوشت موجود ميباشد .(در هر يك كيلو گرم گوشت .پنج گرم كراتين موجود است )و در كارخانجات ساخت مكملهاي ورزشي نيز تحت پروسه اي كنترل شده تهيه ميشود بنابر اين عاري از هر نوع ماده اي مضر همچون استيروييد هاست اما خود اين ماده اگر همرا ه با آب فراوان و موز توصيه شده ..ورعايت دوره هاي بارگيري .مصرف .قطع و بارگيري مجدد آن در نظر گرفته شود هيچگونه عوارض جانبي ندارد ....و جزو سودمنترين مكملها نيز ميباشد ....
مطلب ديگري كه در ارتباط با كراتين متذكر شد .بارگيري مدت زمان مصرف آن است ..بارگيري آن به مدت 5 روز و در 4 وعده ي 5گرمي ميباشد و پس از اتمام بارگيري ميبايستي بر اساس وزن شخص ورزشكار بين 5 تا 12 گرم مصرف گردد .اما محرك كراتين شرايط خاص ديگر ي هم دارد .بدين صورت كه هيچ گاه نبايستي همراه با شير و يا كافين مصرف گردد .زيرا اين دو سبب كاهش اثر و يا بي اثر شدن آن ميگردد .همچنين براي بالا بردن درصد جذب كراتين در عضلات اين مكمل را بايستي همراه با يك مكمل حاوي كربو هيدرات و يا آب ميوه ي غير اسيدي همچون آب انگور مصرف نمود .زيرا مصرف كردن كراتين با آب ميوه هاي اسيدي همچون آب پرتقال و يا سيب تغير حالت كراتين شده و خواص خود را از دست ميدهد ....
دوستار همه ورزشكاران (مهدي كولمن)

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
مرسي مربي......راستش من ورزش تعطيلم يعني ورزشي نميكنم.....
تحرك اصلا ندارم و بيشتر وقتم پشت كامپيوتر ميگذره...سراغ بدنسازي هم نميرم چون هم وقتشو ندارم هم اينكه گوشتي نيست كه بخواد عضله بشه:D

البته تو خونه يه سري وسايل دارم كه ميتونم با اونا تمرين كنم

پس شما هم همون 6 وعده معروف رو پيشنهاد ميكنيد راستي همين كراتيني كه گفتيو خيلي مايلم امتحان كنم البته ميدونم بدونه ورزش زياد مناسب نيست تو همين خونه ميشه تمرين كرد كراتينم مصرف كرد؟

مهدی=کولمن

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
176
مرسي مربي......راستش من ورزش تعطيلم يعني ورزشي نميكنم.....
تحرك اصلا ندارم و بيشتر وقتم پشت كامپيوتر ميگذره...سراغ بدنسازي هم نميرم چون هم وقتشو ندارم هم اينكه گوشتي نيست كه بخواد عضله بشه:D

البته تو خونه يه سري وسايل دارم كه ميتونم با اونا تمرين كنم

پس شما هم همون 6 وعده معروف رو پيشنهاد ميكنيد راستي همين كراتيني كه گفتيو خيلي مايلم امتحان كنم البته ميدونم بدونه ورزش زياد مناسب نيست تو همين خونه ميشه تمرين كرد كراتينم مصرف كرد؟

سلام ...
خوبين xneo...
آره من هميشه به دوستانو .شاگردان همون 6 وعده رو توصيه ميكنم ..در مورد كراتين هم بايد بگم من خودم هميشه ازاين مكمل بهره ميبرم :happy::)
فقط با كراتين و پروتين تونستم...5 دفعه تو مسابقات استان و حومه به مقام اول برسم ....
شما ميتونين كراتين مصرف كنين ولي بايد يه ورزشي هم تو خونه داشته باشين ..(جذب غذاتون هم بيشتر ميشه )
در ضمن يه مكملي هم بعد از كراتين وجود داره كه فقط براي افزايش وزن است .اسمش مگامس است...خيلي هم كمياب شده
(البته اصلش)..من ديگه بايد برم ...اميدوارم كه موفق بشين ..خدا حافظ..يا علي
...........................................................................................................................................................
(دنيا هم به انسان خوشبين نياز دارد هم به انسان بد بين چون انسان خوشبين هواپيما ميسازد و انسان بد بين چتر نجات )

بالا