برگزیده های پرشین تولز

دسکتاپم بالا نمیاد:(

lovely_darbedar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
آقا من یه 2.3 ماه پیش ویندوز 7 هم نسخه 64 هم 32 رو دانلود کردم 64شو نصب کردم مشکلی نداشتم تا اینکه 20 روز تا تموم شدن مدت 90 روزش ویندوزو عوض کردم ولی بعد یه بار ری استارت جز والپیپرم چیز دیگه ای بالا نیومد چندین بار ویندوزمو عوض کردم بازم همون آشو همون کاسه البته قبل این ویندوز 64 هم هر ویندوز سونی نصب میکردم مشکل همین بود تورو خدا اگه کسی میدونه مشکل چیه کمکم کنه:(
مشخصات سیستمم:
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz (2 CPU)
Memory: 3584MB RAM
motherboard:5pkpl/1600
ویندوز:
7600 windows 7

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام بچه ها
آقا من یه 2.3 ماه پیش ویندوز 7 هم نسخه 64 هم 32 رو دانلود کردم 64شو نصب کردم مشکلی نداشتم تا اینکه 20 روز تا تموم شدن مدت 90 روزش ویندوزو عوض کردم ولی بعد یه بار ری استارت جز والپیپرم چیز دیگه ای بالا نیومد چندین بار ویندوزمو عوض کردم بازم همون آشو همون کاسه البته قبل این ویندوز 64 هم هر ویندوز سونی نصب میکردم مشکل همین بود تورو خدا اگه کسی میدونه مشکل چیه کمکم کنه:(
مشخصات سیستمم:
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7400 @ 2.80GHz (2 CPU)
Memory: 3584MB RAM
motherboard:5pkpl/1600
ویندوز:
7600 windows 7

ببین می تونی Task Manager رو باز کنی یا نه (کنترلالتدیلیت!) اگه شد رو تب Application برو New Task رو بزن بعد برو تو پوشه ویندوز Explorer رو اجرا کن ببین می شه یا نه.

پ.ن: اگه ویندوز Fresh جدید می ریزی بازم این مشکل هست ممکنه مشکل سخت افزاری باشه .....

پ.ن3: یک ورژن دیگه از ویندوز رو نصب کن....

پ.ن2: شاید مسخره به نظر بیاد ولی یه دور باطری (یا جامپرش) بایوست رو در بیار تنظیمات دستگاه ریست شه....

پ.ن3: دیگه بقیه بگن...

Last edited:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
ویروس kazmegheyz رو سیستمت هست
با عوض کردن ویندوز از بین نمیره
اگه ورژن دو این ویروس باشه که با نرم افزارهای پاک کننده این ویروس هم پاک نمیشه
یک راه پاک کردن دستی داره
ویندوز رو عوض کن
بعد از اینکه سیستم بالا اومد
باید بدونی تا پایان عملیات :دی روی هیچ کدوم از درایو ها دبل کلیک نکنی
اونها رو راست کلیک اوپن کن
اول از همه یک عکسی چیزی رو بریز تو دسکتاپت
بعد نشون دادن پسوند فایلها رو هم از فولدر آپشن فعال کن
بعد میری توی پوشه ویندوز
اونجا یک فایلی هست به نام service.exe
دقت کن که اونی که اس داره (services.exe) رو نمیگم
بعد برو تو تغییر نامش و کل نامش رو کپی کن و بعد بیا اون عکس رو بزار روی تغییر نام و بعد پیست کن.
یعنی اسم و پسوند همون عکس رو به service.exe تغییر بده.
بعد از اینکه اوکی شد روی عکس راست کلیک کن و پراپرتیزش رو بگیر
بعد Read-only رو تیک بزن و اوکی کن تا ویروس نتونه دوباره خودش رو جایگزین کنه.
بعد اون فایل رو کات کن از پوشه ویندوز و بریزش یک درایو دیگه
بعد اون فیالی که ساختی رو کپی کن و بریز توی پوشه
بعد فیال اصلی رو که جای دیگه ریخته بودی پاک کن.
حالا برو تو پوشه سیستم 32
توی اونجا فایل ویروس اکس رو پیدا کن و همون کارهایی که کردی برای اولی روی این هم انجام بده و همون عکسی که نام و پسوندش رو تغییر داده بودی رو به نام همین ویروسه تغییر بده و ادامه ماجرا
بعد از همه این کارها
روی درایوهات سرچ بزن: kazmegheyz
هر چی با این نام توی تمام درایو هات بود پاک کن و بلافاصله سیستم رو ری استارت کن

تبریک میگم :دی
این ویروس شیرازی از سیستمت پاک شد.

lovely_darbedar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فندق جان دمت گرم ولی Task Manager باز نمیشه .میزنم صفحه سیاهه ولی اینتر میزنم سوییچ یوزر میشه صداش میاد ولی تصویرش نه.الانم با xp آنم فقط ویندوز سون واسم مشکل داره.رو سیستم قبلیم این مشکل نبود از وقتی سیستممو عوض کردم اینجوری شده منم فک کنم مشکل از سخت افزارم باشه البته خدا نکنه.خیر سرم واسه همین سون سیستم عوض کردم

سارا جون دم تو هم گرم ولی فک نکنم سیستمم ویروسی شده باشه آخه 2 ماه هیچ مشکلی نداشتم آنتی ویروسمم کسپر اسکای 2010هه هیچ هشداری هم از ویروس بهم نمیداد با این وجود کاری که گفتیو میکنم ببینم مشکلم حل میشه
راستی یکی گفت مشکل از کرکشه نظر شما چیه؟

lovely_darbedar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی از safe mode هم میرم تا نصفه میره بعد ری استارت میشه:(

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
دوست عزیز
اول که خدمتت عارض شم با اجازه شما یوسف هستم و یوزرم هم دومین سرا!
دوم
شما از فولدر آپشن تیک Hide protected operating system files رو بردار و همینطور شو هایدن رو بعد اوکی کن و برو توی درایوهات رو ببین
ببین فایل سفید رنگی با اسم kazmegheyz میبینی یا نه
احتمال بسیار زیاد سیستمتون همین ویروس رو گرفته
دقیقا مشخصات این کار رو دارید میدید
مثل نمایش تصویر دسکتاپ بدون آیکون ها و ...
داشتن صدا و ...
حتما این کار رو امتحان کنید و بعد اگه وجود داشت این کار رو که بهتون گفتم انجام بدید.

Last edited by a moderator:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
فندق جان دمت گرم ولی Task Manager باز نمیشه .میزنم صفحه سیاهه ولی اینتر میزنم سوییچ یوزر میشه صداش میاد ولی تصویرش نه.الانم با xp آنم فقط ویندوز سون واسم مشکل داره.رو سیستم قبلیم این مشکل نبود از وقتی سیستممو عوض کردم اینجوری شده منم فک کنم مشکل از سخت افزارم باشه البته خدا نکنه.خیر سرم واسه همین سون سیستم عوض کردم

خوب شاید ورژن سون مشکل داشته باشه. یه سون دیگه بگیر نصب کن شاید درست شد.

این قضیه ی ویروس هم امکانش زیاده ها! البته اگه بلافاصله بعد از نصب ویندوز و بالا اومدن اون و قبل از اینکه هر کاری (از جمله همون دبل کلیک رو درایوها یا اجرای هر برنامه ای) انجام بدی، این اتفاق بیافته دیگه ویروس نمی تونه باشه.

همون کاری که برادر دومین سرا گفت رو انجام بده و کلا هر فایلی به اسم Autorun توی روت درایو هات وجود داره حتما حتما پاک کن.

lovely_darbedar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخ یوسف جان شرمنده :blush: آقا همه اون کارایی که گفتیو کردم باز نشد اصن فایلی به اسمservice.exe نبود s دارش بود ولی بدون اس نه:( بعد تو درایوام نه فایلی به اسم kazmegheiz هست نه autorun دیگه نمیدونم چکار کنم.ویندوزمو عوض کردم بدون اینکه کاری کنم ری استارت کردم ولی باز نشد راستی یچیزی من دارم ویندوز عوض میکنم قسمت آخرش که میرسه ینی جایی که باید مشخصات یوزرمو بدم صفحه سیاهه 15 مین وامیستم که مانیتور خاموش بشه بعد وقتی که موسو حرکت میدم که مانیتور روشن شه تصویر دارم فک کنم مشکل همین باشه چون تا جایی که یادمه دفه پیش که این ویندوزو نصب کردم همچین برنامه ای نبود
دوستان به خدا شرمنده ممنون که دارین کمکم میکنین
هر ورژنی از سونو بگی من امتحان کردم ولی بازم قضیه همینه اصن دفه پیش این ورژنو نصب کردم کار کرد برام.حالا شنبه قراره یه سون دیگه بگیرم ببینم اون چجوریه

Last edited:

lovely_darbedar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مشکل همونه.ایندفه سر wallpaper ده دقیقه واسادم تا مانیتورم خاموش شه وقتی دوباره روشنش کردم آیکونا و تسک بار سر جاش بودن ینی ازین به بعد هر بار بخوام بیام تو ویندوز باید واسم تا مانیتورم خاموش شه میتونم یکاری کنم که بشه 1 دقیقه ولی 1 دقیقه هم واسه خودش یه دقیقس :( شما نمیدونین چکار باید بکنم؟
راستی این ویندوزم این مسخره بازیارو فقط سر من در میاره واسه دوستام اینجوری نیست :(

Last edited:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
عدد مموریت یکم عجیبه! 3 تا 1گیگ داری یه 512؟؟ من یه زمانی با رمم مشکل داشتم باعث می شد تو ویندوز سریع ریست بشم. بکنش 2 تا 1 گیگ یه امتحانی بکن!

پ.ن: دیگه دارم به چرند گویی می افتم :دی :lol:

lovely_darbedar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عدد مموریت یکم عجیبه! 3 تا 1گیگ داری یه 512؟؟ من یه زمانی با رمم مشکل داشتم باعث می شد تو ویندوز سریع ریست بشم. بکنش 2 تا 1 گیگ یه امتحانی بکن!

پ.ن: دیگه دارم به چرند گویی می افتم :دی :lol:

:D فندق جان آقایی آخر مرامی بد نیست اسمتم بگی بیشتر آشنا بشیم دیگه فندق صدات نکنم:) نوکرتم ولی نه رمم 2 تا 2گیگه که 3.5ش قابل استفادس

untitled.JPG

lovely_darbedar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یافتم یافتم
آقا اینقد این سوراخ سیستممو انگشت کردم که بالاخره فهمیدم مشکل چیه.دیگه از شر من خلاص میشین. مشکل از مانیتورم بود.مانیتور سیستم قبلیمو وصل کردم دیدم تصویر دارم.قضیه حل شد
مانیتورم شاید چون مدلش aoc هست واسه همینه نمیدونم
دم همگی درد نکنه مخصوصا تو فندق جان تا آخر این اسمتم نگفتی به ما:p
یوسف جان دست تو هم درد نکنه;)فرصت شه جبران کنیم;)

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
این شصتمین مانیتور AOC هست که دیدم مشکل خاموش شدن و روشن نشدن رو داشتن!! خودمم دارم همین مانیتور رو :(:(

خوشحالم که مشکلت حل شد. :happy:

پ.ن: فندق و دیگر هیچ :D:D

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
از قدیم گفتن:
جنس ارزون یک جاش میلنگه!
این مانیتور های ای او سی هم گندش رو درآوردن!

پ.ن: خوشحالم که مشکلت حل شد رفیق.

lovely_darbedar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره والا منم از قیافش خوشم اومد بعد دیدم ارزونه گرفتم دیگه
خدارو شکر دستی حل شد کار به سیستم کول کردنو بردن جایی که سیستممو گرفتن نداشت

بالا