برگزیده های پرشین تولز

تماس با خارج از کشور با موبایل

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام!

آقا یک بابایی هست توی یکی از این شهرستان های پرت کشور! می خواد با موبایل، با خارج تماس بگیره! هزینه اش چقدر می شه؟

چی کار کنه که ارزون در بیاد؟؟ کارت تلفن های معمولی که توی سایتها می فروشن به کار می آد؟؟ سلوشن! دیگه ای هست؟
1650.gif

frog

Registered User
لایک‌ها
36
کلا هزینه تماس با خارج از کشور زیاد نیست ، فکر کنم ماکزیم دقیقه ای 250 تومن باید باشه ، ولی اگه تماسش زیاده باید از یکی از این کارت ها بخره ، البته چون اکثرا تهران هتسند فکر کنم هزینه مکالمه شهرستان محل اقامت ایشون-تهران هم علاوه بر هزینه اسفاده از کارت حساب میشه .

raminpc20

Registered User
لایک‌ها
729
با سلام
به هیج وجه از ایرانسل و تلفن ثابت استفاده جهت تماسزبا خارج از کشور استفاده نکنید،البته بستگی به کشور مقصدم داره
ولی با توجه به شغل خودم(دریانورد) کلیه راه های تماس با کشتی رو امتحان کردم که باصرفه ترینش استفاده از سیم کارت اعتباری همراه اول هیت
و از ایران هرکی تماس میگیره با اعتباری همراه اول تماس میگیره که هزینشم زیاد بالا نیست!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
پیشنهاد منم برنامه های مسنجر موبایل مثل نیمباز و میگ 33 و خرید کردیت اوناست .. هر دقیقه تماس با خارج 10 سنت در میاد (حدوداً)

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
پیشنهاد منم برنامه های مسنجر موبایل مثل نیمباز و میگ 33 و خرید کردیت اوناست .. هر دقیقه تماس با خارج 10 سنت در میاد (حدوداً)

دوست عزیز با موبایل نیز می شه یا این کارت ها استفاده کرد ، ریت هر کشوری نیز با یکی دیگه فرق داره می تونید ریت قیمت کشور های مختلف رو تو این سایت مشاهده کنید سیستم فروش کارت شارژ
یکی از دوستان قیمت 250 تومان داده بود که کاملا اشتباه می باشد.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
با اسکایپ نمشه؟رایگانه

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
دوست عزیز با موبایل نیز می شه یا این کارت ها استفاده کرد ، ریت هر کشوری نیز با یکی دیگه فرق داره می تونید ریت قیمت کشور های مختلف رو تو این سایت مشاهده کنید سیستم فروش کارت شارژ
یکی از دوستان قیمت 250 تومان داده بود که کاملا اشتباه می باشد.
داداش تاریخ رو شما نیگا کن مال سه سال پیشه

اون موقه 250 تومن اندازه 2000 تومن الان بوده !

miladkarimi20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای اینکه تماس ارزان با خارج از کشور داشته باشه
از خدمات شرکت پادمیرا استفاده کنه هم ارزونه هم با کیفیت

www.Padmira-Telecom.ir

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
داداش تاریخ رو شما نیگا کن مال سه سال پیشه

اون موقه 250 تومن اندازه 2000 تومن الان بوده !

سلام
خوب منم منظورم همینه 250 تومان خیلی گرونه برای تماس با خارج کشور ، چه برسه به 2000 تومان عرض کردم نرخ تماس با اغلب کشورها به تومان در وب سایت سیستم فروش کارت شارژ می باشد مثلا آمریکا دقیقه 26 تومان و کانادا 23 تومان و آلمان 49 و ....

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
سلام
خوب منم منظورم همینه 250 تومان خیلی گرونه برای تماس با خارج کشور ، چه برسه به 2000 تومان عرض کردم نرخ تماس با اغلب کشورها به تومان در وب سایت سیستم فروش کارت شارژ می باشد مثلا آمریکا دقیقه 26 تومان و کانادا 23 تومان و آلمان 49 و ....

باشه
درست میگید .. در کل من از لاین و وایبر استفاده میکنم اصن مفتیه ... اینجوری باید حرف بزنیم همونطور که کل دنیا الان اینطوریه

Sent from my iPhone 5

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
باشه
درست میگید .. در کل من از لاین و وایبر استفاده میکنم اصن مفتیه ... اینجوری باید حرف بزنیم همونطور که کل دنیا الان اینطوریه

Sent from my iPhone 5

سلام بله دوست عزیز این نرم افزارهای وایبر و لاین و وی چت اینا خیلی خوبن اما با این سرعت اینترنت ایران و اینکه هر روز یکی از اینا فیلتر میشه آدم پشیمون می شه بعد تازه تو بیشتر از این موارد یکی از دو طرف به اینترنت وصل نیست و کلی مشکل دیگه که باعث میشه مردم کماکان از سرویس های تلفنی فون تو فون تماس با خارج بهره ببرند.
این سیستم کارت تماس با خارج کشور ما نیز به صورت آنلاین می باشد بطوریکه کاربر در کمترین زمان می تونه کارت را تهیه کنه و شروع با استفاده از ان بکند.
آدرس سایت : www.shop.avaphone.com

بالا