برگزیده های پرشین تولز

درخواست مبدل پی دی اف به ورد ( pdf to word )

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام

آقایان خانم ها
به من عاجز کمک کنید
یک فایل 12 مگی pdf دارم می خوام با کمترین تغییر شکل ممکن به فایل word تبدیلش کنم

از چه روشی چه نرم افزاری چه دعایی چه ذکر استفاده کنم ؟

با تشکرات ویجه
جان مادرتون لینک نرم افزاری که می گیدم بدید یا اینکه رفاقت رو تمام کنید و آپلودش کنید

آفرین
مرسی

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلامي در حد دكترا بر CP-YOU عزيز
36.gif

. من تا حالا از اين كارها نكردم!! ولي الان كه جستجو كردم ديدم كه خود مايكروسافت برنامه Able2extract Professional را پيشنهاد داده و 257 نفر هم بهش 4 ستاره از 5 تا دادن!! پس حتمن خوبه ديگه! كه خود مايكروسافت تاييدش كرده! اگر كار كرد لطفن نتيجه را به اطلاعمان برسانيد تا من و ديگران هم مستفيدش شويم!

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/18
209.gif
60.gif

Last edited:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام و تشکر من رو در حد لالیگا بپذیر igi جانم

آنلاین شدم که دست به افشاگری در مورد نرم افزاری که معرفی کردی بزنم

1- با فونت فارسی مشکلی بدتر از مشکل اعراب و اسرائیل داره
2- هفت روز کار می کنه
3- توی این هفت روزم هربار فقط 3 صفحه رو کانورت می کنه

این بعنی بدبخت شدم در حد دکترا :(

فعلا بهترین نرم افزار همین PdfGrabber 4.0 بود . اون readiris رو هم که اصلا نگووووو . مثل استقلال می مونه . داغونه :happy:

آقایان . خانمها کمک
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام دوست عزیز

متن فایلی که میخواین تبدیل کنید فارسی هست؟

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام دوست عزیز

متن فایلی که میخواین تبدیل کنید فارسی هست؟

سلام

بله فارسیه :( با فونتی به اسم BYagut_1072_0_01072326 که فکر کنم قفل شده هست چون نمیذاره فونتش رو عوض کنم
با PdfGrabber 4.0 کانورت کردم . خود لغات مشکلی ندارند ظاهرا و این تکمیل ترین نوع کانورت بوده اما می دونی مشکل چیه

1- نمیذاره فونت رو عوض کنم و تا فونت رو می خوام تغییر بدم همه چیز ؟؟؟؟؟ میشه
2- یه کاغذ سفید بگیر دستت از پایین خط یک میلی متر بیارش روی نوشته ها !! نمی دونم چجوری توضیح بدم . پایین هر خط یک میلی مترش نیست و وقتی پرینت می گیرم پایین کلمات چاپ نمیشه

خلاصه متن فارسی . لطفا اگر راهی بلدی کمکم کن
ممنون :(

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام CP-YOU جان
36.gif

. متاسفانه تا كنون كه توفيقي حاصل نشده! 3 برنامه دونلود كردم به مجموع ~40MB و به نام‌هاي زير: (گفتم كه دوباره كاري نكني)

1) Solid Converter PDF v4 ه
2) VeryPDF PDF2Word v2.0 ه
3) Quick PDF to Word ه

. متاسفانه يكي از ديگري بدتر! اما در دوتاش گزينه‌هايي بود كه كمي آدم را اميد وار مي‌كرد! انتخاب زبان كانورت شدن و يك بخش به نام تشخيص گرافيكي متن (همانند OCR برنامه اسكنرها) از بين باز هم مي سرچم و اگر باشه راهي انشاالله ميابم يا ميابي يا ميابند!

در ادامه و چند ساعت بعد!:
. در ارسال اين پست تاملي نموده! و برنامه PdfGrabber 4.0.0.10 Pro را دونلود و تست كردم. خيلي برنامه عالي بود اون مشكلي را هم كه شما فرموديد من ديدم اما خيلي راحت قابل حل است. اولندش! كه:

1) از منو گزينه Option\Preferences را انتخاب نماييد.
2) از پنجره Preferences تب Font Option را انتخاب و تيك گزينه Extract...o و Register...o را انتخاب كرده و OK نماييد.
3) فايل‌تان را انتخاب و روي دكمه Export به كليكيد!
4) پنجره Export...o باز شده و گزينه‌هاي زير را انتخاب و OK نماييد:

. گزينه Layout (Text Box)o همان گزينه‌اي هست كه براي قاطي نشدن كلمات فارسي آنها را درون يك Box نامرئي قرار مي‌دهد. حالا اگر در Word روي هر يك از جملات موجود در درون يك جعبه كليك كنيد كادر نامرئي آن ظاهر مي‌شود. با بزرگ كردن Box از پايين آن آن بخش از پايين فونت‌ها كه پاك شده بودند از زير باكس در آمده و درست مي‌شوند! با انتخاب هر جمله تب Text Box Tools با نام Format در Word 2007 ظاهر ميشود شما مي‌توانيد از آخرين گزينه سمت راست اين تب يعني Size اندازه عمودي يا افقي هر كادر را تغيير دهيد. مي‌توانيد چندين كادر ر با هم انتخاب و سپس اندازه آنها را افزايش دهيد و ...... بقيه به عهد خودتان.....

. در ضمن به لطف سوال شما تازه فهميدم كه Adobe Acrobat يه نسخه ME هم داره كه گويا فارسي را به راحتي پشتيباني مي‌كنه. من نسخه 7 اونو يافتم با حجم ~200MB و نسخه Adobe Acrobat Pro 9.0 Extended MULTILANGUAGE را هم براي دونلود گذاشتم.

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/19
209.gif
60.gif

Last edited:

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام

بله فارسیه :( با فونتی به اسم BYagut_1072_0_01072326 که فکر کنم قفل شده هست چون نمیذاره فونتش رو عوض کنم
با PdfGrabber 4.0 کانورت کردم . خود لغات مشکلی ندارند ظاهرا و این تکمیل ترین نوع کانورت بوده اما می دونی مشکل چیه

1- نمیذاره فونت رو عوض کنم و تا فونت رو می خوام تغییر بدم همه چیز ؟؟؟؟؟ میشه
2- یه کاغذ سفید بگیر دستت از پایین خط یک میلی متر بیارش روی نوشته ها !! نمی دونم چجوری توضیح بدم . پایین هر خط یک میلی مترش نیست و وقتی پرینت می گیرم پایین کلمات چاپ نمیشه

خلاصه متن فارسی . لطفا اگر راهی بلدی کمکم کن
ممنون :(
راستش این متن فارسی برای همه همیشه مشکل حادی بوده!

امیدوارم با نرم افزاری که جناب igimax گفتند حتما مشکل حل بشه ...

به هر حال من قبلا این مشکل رو داشتم، برای فونت فارسی به هم ریختگی حروف هست، اما یک نرم افزار به اسم NitroPDF Professional هم هست که دیدم اینجا بهش اشاره ای نکردین... از نظر ویرایش کارش خیلی خوب هست ... جدیدا برای فونت فارسی امتحانش نکردم ... حالا شما امتحان کنید امیدارم بتونه حداقل تو ویرایش کمکتون کنه ...

لینک دانلود با حجم 28.8

سریال نامبرها :
NPP5A678900DC0EF
NPP5DGVTU1D17E8C
NPPA14QII796065C
NPPF4H4CM12ADA1A
NPP43L018G52D7F0
NPP42ELNOGFBF6BB
NPPB2ORVF4210C72
NPPBEEZYBU4D407E
NPPD5781IOF2BBB9
NPP56W2QOJ246640
NPP32HFE59EEE3A5

یا این لینک از رپید

اگه پی سی سر میزنید، تو این تاپیک انواع ورژن ها و لینکهای مختلف دانلود هست ...

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام به دوستان

و دوباره افشاگری

آره igi جانم . این grabber برخلاف حجمش خیلی خوب کارش رو انجام میده ولی اون مشکلی که من می دانم و شما می دانی و خدای من و شما ! رو ایجاد می کنه
روشی که گفتی رو امتحان کردم برای تک جملاتی که درون یک باکس قرار داشتند بخوبی ( در حد دکترا ! ) جواب می داد ولی در مورد جملاتی که بصورت دسته ای درون یک باکس قرار می گرفتند فقط روی جمله پایانی تاثیر داشت .

آخه روی بعضی از جملات که کلیک می کردم یک باکس دور یک پراگراف ایجاد می شد . اونا رو عرض کردم

درنهایت الان دارم نرم افزاری که مینا جان معرفی کردند رو دانلود می کنم و امیدوارم جواب بده . ممنون مینا جان . لطف کردی خانمم

خودمم دارم پامیشم برم ادوب me و فرانت پیج بگیرم . ادوب ریدر me رو به دلیلی که مستحضرید و فرانت پیج رو هم برای اینکه یکجایی خوندم میشه کل نوشته ها رو در ریدر سلکت و کپی کرد بعد در فرانت پیج پیست کرد و اگر مشکل فونت ایجاد شد در خود فرانت پیج رفعش کرد و سپس دوباره کپی کردو داخل ورد پیست کرد . به حق کارای نکرده !!!

ممنون igi جان . ممنون مینا جان

بازم میام برای افشاگری

پ.ن : راه حل انحرافی یافت اونم اینه که فایل رو می برم تو شاپ . روی صفحات تغییرات لازم رو می دم بعد پرینت می گیرم . ببخشید یکم احمقانه اس اما مجبورم . می فهمی ؟ مجبووووورم :happy:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
سلام
بازم من
بازم افشاگر

البته اینو می نویسم به امید اینکه بدرد آیندگاه بخوره

آقایون خانوما ممکنه در طی مسیر به مواردی بربخورید که با عقل جور درنیاد . از الان گفته باشم ولی من فعلا نه وقتش رو دارم و حوصله شو که ببینم کدوم یکی از کارها لازم هست کدومش نیست
ولی بلاخره موفق شدم به خواسته پلیدم برسم ! :happy:

بگو چطوری ؟

1- رفتم یه ادوب اکروبات ریدر 8 me خریدم . جالبیش اینه که این ریدر خودش فایل pdf رو به doc اکسپورت می کنه ولی بازهم همه فونتها بهم میریزه و نمیشه روش حساب کرد

2- رفتم یه ورد 2003 هم خریدم . خودم 2007 داشتم

3- بعد اومدم خونه ( مهمه ها . حتما باید برگردید خونه )

4- با ادوب 8 فایل پی دی اف رو باز کردم

5- متن رو کپی کردم و در ورد 2003 پیست کردم اما همه فونتها بهم ریخت و به همچنین اعصاب اینجانب اما ناامید نشدم

6- در حالیکه ورد 2003 باز بود ورد 2007 رو باز کردم و متن رو داخل ورد 2007 پیست کردم اینبار در کمال تعجب دیدم که فونتها کاملا درست اومده ! ( درحالیکه قبلا امکان نداشت این اتفاق بیوفته ) فقط جملات برعکس هستند که اونم با همین تمهیدی که در زیر می نویسم رفع شد و خلاصه همه جملات کاملا درست انتقال یافت و براحتی فونت رو هم میشد تغییر داد و ...

7- اون تمهیدی که گفتم اینه به ترتیب ( کلیک راست روی متن . انتخاب گزینه پاراگراف . انتخاب گزینه رایت توو لفت

8 - به همین سادگی به همین خوشمزگی . و از اون لحظه جرات نکردم ورد 2003 رو ببندم چون حدس می زنم همه این تحولات بخاطر وجود با سعادت 2003 هستش

نکات

1- تنها در خطوطی که بین کلمات فارسی یک کلمه انگلیسی قرار داره بهم ریختگی دیده میشه که جای اغماض داره
2- هدر ( خط بالای صفحه ) پی دی اف رو نیورد توی ورد که مهم هم نیست . کار یک دقیقه هست
3- درنهایت متنی که پیست می شه توی 2007 درسته مشکل بهم ریختگی نداره و درست میاد اما بلحاظ ویرایش صفحه و اینچیزا باید یه دستی به سرو گوشش بکشید ولی واقعا درحد معجزه بود اینکار

همین دیگه .
فعلا همینا . بعدا شاید دوباره اومدم افشاگری کردم :happy:
دست همگی دوستان درد نکنه . مخصوصا مینا . علی الخصوص igi جانم

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
خدا رو شکر که مشکلتون حل شد ...

فقط من بند 6 و بند 8 رو نفهمیدم! متن تو 2003 پیست شد که درست شد یا 2007؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام دوستان عزيز
36.gif

. عجب راه‌هاي سخت و خطرناكي!!! همينكه شما جواب گرفتي ما خوشحاليم در حد دكترا! راحتي و خوشحالي شما راحتي و خوشحالي ماست در حد لاليگا! باز هم اگر امري بود براي راهنمايي هاي بي ثمر خودم در خدمتم!
55.gif
اما آفرين به پشت كار خودتان و راهي كه يافتيد. به هر حال كار شما از هر روشي كه بوده نتيجه داده و برنامه‌هاي بي عرضه و گرون از عهده آن برنيامده اند!

. در ضمن از اظهار لطفتان هم در اينجا و آنجا ممنونم! منتظر افشاگري‌هاي ديگرتان خواهيم بود.......
63.gif
72.gif

پ.ن.: (مينا خانم تا 6 تا پست ديگه مي‌شويد 2000تاييي! و CP-You نيز به همين تعدادپست مي‌شود 1000 تايي!! چه جالب!
156.gif
انشاالله 20000تاييتان را ببينيم. موفق باشيد)

موفق باشيد.
76.gif

خداحافظ
IgImAx
87/10/19
209.gif
60.gif

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
خدا رو شکر که مشکلتون حل شد ...

فقط من بند 6 و بند 8 رو نفهمیدم! متن تو 2003 پیست شد که درست شد یا 2007؟

نه دیگه

ببینید من 2003 رو باز نگه می دارم ( حالا چراش رو خودمم نمی دونم ! الان بشدت مشغول تبدیل صفحات از pdf به ورد هستم و جرات نمی کنم ببندمش )
اما مستقیما از خود acrobat 8me کپی می کنم داخل 2007 و مشکلی هم نیست
حالا یا خدا داره بهم حال می ده یا جدا این راهیه واسه خودش
بهرحال من تا الان 42 صفحه از 192 صفحه رو بطور کاملا خوشگل اوردم داخل ورد و save کردم و مشکلی هم نیست

( می دونم راه حلم یکم پارتیزانیه اما مجبور بودم دیگه ! )

igi جان هیچوقت راهنماییهات بیهوده نیست دوست گلم
کلی چیز ازت یاد گرفتم و کلی نرم افزار ازت گرفتم
بی اندازه لطف کردی و بازهم حتما مزاحمت میشم
مرسی مرسی

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
پ.ن.: (مينا خانم تا 6 تا پست ديگه مي‌شويد 2000تاييي! و CP-You نيز به همين تعدادپست مي‌شود 1000 تايي!! چه جالب!
156.gif
انشاالله 20000تاييتان را ببينيم. موفق باشيد)
متشکرم igimax عزیز... شما هم موفق باشید...
نه دیگه

ببینید من 2003 رو باز نگه می دارم ( حالا چراش رو خودمم نمی دونم ! الان بشدت مشغول تبدیل صفحات از pdf به ورد هستم و جرات نمی کنم ببندمش )
اما مستقیما از خود acrobat 8me کپی می کنم داخل 2007 و مشکلی هم نیست
حالا یا خدا داره بهم حال می ده یا جدا این راهیه واسه خودش
بهرحال من تا الان 42 صفحه از 192 صفحه رو بطور کاملا خوشگل اوردم داخل ورد و save کردم و مشکلی هم نیست

( می دونم راه حلم یکم پارتیزانیه اما مجبور بودم دیگه ! )

igi جان هیچوقت راهنماییهات بیهوده نیست دوست گلم
کلی چیز ازت یاد گرفتم و کلی نرم افزار ازت گرفتم
بی اندازه لطف کردی و بازهم حتما مزاحمت میشم
مرسی مرسی
آها متوجه شدم...
امیدوارم کارتون با موفقیت پیش بره ... تجربه ی جالب و واقعا مفیدی بود...

بالا