برگزیده های پرشین تولز

خوشتیپ ترین مردم دنیا,مردم کدام کشور هستند؟

خوشتیپ ترین مردم دنیا,مردم کدام کشور هستند؟

• Total voters
    73

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
سلام,به نظر شما خوشتیپ ترین مردم دنیا مردم کدام کشور هستند.و تعریفتون از خوشتیپ بودن چیه؟

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
من خودم ایتالیا و اسپانیا و آلمان و ترکیه رو انتخاب می کنم ولی آرژانتین هم هست که تو گزینه ها نیست.

Last edited:

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه علاقه ای دارین شما به نظر سنجی این برای من جالب هست !؟!؟!

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
ایتالیا

adameh_bahal

Registered User
لایک‌ها
25
من فکر کنم خوشتيپ با خوش قيافه خيلی متفاوت باشه ها، نه؟؟؟
:D

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585

farhad_persona

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
21
بابا این فکر کردن نداره که ...کیت وینسلت , مریلین مونرو,آنجلینا جولی ,نیکول کیدمن, مگان فاکس نائومی واتس از اون طرف مارلون براندو آل پاچینو براد پیت لئو دی کاپریو دیوید بکهام رابی ویلیامز و... همگی از یونایتد استیتس بریتانیا و استرالیا هستن.نتیجه اینکه مردم انگلیسی زبان و آنگلو ساکسن:D از همه خوشگل تر و خوشتیپ تر میباشند.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
زنان : استرالیا / روسیه

مردان : فرانسه / آمریکا و دیگر هیچ

///

زنای فرانسوی هم افتضاح هستن

NavidM

Registered User
لایک‌ها
1
سلیقست دیگه ولی من میگم آلمان.شاید در خوشتیپ ترین بودنشون شک باشه ولی در باهوش ترین و با فرهنگ ترین مردم جهان بودنشون شکی نیست.
ژرمن نژاد برتر

Para2x

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
27
کشور خارج!!
nerdylaff.gif

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
ایتالیا.
ولی دقت کردی کسی که خوب صحیت میکنه خوب ژشست میگیره خوب غذا میخوره خوب لباس میپوشه خوب سکوت میکنه

اگه قیافش خیلی هم معمولی باشه بعد از یه مدت که باهاش میگردی میگی عجب ادمه جنتلمنی هست...

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
سلیقست دیگه ولی من میگم آلمان.شاید در خوشتیپ ترین بودنشون شک باشه ولی در باهوش ترین و با فرهنگ ترین مردم جهان بودنشون شکی نیست.
ژرمن نژاد برتر

:wacko::wacko::blink::blink:

بنظرم بدتركيب ترين مرداي دنيا آلمانيان ،

بور ، كك مكي ، زشت

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
بابا این فکر کردن نداره که ...کیت وینسلت , مریلین مونرو,آنجلینا جولی ,نیکول کیدمن, مگان فاکس نائومی واتس از اون طرف مارلون براندو آل پاچینو براد پیت لئو دی کاپریو دیوید بکهام رابی ویلیامز و... همگی از یونایتد استیتس بریتانیا و استرالیا هستن.نتیجه اینکه مردم انگلیسی زبان و آنگلو ساکسن:D از همه خوشگل تر و خوشتیپ تر میباشند.
آمریکاییها شاید ولی انگلیسیها همشون زشت و کک و مکی هستن این خصوصیت نژاد بریتانیایی هست و در واقع واسه من تهوع آور هست قیافشون.
لئوناردو دی کاپریو سه چهرامش آلمانیه یک چهارمش ایتالیایی
:wacko::wacko::blink::blink:

بنظرم بدتركيب ترين مرداي دنيا آلمانيان ،

بور ، كك مكي ، زشت

نه,انگلیسیها اینطور هستند
اصلا نژاد سلتیک و اصیل بریتانیایی این خصوصیت رو داره نه نژاد ژرمن
آلمانیها چشم آبی و مو بور هستن
ولی انگلیسیها زیاد هم بلوند نیستن و کک و مکی هستن فیزیک چهرشونم خوب نیست مثل وین رونی

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
زیباترین و زشت ترین مردمان جهان

بر اساس يك نظرسنجي از سوي سايت مردمان زيبا، مردم انگليس، زشت‌ترين در دنيا هستند.
به گزارش ایسنا در سايت مردمان زيبا آمده است كه كمتر از يكي از هشت مرد يا به عبارتي 12 درصد و كمتر از سه تا از 20 زن يا به عبارتي 15 درصد زنان انگليسي‌ زيبا هستند.
به اين دليل در گزارش آماري كه در سايت مردمان زيبا منتشر شده است، آمده كه ساكنان انگلستان جزو زشت‌ترين‌ها در دنيا هستند.
همچنين در اين سايت به اين موضوع اشاره شده است كه مردان سوئدي با داشتن 65 درصد آمار و زنان نروژي با 76 درصد جزو زيباترين‌ها در جهان محسوب مي‌شوند.
اين وب سايت كه در سال 2002 ميلادي در دانمارك راه‌اندازي شد، تاكنون تنها 295 هزار نفر از مردان و زنان انگليسي در آن ثبت‌نام كردند.
از طرفي كشورهاي سوئد، برزيل و نروژ جزو سه كشوري هستند كه بنا به اين وب سايت بيشترين افراد زيبا را دارند و آلمان و انگلستان جزو كشورهايي قرار دارند كه زشت‌ترين ساكنان را دارد.

بالا