برگزیده های پرشین تولز

کدوم کشتی کج کار رو دوست دارین و از کدوم نفرت دارین

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
من خودم از آندر تیکر خوشم میاد و از رندی اورتون نفرت دارم
شما چی ؟؟؟

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
من از راک خوشم می یاد البته خیلی وقت رفته از دنیای کشتی کچ و فکر نکنمدیگه کسی به کار درستی راک بیاد البته کشتی کچ کارهای حرفه ای زیاد داشتیم که مثل اونا هم دیگه نداریم مثل براک انگل و گولد برگ و بنوا

در حال حاضر باتیستا رو ترجیح میدم ولی از کسی نفرت ندارم

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
خيلي كم نگاه كردم نميدونم الان چرا ديگه خوشم نمياد

اين rock & batista بدك نيستن مثل آدمن :D

جان سينا بد نيست ولي مثل فيماش خيلي قيافه ميگيره ( شيطونه ميگه بزن سوسكش كن :D )

يه يارو هست كه ايراني صحبت ميكنه ولي لباس عربا رو ميپوشه بعضي وقتا هم يه يارو غوله رو با خودش مياورد از اون خيلي بدم مياد ، درسته ايرانيه ولي چون لباس عربا رو پوشيده و هم به خاطر اينكه يادمه خيلي نامردي ميكرد

يه يارو هم هست يه چماق دستشه ( شبيه چوب گلف ) از اونم بدم مياد . مرتيكه عتنه :D

يه يارو هم هست همش پالتوهاي بلند جلف و نگين دار ميپوشه ، موهاش بلند و طلاييه همش هم دور و برش يه دختر ميپلكه از اون هم بدم مياد ( بايد جفت پا رفت تو شكمش )

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
کلا همش مسخره بازی و نمایش و خالی بندی هست

ورزش مذخرف تر از این ندیدم. اگه میخوان همدیگرو بزنن مثل ادم بزنن مثل بوکس حرفه ای

خالی بندی و نمایشش واقعا مضحکه. یه عالمه ادم رو میذارن سر کار (جسارت به دوستان عزیز نباشه)

تنها کسانی که ازشون تاثیر میگیرن همین پسر بچه های مدرسه ای دبستانی هستند که ورد زبونشون شده اندره تیکر و جان سینو .... راک و....

کلا ازش حالم بهم میخوره.

صد رحمت به کنگ فو و بوکس چینی و کاراته

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
همش چاخانه... عروسک بازی عموپورنگ از کشتی کج های فعلی خشن تره !!!

اما نمی دونم سنتون به رسیور های آنالوگ و شبکه tnt می رسه یا نه.. شب جمعه کشتی کچ نشون می داد... خدا رود ! واقعا لت و پار می کردند همدیگه رو..

اما الان خالی بندیه همش مفت نمی ارزه نگاه کردنش !!

ماهواره=فقط سالوادور !

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
کلا همش مسخره بازی و نمایش و خالی بندی هست

ورزش مذخرف تر از این ندیدم. اگه میخوان همدیگرو بزنن مثل ادم بزنن مثل بوکس حرفه ای

خالی بندی و نمایشش واقعا مضحکه. یه عالمه ادم رو میذارن سر کار (جسارت به دوستان عزیز نباشه)

تنها کسانی که ازشون تاثیر میگیرن همین پسر بچه های مدرسه ای دبستانی هستند که ورد زبونشون شده اندره تیکر و جان سینو .... راک و....

کلا ازش حالم بهم میخوره.

صد رحمت به کنگ فو و بوکس چینی و کاراته

شما فکر کنم کلا با نفرت دارید از کشتی کچ :)
خود کشتی کچ کارها هم ادعا نکردند که کارشون حقیقی دقیقا یک شو تلویزیونی
ولی من طرف دار به این معتقد هستم که حداقل اگر هم حقیقی نیست اما کشتی کچ کارهاش واقعا حرفه ای هستند یعنی ادم های معمولی نیستند

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
خوبه ادامه بدید .
یک سوال دارم بچه ها این کشتی کج ها چند درصدش نمایشی هست ؟
آخه من خیلی بازی ها رو میبینم که با صندلی با مشت با پا میزنن تو سر هم این چیش خالی بندیه ؟ ؟
ولی نمیگم که خالی بندی توش نیستا منم موافقم

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
قبلا از بم بم بیگلو خوشم میومد
ولی الان جان سینا رو دوست دارم - باتیستا و رندی هم بد نیستن.ولی باتیستا واقعا قوله.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
شما فکر کنم کلا با نفرت دارید از کشتی کچ :)
خود کشتی کچ کارها هم ادعا نکردند که کارشون حقیقی دقیقا یک شو تلویزیونی
ولی من طرف دار به این معتقد هستم که حداقل اگر هم حقیقی نیست اما کشتی کچ کارهاش واقعا حرفه ای هستند یعنی ادم های معمولی نیستند

من نفرت ندارم

گفتم نمایشی و خالی بندیه

ببین من هم نمیگم اینها ادم معمولی هستند. هیکلهاشون خب ورزشکاریه

اما اگه هیکل میخوای ببینی برو مسابقات مستر المپیا ببین. یا مسابقات قویترین مردان جهان. اگه م ا ه و ا ر ه داری بزن کانال فیزیک تی وی

همین مردان اهنین ایران هم هیکلشون از اینها بالاتره. اگه یه مقدار جذابیت برنامه همین مردان اهنین بیشتر بود باور کن خیلی ها میشستند نگاه میکردند. کافیه یه 2 3 تا از این مسابقه های قویترین مردان خارجی رو ببینی تا متوجه بشی شور و هیجان برنامشون چقدر با مال ما فرق داره.

این کشتی کج هم همینه. الکی الکی همدیگرو میزنن ولی مجریه خودشو داره جر میده

کلا چیزی که خالی بندی باشه ارزش دیدن نداره. اینها همه نه 100 درصد ولی من فکر میکنم 80 درصد حرکتهاشون نمایشی هست. اخه یه صندلی بزنن تو سر ادم غول هم باشه بیهوش میشه:lol::lol:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
خوبه ادامه بدید .
یک سوال دارم بچه ها این کشتی کج ها چند درصدش نمایشی هست ؟
آخه من خیلی بازی ها رو میبینم که با صندلی با مشت با پا میزنن تو سر هم این چیش خالی بندیه ؟ ؟
ولی نمیگم که خالی بندی توش نیستا منم موافقم

101 درصد !:happy:

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
از همشون متنفرم چون از کشتی کج متنفرم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
از بس فیلم بازیه خوشم نمیاد،وقت تلف کردنه ...
فقط UFC

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
من از عباس جدیدی خوشم میاد.:eek:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
کلا نمایش هست؟ اگر کلا نمایش هست کی تعیین میکنه کی برنده بشه و کی کتک بخوره؟!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
کلا نمایش هست؟ اگر کلا نمایش هست کی تعیین میکنه کی برنده بشه و کی کتک بخوره؟!
یعنی جدی فکر میکنی اینا همدیگرو میزنن ؟!ufc ببین میفهمی اگه یه دونه از اون حرکات درست اجرا بشه قیافه طرف چه شکلی میشه !

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
من نفرت ندارم

گفتم نمایشی و خالی بندیه

ببین من هم نمیگم اینها ادم معمولی هستند. هیکلهاشون خب ورزشکاریه

اما اگه هیکل میخوای ببینی برو مسابقات مستر المپیا ببین. یا مسابقات قویترین مردان جهان. اگه م ا ه و ا ر ه داری بزن کانال فیزیک تی وی

همین مردان اهنین ایران هم هیکلشون از اینها بالاتره. اگه یه مقدار جذابیت برنامه همین مردان اهنین بیشتر بود باور کن خیلی ها میشستند نگاه میکردند. کافیه یه 2 3 تا از این مسابقه های قویترین مردان خارجی رو ببینی تا متوجه بشی شور و هیجان برنامشون چقدر با مال ما فرق داره.

این کشتی کج هم همینه. الکی الکی همدیگرو میزنن ولی مجریه خودشو داره جر میده

کلا چیزی که خالی بندی باشه ارزش دیدن نداره. اینها همه نه 100 درصد ولی من فکر میکنم 80 درصد حرکتهاشون نمایشی هست. اخه یه صندلی بزنن تو سر ادم غول هم باشه بیهوش میشه:lol::lol:

خب اون ورزشکارهای رو که میگید تخصصی زبیایی اندام کار میکنند و اونها عمرا بتونند تو رینگ 5 دقیقه اینور اونور برند وضعیتشون کاملا فرق میکنه هر ورزشی برای خودش جذابیت داره من به همه ورزش ها احترام میزارم و برای کشتی کچ خیلی بیشتر کشتی کچ جدا از این دبلیو دبلیو ای ورزشی که در دوره تکاوری اموزش داده میشه

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
حرکات نمایشی هست بعضی هاشون ولی نه دیگه اونقدر که دوستان میگند . بعضی حرکات هست که شاید ضربه ی محکمی نزده باشه طرف ولی انجام اون ضربه به شکلی هست که بیننده فکر میکنه خیلی خیلی محکم زده شده .
ولی کلا خیلی از حرکات هم واقعیه یعنی شما میخواید بگید که وقتی با یک صندلی میکوبه توی سر طرف و صداش هم میاد الکیه و نمیکوبه ؟ یا مثلا میگید که وقتی باتیستا یا آندرتیکر بازیکنی رو بلند میکنن بالای سرشون و از اون بالا میکوبن با پشت به زمین این الکیه ؟؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
من تاحالا ندیدم فقط چند با بین تبلیغ فیلم ها چند تا صحنه دلخراشش رو دیدم! ولی معلوم نشد اگر کاملا نمایشی هست و به هم ضربه ای نمیزنن پس چطوری برنده و بازنده معلوم میشه. بالاخره در همون نمایش هم یکی باید قبول کنه شکست خورده دیگه؟ (یا اینکه اینطوری نیست؟)

یعنی جدی فکر میکنی اینا همدیگرو میزنن ؟!ufc ببین میفهمی اگه یه دونه از اون حرکات درست اجرا بشه قیافه طرف چه شکلی میشه !

بالا