برگزیده های پرشین تولز

بهترین وسایل برای مو

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
سلام خدمت دوستان گل پی تی . من چند تا سوال راجع به حالت دادن مو داشتم .

1- بهترین ماده برای مو چی هست ؟ تافت-واکس - چسب - ژل - سرم .

2- بهترین مارک اتو مو چه مارکی ؟ بابلیس - پرو مکس- فیلیپس- رمینگتون .

3- اگه میشه روش صحیح و کامل اتو کردن رو هم بگید . کار هایی هم که قبل اتو باید انجام داد رو هم بگید .

ممنون . :wub::wub::wub::heart:

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
سوال اول بستگی به موی خودت داره .
سوال دوم اصلا فرقی نمیکنه فقط باید به سرامیکش توجه داشته باشه که اصل باشه و خیلی سخته اصله این مارکا رو گیر بیاری
سوال سوم
بهترین شیوه :
اول موهاتو کامل با شامپو میشوری بعد که موهات خشک شد البته خشک خشک که نه یه مقدار رطوبت هم باید داشته باشه بعد شروع می کنی به اتو کشیدن مو بعد از اتو کشیدن بستگی به خودت داره که چجوری موهاتو حالت می دی اگه به سمت بالا باشه بهتره کم کم تافت بزنی و با دست بکشیشون بالا

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
اگه موهات خیلی فره و میخوای حتما صاف صاف بشه
بذار موهات کامل خشک بشه بعد کمترین نم مو دوباره به مو تاب میده

SAJJJAD

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه موهات خیلی فره و میخوای حتما صاف صاف بشه
بذار موهات کامل خشک بشه بعد کمترین نم مو دوباره به مو تاب میده

100% تایید میشه

این دوستمون گل گفت . مشکلی که من داشتم و بالاخره چارشو فهمیدم !

بهترین چیز واسه حالت دادن بعد از اتو مو هم واکس مو هست . بهترینشم مارکشو نمی دونم اما اونایی که خود قوطیش سفید هست و درش مشکی رنگ . استوانه ای شکل هم هست . نارگیلشم از همه بهتره .

تافت چون خودش ماده شیمیایی هست واسه مو ضرر داره و ریزش میاره . اما واکس مو خاصیت هم داره . رطوبت از دست رقته موت که اتو مو اونو برده رو هم به موت بر می گردونه . موهاتم به هم نمی چسبه و حالت طبیعی ایش هم حفط میشه .

radium

Registered User
لایک‌ها
4

3- اگه میشه روش صحیح و کامل اتو کردن رو هم بگید . کار هایی هم که قبل اتو باید انجام داد رو هم بگید .

بهترین مارک اتوی مو فیلیپس هست خودم استفاده کردم

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25

بهترین ماده از نظر من برای قبل اتو کشیدن اول کرم مو بعد هم سرم مو هست که خودم سرم مو دارم، در مورد تثبیت کردن حالتی هم که دادید تافت پیشنهاد میشه ترجیحا مارک تافت، دل و در آخر کاسپین!
مارک اتو مو خیلی مهم نیست البته هست ولی همین که سرامیک هاش اصل و درست حسابی باشه کفایت میکنه مگر اینکه بخوایید حرفه ای کار کنید و از این اتوهای چند سره و بخار دار بگیرید که برای مو ضررش کمتره که در اون صورت اول مارک براون و بعد هم فیلیپس رو پیشنهاد میکنم

روش اتو کشیدن هم از نظر من اینه! اول موهاتون رو خوب بشورید و خوب هم خشک کنید، بعد یک بار کامل موهاتون رو اتو بکشید به هر سمتی در اصطلاح موهاتون رو سیخ سیخ کنید! بعد کرم مو رو کف دست بریزید و با کف دست به موهاتون بمالید طوری که همه موهاتون آغشته به کرم و چرب بشه، بعد موها رو اتو بکشید و هر حالتی که دوست دارید بهش بدید بعد چند بار اتو کشیدن خودتون میفهمید که به موهاتون چه جوری بیشتر میاد، در اخر که کار اتو کشیدن تموم شد ، از فاصله 10-20 سانتی تافت رو از جهت های مختلف برای تثبیت حالت مو اسپری کنید!
از موهاتون لذت ببرید:)

موفق باشی

بالا