برگزیده های پرشین تولز

مرکز خرید کفش توی تهران

frog

Registered User
لایک‌ها
36
سلام تهران کجا میشه کفش اسپرت و بوت خوب با قیمت مناسب خرید ؟

نمی خوام بی خودی قیمت بالا باشه ، از این جنس الکی ها هم نباشه، یه چیزی که پاش توش راحت باشه، زیاد راه میرم و سرپا وایمیاستم . البته کفش مخصوص پیاده روی نمی خوام .

قیمت هم برای اسپرت تا 60 تومن

برای بوت هم تا 80 تومن مد نظرم هست .

==========

راستی باغ که می گن کفش فروشیه کجاست ؟

peymaniran

Registered User
لایک‌ها
152
منیریه یا چهار راه استانبول برای اسپرت سر بزنی بد نیست در مورد کیفیتشون متاسفانه اطلاعی ندارم.

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
میدان بهارستان حدود 20 تا مغازه کفش فروشی هست ولی میدان فردوسی بری چیزای بهتری پیدا میکنی ولی ممکنه یه کمی گرونتر باشه. چهارراه استامبول هم زیر همکف پاساژ فردوسی کنار پلاسکو هم پاساژ کویتی های استامبول هست که همشون ادعای فروش جنس اورجینال دارن که من چون داداشم وارد کننده ی کتونی بود میدونم که این مدعا صحت نداره ولی خب جنس خوب و اورجینال هم پیدا میشه ... قیمت هاش بالاس... بیشتر برای خرید بوت خوبه... منظور از باغ هم همون باغ سپهسالار هست که الان بنام خیابان "صف" هست که بورس کیف و کفش زنانه هست که چهارراه مخبرالدوله (تقاطع خیابان جمهوری و سعدی) هست

Last edited:

frog

Registered User
لایک‌ها
36
از همه دوستان ممنون .

بازم اگه کسی اطلاعات دیگه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه .

سيناترا ممنون توضیحاتتون کامل بود .

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
میدون بهارستان، میدون منیریه، کمی تا قسمتی هم سلسبیل (رودکی) و خیابون ولیعصر

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
frog جان چهارراه استابول، پاساژ کویتیها طبقه پایین فقط کفش اوریجینال داره.

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32

:D

فقط اورجینال؟ ظاهرش اونجوریه... شاید بیشتر از نصف جنس های های کپی باشه از چین... ولی اصلی هم میشه پیدا کرد

frog

Registered User
لایک‌ها
36
میدون بهارستان، میدون منیریه، کمی تا قسمتی هم سلسبیل (رودکی) و خیابون ولیعصر

مردونه اینا ؟

یه سری رفته بودم چیز خاصی گیرم نیومد فقط قیمتاش بالا بود

فقط اورجینال؟ ظاهرش اونجوریه... شاید بیشتر از نصف جنس های های کپی باشه از چین... ولی اصلی هم میشه پیدا کرد

دقیقا

=============

گمرک چطور جایی هست ، اصلا اونجا گفش فروشی داره و اینکه ادرس دقیقش کجاست، زمان دانشگاه یکی از دوستام از اونجا یه بوت گرفته ، من خودم خیلی خوشم اومد ، اون زمان اگه اون بوت جایی دیگه 80 بود، اون 40 گرفته بود .

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
خب کفش های اصل هم معمولا دیگه تو چین، ویتنام ... تولید میشن.

loyalBC

Registered User
لایک‌ها
29

نه داداش بیشترشون اورجینال هستن! من خودم چندباری از انور کفش گرفتم و الانم تا چند روز دیگه یه New Balance برام میرسه و وقتی کیفیت کفش های استانبول رو دیدم فهمیدم اکثرشون اصلن! فقط بحث قیمته که خیلی بالا میدن! مثلا یه Nike Hustle رو که میشه با 40-130 تومن از آمازون خرید رو ایجا خودم رو کشتم زیر 200 پیدا نکردم!

در مورد چینی بودن کفش ها هم هر برند با بقیه فرق میکنه! من چنتا نایک و آدیداس گرفتم و همشون یا چین خوردن یا ویتنام! ولی مثلا این کفشی که قراره بیاد USA خورده ( دیزاین و اسمبلش هر دو تو آمریکا صورت گرفته)! کلا سعی کنید اگر میخواین کتونی ورزشی بخرین از New balance بگیرین و در مورد بوت هم تیم برلند عالیه ( اینم تجربشو داشتم و هنوزم پام میکنم و حرف نداره).

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
مردونه اینا ؟

آره دیگه، تقریباً همه اینجاهایی که مغازه های زیاد و قدیمی ای به این کارا مشغولن هم زنونه یافت میشه هم مردونه؛ حالا بعضاً پاساژای هستن که فقط تو کار زنونه ـن...

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
کفش های سلسبیل که همش چینیه ، کفش خوب هم توش پیدا میشه ولی تک و توک

آدیداس و ریبوک اینائم همگی توی چین و تایلند و ویتنام تولید میشن و میفرستن کشورای آسیا و خاورمیانه و آفریقا...

من خودم پوتین تایلندی دارم اسم و رسم درست حسابی نداره 3 سال پیش خریدم 40 تومن و بلانسبت اندازه صد تا خر کار میکنه، بسیار راحته و تا حالا با این حجمی که من ازش کار کشیدم آخ نگفته...!! :D

برعکسش ریبوک 70 تومنی میگیری در عرض 5-6 ماه برخی تزئینات روش، دوختگی هاشون داره کمی باز مشه (که نشون میده کفش آمریکایی ای که تو چین تولید میشه هم تفاوت چندانی با اون چینیا نداره فقط پول زیادی میدی)... :eek:

Last edited:

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
الان برند CAT تو ایرانو میگما بوت های خوبی داره که همشون ویتنامی یا چینی هستن.
نمایندگی خوبی هم تو همون پاساژ طبقه پایین کویتی های استانبول داره سر نبش.

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
الان برند CAT تو ایرانو میگما بوت های خوبی داره که همشون ویتنامی یا چینی هستن.
نمایندگی خوبی هم تو همون پاساژ طبقه پایین کویتی های استانبول داره سر نبش.

تایید میشه کترپیلار جزو بزرگترین تولید کنندگان انواع بوت و چکمه هست... جنس اصلیش فقط ساخت ویتنامه (چین نمیزنه) و عمدتا یا از جنس چرم مصنوعی ساخته میشه یا چرم گاوی (چرم بزی اصلا نداره اگه یه مدل دیدی که چرم بزیه یعنی متفرقه ست) قیمت هاش از 60-70 تومن هست تا حدود 200 تومن... البته در موارد نادر ممکنه گرونتر باشه ولی من از سال سوم راهنمایی کت پام میکردم تقریبا الان 15 سال گذشته فقط 4 جفت خریدم... یعنی خیلی بادوام هستند.
توصیه میکنم همیشه تابستان اقدام به خرید بوت بکنید چون تخفیف خوبی میخوره... قیمتش هم حدود 80 الی 120 تومن اگه چیزی بگیرید به نظر مناسبه... من از مدلهای کلاسیکش بیشتر خوشم میاد تا طرح های جدیدش، الان ازین مدل دارم:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41lVV4IcuRL._SY395_.jpg

shayankhaz

Registered User
لایک‌ها
0

golgoli

Registered User
لایک‌ها
13
بورس الان باغ هستش بعدش هم نمایندگیهای مارکهای معروف توی میلاد نور بد نیست هر چند که گرونه
(من صبح با یکی از دوستام که تازه از شیراز اومده بود صحبت میکردم از کفشای اونجا میگفت که خیلی بهتر از تهران بوده و میگفت یه جفت طبی خریده 20تومن که اینجا قیمت بالای 30تومن هستش)

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
همون چهار راه استانبول طبقه پایین انواع کفش ها دارند
یک کفش اسیکس asics داشتم قیمتش حدودا 430 تومن بود
نایک آدیداس و .... دارند
اصل هستند ولی دیزاین مغازه هاشون مزخرفه ولی جنساشون عالیه(برند فروش ها)

soshyianet

Registered User
لایک‌ها
2
برو نمایندگی آدیداس الان تو off هست یر خدامی تو ونک جنساشم معلوم هست که بیشترش OK هست من به کاراش ایمان دارم....استانبول فقط فشار می دن....همشون رو تست کردم تو این چند سال...

بالا