برگزیده های پرشین تولز

جم تي وي توطئه يا توهم؟

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
اسم تايپيك يه خورده بي ربطه

تازگيا كه چه عرض كنم يه پنج شيش ماهي ميشه يه شبكه تلويزيوني راه افتاده به اسم gem tv كه يه شبكه ماهواره اي فارسي زبانه و داره برنامه هايي رو پخش ميكنه كه تا حالا سابقه نداشته شبكه فارسي زبان ديگه اي نشون بده

مثل :

كشتي كج يا فيلمهاي سينمايي خارجي و هاليوودي

حالا مسئله اي كه مطرح هست يه سري اتفاقات افتاد من اينجا كوتاه بهشون اشاره ميكنم

اول اينكه در اوايل كارشون وقتي فيلمي رو پخش ميكردن و توي اون فيلم احيانا صحنه ي غير اخلاقي بود سانسور ميشد و مجري برنامه ميگفت كه فقط ما صحنه هاي غير اخلاقي رو پخش نميكنيم و فلان

دوم اينكه تو ايميل هايي كه به برنامه iman برنامه اي كه كشتي كج توش پخش ميكرد به دست مجري ميرسيد اعلام كرد كه از ما خواستن كه كشتي كج زنان رو پخش كنيم كه ما شرمنده بينندگان هستيم و به دلايل اخلاقي نميتونيم اينكارو بكنيم

ولي بعد قضيه تغيير كرد اين اواخر ميبينم كه فيلمايي كه پخش ميكنه تقريبا همشون پر از صحنه هاي غير اخلاقيه و اون حرفي كه قبلا زده بودند رو بيخيال شدند

و جالب اينكه اين هفته كشتي كج زنان رو هم پخش كردند

تازگيا اخبار بيست و سي يه اشاره اي به شبكه اي كرد كه با بودجه رسمي امريكا ميخواد دستي به فرهنگ جوانان ايراني بزنه و اونا رو از راه بدر كنه { اينو بيست و سي گفت نه من}

خلاصه اينكه شما نظر تون راجع به اين تغييبر رويه ي شبكه جم تي وي چيه و اصلا با اين شبكه اشنايي داريد يا نه؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
شبکه خوبیه من دیدم چند بار

حیف که ماهواره ندارم خودم

بعد یه شبکه دیگه هم هست توی اسمش fm هست اونم خیلی عالیه جدید هم اومده همش فیلم دوبله میزاره من هر وقت میرم خونه کسی ماهواره داشته باشه همین دوتا رو میبینم

ولی این gem کیفیتش بالاتره

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نه عزیز جان ، این خبرا نیست ، این تلویزیون تو انگلستان هست ، اونم با سرمایه یه سری آدم پولدار که فقط واسه پوز زنی اومدن تو اینکار هیچی هم از تلویزیون داری نمیدونن ! چند وقت دیگه هم بگذره یه کم از سرمایشون هدر بره احتمالا جمش میکنن !

یکی دیگه نمونه بدتر اونا هم که همون تی وی پرشیا آلمان که 4 تا کنسرت گذار اروپایی اومدن تلویزیون زدن که اونا هم متاسفانه نمیدونن اصلا برنامه سازی چیه! فقط یاد گرفتن با خواننده با مافیایی که تو اروپا دارن قرارداد ببندن وگرنه... اتفاقا یکی از شریکا هم اخوان ، پدر همین نوید و امید خواننده هستش.

هیچکدومشون به یاد من و شما نیستن!

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
Gem TV مدتهاست داره از هاتبرد برنامه پخش ميكنه.
از محبوب ترين شبكه هاي فارسي زبان هست چون هم كيفيت پخش بالائي داره و هم دوباره فوق العاده داره
يكي Topcut كه هر هفته يك فيلم هاليوودي با زير نويس فارسي پخش ميكنه (البته در قالب نقد فيلم چون هاتبرد قوانين سفت و سختي براي پخش فيلم هاي روز دارد)
برنامه هفتگي ديگر هم IMan هست كه به كشتي كج ميپردازه.
در اين مورد كه كسي دلش به حال ما نسوخته شكي نيست اما مسولين اين شبكه با پخش اين برنامه ها شبكه خود را به يكي از پر طرفدارترين كانالها تبديل كردند كه طبيعتا با در آمدزائي از راه تبليغات بيشتر هزينه هنگفتي هم به جيب ميزنند.
اما در مورد اينكه طوطئه هست يا نه
بايد بگم اين هم از تراوشات ذهن بيمار جمهوري اسلامي است چون آنها روضه قمر بني هاشم پخش نميكنند.
در ضمن اين شبكه تحت نظر و ارتباط با جمهوري اسلامي است كافي است در هنگام عزاداري امامان شيعيان نگاهي به اين تلويزيون بياندازيد كه با قطع برنامه خود فقط لوگو پخش ميكنند چون مجبورند نه به خاطر اينكه سني ها و ساير اديان را انسان نميدانند(مثل صدا و سيما ولي فقيه)

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شبکه خوبیه منم دیدم. خب صحنه غیر اخلاقی بده چه اشکالی داره؟ شما نبین خب.

مگه این فیلما تو سرتاسره دنیا بصورت دی ویدی و توی سینما بدون سانسور پخش نمیشه؟ پس چیش میتونه توئطعه "برای جوانان ایرانی" باشه؟ برنامه خاص فقط واسه ما که توش نساختن پخش کنن. فیلمای هالیوودیه که همه ی دنیا میبینن

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
فيلم اين هفته Topcut :

تپه ها چشم دارند 2 (Hills Have Eyes 2 )

l1187323669.jpg

خلاصه فیلم : واحدی از گارد ملی ارتش آمریکا برای انجام تمرینات نظامی به منطقه شانزده در صحرای نیومکزیکو اعزام می شوند . این منطقه همان منطقه ای است که سالها قبل دولت آمریکا در آن آزمایشات اتمی انجام داده و در نتیجه این آزمایشات و اثرات اشعه رادیواکتیو ، انسانهای آن منطقه تغییرات ژنتیکی پیدا کرده و تبدیل به موجوداتی آدمخوار و خشن شده اند . در ادامه اعضای این واحد نظامی وارد این منطقه می شوند و سپس با این موجودات درگیر شده و یکی یکی قربانی آدمخواران می شوند .

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
هر چي هست به نظر من بهترين شبكه فارسي زبان چون به وظيفش كه سرگرمي به خوبي عمل ميكنه
بعد از اون هم تي وي پرشيا بهترين

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هر چي هست به نظر من بهترين شبكه فارسي زبان چون به وظيفش كه سرگرمي به خوبي عمل ميكنه
بعد از اون هم تي وي پرشيا بهترين

البته امیدواریم پایدار هم بمونه! :) ضمن اینکه فقط شبکه سرگرمی وظیفش پخش فیلم نیست! :) این فیلم بالا رو هم فکر کنم دفه بیست و چندم هست که پخش میکنه! :rolleyes:

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
ببخشيد پس وظيفش چيه؟
دوما شما احتمالا نگاه نميكني وگرنه تا حالا فيلم تكراري نگذاشته

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشيد پس وظيفش چيه؟
دوما شما احتمالا نگاه نميكني وگرنه تا حالا فيلم تكراري نگذاشته

وظیفش سرگرمیه ! نه حتما فیلم و موزیک!! (البته بستگی داره با چه شبکه هایی مقایسه کنید!!)

اتفاقا من از روز اولش این شبکه رو دنبال میکردم ! چون اطلاعات نزدیکی از این شبکه داشتم ! اتفاقا این آواتار شما رو هم تو این شبکه دیدم! :happy:

ضمنا شما احتمالا اون روزایی که هر شب یک فیلم میذاشت فیلمها رو نمیدید! حالا همون هارو که باز هم قبلا به همین شیوه هفتگی پخش کرده ، دوباره داره پخش میکنه! :)

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
با شبكه هاي فارسي زبان

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
یکی از دوستان فرکانس این تی وی پرشیا رو لطف کنه بده
ممنون

satlamerd

Registered User
لایک‌ها
0
کار کار انگلیساست زیر استینشون دست ناپلیون بناپارت پیداست....:lol:

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138

تازگيا كه چه عرض كنم يه پنج شيش ماهي ميشه يه شبكه تلويزيوني راه افتاده به اسم gem tv كه يه شبكه ماهواره اي فارسي زبانه و داره برنامه هايي رو پخش ميكنه كه تا حالا سابقه نداشته شبكه فارسي زبان ديگه اي نشون بده

مثل :

اول اينكه در اوايل كارشون وقتي فيلمي رو پخش ميكردن و توي اون فيلم احيانا صحنه ي غير اخلاقي بود سانسور ميشد و مجري برنامه ميگفت كه فقط ما صحنه هاي غير اخلاقي رو پخش نميكنيم و فلان

دوم اينكه تو ايميل هايي كه به برنامه iman برنامه اي كه كشتي كج توش پخش ميكرد به دست مجري ميرسيد اعلام كرد كه از ما خواستن كه كشتي كج زنان رو پخش كنيم كه ما شرمنده بينندگان هستيم و به دلايل اخلاقي نميتونيم اينكارو بكنيم

ولي بعد قضيه تغيير كرد اين اواخر ميبينم كه فيلمايي كه پخش ميكنه تقريبا همشون پر از صحنه هاي غير اخلاقيه و اون حرفي كه قبلا زده بودند رو بيخيال شدند

تازگيا اخبار بيست و سي يه اشاره اي به شبكه اي كرد كه با بودجه رسمي امريكا ميخواد دستي به فرهنگ جوانان ايراني بزنه و اونا رو از راه بدر كنه { اينو بيست و سي گفت نه من}

خلاصه اينكه شما نظر تون راجع به اين تغييبر رويه ي شبكه جم تي وي چيه و اصلا با اين شبكه اشنايي داريد يا نه؟

346al9j.gif

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105

مثل :

سلام...

1 چیز کلی: خیلی از محققین و متفکرین غربی و شرقی معتقدند که آمریکا مشغول "صادرات فرهنگی" هست. اینم چیز غریبی نیست. به نظر من هم همینطوره، آمریکا از حدود دهه ی 80 و 90 با شروع "انقلاب اطلاعاتی" مشغول هدایت کردن این جریان هست. (اروپا هم قدم به قدم دنبالشه)

اما یه سوال: آیا این یعنی "توطئه"؟ اون بالا نقل قول کردی "از راه به در کردن جوونای ایران". اگه نظر من رو بخوای، این مصداق توطئه نیست. وقتی نهادهای کشور ما (نهادها یعنی قواعد بازی، مثل قوانین رسمی یا مثل هنجارهای اجتماعی) دچار "عدم کارایی" در تقابل با فرهنگ و نهادهای غربی می شه، فوری دولت ما که یه پایه اش روی همین نهادها سواره میکرفن بر می داره جار می زنه "اینا توطئه است". یا اینکه به ما "تهاجم فرهنگی شد".

اینایی که گفتم نتیجه گیری های خودمه، سعی کردم علمی باشه، ولی خوب سی ا سی شد چون بحث ماهیتا سی ا سی هست.
البته در مورد این شبکه ی به خصوص نمی دونم، چون م.اهواره نداریم...:دی

.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تام و جری و پلنگ صورتی هاش هم باحاله....لول

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها