برگزیده های پرشین تولز

کاملترین و حرفه ای ترین دیکشنری ها با MsDict Viewer

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
امروز میخوام برنامه ای رو معرفی کنم که شما رو از دردسر گشتن دنبال دیکشنری با کرک و کیجن خلاص کنه. حسن این نرم افزار اینه هر چی دیکشنری نصب میکنید میره تو زیر مجموعه Msdict پس اولا" نیازی به کرک کردن تک تک دیکشنری های نصب شده ندارید و دوما" صفحه Programs شما بعد نصب دیکشنری ها شلوغ نمیشه.:happy:

آموزش نصب:

فایل اتچ شده رو دانلود و بعد از حال زیپ خارج کنید. سپس MsDictViewer.cab رو به مموری گوشی انتقال بدید و تو حافظه جانبی نصب کنید ولی اجرا نکنید.
بعد گوشی تو رو تو حالت Disk drive به کامپیوتر وصل کنید ، به فولدر Program files رفته و بعد برید به فولدر MSDICT.

فایل MSDICT.exe رو جایی که فایل ضمیمه رو unzip کردید تو کامپیوتر کپی کنید (فولدری که MsDictViewer.cab و Patcher.exe قرار داره)

فایل Patcher.exe رو اجرا کنید. حالا MSDICT.exe پچ شده را به memory card>Program files>MSDICT منتقل کرده و با MSDICT.exe قبلی جایگزین کنید.

الان میتونید تو گوشی تو قسمت Programs برنامه رو اجرا کرده و از طریق Menu >about MSDICT برنامه رو با 1234567890 رجیستر کنید.

الان کار رجیستر برنامه تمام شده و از این به بعد میتونید با اضافه کردن دیکشنری هایی که معرفی میکنم کامل ترین و حرفه ای ترین دیکشنری ها رو داشته باشید.

برای دانلود دیکشنری ، به سایت http://www.mobisystems.com برید و در قسمت Software by brand مدل گوشی خودتون رو انتخاب کنید. (More manufacturers رو بزنید تا تمام برند های گوشی رو ببینید و سپس مدل گوشی خودتون رو انتخاب کنید)

بعد از این انواع دیکشنری ها در حدود 20 صفحه براتون میاد که اگر فقط به دنبال دیکشنری انگلیسی هستید میتونید از قسمت Dictionaries زبان یا نوع دیکشنری موردنظر (Oxford, Cambridge ,... ) رو انتخاب و دانلود کنید.

atten.gif

توصیه میکنم ورژن Cab دیکشنری ها رو دانلود کنید.

بعد از اتمام میتونید دیکشنری ها رو به مموری گوشی انتقال داده و نصب کرده و لذت ببرید :rolleyes::cool:

فایل های ضمیمه

• MsDict.zip
    403.5 KB · نمایش ها: 1,399
Last edited:

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
همه راحت نصب کردن؟ سوالی ، مشکلی نبود؟
icon10.gif

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با تشکر از شما ،من تازه HTC VIVA گرفتم و زياد هم آشنايي ندارم با خيلی اصطلاحات و... پاکت پی سی.الانم راستش متوجه نشدم دقيق چه کار بايد کرد.

Disk Drive??
MSDICT:EXEکجاست؟

ممنون ميشم يکی کمک کنه.

Last edited:

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اولا" گوشی جدیدتون مبارک ;)

دیسک درایو یعنی حافظه جانبی گوشی که تو دایموند حافظه 4 گیگابایتی داخلی میشه و تو یه پاکت پی سی مثل تاچ پرو میشه حافظه microSD که جداگانه خریداری کردید.

MSDICT.EXE هم تو مسیری هست که نرم افزار رو توش نصب کردید. میرید داخل فولدر برنامه تو پاکت پی سی تو پروگرمز ( بعد از اتصال به کامپیوتر) ، MSDICT.EXE اونجاست .

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عزيز ممنون امّا نشد.همه کارها که گفتی کردم،اما پيغام ميده No active Dictionary .بعد يه ديکشنری
دانلود کردم.اجرا کرد ولی تو قسمت about Msdict هيچ جا برا دادن سريال نيست.ولی برا خوده ديکشنری
يه جا هست که سريال که ميدم قبول نميکنه.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
No active Dictionary به این علت بوده که شما دیکشنری برای نمایش نصب نکرده بودید. شما MSDICT رو به صورتی که گفتم پچ کردید؟ بهتون توصیه میکنم اول از همه هرچی که دیکشنری که میخواهید از سایت دانلود و نصب کنید بعد MSDICT رو پچ کنید چون گاها" اتفاق میفته بعد از اضافه کردن دیکشنری جدید برنامه نیاز به پچ کردن دوباره پیدا میکنه.
بعد از پچ کردن هم هر دیشکنری که باز کنید بایستی پیغام : This dictionary is registered بده . وگرنه اگه درست پچ کرده باشید میتویند با 1234567890 رجیستر کنید همه دیکشنری ها رو.

روش پچی که توضیح دادم براتون واضح بوده ؟ اگه نه ، لطف کنید بگید کجا مشکل دارید تا بیشتر توضیح بدم.

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کارت درسته رفيق.اول ديکشنری نصب کردم بعد viewer درست شد.دنبال ديکشنری
آلمانی هستم.آلمانی به آلمانی،يا فارسی يا انگليسی.خوب سراغ داری؟فارسی که خيلی
دنبالشم.چند تا سؤال ديگه هم دارم ولی تاپيک منهرف ميشه.

باز هم ممنون.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
کارت درسته رفيق.اول ديکشنری نصب کردم بعد viewer درست شد.دنبال ديکشنری
آلمانی هستم.آلمانی به آلمانی،يا فارسی يا انگليسی.خوب سراغ داری؟فارسی که خيلی
دنبالشم.چند تا سؤال ديگه هم دارم ولی تاپيک منهرف ميشه.

باز هم ممنون.

مخلصم رفیق
2lxe53l.gif

یه سری دیکشنری آلمانی که با MSdict کار میکنن از همون سایت دانلود کردم منتها یا آلمانی به آلمانی هستن یا آلمانی <----->انگلیسی

attachment.php

غیر از اینها توصیه میکنم Lingovosoft Gemrn ..English رو هم دانلود کنید . عالیه . با تلفظ ، Phrasebook , Travel Dictionary
اگه لینک ندارید بفرمایید ، بدم خدمتتون.

غیر اینها Oxford 7 هم هست که میتونید دیکشنری آلمانی هم بهش اضافه کنید ، که به داشتنش میارزه:happy:

فایل های ضمیمه

• Deutch.jpg
    Deutch.jpg
    35.3 KB · نمایش ها: 732

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نيکی و پرسش?
کارت درسته.تقريباً اينا که نوشتی همرو دانلود کردم
.تا جا که يادمه Living soft به فارسی هم داشت ولی کرک نشده بود.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دیکشنری Lingvosoft رو از اینجا میتونید دانلود کنید ، هر سوالی هم داشتید خوشحال میشم پی ام بزنید تا در حد توانم جواب بدم ;) منم یه سری سوال از شما خواهم داشت :D

Siavash25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دمت گرم اينا بهتر بودن،اون قبليا لغت خيلی کم داشتن.حالا 32 مگی رو الان نصب ميکنم.فکر کنم
آخرش باشه.فارسيشو کرک شده نداری عزيز؟

shahrokh55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز میخوام برنامه ای رو معرفی کنم که شما رو از دردسر گشتن دنبال دیکشنری با کرک و کیجن خلاص کنه. حسن این نرم افزار اینه هر چی دیکشنری نصب میکنید میره تو زیر مجموعه Msdict پس اولا" نیازی به کرک کردن تک تک دیکشنری های نصب شده ندارید و دوما" صفحه Programs شما بعد نصب دیکشنری ها شلوغ نمیشه.:happy:

آموزش نصب:

فایل اتچ شده رو دانلود و بعد از حال زیپ خارج کنید. سپس MsDictViewer.cab رو به مموری گوشی انتقال بدید و تو حافظه جانبی ذخیره کنید ولی اجرا نکنید.
بعد گوشی تو رو تو حالت Disk drive به کامپیوتر وصل کنید ، به فولدر Program files رفته و بعد برید به فولدر MSDICT.

فایل MSDICT.exe رو جایی که فایل ضمیمه رو unzip کردید تو کامپیوتر کپی کنید (فولدری که MsDictViewer.cab و Patcher.exe قرار داره)

فایل Patcher.exe رو اجرا کنید. حالا MSDICT.exe پچ شده را به memory card>Program files>MSDICT منتقل کرده و با MSDICT.exe قبلی جایگزین کنید.

الان میتونید تو گوشی تو قسمت Programs برنامه رو اجرا کرده و از طریق Menu >about MSDICT برنامه رو با 1234567890 رجیستر کنید.

الان کار رجیستر برنامه تمام شده و از این به بعد میتونید با اضافه کردن دیکشنری هایی که معرفی میکنم کامل ترین و حرفه ای ترین دیکشنری ها رو داشته باشید.

برای دانلود دیکشنری ، به سایت http://www.mobisystems.com برید و در قسمت Software by brand مدل گوشی خودتون رو انتخاب کنید. (More manufacturers رو بزنید تا تمام برند های گوشی رو ببینید و سپس مدل گوشی خودتون رو انتخاب کنید)

بعد از این انواع دیکشنری ها در حدود 20 صفحه براتون میاد که اگر فقط به دنبال دیکشنری انگلیسی هستید میتونید از قسمت Dictionaries زبان یا نوع دیکشنری موردنظر (Oxford, Cambridge ,... ) رو انتخاب و دانلود کنید.

atten.gif

توصیه میکنم ورژن Cab دیکشنری ها رو دانلود کنید.

بعد از اتمام میتونید دیکشنری ها رو به مموری گوشی انتقال داده و نصب کرده و لذت ببرید :rolleyes::cool:

درود و خسته نباشید.
عالی کار میکنه!!!!

adrian1klein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز pooya007 ازراهنمایی خوبت بسیار ممنون. الان راحت میتونم از دیکشنری کبریج استفاده کنم.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
سلام پویا جان
توی موبایلستانم پست دادم ولی مثینکه چک نمیکنی
بعد انجام همه کارها وقتی برنامه رو باز میکنم یه صفحه میاد نوشته no active dictionary و میره
و جایی برای سریال وارد کردن نیست
البته حدس میزنم اول باد دیکشنر نصب کنم بعد بازش کنم
دیکشنری فارسی نداره این msdic؟ توی سایتش که من ندیدم

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
سلام پویا جان
توی موبایلستانم پست دادم ولی مثینکه چک نمیکنی
بعد انجام همه کارها وقتی برنامه رو باز میکنم یه صفحه میاد نوشته no active dictionary و میره
و جایی برای سریال وارد کردن نیست
البته حدس میزنم اول باد دیکشنر نصب کنم بعد بازش کنم
دیکشنری فارسی نداره این msdic؟ توی سایتش که من ندیدم
آره شروین جان متاسفانه رمز لاگین موبایلستان رو فراموش کردم :(

اول باید دیکشنری ها رو نصب کنی. یعنی هرچی دیکشنری میخوای نصب کنی تموم شه بعد فایل اجرایی رو پچ کنی . منم دیکشنری فارسی ندیدم . ولی دیکشنری فارسی برای پاکت پی سی خیلی زیاده که یکی از بهتریناشون مال لینگوو سافت ـه

hsmoghaddam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين فارسي ساز براي امنيا برنامه زير هستش كه من نصب كردم .بي درد سره و ضمنا خودش كيبورد هم داره . طرز نصبشو اگه لازم دارين بعدا بگم .
Imaginet Arabizer V3.0 b416
hsmoghaddam

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
دیکشنری عربی به فارسی میخاستم دارین؟

needer

Registered User
لایک‌ها
1
روي sonyericson k750 هم جواب ميده؟ چطوريه؟ من اون فايل ئسيهزف.ثطث رو پيدا نكردم