برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در نصب ویندوز 7 در لپ تاپ

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من یه لپ تاپ Dell XPS-STUDIO دارم که روش ویستا نصب بوده .

حالا میخوام روش 7 بریزم .

تا حالا ویندوز عوض نکردم . میشه بگین چه کارهایی باید انجام بدم ؟

مثلا درایورها یا چی باید از لپ تاپ بگیرم و ... کلا یه راهنمایی کامل برای یه مبتدی میخوام .

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
چرا کسی چیزی نمی نویسه ؟:eek:

M@rteza

Registered User
لایک‌ها
515
سلام

برو سایت دل اونجا مدل لپتاپ رو انتخاب کن درایور هات رو دانلود کن برای ویندوز 7 میشه حدودا 2 گیگ

بعد برو ویندوز بریز با خیال راحت

FazMide

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

برو سایت دل اونجا مدل لپتاپ رو انتخاب کن درایور هات رو دانلود کن برای ویندوز 7 میشه حدودا 2 گیگ

بعد برو ویندوز بریز با خیال راحت

بعد از دانلود کردن ، ویندوز رو نصب کنم و بعد از اون این درایور ها رو چیکار کنم ؟

peaceshielder

Registered User
لایک‌ها
0
بعد از دانلود کردن ، ویندوز رو نصب کنم و بعد از اون این درایور ها رو چیکار کنم ؟

سلام

من یه لپ تاپ Dell XPS-STUDIO دارم که روش ویستا نصب بوده .

حالا میخوام روش 7 بریزم .

تا حالا ویندوز عوض نکردم . میشه بگین چه کارهایی باید انجام بدم ؟

مثلا درایورها یا چی باید از لپ تاپ بگیرم و ... کلا یه راهنمایی کامل برای یه مبتدی میخوام .

در وهله اول توصيه ميشه كه از درايو C يك backup بگيري، به خصوص اگه ويندوزت اصله.(بين 3 تا 6 تا DVD ميشه)
بعد بهتره از درايورهات Backup بگيري. برنامه هايي هستن كه اين كارو مي كنن مثلاً Driver Genius كه تو King يا اينترنت ميتوني پيدا كني. فولدري كه درايورها رو ذخيره ميكنه بريز تو يه فلش يا DVD .
بعد ميتوني 7 نصب كني. 7 خودش اكثر درايورهارو ميشناسه. بعد برو به Device Manager و اگر موردي بود روش كليك راست كن و Update بزن و فولدري كه درايورهاتو ذخيره كردي آدرس بده. چون درايورهاي Vista و 7 معمولاً يكيه احتمالاً همش OK بشه. باز اگر نشد برو به سايت Dell و مدل لپ تاپ، سخت افزار و ويندوز 7 انتخاب كن و درايور مربوطه رو دانلود كن. احتمالا ديگه Ok ميشه :lol:

اصغر 2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم دل 1530 دارم می خوان سون بریزم ولی درایورهاش تو سایت دل نیست

بالا