برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه سرمایه گذاری چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

chaand

Registered User
لایک‌ها
31
سلام
من میخواستم یه جای مطمئن سرمایه گذاری کنم که بدون ریسک باشه و سود بالایی هم داشته باشه
شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید، لطفا تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید
ممنون

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
سلام
من میخواستم یه جای مطمئن سرمایه گذاری کنم که بدون ریسک باشه و سود بالایی هم داشته باشه
ممنون

چیز دیگه ای میل ندارید . :eek:

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
سلام
ممنون

دوست عزیز ، همیشه سود بالا مستلزم پذیرش ریسک بالا هستش . هیچ کار اقتصادی هم بدون ریسک نیست . شما حالا بفرمایید که میزان سرمایه گذاریتون چقدر میخواد باشه؟

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
خدایی اگه یه جستجو میکردی تا الان هزار بار این موضوع بحث شده و هرکس یه نظری داده
در هر صورت ... من دارم یه کارایی میکنم امضا من رو یه نگاه بنداز لینک توضیحات کامل هست
چندتا از دوستان پرسین تولز توش شرکت کردن سوالی بود پیغام خصوصی بزار

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

بله حق با شماست من اشتباه تایپی داشتم منظور یک میلیون تومان است
سود (سود پروژه )کاملا بستگی به شرایط داره رقمش رو نمیشه پیش بینی کرد اما نسبت به هزینه ورودی به پروژه در کمترین حالت میتونه بیشترین برگشت رو نسب به سرمایه شما داشته باشه

شما سود هزینه ای(سود سرمایه ) که وارد پروژه میکنید رو طبق اون چیزی که اونجا نوشتم از ماه 6 دریافت میکنید
بنظر شما جایی هست که سرمایه گذار در ضرر شریک نباشه !؟ اما اینجا برای اینکه رعایت حال سرمایه گذاران رو کرده باشیم فقط این رو شامل قسمت سود پروژه کردیم یعنی در صورتی که هزینه برداشت سالانه (سود پروژه ) مطابق با انتظار ما نبود سرمایه گذار با ما در این ضرر شریک هست و در واقع هزینه ای دریافت نمیکنه اما اگه دقیقتر نگاه کنی می بیندی که سرمایه گذار سود سرمایه خودش رو داره ماهانه دریافت میکنه و در صورت ضرر فقط سودش کمتر میشه پس عملا ضرر معنی داره

جهت برآورد سود هر کاربر , میبایست سرمایه تزریقی در پروژه گردش کنه و برای این تبادل نیاز به تایم هست که ما اون رو در 6 ماه تقسیم کردیم در واقع در 6 ماه اول هیچ هزینه ای به سرمایه گذار داده نخواهد شد و از ماه 6 این پرداخت شروع میشه

سود سهام پروژه هر 12 ماه پرداخت میشه البته برای کسانی که وارد سیستم میشن درواقع سود سهام بعدی هر 6 ماه پرداخت میشه بدین شکل

ماه اول تا ششم پرداختی موجود نیست
از ماه شش تا دوازدهم هر ماه طبق تعرفه سود سرمایه پرداخت میشه در ماه داوزدهم سود پروژه پرداخت میشه و در ماه 18 سود پروژه مجددا پرداخت میشه در ماه 24 سود پروژه مجددا پرداخت میشه الی آخر . . .

برای تبادل و ورود به سیستم قرارداد تنظیم میشه و دو طرف اون رو امضا میکنند
تا الان دو تا قرارداد نوشتم یکی به مبلغ 8 میلیون یکی هم به مبلغ 2 میلیون خوشبختانه از دوستان همین انجمن هستند و به دورنمایی که ما از پروژه داریم اعتماد کردند و ما هم تما سعیمون اینه که جواب این اعتماد رو بدیم که در واقع پروژه رو قدرتمند کردیم

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام و ممنون از توجهتون

در مورد سوال اولتون باید عرض کنم مبلغ 60 هزار تومان برای سود سرمایه درنظر گرفتیم
که طبق مواردی که بالا عرض کردم پرداخت میکنیم

متن قراردادی که با دیگر دوستان نوشتیم یه قرارداد استاندارد هست در قالب چند ماده و بند که دوطرف امضا و انگشت میزنند اونم از راه دور من از شمال براشون میفرستم و اونا امضا کردند و برام فرستادن . . . (از طریق ایمیل)

تا الان 10 سهم بدین شکل ترانسفر شده هرچند برای یکی از دوستان هنوز قرارداد رو نفرستادم که ایشون هم خریدار سهام هست در واقع قراداد رو ایشون امضا کرد و برام فرستاد که منم خوردم به این تعطیلات انشالله فردا هم برای اون ارسال میشه
در کل قضیه روی این بیس پایه گذاری شده انشالله این پروژه بالا بره توی 6 ماه اول چنانچه اوکی بود براش شرکت هم ثبت میکنم

متاسفانه امکان پرداخت تضمین هایی که ذکر کردید نیست چون اولا من شرکت ثبت شده ندارم در صورتی که چک هم میداشتم عملا ارزشی نمیداشت چون چک چیزی نیست که بشه بهش استناد از این رو اعتبار خودم رو گذاشتم وسط که خوشبختانه دوستانی که کم و زیاد من رو میشناختن خرید رو انجام دادن
برای دوستانی که آشنایی با من ندارم پیشنهادی ندارم غیر از اینکه 6 ماهی تحمل کنند تا این قول ها رو من برای سهام داران حاضر عملی کنیم تا انشالله اگه سعادت بود و به من اعتماد کردند در خدمتشون باشیم

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

ممنون از راهنماییتون

راستش با این شرایطی که نوشتید ،یه مقداری کار برای ما سخت میشه، نه به دلیل عدم اطمینان ، از سابقه و سایتتون و شکل کار مشخصه که موفقیت امیزه، ولی ما در قالب شرکت(فعالیت شرکت غیر مرتبط با اینترنته) میخوایم سرمایه گذاری کنیم و نقل و انتقال پول توی شرکت ما باید طبق روال خاصی باشه (قراردادهای محضری به همراه تضمین های اعتباری) تا مشکل مالیاتی و قانونی برامون پیش نیاد. مخصوصا که سود سرمایه اونقدر بالا نیست که بتونیم چنین ریسکی بکنیم( 60 هزار تومن بعد از 6 ماه که فکر میکنم میشه 12 درصد سالیانه). به هرحال اگر راهی برای رفع مشکلات باشه ، خیلی خوشحال میشم بتونیم همکاری کنیم

موفق باشید

سلام

فرمایشات شما صحیح هست متاسفانه فعلا راهی نمیتونم پیشنهاد کنم چون هنوز دستم اونقدر باز نشده که بخوام براش یه شرکت ثبت کنم

به هر صورت از آشنایی شما خرسند شدم

موید باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا