برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای خرید گوشی لمسی

Nile

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من در حال حاضر يک پاکت پي سي دارم (i mate ). چون به اين نوع گوشي عادت کردم، مي خوام يک گوشي بخرم که حتما تاچ اسکرين باشه و قلم داشته باشه. ترجيحا سوني اريکسون.
البته گوشيهاي جديد سوني اريکسون مثل ساتيو را ديدم ولي نمي خوام اونقدر پول بدم.(حداکثر 400-300 تومان بشه). چيزهايي که برام مهمه:

دوربين ترجيحا 5 مگا پيکسل
نمايش office و pdf
صفحه نمايش بزرگ
ضبط صدا
سيستم عاملش "ويندوز موبايل" نباشد

خودم گوشي G900 رو ديدم و پسنديدم. ولي خب ابعاد صفحه نمايش زياد بزرگ نيست و گويا دوربينش هم خوب نيست؟!

درضمن من نميدونم که تفاوت Resistive tochscreen با Capacitive tochscreen چيه؟؟ لطفا يکي توضيح بده. کدومش قلم داره؟

از برندهاي ديگه مثل HTC يا iPhone کسي پيشنهادي داره؟

ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
خرید جی900 الان اشتباهه به نظرم....یو آی کیو تری کله پا شده.....اگر سونی اریکسون میخواید باید یکی از گوشیهای اندروید اونو بخرید.....در غیر این صورت اگر کماکان بر روی سیمبین اصرار دارید برید سراغ نوکیا!!!!....5800 خوبه ولی دوربینش 3.2 هست.....من اگر بودم به جای جی 900 5800 رو بر میداشتم.....تازه 5 مگاپیکسل جی900 هم چندان چنگی به دل نمیزنه!!!!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
5 مگاپیکسل رو بیخیال شو, 5530 ( با دوربین 3.2 -فلش و AF ) رو در نظر بگیر
5530 که گفتم Resistive به حساب میاد و قلم هم داره

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
اگه سیستم عامل رو ویندوز موبایل بگیری فکر کنم حرفه ای تر باشه برای نمایش افیس و ادیت فایلها ، دو گوشی خوب میتونی بخری با این پول :

Samsung I900 Omnia

Sony Ericsson X1

ویندوز موبایل هم نمیخواهی میتونی 5800 بگیری مثلا ولی اصلا اش دهنسوزی نیست !

چند مدل سامسونگ و ال جی هم هستن دوربین خوب دارن ولی سیستم عامل ندارن ، قابلیت نشون دادن فایلهای افیس رو هم دارن !

سامسونگ پیکسون و ال جی رینور !

Last edited:

dr-faust

Registered User
لایک‌ها
8
سامسونگ پیکسون و ال جی رینور !

اگر منظورتون LG Renoir هست. تلفظ صحیحش "رُنوار" میشه(کلمه فرانسوی هست). البته اگر تو بازار ایران چنین تلفظی (رینور) رایجه که بهتره همین را به کار ببریم. من صرفا هدفم اطلاع رسانی بود.

من تو سایت گوشی شاپ قیمت گوشی SE X1 را دیدم. زده بود گارانتی کامتل ۵۶۵ و خدمات پارسه ۴۰۵ تومان. فرق این دوتا چیه که این همه اختلاف قیمت دارند؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
5530 یا 5800

Nile

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از همه دوستان

لطف کنید و با تغییر شرایطم باز هم من رو راهنمایی کنید:

در مورد برند، من اصلا گوشی های LG یا سامسونگ و حتی نوکیا نمی خواهم بخرم.
حاضرم قیمت بالاتر بره ولی حتما سونی اریکسون یا HTC باشه.

یک سوال دیگه:
با سیستم عامل جدید سونی اریکسون یعنی Android ، نرم افزارهای موجود را می توان روی گوشی نصب کرد؟ (منظورم نرم افزارهایی است که روی گوشی های UIQ نصب مب شود)

masoud95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ONLY 5800 :lol:
خدائیش راضیم ازش :D

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
فقط i8910 HD

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یک سوال دیگه:
با سیستم عامل جدید سونی اریکسون یعنی Android ، نرم افزارهای موجود را می توان روی گوشی نصب کرد؟ (منظورم نرم افزارهایی است که روی گوشی های UIQ نصب مب شود)

خیر قربان ولی مشابه این نرم افزارها برای این سیستم عامل نوشته خواهد شد!!!!

joje programer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من در حال حاضر يک پاکت پي سي دارم (i mate ). چون به اين نوع گوشي عادت کردم، مي خوام يک گوشي بخرم که حتما تاچ اسکرين باشه و قلم داشته باشه. ترجيحا سوني اريکسون.
البته گوشيهاي جديد سوني اريکسون مثل ساتيو را ديدم ولي نمي خوام اونقدر پول بدم.(حداکثر 400-300 تومان بشه). چيزهايي که برام مهمه:

دوربين ترجيحا 5 مگا پيکسل
نمايش office و pdf
صفحه نمايش بزرگ
ضبط صدا
سيستم عاملش "ويندوز موبايل" نباشد

خودم گوشي G900 رو ديدم و پسنديدم. ولي خب ابعاد صفحه نمايش زياد بزرگ نيست و گويا دوربينش هم خوب نيست؟!

درضمن من نميدونم که تفاوت Resistive tochscreen با Capacitive tochscreen چيه؟؟ لطفا يکي توضيح بده. کدومش قلم داره؟

از برندهاي ديگه مثل HTC يا iPhone کسي پيشنهادي داره؟

ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

آقا شرمنده یه نگاهی هم بهlg ku990r viewty بنداز از نظر من عالیه من در موردش تحقیق زیاد کردم قبل از هر چیز لطفا خودت یک نگاهی بهش بنداز

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
با تشکر از راهنمایی Mazi عزیز و دوستان دیگر.
من میخواستم برای 2 نفر سامسونگ S5233 هدیه بخرم ولی با توجه به OS و اینکه GPS نداشت دل رو زدم به دریا :lol: و تصمیم گرفتم آخر هفته برم و 2 تا نوکیا 5800 بخرم! (خوبه دیگه؟ تو این قیمت ها چیز بهتری که نیست؟)

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
با تشکر از راهنمایی Mazi عزیز و دوستان دیگر.
من میخواستم برای 2 نفر سامسونگ S5233 هدیه بخرم ولی با توجه به OS و اینکه GPS نداشت دل رو زدم به دریا و تصمیم گرفتم آخر هفته برم و 2 تا نوکیا 5800 بخرم! (خوبه دیگه؟ تو این قیمت ها چیز بهتری که نیست؟)

کلا سامسونگ از مدت ها پیش افتاد تو مود ساختن گوشیهای لمسی با امکانات متوسط/خوب بدون سیستم عامل. نمیدونم چرا گوشیهای مثل همین 5233 یا S5600 و خیلی مورد دیگه رو که میبینم احساس پوچی بهم دست میده! یعنی یه صفحه نمایش خوب در کنار قابلیت هایی دیگه,بدون سیستم عامل میشه هیچی.
5800 تایید میشه. تاپیکش رو هم ببین, در برابر 5233 که بدون شک برتر هست. اگر خواستی کمتر هزینه کنی 5530 برادر کوچکترش هم هست.

من خودم اول پکت داشتم (آی میت) ، با پکت هر کاری میتونی بکنی ، مثل ویندوز ریجستری داره ftp میزنی و ... ولی کلن برنامه هاش کمه

:blink:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
بله. به خاطر نداشتن سیستم عامل قید سامسونگ رو زدم. فقط از یه چیز سامسونگ خوشم اومده بود اونم اینکه تو یوتوب دیدم موقع دیدن عکس با کج و راست کردن گوشی میرفت عکس بعدی یا قبلی. البته این نرم افزاری هست و 5800 هم با توجه به اینکه سنسورش رو داره میتونه همچین نرم افزاری رو داشته باشه.

ممنون :)

کلا سامسونگ از مدت ها پیش افتاد تو مود ساختن گوشیهای لمسی با امکانات متوسط/خوب بدون سیستم عامل. نمیدونم چرا گوشیهای مثل همین 5233 یا S5600 و خیلی مورد دیگه رو که میبینم احساس پوچی بهم دست میده! یعنی یه صفحه نمایش خوب در کنار قابلیت هایی دیگه,بدون سیستم عامل میشه هیچی.
5800 تایید میشه. تاپیکش رو هم ببین, در برابر 5233 که بدون شک برتر هست. اگر خواستی کمتر هزینه کنی 5530 برادر کوچکترش هم هست.

:blink:

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بله. به خاطر نداشتن سیستم عامل قید سامسونگ رو زدم. فقط از یه چیز سامسونگ خوشم اومده بود اونم اینکه تو یوتوب دیدم موقع دیدن عکس با کج و راست کردن گوشی میرفت عکس بعدی یا قبلی. البته این نرم افزاری هست و 5800 هم با توجه به اینکه سنسورش رو داره میتونه همچین نرم افزاری رو داشته باشه.

ممنون :)

با کج کردن گوشی عکسها اونقدر با سرعت میرن که سرگیجه میگیری! ضمنا" زوم کردن عکسها هم تو سامسونگای تاچی عذاب آوره.

بالا