برگزیده های پرشین تولز

دانستنی های فوتبــــــــــــــــــــــــــــــــال

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364

خب قصد داریم در این تاپیک خوانندگان و بازیگرانی که تمایلات رنگی خود را اعلام کرده اند را معرفی کنیم .

ابتدا از هنرمندان داخلی شروع میکنیم

خوانندگان :

حمید عسکری : استقلال / اروپایی : چلسی

فرزاد فرزین : پرسپولیس

محسن یگانه : پرسپولیس / اروپایی : منچستر یونایتد

بنیامین : استقلال

شادمهر عقیلی : پرسپولیس

بهنام صفوی : استقلال

بابک جهانبخش : پرسپولیس

رضا صادقی : پرسپولیس / اروپایی : منچستر یونایتد و رئال مادرید

ساسی مانکن : استقلال

حسین مخته : پرسپولیس

شهاب رمضان : پرسپولیس / اروپایی : اینتر

علی اصحابی : استقلال

عرفان ( خواننده رپ ) : پرسپولیس

محمد اصفهانی : استقلال

برین #$@#$ :D

شادمهر استقلالیه و بارها در زمان حضورش در ایران اینو گفته بود.

:lol:

جواد خیابانی و مزدک میرزایی که 100% پرسپولیسین

Milad666

Registered User
لایک‌ها
752
برین #$@#$ :D

شادمهر استقلالیه و بارها در زمان حضورش در ایران اینو گفته بود.

:lol:

جواد خیابانی و مزدک میرزایی که 100% پرسپولیسین

شادمهر رو راستش خودمم شک دارم کدوم وریه !! فقط این که میگی بارها گفته رو من یکی که تا حالا نشنیدم راستش ! :blink:

ولی جواد خیابانی و مزدک رو شک نکن استقلالی هستند .

خیابانی رو هم خودم مثل تو تا چند روز پیش فکر میکردم پرسپولیسیه ولی با اون گزارشش از بازی ملوان و پرسپولیس و تیکه ی ناجوری که خواجه نوری بعد از بازی بهش انداخته فهمیدم راست میگن استقلالیه

مزدک هم تو هفته نامه نسل سوم تو یک مصاحبه ای گفته بود همه فکر میکنند عادل استقلالیه و من پرسپولیسی ولی این قضیه 180درجه برعکسه !

Last edited:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
شادمهر رو راستش خودمم شک دارم کدوم وریه !! فقط این که میگی بارها گفته رو من یکی که تا حالا نشنیدم راستش ! :blink:

ولی جواد خیابانی و مزدک رو شک نکن استقلالی هستند .

خیابانی رو هم خودم مثل تو تا چند روز پیش فکر میکردم پرسپولیسیه ولی با اون گزارشش از بازی ملوان و پرسپولیس و تیکه ی ناجوری که خواجه نوری بعد از بازی بهش انداخته فهمیدم راست میگن استقلالیه

مزدک هم تو هفته نامه نسل سوم تو یک مصاحبه ای گفته بود همه فکر میکنند عادل استقلالیه و من پرسپولیسی ولی این قضیه 180درجه برعکسه !

در مورد شادمهر...حضورش رو در تمرین های استقلال دیدم.( البته مال زمان آلبوم دهاتی هست!)

اون جمله آخرت که میگی مزدک گفته..آخه کاملا ملت برعکس فکر میکنن!

کسی فکر نمیکرد که عادل استقلالی!

خدایی کی تو ایران همچین فکری میکرد؟

همه حدس ها یه چیزه همیشه : عادل پرسپولیسیه. و درست هم هست. یعنی قبلا بوده...الان شاید براش مهم نباشه ایران..

حالا مزدک چطوری گفته همه فکر میکردن عادل استقلالیه من موندم :D

خیابانی هم بهتره اصلا طرفدار هیچ کدوم نباشه..

من دوس دارم فکر کنم طرفدار فجر سپاسیه :D

Milad666

Registered User
لایک‌ها
752

استقلالی ها :

اکبر عبدی : استقلال

احسان خواجه امیری : استقلال

سام درخشانی : استقلال

پوریا پور سرخ : استقلال

پیمان معادی : استقلال

یوسف تیموری : استقلال

علی صادقی : استقلال

شیلا خداداد : استقلال

امیر نوری : استقلال

Last edited:

Milad666

Registered User
لایک‌ها
752

پرسپولیسی ها :

حامد بهداد : پرسپولیس

کامبیز دیرباز : پرسپولیس

پژمان بازغی : پرسپولیس

حمید فرخ نژاد : پرسپولیس

مرتضی احمدی : پرسپولیس

تهمینه میلانی : پرسپولیس

مهراوه شریفی نیا : پرسپولیس

زنده یاد خسرو شکیبایی : پرسپولیس

داود رشیدی : پرسپولیس

سیروس گرجستانی : پرسپولیس ( یه مدت هم واسه شاهین بازی کرده )

حمید ماهی صفت : پرسپولیس

مجید صالحی : پرسپولیس

هادی ساعی : پرسپولیس

فاطمه گودرزی : پرسپولیس

ساعد هدایتی : پرسپولیس

لاله صدیق : پرسپولیس

سیاوش خیرابی : پرسپولیس

Milad666

Registered User
لایک‌ها
752
در مورد شادمهر...حضورش رو در تمرین های استقلال دیدم.( البته مال زمان آلبوم دهاتی هست!)

اون جمله آخرت که میگی مزدک گفته..آخه کاملا ملت برعکس فکر میکنن!

کسی فکر نمیکرد که عادل استقلالی!

خدایی کی تو ایران همچین فکری میکرد؟

همه حدس ها یه چیزه همیشه : عادل پرسپولیسیه. و درست هم هست. یعنی قبلا بوده...الان شاید براش مهم نباشه ایران..

حالا مزدک چطوری گفته همه فکر میکردن عادل استقلالیه من موندم :D

خیابانی هم بهتره اصلا طرفدار هیچ کدوم نباشه..

من دوس دارم فکر کنم طرفدار فجر سپاسیه :D

حرف شما سنده داداش !! :D پس با این حساب من با وجود اینکه پرسپولیسی هستم ولی عاشق 2 تا استقلالی هستم : یکی ناصر حجازی و دیگری شادمهر ! :blink::D
اتفاقا به قیافه عبوس و یخ شادمهر هم میخوره استقلالی باشه :p

خیابانی رو هم موافقم کلا داخل آدم حسابش نکنیم بهتره !! :D

salam2010

Registered User
لایک‌ها
6
گلزار استقلالیه ، اینو همه میدونن !

مزدک و خیابانی پرسپولیسین !

Milad666

Registered User
لایک‌ها
752
گلزار استقلالیه ، اینو همه میدونن !

مزدک و خیابانی پرسپولیسین !

خدا از دهنت بشنوه !! برای من عذاب شده بود که گلزار جز ما قرمزهاس !! :blink::D
ایول پس گلزار استقلالیه .

این هم 3 تا قرمز دیگه که ناگهانی یادم اومد :

پیمان قاسم خانی
مهراب قاسم خانی
محمد رضا فروتن

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
feeldaluvsmiley.gif
محسن یگانه : پرسپولیس / اروپایی : منچستر یونایتد
feeldaluvsmiley.gif

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662

Dr_King

Registered User
لایک‌ها
13
خياباني كه 100 درصد پرسپوليسي هست
بازي استقلال پرسپوليس كه گزارشگرش بود قبل بازي همش مي رفت طرف هواداري پرسپوليس و استقلالي ها هم فحش بهش مي دادن

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
شیلا خداد جونم هم طرفدار استقللا هستش . تو مجلس اسطوره هم بودش

Hosseini1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرکدومو شک داشتید عکسشو بفرستید من بگم کجاییه

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
گلزار، رادان، مسعود کیمیایی و... طرفدار چه تیمی هستند؟

گل نوشت:برای خیلی ها مهم است که بدانند چهره‌های معروف سینما طرفدار کدام یک از تیم‌های پایتخت هستند. سینمایی‌ها هم مثل مردم فوتبالی، با استقلالی هستند یا پرسپولیسی.هیچ کس منکر شباهت‌های فوتبال و سینما نیست.حتی خیلی از همان آدم‌هایی که پز روشنفکری می‌گیرند و می‌خواهند شباهت‌های فوتبال را با سینما نادیده بگیرند، خیال می‌کنند سینما تافته جدا بافته‌ای است و فوتبال یک ورزش عامیانه است. اما شرایط اجتماعی ثابت کرده که رابطه‌های این دو رشته در این سال‌های اخیر حرف دیگری را به این دسته از آدم‌ها نشان داده است.سینمایی ها هم مثل مردم فوتبالی،با استقلالی هستند یا پرسپولیسی...اما اینکه کدام یک آبی هستند و کدام قرمز،چیز دیگری است.توی این گزارش تا آنحایی که می​شد ته قضیه را درآوردیم که کدام چهره سینمایی طرفدار قرمز و کدام طرفدار آبی هستند.
بهرام رادان: به شدت فوتبالی است.فرصت گیر بیاورد با رفقایش فوتبال بازی می‌کند و یک استقلالی دو آتیشه است. هر جایی که صحبت از فوتبال و استقلال و پرسپولیس باشد سینه چاک از استقلال طرفداری می‌کند. اما استادیوم نمی‌رود.به خاطر اتفاق‌های حاشیه‌ای که امکان دارد در ورزشگاه برایش بیفتد.
محمدرضا گلزار: خیلی فوتبالی نیست و بیشتر علاقه‌اش به سمت والیبال است. ولی پرسپولی است.اگر در جمعی باشد و کل کل راه بیفتد طوری از پرسپولیس طرفداری می‌کند که انگار هر روز استادیوم است.اما او هم مشکل بهرام رادان را دارد و استادیوم نمی‌رود.
پرستو صالحی: از آن دخترهایی است که همه جوره فوتبال را دنبال می‌کند. چه خارجی چه داخلی. اما اگر درباره فوتبال داخلی از او نظر بخواهی متوجه می‌شوید که دارید با یک طرفدار سینه چاک استقلال حرف می‌زنید. هیچ ابایی هم ندارد که عنوان کند عاشق فوتبال است و استقلالی است. خوراکش کل کل کردن با پرسپولیسی‌ها است.
پژمان بازغی: فکر می‌کنم این یکی را همه بدانید. اگر یک استادیوم بروی حرفه‌ای باشید حتمن پژمان بازغی را در استادیوم دیده‌اید. ولی در بازی‌های پرسپولیس. چون حسابی پرسپولیسی است و با کسی هم شوخی ندارد. با خیلی از بچه‌های فوتبالی رفیق است. مخصوصا حسین هدایتی!
کامبیز دیرباز: اگر خیال می‌کنید پژمان بازغی تنهایی بازی‌های پرسپولیس را به استادیوم می‌رود سخت اشتباه می‌کنید.کامبیز دیرباز بدتر از پژمان پرسپولیسی است. طوری که قبل از بازی‌های دربی همیشه با smsهایش با رفقای استقلالی‌اش کل کل راه می‌اندازد. البته معروف است که بعد از شکست‌های پرسپولیس مقابل استقلال تلفن رفقای استقلالی‌اش را جواب نمی‌دهد!
سام درخشانی: سام هم یکی از دوستان نزدیک کامبیز دیربار و پژمان بازغی است، اما تنها فرقی که با این دو دارد این است که استقلالی است.فقط بازی‌های دربی را همراه رفقایش می‌رود.
مسعود کیمیایی: خیلی سخت می شود فهمید که کیمیایی،که یکی از بزرگترین کارگردان‌های سینمای ایران است طرفدار کدام تیم است.اما آن‌هایی که به کیمیایی نزدیک هستند می‌گویند او یک پرسپولیسی قدیمی است.حتی در فیلم «سلطان» که درباره علی پروین ساخته شده کلی درباره پروین حرف می‌زند و از منش او تعریف می‌کند.
سعید راد: خیلی‌ها دیگر می‌دانند که سعید راد پرسپولیسی است. هم مصاحبه‌هایی که در نشریات کرده و هم حضورش در استادیوم در بازی‌های دربی.البته او عاشق پرسپولیسی است که علی پروین روی نیمکت‌اش نشسته باشد.
محمدرضا شریفی‌نیا: این یکی هم از آن دسته بازیگرانی است که کمتر می‌شد فهمید طرفدار کدام تیمی است.اما این اواخر ماجرا لو رفت. او که اتفاقا تهیه کننده فیلم مستند سلطان هم هست توی جلسه‌ای که به خاطر این فیلم برگزار شده بود عنوان کرده بود که او یک استقلالی است ولی به خاطر اسطوره‌ای به اسم علی پروین تهیه کنندگی فیلم سطان را به عهده گرفته است.
مهراوه شریفی نیا: دختر بزرگ محمدرضا شریفی‌نیا هم از آن فوتبالی‌ها است.همین سال گذشته که مسابقه‌های فوتبال جام جهانی توی سینما ها پخش می‌شد،طرفدار دو آتیشه اسپانیا بود و بازی‌های اسپانیا را در سینما تماشا می‌کرد.اما توی فوتبال داخلی یک پرسپولیسی است و همیشه اهل کل کل...
امیر جعفری: این یکی اگر بین دو سه تا پرسپولیسی بیفتد، طوری از استقلال دفاع می‌کند که انگار مربی این تیم است. استقلالی بودن امیر جعفری کاملا رو است. همه جا اگر بحثی پیش بیاید درباره فوتبال و قرمز و آبی با صدای بلند استقلالی بودنش را فریاد می‌زند.
حسین *******: اگر فیلم «مهر مادری» را دیده باشید، حسین ******* را هم می‌شناسید. او همان نوجوان شیطانی است که کلی در فیلم شر به پا می‌کرد. حسین ******* هم یک پرسپولیسی دو آتیشه است. او حتی با خدا بیامرز رسول ملاقلی پور یکی از کارگردان‌های مطرح سینما،سر بازی دربی قول و قرار می‌گذارند و سرآخر کارگردان استقلالی یک دست کت و شلوار به حسین بدهکار می‌شود. پس ببینید تا چه حد او پرسپولیسی است.
امیر آقایی: او هم جزو استقلالی‌های دو آتیشه است.اهل کل کل کری خواندن برای همکارانش که یکی‌اش همین حسین ******* است. گفته می‌شود تا سر حد دعوا با پرسپولیسی‌ها کل کل می‌کند و قبل از دربی فقط کری می‌خواند.
لاله اسکندری: از آن دسته از خانم‌های استقلالی است. به قول خودش که در مصاحبه‌ای گفته: «شدیدا استقلالی هستم.»او حتی در روز بازی تاریخی ایران و بحرین از تماشاگران ویژه بازی در استادیوم هم بود.
یوسف تیموری: می‌گویند یکی از بازی‌های مهم دربی او سر فیلمبرداری بود و قول داد که اگر استقلال برنده بازی باشد شیرینی با نسکافه بدهد. استقلال هم بازی را برد و یوسف تیموری همه گروه را به نسکافه و شیرینی دعوت کرد.او هم از آن استقلالی‌ها است.

kianmehr66

Guest
لایک‌ها
2
در مورد خواننده ها و بازیگرها نمیدونم ولی از لحن گزارش گزارشگرها کاملا میشه فهمید کی کدوم طرفیه
خیابانی که بدون شک پرسپولیسیه مزدک میرزایی هم همینطور. این دو نفر اصلا نمیتونند بیطرفانه گزارش کنند و کاملا از لحنشون پیداست. علیفر هم همینطوره ولی باز بهتراز اون دوتاست
یوسفی احتمالا استقلالیه ولی در مورد فردوسی پور من واقعا بعد از این همه سال هنوز نتونستم بفهمم طرفدار کیه اینم به خاطر زیرکی و باهوشی اونه

mmm52

Registered User
لایک‌ها
1
در مورد خواننده ها و بازیگرها نمیدونم ولی از لحن گزارش گزارشگرها کاملا میشه فهمید کی کدوم طرفیه
خیابانی که بدون شک پرسپولیسیه مزدک میرزایی هم همینطور. این دو نفر اصلا نمیتونند بیطرفانه گزارش کنند و کاملا از لحنشون پیداست. علیفر هم همینطوره ولی باز بهتراز اون دوتاست
یوسفی احتمالا استقلالیه ولی در مورد فردوسی پور من واقعا بعد از این همه سال هنوز نتونستم بفهمم طرفدار کیه اینم به خاطر زیرکی و باهوشی اونه

منم تایید میکنم که مزدک و خیابانی پرسپولیسین!!!!!
عادل هم پرسپولیسیه!!!
اگه یادت بیاد تو یکی از برنامه ی 90 های پارسال کمالوند لوش داد!!!!!
آخه هردوشون تو مجله ی دنیای فوتبال همکار بودن!!!!
فقط علیخر!!!(ببخشید علیفر) استقلالیه!!!

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
منم تایید میکنم که مزدک و خیابانی پرسپولیسین!!!!!
عادل هم پرسپولیسیه!!!
اگه یادت بیاد تو یکی از برنامه ی 90 های پارسال کمالوند لوش داد!!!!!
آخه هردوشون تو مجله ی دنیای فوتبال همکار بودن!!!!
فقط علیخر!!!(ببخشید علیفر) استقلالیه!!!

علیفر هم پرسپولیسیه
یوسفی استقلالیه
البته فردوسی پور هم شک هست که طرفدار کدوم تیمه

کاش روزی برسه که دیگه تو صدا و سیما در مورد اینکه گزارشگرا طرفدار کدوم تیم هستن حساسیت وجود نداشته باشه و مثل تیم های خارجی که میگن طرفدار کجا هستن در مورد تیم های داخلی هم همینطور باشه

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴

Milad666

Registered User
لایک‌ها
752

i513094_thereddevils.jpg

Manchester United Fans