برگزیده های پرشین تولز

کی دوره تکمیلی رفته ؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام دوستان ...
کسی هست دوره تکمیلی رفته باشه ؟ بعد از چند ماه کارتش صادر میشه ؟ امکانش هست دقیقا بعد از برگشت از دوره تکمیلی دفترچه رو پست کرد و دیگه نخواد اموزشی بره ؟

Last edited:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
فكر كنم منظورت دوره ي كفايت هست كه مربوط به بسيج يا **** ميشه :happy:

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
دوره آموزشی تکمیلی دو بخش داره
یک بخش 45 روزه آموزش های تئوری و یک اردوی 6 روزه
که شما با گذراندن این دوره دیگه لازم نیست دوره آموزشی سربازی رو طی کنید
آموزش در دوره تکمیلی از هر جهت آسون تر از دوره اموزشی سربازی هست.

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
کارتش فکر کنم کمتر از یکماه پس از پایان دوره صادر بشه.

شرط ورود به دوره اینه که بسیجی فعال باشی.

فکر کنم دو یا سه بار در طول سال بیشتر برگذار نمیشه.

باید حدود 2 ماه قبل از تاریخ اعزام، کارت دوره تکمیلی رو با یکسری مدارک دیگه ببری **** تا پذیرش بگیری.
shv.gif

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
دوره آموزشی تکمیلی دو بخش داره
یک بخش 45 روزه آموزش های تئوری و یک اردوی 6 روزه
که شما با گذراندن این دوره دیگه لازم نیست دوره آموزشی سربازی رو طی کنید
آموزش در دوره تکمیلی از هر جهت آسون تر از دوره اموزشی سربازی هست.

دقیقا همینطوره اقا مهدی . البته شنیدم تئوریش 30 روزه ولی انگار هر سال یه تغییراتی داره .

کارتش فکر کنم کمتر از یکماه پس از پایان دوره صادر بشه.

شرط ورود به دوره اینه که بسیجی فعال باشی.

فکر کنم دو یا سه بار در طول سال بیشتر برگذار نمیشه.

باید حدود 2 ماه قبل از تاریخ اعزام، کارت دوره تکمیلی رو با یکسری مدارک دیگه ببری **** تا پذیرش بگیری.
shv.gif

عزیز من حداکثر تا پایان شهریور مهلت پست دفترچه دارم این دوره ها هم تازه اوایل شهریور تقریبا تموم میشه . چیزی که منو نگران میکنه اینه که تقریبا 4-6 ماه بعد از اتمام دوره برگ سبز صادر میشه و اگه قرار باشه اینقدر طول بکشه من تا اونوقت اموزشی سربازی رو رفتم و اومدم و هرگز دوس ندارم این اتفاق بیافته :eek:

الان من موندم اصلا شانسی برای دریافت برگ سبز قبل از خوردن تاریخ اعزام دارم یا نه چون مطمئنا اگه تاریخ اعزامم بخوره دیگه راهی برای نرفتن اموزشی نیست ضمن اینکه شانس افتادن توی **** هم خیلی کم میشه :(

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بسیجیا و سپاهیا هم مگر سربازی میرن ؟؟ :blink:

سلام
کسایی که استخدام **** ، ارتش ، نیروی انتظامی و ... هستند سربازی نمیرن :) یعنی میتونن نرفته باشن و استخدام شده باشن. اگر سربازی هم رفته باشند ، دو سال زود تر بازنشست میشن.
ولی کسی که بسیجیه از اینایی که میرن توی بسیج ثبت نام میکنند ، باید سربازی بره فقط یه مقدار به ازای مدت سابقه ای که توی بسیج فعالیت داشته از خدمتش کم میشه :)
خدافظ

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
هر جا شنیدم بهش میگند تکمیلی حالا شاید تکمیلی کفایت باشه یا شایدم کفایت تکمیلی :D

سلام
آقا ، همون دوره آموزشی خدمت رو برو خدارو بیشتر خوش میاد تا اینکه بشی بسیجی فعال! اون بسیجم ولش کن :دی و خودتو عقب ننداز! اگه کارتو به تعویق بندازی ، مطمئن باش بعداً پشیمون میشی ...
آموزشی هم انقدر سخت نیست ، مطمئن باش زنده برمیگردی :دی ما که زنده برگشتیم :دی
موفق باشی

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سلام
آقا ، همون دوره آموزشی خدمت رو برو خدارو بیشتر خوش میاد تا اینکه بشی بسیجی فعال! اون بسیجم ولش کن :دی و خودتو عقب ننداز! اگه کارتو به تعویق بندازی ، مطمئن باش بعداً پشیمون میشی ...
آموزشی هم انقدر سخت نیست ، مطمئن باش زنده برمیگردی :دی ما که زنده برگشتیم :دی
موفق باشی

نمووووخوام :eek:

FanySporT

Registered User
لایک‌ها
1
تا اونجایی که من میدونم ایناست :

دوره ی 45 روزه هست تئوری. یک هفته اردوگاه

کارتش یک ماه پس از دوره میاد

این که دوره تکمیلی و بسیج داشته باشی دلیل نمیشه تو **** بیوفتی. ممکنه نیروی انتظامی یا ارتش بیفتی. بسته به پذیرش اون دوره داره

در صورتی که تو **** بیفتی دو ماه اموزشی رو نمیری و یک راست میری سر اصل مطلب. اگه تو نیرو ی انتظامی یا .. بیفتی از کل خدمتت 2 ماه کسر میشه و باید اموزشی هم بری

اگه میخوای امریه جای خوب بگیری عقب بنداز. در غیر این صورت به نظر من عقب ننداز

FanySporT

Registered User
لایک‌ها
1
اینم بگم که خیلی زود خدمت میگذره. سخت نگیر . من که فکر میکردم اومدم دوره تکاوری . میتونی زیاد بپیچونی

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
تا اونجایی که من میدونم ایناست :

دوره ی 45 روزه هست تئوری. یک هفته اردوگاه

کارتش یک ماه پس از دوره میاد

این که دوره تکمیلی و بسیج داشته باشی دلیل نمیشه تو **** بیوفتی. ممکنه نیروی انتظامی یا ارتش بیفتی. بسته به پذیرش اون دوره داره

در صورتی که تو **** بیفتی دو ماه اموزشی رو نمیری و یک راست میری سر اصل مطلب. اگه تو نیرو ی انتظامی یا .. بیفتی از کل خدمتت 2 ماه کسر میشه و باید اموزشی هم بری

اگه میخوای امریه جای خوب بگیری عقب بنداز. در غیر این صورت به نظر من عقب ننداز

واقعا ممنون عزیز . من سرچ کردم توی نت یکی گفته بود کارتش 4-6 ماه بعد میاد . اگر 1 ماه بعد بیاد خیلی امیدوار میشم .
حق با شماست اما من میخوام بیافتم **** شهرستان ( لااقل شانسمو امتحان کنم ) چون میخوام این 2 سال توی شهرستان مشغول یه کاری باشم ، اگر بیافتم یه شهر غریب این 2 سال به بطالت میگذره .

بازم ممنون از توضیحاتتون .

FanySporT

Registered User
لایک‌ها
1
ربطی نداره اموزشی کجا باشی. ممکنه اموزشی تو شهر خودت باشی ولی موقع تقسیم یه جا دیگه بیفتی

تو دوره ی اموزشیمون به سه نفری که بالاترین نمره رو تو کل پادگان اورده بودن بهشون تشویقی دادن و اجازه دادن که هر کجا که خودشون دوست دارن خدمت کنن.

فقط سه نفر از کل پادگان یعنی از بین 16 گروهان و هر گروهان 150 نفر

من تو گروهان خودم اول شدم (6 تا امتحان بود که تیر اندازی و امادگی جسمانی و کتابی که به ما داده بودن و ... رو اول شدم) ولی نتونستم تو پادگان جزو 3 تا باشم و اون هم به این دلیل بود که نمره هایی که دست فرمانده ها بود رو به اونا بالاتر دادن.

اگه شرایطشو داشته باشی میوفتی تو استان خودت که تو ستاد استان باید اشنا داشته باشی تا بیفتی تو شهر خودت و تو ستاد شهر خودت اشنا داشته باشی تا بیفتی یه جای خوب

اگه شرایط نداشته باشی بسته به نیاز تقسیمت میکنن.

معمولا تهران زیاد نیرو میگیره

اینایی که گفتم مال نیروی انتظامی بود

بالا