برگزیده های پرشین تولز

سرويس ارسال پول به ايران

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
اگر علاقه مند به عضويت در سايت های Affiliate هستيد- يا داری طلب/ درامدی در خارج از ايران يا احتياج به يک حساب بانکی در خارج از ايران داريد که بتوانيد پول خود را دريافت کنيد و از اين طريق به ايران (يا هر نقطه ديگر ) انتقال دهيد

نکات و خدمات :

01- انتقال وجه به ايران پس از واريز شدن وجه به حساب معمولا بين 1 تا 16 روز کاری زمان ميبرد

02 - منظور از احتياج به حساب بانکی، موجوديت يک حساب بانکی و شخص حقيقی در خارج از ايران برای دريافت وجه ميباشد، امکان باز کردن حساب بانکی به اسم خود شما توسط اينجانب موجود نيست.

03 - شما الزاما احتياج به داشتن حساب ارزی در بانک های ايران نداريد - امکان فرستادن به سيبا و سامان هم موجود هست

04 - امکان فرستادن وجه از پيپال شخص ثالث به پيپال من نيز هست - برای اطلاع بيشتر تماس بگريد

05 - امکان دريافت چک و انتقال پول بعد از نقد شدن چک - در موارد خاص به محض دريافت چک

06 - امکان گرفتن پول از وسترن يونيون - (Western Union (WU

07 - کارمزد انتقال پول توسط من بعد از کسر هزینه بانکی ( شامل ولی نامحدود به کارمزد بانک معمولا بین 2.2% تا 2.5% بسته به بانک، تبدیل ارز دریافتی به یورو بنا به قیمت روز ارز و ... ) برای مبالغ 1000 یورو و به بالا 23% ؛ مبالغ بین 400 تا 1000 یورو 160 یورو ؛ مبالغ بین 100 تا 400 یورو 50 یورو میباشد .

08 - اگر شما پول رو در حسابی غیر از حساب ارزی دریافت میکنید ، مبنای محاسبه درامد ، نرخ ارز در روزی هست که پول برای شما ارسال میشود .

09 - اگر منبع درامد شما به حساب شخصی پول ارسال نمیکند ، می توانید از حساب شرکت هم استفاده کنید ؛در این صورت کارمزد انتقال پول برای شما 15% حساب میشود ولی شما مجاب به پرداخت مالیات %49 نیز می باشید .

شرايط :

1- پول و درامد شما از طرف شرکت معتبر باشه

2- اگه قصد دريافت پول از شخص حقيقی داريد، مبلغ دريافتی در هفته بيشتر از 3000 يورو و درماه بيشتر از 10،000 نباشد. - همچنين در اين حالت هنگام انتقال پول
در قسمت توضيحات بايد اسم شما + شماره پاسپورت / کارت ملی + توضيح کوچکی در مورد پرداخت - توسط ارسال کننده نوشته شود .

3- يک شماره تماس ( خط ثابت يا مبايل غير اعتباری ) + يک حساب بانکی ( ارزی يا ريالی ) توسط شما ارايه گردد

4- در صورت نياز شرايط ديگر به صورت شخصی يا عمومی اعلام ميشود

حریم شخصی سرویس گیرنده و سرویس دهنده :

1- تمامی اطلاعاتی که از شما دریافت میگردد ( شامل ولی نامحدود به : نام ، تلفن ، ایمیل ، شماره حساب بانکی ) فقط و فقط به منظور انجام سرویس درخواستی توسط من و یا همکارانم مورد استفاده قرار میگیرد

02- اطلاعات دریافتی به هیچ عنوان در اختیار شخص یا اشخاص ، شرکت ، نهاد شخصی، دولتی یا بین المللی قرار داده نمی شود، مگر به دلیل انجام جرایم عمومی بین المللی مانند هرزه نگاری اطفال، کلاه برداری .

3- برای رعایت حریم شخصی، مخفی ماندن هویت سرویس گیرندگان و جلوگیری از هرگونه سو استفاده: از تمامی دوستان خواهش میشود هویت خود را مخفی نگه دارند - احتیاجی به درج پست تایید سرویس از طرف شما دوستان نمی باشد ؛ با این حال اگر بر فرض محال کسی بعد از تماس با من اطمینان حاصل کرد که از طرف من در رعایت قوانین سرویس کوتاهی صورت گرفته است می تواند در تاپیک مربوط اقدام به درج و اطلاع رسانی کند .

- لطفا از طريق پيغام خصوصی در تماس باشيد .

به روز رسانی :

10.14.2009 : تصحیح بند 2 قوانین شخصی سرویس گیرنده و سرویس دهنده

Last edited:

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
کارمزد چقدر میگیری ؟

cashu

Registered User
لایک‌ها
0
راست میگن کارمزد چقدره ...اگه میشه پخ کنید .

w4b3

Registered User
لایک‌ها
9
لطف کنید شرایط رو بفرستید.
ممنون :)

amk

Registered User
لایک‌ها
9
کارمزد رو برای من هم ارسال کنید لطفا.....

hamid221

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرایط و کارمزد رو واسه منم بفرست

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
سلام
شرايط و كارمزد