برگزیده های پرشین تولز

کیفیت adsl مخابرات در چه وضعیته ؟

Designer_7

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام

در مورد کیفیت adsl مخابرات می خواستم بدونم چطوره ؟؟

من چند ماهه از شاتل سرویس اکو 128 دارم ، شب ها سرعت دانلود بین 6 کیلو تا 10 کیلو هست .

سرعت دانلود شبا افتضاحه

کسی اینجا از مخابرات adsl گرفته؟

سرعت 128 مخابرات چقدره؟ در روز چند بار دیسکانکتی داره؟ با مودم ها Linksys wag54g2 سازگاری داره؟

پرداختش چطوره ؟ میشه 3 ماهه یا 6 ماهه شارژ کرد؟ چند روز طول میکشه تا خط رانژه بشه؟

ممنونم

aasemi

Registered User
لایک‌ها
112
خط adsl من از مخابرات امروز وصل شد. اصلا خوشم نیومد چون کیفیت نداره. سرعت داون لود 12 هست صفحه باز کردنش هم اصلا خوب نیست.من نمیدونم چه مرگشه در حالی که قرار نیست هیچ دیتائی ردو بدل بشه دو تا تلویزیونی که پائین صفحه هستند و باید نشون بدن که دیتا داره ردو بدل میشه دائم پر و فعال هستند...گاهی مدت طولانی باید صبر کنم تا صفحه باز بشه کلی دیتا رد و بدل شده ولی یه صفحه ساده هم باز نمیشه...یا اینکه مجبورم مودمو روشنو و خاموش کنم .

منم کار با صفحات زیاد دارم اگر بخواد اینطوری پیش بره به احتمال زیاد روز شنبه ازشون می خوام خط منو جمع کنن. اشتباه کردم خط شاتلمو قطع کردم...128 بود ولی سرعت داون لودش از 19 کمتر نمیشد صفحات هم بخوبی باز میشد گاهی سرعت داون لود بطور اتفاقی بالاتر هم می رفت...پشتیبانی خیلی خوبی هم دارن...نه اینجا که یه بابائی رو از خیابون پیدا کردن گفتن تا 3 بعد از ظهر بشین جواب مردمو بده...شاتل تو اینکار تخصص پیدا کرده...اگه قیمت هاش کمی بالا هست عوضش کیفیت داره...اکثر مواقعی که شاتل مشکل داشت مشکل سرتاسری بود...حالا بدبختانه باید پول وصل مجدد به شاتل بدم

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من تو سایت پی سی موب هم هستم.اونجا یکی از یوزرها گفته که مشکل در دانلود رپید شیر داره و طی پیگیری متوجه شدیم که ای پی ایشون ولید نیست

پس با این احتساب اگر از مخابرات ای دی اس ال بگیرید ای پی ولید هم ندارید !!!!!!!!!

Draco67

Registered User
لایک‌ها
1
با سلام

در مورد کیفیت adsl مخابرات می خواستم بدونم چطوره ؟؟

من چند ماهه از شاتل سرویس اکو 128 دارم ، شب ها سرعت دانلود بین 6 کیلو تا 10 کیلو هست .

سرعت دانلود شبا افتضاحه

کسی اینجا از مخابرات adsl گرفته؟

سرعت 128 مخابرات چقدره؟ در روز چند بار دیسکانکتی داره؟ با مودم ها Linksys wag54g2 سازگاری داره؟

پرداختش چطوره ؟ میشه 3 ماهه یا 6 ماهه شارژ کرد؟ چند روز طول میکشه تا خط رانژه بشه؟

ممنونم

سرعت دانلود 12 وضع باز کردن صفحاتش هم خوب نیست 98% مودم ها رو ساپورت می کنه شارژی نیست هزینه ADSL روی قبض تلفن میاد

Last edited:
بالا