برگزیده های پرشین تولز

اوج قدرت بازی های نوکیا سری 60 ویرایش سوم !

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
سلام دوستان .
امروز می خواهم یکی از قوی ترین شبیه سازهای بازی های 3 بعدی رو برای انواع گوشی های نوکیا سری 60 ویرایش سوم خدمتتون معرفی کنم.

این برنامه برای اولین بار در یک فروم ایرانی معرفی میشه.

نام این شبیه ساز که می توانم به جرات بگم از بهترین emulator های حال حاضز هست C2Doom می باشد و قادر به اجرای فایل های با پسوند wad هست.

post-150199-1195827891.jpg

از مشهورترین بازی های موجود برای این emulator می تونم بازی های معروفی همچون :
Doom Versions, Hexen, Halflife, Counterstrike,
Wolfenstein, Goldeneye, Batman, Heretic, Quake, Duke Nukem, StarWars,........

رو معرفی کنم که ان شاالله به مرور براتون قرار خواهم داد.

در این شبیه ساز گرافیک و صدا واقعا 3 بعدی هست.

از دیگر قابلیت این شبیه ساز امکان اجرای بازی ها به صورت چندنفره به وسیله بلوتوث هست که قدرت این شبیه ساز رو برای شما اثبات خواهد کرد. :)

نحوه کار:
ابتدا از لینک زیر نسخه کرک شده این شبیه ساز را با نام C2Doom v1.12 S60v3-by Professional دانلود کنید:

دانلود

پس از نصب مثلا در phoen memory (تا سرعت برنامه زیادتر بشه) فایل های با پسوند wad را در مسیر زیر کپی کنید:

کد:
C:/c2doom/wad/

که در صورتی که در حافظه memory card برنامه رو نصب می کنید در پوشه زیر کپی کنید:

کد:
E:/c2doom/wad/

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
خب اولین بازی که واقعا شاهکاره اسمش Half Life هست که همه می شناسیدش. :(

pc-action-game-hl2ep1.jpg

half-life-2-episode-one-2.jpg

توضیحات بازی:
Navigate the Black Mesa Research Facility and survive its innumerable challenges with the help of GameSpot's Half-Life Game Guide.

حجم بازی 17 مگابایت بود که بنده اون رو بسار فشرده کردم و به حدودا 5.5 مگابایت رساندم چون می دونستم عزیزان در دانلود فایل های با حجم بالا مشکل خواهند داشت.

دانلود

امیدوارم ازش لذت ببرید.

ادامه دارد....

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا عالی بود. ممنونم

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
حجم بازی 17 مگابایت بود که بنده اون رو بسار فشرده کردم و به حدودا 5.5 مگابایت رساندم چون می دونستم عزیزان در دانلود فایل های با حجم بالا مشکل خواهند داشت.

دانلود

امیدوارم ازش لذت ببرید.

ها ها ها ها

اون آقای مثلا حرفه ای تون ( که فقط اسمش حرفه ای ) ** ***** اگه حجمش رو کم کرده باشه

فایل های Wad به خاطر ساختارشون وقتی زیپشون می کنی حجمشون کلی کم میشه دیگه لازم نیست ایشون زحمت بکشند

در ضمن بهتر بود این بازی رو تو تاپیک خودش می ذاشتید نه یه تاپیک جدا ( مگر اینکه C2doom رو برای سری 60 و سری 80 هم میذاشتید )

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
milad22 قابل نداشت.:D

پسر نقره ای به جای اشکال گرفتن از دیگران سعی کنید درست فکر کنید چون نه من به شما بدهکار هستم و نه شما به من!
لازم هم نمی بینم به شما جواب پس بدم.اگه خوشت نیومد می تونی دانلود نکنی .

اینم از بازی محبوب و مشهور counterstrike

89s3mhf.jpg

توضیحات:
If you've followed PC gaming at all in the past several years, then chances are you have heard of Counter-Strike and know what it's about. If you've just been paroled from a lengthy jail sentence, here's a quick summary: Counter-Strike is a team-based, online first-person shooter that pits terrorists against counterterrorists (CTs) in a contemporary setting. Generally, a round ends when all the members of one team have been killed, after which all dead players respawn and a new round begins. Each map includes a team-based objective that drives the action. On some maps, the terrorists must attempt to plant a bomb at one of two different bomb sites; the CTs try to keep the targets from being blown up. Other maps require the CTs to rescue hostages that are being guarded by the terrorists. Achieving the map objective is another way a team can win a round without killing off the other team. CS: Source does not include any new game types.

Dead bodies now have full rag-doll physics, which is especially noticeable when throwing a grenade onto a pile of corpses. It's particularly satisfying to see an opponent slump against and slide down the wall he was standing next to after you shoot him. Though models sometimes end up in unrealistic, "contortionist" positions after dying, the rag-doll effects in CS: Source give the game a more organic feel than previous CS versions. As with the glass-breaking effects, the rag-doll effects don't affect gameplay, but it does add greatly to the overall atmosphere.

دانلود

حجم فایل 15 مگابایت بود که به حدود 5 مگابایت کاهشش دادم :)

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
خیلی خوب حجم ها رو کاهش می دی !!!! بازم تلاش تو بکن
واقعا ازت ممنونم
تا حالا جواب نمی خواستم ولی حالا جواب می خوام
بعد یه سوال : کدوم گوشی ال سی دی به این بزرگی داره که ازش اسکرین شات گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟

عکس های واقعی از این بازی
CS.jpg

Profession@l

همکار بازنشسته
لایک‌ها
317
پسر نقره ای احترامتون رو حفظ کنید.

بازی سوم هم که آخرشه با نام STAR WARS :)

6xbkn11.jpg

726xoo6.jpg

توضیحات بازی:
Those who've played BioWare's computer RPGs--either the Baldur's Gate series or last year's Neverwinter Nights--will recognize the influence of these games on Knights of the Old Republic. In fact, the main difference between the gameplay of Knights and BioWare's previous games is superficial. This one is played from a third-person perspective and thus resembles a 3D action adventure game rather than one of BioWare's older isometric RPGs. Other than that, gameplay is similar. You create a main character and then explore many different areas, interact with many different characters, settle many different disputes, solve many different puzzles, and engage in plenty of combat. Combat appears to be in real time but actually uses a turn-based system "under the hood" just like Neverwinter Nights, which means that your character's statistics and attributes (and your strategy) make all the difference, and your personal reflexes and hand-eye coordination have no bearing on the outcome. Most importantly, Knights is very different from your average RPG in that you'll always be an active participant in the storyline, rather than a passive observer. You don't just read, watch, and listen to a lot of text, cutscenes, and dialogue; instead, your character is constantly invited and required to make difficult decisions, and that's ultimately the most entertaining, impressive, and rewarding aspect of the game. The interface has been completely overhauled for the PC release of the game, and it works exceptionally well by taking full advantage of the familiar mouse-and-keyboard controls you're used to from other games. Additionally, it gives you easy access to all your options, as well as your inventory, map, and quest log, at all times.

حجم بازی حدود 5 مگابایت در حالت فشرده هست. :(

دانلود

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
excellent job
keep it on
waiting for more
tanx a lot
:)

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هنوز علت صحبت های اینچنینی جناب پسر نقره ای رو نمیفهمم!!
دوست عزیز جناب blue galaxy من هم منتظر بازی های دیگه از این قبیل هستم.
باز هم تشکر میکنم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
استاد هیچ پچ یا فیکسری هم براش اومده ؟
من کمی مشکل دارم
فقط دفعه اولی که نصب میشه برنامه میتونم Doom و HL رو Load کنم
ولی Starwars به طور کلی کار نمیکنه ( سایر Wad ها هم کار نمیکنن ) و البته از دفعه دومی که برنامه رو باز میکنم دیگه هیچ Wad ای رو Load نمیکنه
روی Main & Memory هر دو تست شد

David Zheng Zhi

Registered User
لایک‌ها
106
دادا قربوني شكلي ماهد خب شوما كه زحمتو كشيدي لينكي مستقيم ميذاشدي !الان ميرد تو يه سايت اونجام كه ني :|

saeid_thesis

Registered User
لایک‌ها
19
عزیز بازی ماشینی هم می تونی لطف کنی بزاری؟

بالا