برگزیده های پرشین تولز

ثبت نام در دانشگاه آزاد واحد تهران شرق بدون آزمون

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق در نظر دارد بر اساس مجوز شماره 231361/21 مورخ 30/7/90 نسبت به ثبت نام متقاضیان تحصیل در دانشگاه اعم از باسابقه در آزمون سال90 یا بدون سابقه شرکت در آزمون مزیور در مقطع کارشناسی پیوسته اقدام نماید لذا کلیه متقاضیان واجد شرائط می توانند از تاریخ 6/7/90 لغایت 14/7/90 با در دست داشتن مدارک لازم به این واحد دانشگاهی مراجعه نمایند

منبع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

رهـــــا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دانشگاه تهران شرق (قیامدشت) قشنگترین دانشگاهیه که تا بحال دیدم

sitee

Registered User
لایک‌ها
0
طرف براي قبولي در عمران و سخت افزار دانشگاه آزاد خودكشي ميكرد الان بدون كنكور داره دانشجو ميگيره

گروه آزمون و سنجش: رییس دانشگاه آزاد اسلامی‌از حذف کنکور مقطع کارشناسی این دانشگاه از سال تحصیلی آینده خبر داد. به گزارش ایرنا،دکتر عبدالله جاسبی درحاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی جدید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: حذف کنکور مقطع کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی تقریبا عملی شده است و امیدواریم از سال آینده حذف کنکور کارشناسی را تحقق بخشیم.
وی در مورد افزایش شهریه‌های این دانشگاه در سال تحصیلی جدید گفت: با وجودی که هدفمند کردن یارانه‌ها به طور طبیعی هزینه‌های ما را افزایش داده است ولی همانند سال‌های قبل برای دانشجویان موجود هیچ افزایشی نداشته‌ایم. دکتر جاسبی خاطرنشان کرد: متوسط افزایش شهریه برای دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی در سال تحصیلی جاری نیز ۱۰درصد بوده است.

اطلاعیه:

به اطلاع متقاضیان خواهر و برادر عزیزی که خواهان ورود به دانشگاه و آماده گام نهادن به عرصه وسیع علم اندوزی و انشا ا... خدمت به مردم شریف میهن مان می باشند میرساند دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مهندسی عمران, مهندسی نقشه برداری, مهندسی کامپیوتر_سخت افزار, مهندسی شهرسازی, مهندسی شیمی, کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی, کارشناسی تربیت بدنی- کاردانی ناپیوسته حسابداری- کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) تربیت بدنی و ...بدون برگزاری آزمون و بدون شرط معدل از تمامی استانها و نقاط کشور عزیزمان دانشجو می پذیرد. ضمنا" از لحاظ میزان شهریه و مدرک فارغ التحصیلی نیز هیچ گونه تفاوتی با پذیرفته و ثبت نام شدگان از طریق کنکور سراسری نخواهند داشت.

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
شوخی میکنی
کارشناسی بدون ازمون !!!

چند سال پیش هم بدون ازمون کاردانی میگرفت !!!

پ.ن : به خاطر ساختمون های که دارن میسازند پول کم اوردن از این روش دارن استفاده می کنند دانشجو بیشتر بگیرند

پ.ن 2 : چه گهی بشه این دانشگاه !!:hmm:

relax_hit

Registered User
لایک‌ها
15
شوخی میکنی
کارشناسی بدون ازمون !!!

چند سال پیش هم بدون ازمون کاردانی میگرفت !!!

پ.ن : به خاطر ساختمون های که دارن میسازند پول کم اوردن از این روش دارن استفاده می کنند دانشجو بیشتر بگیرند

پ.ن 2 : چه گهی بشه این دانشگاه !!:hmm:

:lol::lol::lol::lol:

چقدر ساده ! ساختمون زیاد میسازن که دانشجو بیشتر بگیرن فکر میکنی بیکاره بیاد برات ساختمون نو ساز بزنه ؟
همش برای همینه که بیشتر دانشجو جذب کنه که بیشتر پول بگیره حالا چه با آزمون چه بی آزمون الان طرف حاضره 10 میل بده فقط مدرک زیر بغلش باشه .

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
:lol::lol::lol::lol:

چقدر ساده ! ساختمون زیاد میسازن که دانشجو بیشتر بگیرن فکر میکنی بیکاره بیاد برات ساختمون نو ساز بزنه ؟
همش برای همینه که بیشتر دانشجو جذب کنه که بیشتر پول بگیره حالا چه با آزمون چه بی آزمون الان طرف حاضره 10 میل بده فقط مدرک زیر بغلش باشه .

قربون شکلت من 4 سال دارم تو این خراب شده درس میخونم :hmm:

بیشتر از شما در جریان هستم

اینجا قراره یکی از 3 تا بزرگترین دانشگاه های تهران شایدم ایران بشه تا 10 سال اینده

الان 3 تا فاز داره (ساختمان) 8 هزار دانشجو داره که یکیش ازمایشگاه کلا

قراره 18 تا فاز بزنند توش !

حالا حساب کن چند هزار دانشجو خواهد داشت با 18 تا فاز !

از پارسال شروع کردن الان فاز چهارش تقریبا کاملا شده با اینکه کامل کامل نشده ولی گفتن باید توش کلاس برگزار بشه

هر فاز هم 5 طبقه هستش و هر طبقه تقریبا 10-12 تا کلاس 50-80 متری داره

فقط اینو بهت بگم محوطه داخلش قشنگ اندازه یک شهرک هست خیلی بزرگه

تا چند سال دیگه اسمش رو بیشتر میشنوی ;)

رهـــــا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند سال پیش رفتم اونجا (فکر کنم 87 یا 88 بود) یکی از اقوام اونجا کارمنده (خانم نیرومند) کار داشتم رفتم اونجا... چه دانشگاه بزرگ و قشنگی بود... سرسبز و تمیز... به تهران هم نزدیک تقریبا (حدود 10-15 دقیقه از 3 راه افسریه بود)

face

Registered User
لایک‌ها
15
آگهی استخدام:
به یک نفر با 10 سال سابقه با معدل 18 به بالا از دانشگاه های شریف تهران و دو سه تا از اون خفناش نیازمندیم بقیه میتوانند با مدرکشان عکس یادگاری گرفته و لذت ببرند

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
من چند سال پیش رفتم اونجا (فکر کنم 87 یا 88 بود) یکی از اقوام اونجا کارمنده (خانم نیرومند) کار داشتم رفتم اونجا... چه دانشگاه بزرگ و قشنگی بود... سرسبز و تمیز... به تهران هم نزدیک تقریبا (حدود 10-15 دقیقه از 3 راه افسریه بود)

خانم نیرومند رو میشناسم

دکتر نیرومند منظورته ؟ یا کسی دیگه ؟

رهـــــا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خانم نیرومند رو میشناسم

دکتر نیرومند منظورته ؟ یا کسی دیگه ؟

بله دکتر نیرومند... یه نفر دیگه هم تو واحد شرق بود که فامیلهای شمالمون می شناسنش... سالها پیش بازیکن ملوان بندر انزلی بوده (البته من اطلاعاتی دربارش پیدا نکردم)... نمیدونم هنوز دانشگاه قیامدشت هست یا نه

romeo

Registered User
لایک‌ها
13
هیچی دیگه باید بریم بمیریم الان لیسانس دیگه ارزش سیکلم نداره , زمان ما باید خودتو جر میدادی قبول بشی و بدتر از اون از اون رشته فارغ میشدی الان همینطوری مدرک میدن.....

Stolen Ground

Registered User
لایک‌ها
148
اسلامشهر هم میگیره

مطمئن باشید بهترین دانشگاه ها ی ازاد در مراکز استان ها هستن نه قیام دشت و اسلامشهر و شهر ری!

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128

abbas1999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به بهی هاتو میخوای ببری دانشگاه؟

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز