برگزیده های پرشین تولز

مسافرخانه های تهران

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
بنده در مورد نرخ مسافرخانه های تهران هیج اطلاعی ندارم.
برای یک دوره آموزشی باید 4-5 روز نهران بمونم و تنها راه حل اقنصادی که به ذهنم میرسه و البته به جیبم هم میخوره اقامت در یک مسافرخانه تر و تمیزه.
تو محدوده خیابان ولی عصر (از میدون راه آهن تا زرتشت یا ونک) چه مسافرخانه ای رو پیشنهاد میکنید که دستشویی و حمام و کولر داشته باشه و بشه چند روز و شب رو توش سپری کرد! قیمتش هم مناسب باشه!
ممنون.

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
بيشتر مسافر خونه اي تهران تو ناسرخسرو اند
قيمت ها هم 1 تخته از 10-12 تومن شروع ميشه
ارزونترينشون هم كاج،خسروي

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
فکر کنم مسافر خونه ای که داخل اتاقش حمام و سرویس بهداشتی داشته باشه، هزینش بیشتر به هتل شبیهه تا مسافرخونه! :D

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
بیای تهران چند ساعته تو همون محدوده راه آهن و انقلاب و ولی عصر پیدا می کنی می تونی بری پانسیون پسرانه که اونم زیاده و آگهیشون رو توی rahnama.com می تونی پیدا کنی قسمت املاک تهران - اجاره اتاق و پانسیون - پانسیون پسرانه

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
بيشتر مسافر خونه اي تهران تو ناسرخسرو اند
قيمت ها هم 1 تخته از 10-12 تومن شروع ميشه
ارزونترينشون هم كاج،خسروي

ممنون. من دنبال یه جای ترو تمیز هستم که قیمت اتاق 2 خوابش شبی بیشتر از 40 تومن نباشه. ارزونترینشونو گمون نکنم آدم حسابی توش پیدا بشه و امنیت جانی و مالی داشته باشه:D

فکر کنم مسافر خونه ای که داخل اتاقش حمام و سرویس بهداشتی داشته باشه، هزینش بیشتر به هتل شبیهه تا مسافرخونه! :D
شاید حق با شما باشه. تجربه اقامت تو مسافرخونه رو ندارم:happy: هتل 3 سناره هم به بودجم نمیخوره. اگه یه جای نسبتا نمیز و مرتب حوالی خیابون ولی عصر باشه عالی میشه..
یه هتل ایران حوالی میدون ولی عصر هست که البته 2 ستاره هست، کسی اطلاعی در موردش داره؟ اسمشو از اینجا درآوردم!
http://www.mehmanpazir.com/102251/sec_69/p_4.aspx?lang=Fa

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
بیای تهران چند ساعته تو همون محدوده راه آهن و انقلاب و ولی عصر پیدا می کنی می تونی بری پانسیون پسرانه که اونم زیاده و آگهیشون رو توی rahnama.com می تونی پیدا کنی قسمت املاک تهران - اجاره اتاق و پانسیون - پانسیون پسرانه
ممنون از شما.. این پانسیون ها رو قیمت دارید ازشون؟ در ضمن برای اقامت 4-5 روزه میشه در اختیار گرفت؟

avan

Registered User
لایک‌ها
207
واقعا جای همچین تاپیکی خالی بود.
دستت طلا استارتر

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
واقعا جای همچین تاپیکی خالی بود.
دستت طلا استارتر
مخلصم:blush:
//////////////////
در راستای فرمایش دوستمون که در مورد پانسیون های پسرونه فرمودن:

7474747.jpg

منبع: http://www.seemorgh.com/news/default.aspx?tabid=2063&conid=73681

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
ممنون از شما.. این پانسیون ها رو قیمت دارید ازشون؟ در ضمن برای اقامت 4-5 روزه میشه در اختیار گرفت؟

بله شبی تهایت 10 تومن بگیرن اما کمتر می گیرن بستگی به جاش داره اما همون دورو برا که شما می خواین همون 5 الی 10 تومن میشه تازه امکانتات بهتری نسبت به مسافر خونه داره امنتر باید باشه چون اکثرا دانشجو هستن

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
یه چیزی میگم نخندینا اصلآ پانسیون به معنای کلمه همون سوییت خودمونه؟:blush:

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
مخلصم:blush:
//////////////////
در راستای فرمایش دوستمون که در مورد پانسیون های پسرونه فرمودن:

7474747.jpg

منبع: http://www.seemorgh.com/news/default.aspx?tabid=2063&conid=73681

ممنون که این اطلاعات خوبو گذاشتین

اینا نرخ اجاره ماهانه هست این دوستمون که 4-5 شب می خواد بمونه به عنوان مهمان باهاشون حساب می کنن که همون شبی نهایت 10 تومن بشه

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
ممنون که این اطلاعات خوبو گذاشتین

اینا نرخ اجاره ماهانه هست این دوستمون که 4-5 شب می خواد بمونه به عنوان مهمان باهاشون حساب می کنن که همون شبی نهایت 10 تومن بشه
خواهش میکنم. البته اون دوستمونم خودمم:p

iman_360

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان سلام
منم یه همچین موضوعی مثه دوستمون پیش اومده واسم خیابون ولیعصر.
چیکار کنم ؟ مسافرخونه ای چیزی هست که از لحاظ تمیزی و امنیت هم خوب باشه ؟!

reza_kphar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
تا حالا چند تا تاپیک مشابه وجود داشته ، به اون ها مراجعه کنید . (قسمت سبک زندگی)

iman_360

Registered User
لایک‌ها
21
کسی نبود ؟!
یه مسافرخونه پیدا کردم توی اول بلوار کشاورز هست ! کسی خبر داره هنوز اونجا هست یا نه ؟!

رضا اردلان

Registered User
لایک‌ها
43
1 ماه پیش چند روزی تهران بودم و این معضلی شده بود واسم . یکسری هتل 2 ستاره مثل وصال هستند (تقاطع وصال و انقلاب) شبی 90 تومان می گفت . با صبحانه امکاناتش هم خوب بود . 2-3 شب که بودم تصمیم گرفتم یک جای ارزونتر رو هم تست کنم اول ولیعصر از سمت راه آهن هتل پیروزی بود شبی 35 تومان ولی وحشتناک بود . یعنی 1 شب بودم ولی هم کثیف بود و اصلا خوب نبود . تهران همه جورش گیر می آد بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی و چه توقعی داشته باشی ....

موفق باشی

reza_kphar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
1تصمیم گرفتم یک جای ارزونتر رو هم تست کنم اول ولیعصر از سمت راه آهن هتل پیروزی بود شبی 35 تومان ولی وحشتناک بود . یعنی 1 شب بودم ولی هم کثیف بود و اصلا خوب نبود .

شما نفست از جای گرم درمیاد عمو ! هنوز مسافرخونه ی شبی 7 تومن نخابیدی که بفهمی وحشتناک یعنی چی !!

بالا