برگزیده های پرشین تولز

تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان

یه سوال داشتم در مورد تکمیل ظرفیت

من شیمی علوم تحقیقات رو زده بودم..آخرین رتبه قبول 95 شده و رتبه من 123 می خوواستم بدونم امیدی هست برای تکمیل ظرفیت؟؟؟

نمره تراز هم 5578 شده و از آخرین فرد قبول 5732‍

بچه هایی که آزاد درس میخونن نمی دونین تقریباً چند نفر برا تکمیل ظرفیت ها میگیرن؟؟

تو رو خدا یکی جواب بده

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
دو ساله که دیگه تکمیل نداریم ! چون ظرفیت بهمن ماه رو هم رو همین قبولی ها میارن وقتی ثبت نام کردی میگن بهمن بیا ! البته که شما نیستی توشون .

mahyar_shimi

Registered User
لایک‌ها
0
نه کی گفته 2 ساله نداریم
یه سر به سایت آزاد بزنین میبینین که پارسال داشته

حدود 30 نفر . ایشالا قبول میشین . من شنیدم ظرفیت رو 2 برابر کردن

Last edited:

mahyar_shimi

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی همه جا 2.5 برابر اعلام میشه ؟
ممنون از لطفت

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
مرسی از پاسخ هاتون

سلام واسه تهران ظرفیت 2.5 برابر اعلام میشه!!
دنت ووری!:دی

راستش فعلاً که خیلی ووری:( هستم:)

فکر میکنم این دو برابری که میگید برای همین مرحله اوله درسته؟ چون مثلاً تو دفترچه ظرفیت رو زده 15 اما 27 تا گرفتن ...من می خوام بدونم تکمیل ظرفیت چه جوریه یعنی به غیر از این تعداد باز هم هم میگیرن یا چون به قول دوستمون ظرفیت بهمن رو هم کشیدن روش دیگه نمیگیرن؟!!!:(

تو رو خدا جواب امیدوار کننده بدین!

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
نه کی گفته 2 ساله نداریم
یه سر به سایت آزاد بزنین میبینین که پارسال داشته
منم اتفاقا شیمی ام ولی تجزیه کرمان
اختلافمم با آخرین نفر مث شماست
حدود 30 نفر . ایشالا قبول میشین . من شنیدم ظرفیت رو 2 برابر کردن

سلام دوست من

ایشالا که شما هم قبول میشین
دانشجوی کجا بودی شما؟ سال چندمتونه؟

میگم تو سایت azmoon.net رو نگاه کنید قسمت تجدید نظر!!

الان دیدم یه سری حرفهای نا امید کننده زده!!

......

در خصوص داوطلبيني که رتبه ايشان اختلاف کمي با رتبه آخرين فرد پذيرفته شده دارد، اولاً موضوع اعلام ذخيره به عنوان بخشي قطعي در روند اعلام نتيجه و در نوبتهاي مكرر مانند سالهاي اخير وجود نخواهد داشت. :(:(:(

ثانياً اعلام تکميل ظرفيت در شرايط خاص فقط براي برخي رشته محلها بعد از پايان زمان ثبت نام دانشجويان :
1- با اعلام نياز واحدهاي دانشگاهي
2- بررسي مراجع ذيصلاح سازمان مرکزي
3- تصويب سلسله مراتب مديريتي دانشگاه
امکانپذير خواهد بود. بنابراين اعلام نياز واحد دانشگاهي براي اعلام تکميل ظرفيت شرط کافي نبوده ولي لازم است. ثالثاً تقاضاي تجديد نظر به عنوان کم بودن فاصله تا آخرين نفر يا فرض حتمي بودن اعلام تکميل ظرفيت، غير قابل بررسي مي باشد.

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
سلام دوست من

ایشالا که شما هم قبول میشین
دانشجوی کجا بودی شما؟ سال چندمتونه؟

میگم تو سایت azmoon.net رو نگاه کنید قسمت تجدید نظر!!

الان دیدم یه سری حرفهای نا امید کننده زده!!

......

در خصوص داوطلبيني که رتبه ايشان اختلاف کمي با رتبه آخرين فرد پذيرفته شده دارد، اولاً موضوع اعلام ذخيره به عنوان بخشي قطعي در روند اعلام نتيجه و در نوبتهاي مكرر مانند سالهاي اخير وجود نخواهد داشت. :(:(:(

ثانياً اعلام تکميل ظرفيت در شرايط خاص فقط براي برخي رشته محلها بعد از پايان زمان ثبت نام دانشجويان :
1- با اعلام نياز واحدهاي دانشگاهي
2- بررسي مراجع ذيصلاح سازمان مرکزي
3- تصويب سلسله مراتب مديريتي دانشگاه
امکانپذير خواهد بود. بنابراين اعلام نياز واحد دانشگاهي براي اعلام تکميل ظرفيت شرط کافي نبوده ولي لازم است. ثالثاً تقاضاي تجديد نظر به عنوان کم بودن فاصله تا آخرين نفر يا فرض حتمي بودن اعلام تکميل ظرفيت، غير قابل بررسي مي باشد.

حالا من میگم میگید نه !

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
حالا من میگم میگید نه !

آخه اینی که شما میگید پارسال هم بوده یکی از دوستهای من اتمی مولکولی علوم و تحقیقات رو آورده بود رفته واسه ثبت نام بهش گفته بودن بهمن بیا ولی خب تکمیل ظرفیت هم بوده بعدش..هنوز هم صفحه ی اعلام نتایج رو که در 15 مهر پارسال بوده در سایت میبینیم

mahyar_shimi

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من دانشگاه سراسری بودم . امسال تموم شدم . اون بحثی هم که تو سایت گفته همیشه میگن که ملت چشم انتظار نباشن. شما مطمئن باشین نصف قبولیا حتما ملی قبول شدن و میرن اونجا . از طرفی خیلی ها توانایی پرداخت شهریه رو ندارن . من مطوئنم که تکمیل رو اعلام میکنن . فقط باید ثبت نامشون تموم شه ببینن چنتا میان و چنتا نمیان

توکل به خدا:rolleyes:

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

من دانشگاه سراسری بودم . امسال تموم شدم . اون بحثی هم که تو سایت گفته همیشه میگن که ملت چشم انتظار نباشن. شما مطمئن باشین نصف قبولیا حتما ملی قبول شدن و میرن اونجا . از طرفی خیلی ها توانایی پرداخت شهریه رو ندارن . من مطوئنم که تکمیل رو اعلام میکنن . فقط باید ثبت نامشون تموم شه ببینن چنتا میان و چنتا نمیان

توکل به خدا:rolleyes:

خدا کنه اینطور باشه...
میگم من اون قسمت صحبتتون رو متوجه نشدم! یعنی چی ملی قبول شدن؟

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
خبر امروز جام جم آنلاین:

کنکور ارشد آزاد تکميل ظرفيت دارد

جام جم آنلاين: معاون اجرايي مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي گفت: آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد امسال نيز تکميل ظرفيت خواهد داشت که به زودي اسامي پذيرفته شدگان اعلام مي شود.
محمد رضا مهرادفر در گفتگو با مهر با اعلام مطلب گفت: بديهي است که تا پايان مهلت ثبت نام و مشخص شدن ظرفيت هاي پر شده نمي توان درباره نوع و شهر رشته هاي تکميل ظرفيت دانشگاه آزاد اسلامي اظهارنظر کرد.

وي افزود: پيش بيني مي شود در آينده اي نزديک اسامي پذيرش شده در تکميل ظرفيت آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي اعلام شود.

کنکور کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي 17 تا 19 ارديبهشت ماه با رقابت 385 هزار داوطلب برگزار شد. آمار شرکت کنندگان در آزمون کارشناسي ارشد 88 دانشگاه آزاد نسبت به سال گذشته 21 درصد افزايش داشت. نتايج اين کنکور روز گذشته اعلام شد.

60 درصد شرکت کنندگان را مردان و 40 درصد را زنان تشکيل مي دادند که از ميان 60 درصد شرکت کنندگان در گروه علوم انساني، 20 درصد در گروه فني و مهندسي و 20 درصد بقيه نيز به ترتيب در گروه علوم پايه کشاورزي، هنر و پزشکي به رقابت پرداختند.

در حال حاضر 121 واحد دانشگاه آزاد اسلامي مجري دوره هاي کارشناسي ارشد هستند و 252 رشته در اين واحدها ارائه مي شود. در مجموع يک هزار و 128 رشته - محل در دوره کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد وجود دارد که اين تعداد نسبت به سال گذشته 20 درصد افزايش داشته است.

mahyar_shimi

Registered User
لایک‌ها
0
شرودینگر جان :

چه خبر خوشحال کننده ای دادی داداش.ایشالله قبولیت
منظورم این بود امسال ظرفیت های ملی هم که خیلی زیادتر شده پس خیلی ها هم که آزاد قبول میشن هم مثلا پیام نور بخاطر شهریه آزاد بیخیال میشنو نمیرن . پس خیلی از ظرفیت ها خالی میمونه

بازم امید به خدا :)

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
یه خبر خوب دیگه! :

دکتر مجيد عباسپور مشاور رياست دانشگاه گفت: با توجه به افزايش چشمگير تعداد متقاضيان کارشناسي ارشد در برخي رشته ها ، درنظر است ظرفيت و پذيرش اين دانشجويان در مقطع کارشناسي ارشد 2 برابر شده و در دو مقطع مهرماه و بهمن ماه دانشجو پذيرش شود. وي گفت: در عين حال برنامه ريزي به گونه اي صورت گرفته است که کيفيت برگزاري دوره ها با کيفيت بسيار بالا برگزار شوند.

alha38

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همه شما بربچه های اهل علم ودانش می خواستم ببینم برای تکمیل ظرفیت ارشد آزاد نیاز به ثبت نام هست ؟ اگه یه توضیح در این مورد بدین ممنونم

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
ظرفیت 7 یا 8 برابر کنند عالی میشه من قبول میشم!!!
:D
والا پیام نور فراگیر باید برم

behnam_agh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
ببخشید می خواستم بدونم من که تو ثبت نام زدم متقاضی شدم که اگر در صورت قبول نشدن دانشگاه منو تو گزینش دانشگاه خارج از کشور شرکت بده می تونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

بالا