برگزیده های پرشین تولز

پــــر شهــــــوت تریـــــن زن دنیــــا...

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
37327_mb_file_b8629.jpg

سارا کارمن" 24 ساله از انگلیس که هر روز حدود 200 بار از نظر جنسی ارضا می شود، پرشهوت ترین زن جهان شناخته شده است. "کارمن" دارای حالت خاصی است که از نظر پزشکی به آن "PSAS" می گویند. برخی پزشکان این حالت را یکی بیماری می دانند و برخی دیگر آنرا مساله ای عادی تلقی می کنند. دسته سوم آنرا نشانه سلامتی جنسی می دانند.
"سارا" اخیرا طی مصاحبه ای با روزنامه انگلیسی "نیوز آف د وورلد" اعتراف کرده که روزانه حدود 200 مرتبه احساسات جنسی او برانگیخته می شود. وی در این مصاحبه اعلام کرده که به صداها و بوهای مختلف نیز حساس است و برای نمونه صدای ریل قطار و یا شانه کردن موهای سر و یا شنیدن اشعار مختلف نیز او را از نظر جنسی برمی انگیزد و او را به "اورگاسم" یعنی اوج لذت جنسی می رساند.
"سارا" که اکنون در لندن زندگی می کند می گوید: از سن 17 سالگی دچار این حالت شدم و علت اصلی آن برخی قرص های مختلف بوده است.
وی در حال حاضر به عنوان یک آرایشگر در یکی از سالن های لندن مشغول کار است و می گوید: گاهی در حین کار بر اثر شنیدن صدای آهنگ و یا شانه کردن موی مشتریان متحول می شوم و در این هنگام همکارانم که از حالت من اطلاع دارند، برای اینکه مانع متوجه شدن مشتری شوند، به وی مجله ای می دهند که مطالعه کند و یا یک فنجان قهوه می دهند تا مشتری را چند دقیقه ای مشغول کنند.
"سارا" در ادامه می افزاید: آرزو دارم به طور طبیعی زندگی کنم.
پزشکان این حالت را استثنایی می دانند و می گویند معدود افرادی در جهان وجود دارند که دچار چنین حالتی می شوند و در مجموع هیچ تفسیر علمی در این زمینه وجود ندارد. دسته کمی از روانشناسان نیز علت این حالت را برخی کمبودهای احساسی و یا کمبود محبت می دانند.
"سارا" در ادامه می افزاید گاهی در روزهای عادی هر دقیقه یک بار متحول می شوم و من در حال حاضر دوران درمان را پشت سر می گذارم

منبع

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
5 دیقه یه بار

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
اگه پسر بود یه هفته ای کور میشد! :)

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
اگه پسر بود چی مشد اونوقت !! :blink:

omidsilver7

Registered User
لایک‌ها
8
برخی پزشکان این حالت را یکی بیماری می دانند

[/URL]

من اینو تائیید میکنمhttp://************/files/bzdhfrrlouhoqgcaloyj.gif باید برای درمان یک سر بیاد شهر منصور قیامت اونجا حاج اقا ها خوبش میکنن http://************/files/kdrkckigr8v6r2ajfz2s.gif

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
چه شود
staunugly.gif

اگه پسر بود می مرد
s151.gif
البته همینم که تاحالا زنده مونده جای تعجبه

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اینو تائیید میکنمhttp://************/files/bzdhfrrlouhoqgcaloyj.gif باید برای درمان یک سر بیاد شهر منصور قیامت اونجا حاج اقا ها خوبش میکنن http://************/files/kdrkckigr8v6r2ajfz2s.gif

مطمئنی، اونجوری میرسه به 400 اینا ها!! :eek:fftopic:

Farzad Z

Registered User
لایک‌ها
57
این اخبار دنیا هم با این همه تجهیزات هم هنوز ناقصه بابا این زن همسایه ما دم به دیقه ارگاسم میشه صداش میاد . اگه این 200 بار ارگاسم میشه این بابا 200 ثانیه ارگاسم نمیشه بقیش تو ارگاسمه بی شرف
مثل سگ صدا میکنه نمیگه پسر جوون چشم و گوش بسته تو خونه بقلیه هی وق وق میکنه .

NightSong_KH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این دختره خودشو بکشه بهتره . این دیگه چه مرضیه؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
این اخبار دنیا هم با این همه تجهیزات هم هنوز ناقصه بابا این زن همسایه ما دم به دیقه ارگاسم میشه صداش میاد . اگه این 200 بار ارگاسم میشه این بابا 200 ثانیه ارگاسم نمیشه بقیش تو ارگاسمه بی شرف
مثل سگ صدا میکنه نمیگه پسر جوون چشم و گوش بسته تو خونه بقلیه هی وق وق میکنه .

یه آدرس میدی ما بیایم یه چایی و چیزی خدمتتون...؟؟

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
این عکسه آخر خنده بود! :

sarah carmen gets another
18449-214447-bd6f7d1f08f0caf0bcc40ccf36180c5d.jpg

بالا