برگزیده های پرشین تولز

در مورد پیش خرید آپارتمان... خوبه ؟ بده ؟ به چیا باید توجه کرد؟

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
دوستان آیا پیش خرید آپارتمان از اینها که یک مقدار پیش واریز می کنی باقی را قسطی و با وام بانکی میدی به صلاح هست ؟ باید در این زمینه به چه نکاتی توجه کرد ؟ سود اقتصادی داره در اوضاع فعلی ؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
به نظره من اشتباهه...
اقوام پارسال پیش خرید کرد 1.5 میلیون.. تموم شد نوسازش تو یه جایه بهترش شده بود متری 1.400 !!!!!

در کل اگر مقدار پول زیاده خرید آپارتمان اشتباست.. چون هر سال که میگذره بنای شما قدیمی تر و افت قیمت خواهد داشت....

زمین و خونه ارزش داره...

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
به نظره من اشتباهه...
اقوام پارسال پیش خرید کرد 1.5 میلیون.. تموم شد نوسازش تو یه جایه بهترش شده بود متری 1.400 !!!!!

در کل اگر مقدار پول زیاده خرید آپارتمان اشتباست.. چون هر سال که میگذره بنای شما قدیمی تر و افت قیمت خواهد داشت....

زمین و خونه ارزش داره...
زمین و خونه پول زیاد می خواد... اینی که گفتید به خاطر رکود قیمت آپارتمان از پارسال تا امسال بود درسته ؟ بر خلاف همیشه که بالا می رفت...

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
زمین و خونه پول زیاد می خواد... اینی که گفتید به خاطر رکود قیمت آپارتمان از پارسال تا امسال بود درسته ؟ بر خلاف همیشه که بالا می رفت...

دقیقا... از حساب این مملکت هیشکی سر در نمیاره...
پیش خرید می کنی یه قرار داد خفن ببند .. محکم کاری کن...
روی بد قولیه سازنده حساب کن...

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
دقیقا... از حساب این مملکت هیشکی سر در نمیاره...
پیش خرید می کنی یه قرار داد خفن ببند .. محکم کاری کن...
روی بد قولیه سازنده حساب کن...
منم میخوام همینو بدونم که خریدار چه چیزایی را باید رعایت کنه تا محکم کاری شه ؟ الان وضع بازار خراب و راکد هست و قیمت اپارتمان هم در کمترین حد رشد چند سال اخیره این طور که میگن ... با این شرایط پیش خرید یک آپارتمان نقلی برا کسی که پول کمی داره فکر خوبی نیست ؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
منم میخوام همینو بدونم که خریدار چه چیزایی را باید رعایت کنه تا محکم کاری شه ؟ الان وضع بازار خراب و راکد هست و قیمت اپارتمان هم در کمترین حد رشد چند سال اخیره این طور که میگن ... با این شرایط پیش خرید یک آپارتمان نقلی برا کسی که پول کمی داره فکر خوبی نیست ؟

والاه نمی دونم .. نظر تخصصی می خواد که من سرم نمیشه...
scratch_one-s_head.gif

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
پیش خرید کردن معمولا تو ایران ریسک و اعصاب خوردکنی! داره

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
پیش خرید کردن معمولا تو ایران ریسک و اعصاب خوردکنی! داره
بیشتر توضیح میدید ؟ من اصلا درباره ریسک ها و اعصاب خورد کنی هاش مطلع نیستم.. .

به نظر شما هم پیش خرید خوب نیست ؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
یکی برای سرمایه گذاری آپارتمان میخره، یعنی یه پولی تو حسابش خوابیده و تصمیم میگیره یه جایی رو بخره. حالا اگر 6 ماه تحویل دیر شد، یا اصلا پروژه با هر مشکل مواجه شد تو زندگیش تاثیری قابل توجهی نداره و به خاطر همین ریسکی که پذیرفته خونه رو ارزونتر خریده و سود بیشتری هم میبره!
ولی برای کسی که مثلا پس انداز یه عمر کارش رو جمع کرده و میخواد یه آپارتمان بخره و بره توش زندگی کنه این ریسکهایی که گفتم گرچه شاید احتمال وقوعش خیلی کم باشه ولی اگر اتفاق بیافته میتونه تاثیرات منفی زیادی در زندگیش داشته باشه. بنابراین بهتره این ریسک رو هرچند خیلی هم کم باشه رو نپذیره و یه آپارتمان شسته و رفته خریداری کنه.

بیشتر توضیح میدید ؟ من اصلا درباره ریسک ها و اعصاب خورد کنی هاش مطلع نیستم.. .

به نظر شما هم پیش خرید خوب نیست ؟

fered71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نظری نداره ؟

به نظر من در شرایطی که قیمتها ثابت باشه و یا روبه افزایش باشه خوبه و میشه رو پیش خرید آپارتمان سود خوبی برد. اما پیش خرید از یک شخص مطمئن که هم به موقع تحویل بده و هم نزاره یهو بره پیداش نشه

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
در كل پيش خريد دردسره
لااقل براي ما دردسر بود
يه وام بگير يه خونه نقلي بخر...

بالا