برگزیده های پرشین تولز

بهترین راه برای از بین بردن جوش های صورت

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
با سلام
اقایان بانوان محترم:Dبهترین راه برای از بین بردن جوش های صورت چیست؟
اقا راکوتان یا اکوتان رو نگید:rolleyes:
هم اکنون نیازمند یاری شما هستیم.:thumbsup:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
رواکوتان :دی

چرا نه ؟ امتحان کردی ؟ چربی ؟ کبد ؟ ......... یا فقط از رو شنیده ها میگی نه !؟

هر قرص و صابون و کرمی رو بگی من امتحان کردم ! همشون موقتی هستن !

erfan_2010

Registered User
لایک‌ها
572
علت اصلی جوش صورت برمیگرده به غلظت خون . بهترین خوردنی هم برای تصفیه خون عناب هستش. هرروز باید تا شش ماه حدود 20 تا عناب خیس خورده ناشتا بخوری . عناب چون خنکی هست و مثل البالو یا زرشک سردی نیست فشار رو پایین نمیاره .

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
اقا شما اینجا نمیتونی بدنبال یه درمان قطعی باشه
تا وقتیکه دکتر متخصص پوست شما رو نبینه هیچ کاری نمیتونی بکنی.

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
منم شدیداً دنبال یه راه مطمئنم
دکتر هم تا بتونم نمیخوام برم ... میری یه مشت قرص و هورمون و محلول میده که معلوم نیست چه بلایی سرمون بیاره!

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیزم ، جوش صورت عامل زیادی داره ، ممکنه 1 چی بدنت کم و زیاد باشه !!! ... برو 1 متخصص ، بگو آزمایش برات بنویسه اول ، مطمئن شی مشکل از کجاست !

clipchi

Registered User
لایک‌ها
659
علت اصلی جوش صورت برمیگرده به غلظت خون . بهترین خوردنی هم برای تصفیه خون عناب هستش. هرروز باید تا شش ماه حدود 20 تا عناب خیس خورده ناشتا بخوری . عناب چون خنکی هست و مثل البالو یا زرشک سردی نیست فشار رو پایین نمیاره .
اينا نمي دونن عناب چيه :دي بيرجينيا نيست كه مردم تو خونشون عناب داشته باشن
البته شايدم بدونن نان آومايبزنس

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بنده متخصص جوش صورت هستم

جوش صورت یا کلا جوش پوستی یا آکنه به خاطر چرب بودن پوست هست. شما مثلا میتونی هرموقع پوست صورتت حس کردی چربه یه صابون ترجیحا اکتیوکس بزنی. اگه حتی چند ساعت بعد از شستن باز پوستت چرب میشه بیشتر صابون بزن. حتی 4 بار در طول روز

ضمنا جوش ارثی هست. احتمالا پدر یا مادرت یا یکی از برادرها و خواهراشون جوش میزده و شما از خانواده پدر یا مادرت به ارث بردی.

و البته وقتی شما پوست صورتت رو خشک نگه داری این جوش ها از جای دیگه بدن میزنن بیرون. مثلا سینه یا پشت و هر قسمتی از پوست که چرب باشه. اگه میخوای کلا یه مقدار شدتش رو کم کنی سعی کن خوراکی هایی که حس میکنی بعد از خوردنشون جوش زدن هات بیشتر میشه کمتر بخوری

sandis4u

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شربت خاکشیر درست کن بزار تو یخچال هر روز دو سه لیوان بزن تو رگ

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
اقا ما هم مشکل جوش داریم ... پوستم خیلی زود زود چرب میشود ... قبلا دکتر رفتم یسری محلول و اینا داد که وقتی میزدی بیشتر چرب میشد :lol:
این قضیه راکوتان اکوتان ماکوتان چیه؟ جواب میده؟

omid0018

Registered User
لایک‌ها
39
اقا من نفهمیدم اخر چکنم؟
هرکی واسه خدش یه چیز میگه!من چه کنم:wacko:

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
من همه این راهها را رفتم فایده نداره
من با اینکه خیلی هم جوش نمیزدم ولی ایزوترتینوئین (با نام تجاری اکوتان راکوتان و...) مصرف کردم و از شرشون راحت شدم :p
عوارض خیلی اذیت کننده ای داشت ترک خوردن لب و سوزش لب پوست پوست شدن پوست :blink:
برای مصرفش هم باید یک ازمایش خون (سلامت کبد) بدید
اون زمان وطنیش 900 بود که بیمه میداد من با نوع سویسی عوض میکردم به قیمت قرصی 1800 تومان! (240 تا قرص خوردم :f34r:)

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
اقا ما هم مشکل جوش داریم ... پوستم خیلی زود زود چرب میشود ... قبلا دکتر رفتم یسری محلول و اینا داد که وقتی میزدی بیشتر چرب میشد :lol:
این قضیه راکوتان اکوتان ماکوتان چیه؟ جواب میده؟
راستشو بخوای راکوتان بسته به شدته و نوع جوشات و البته شانست ممکنه که جوشات رو خوب کنه ممکنه نکنه! من خودم از 5-6 سال پیش شدید جوش میزدم و میزنم همچنان! 1/5 سال راکوتان خوردم خوب نشدم! چون بد شانس بودم و جوشام از نوع بد بود! خودشم یه نوع قرصه که خیلی موثره در بهبود جوش وقتی میخوری صورتت میشه عین اینه اگه جوشاتم خفن نباشن و خوش شانس باشی بعد از یک مدت خوب میشه(و برگشت نداره) ولی اگه بد شانس باشی مثله من.........! قرصشم گرونه این بیمه بی پدر مادر قبلا حمایت میکرد و میشد ارزونتر بگیری و لی الان باید ازاد بخری و 60 تاش حول و حوش 60 یا 70 تومن برات در میاد! عوارضشم خشکی پوست صورت و لبها هست! یه عوارضشم تو طولانی مدت بالارفتن انزیمای کبدیه که باید هر چند وقت یه بار ازمایش بدی تا مشخص شه که انزیمای کبدیت نرماله یا نه!

من همه این راهها را رفتم فایده نداره
من با اینکه خیلی هم جوش نمیزدم ولی ایزوترتینوئین (با نام تجاری اکوتان راکوتان و...) مصرف کردم و از شرشون راحت شدم :p
عوارض خیلی اذیت کننده ای داشت ترک خوردن لب و سوزش لب پوست پوست شدن پوست :blink:
برای مصرفش هم باید یک ازمایش خون (سلامت کبد) بدید
اون زمان وطنیش 900 بود که بیمه میداد من با نوع سویسی عوض میکردم به قیمت قرصی 1800 تومان! (240 تا قرص خوردم :f34r:)
والا قبلا اصل سوییسیش بود خیلی خوب بود الان این ایرانی اشغالاش که تو تبریز پر میشه بسته هاش هست که جالب نیست ترکیه ای هم داره که کمی از ایرانیش بهتره و البته گرونتر تو ونک گیر میاد ولی سوییسیش دیگه تو ایران نیست!

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
راستشو بخوای راکوتان بسته به شدته و نوع جوشات و البته شانست ممکنه که جوشات رو خوب کنه ممکنه نکنه! من خودم از 5-6 سال پیش شدید جوش میزدم و میزنم همچنان! 1/5 سال راکوتان خوردم خوب نشدم! چون بد شانس بودم و جوشام از نوع بد بود! خودشم یه نوع قرصه که خیلی موثره در بهبود جوش وقتی میخوری صورتت میشه عین اینه اگه جوشاتم خفن نباشن و خوش شانس باشی بعد از یک مدت خوب میشه(و برگشت نداره) ولی اگه بد شانس باشی مثله من.........! قرصشم گرونه این بیمه بی پدر مادر قبلا حمایت میکرد و میشد ارزونتر بگیری و لی الان باید ازاد بخری و 60 تاش حول و حوش 60 یا 70 تومن برات در میاد! عوارضشم خشکی پوست صورت و لبها هست! یه عوارضشم تو طولانی مدت بالارفتن انزیمای کبدیه که باید هر چند وقت یه بار ازمایش بدی تا مشخص شه که انزیمای کبدیت نرماله یا نه!

والا قبلا اصل سوییسیش بود خیلی خوب بود الان این ایرانی اشغالاش که تو تبریز پر میشه بسته هاش هست که جالب نیست ترکیه ای هم داره که کمی از ایرانیش بهتره و البته گرونتر تو ونک گیر میاد ولی سوییسیش دیگه تو ایران نیست!

سه چهار سال پیش هم ایرانیاش بود که رویه جعبشون اگه اشتباه نکنم میزد ساخت ایسلند!!! :blink:
سویسی ها هم من سری اول اکوتان گرفتم بعد دیگه گیر نیومد و گفتند اسمش شده راکوتان(هر دو ساخت راشه)!
راستی شما دیگه خیلی بدشانسید که با ایزوترتینویین خوب نشدید بیشتر افرادی که من دیدم این دارو مصرف کردند واقعا نتیجه گرفتند شما هم دکتر تون باید بعد از 1.5 تا 2 ماه بعد از مصرف اگه میدید دارو فایده نداره دارو را قطع میکرد چون درصد خیلی کمی از افراد اصلا به این دارو جواب نمیدهند که متاسفانه کاری نمیشه کرد :(

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
سه چهار سال پیش هم ایرانیاش بود که رویه جعبشون اگه اشتباه نکنم میزد ساخت ایسلند!!! :blink:
سویسی ها هم من سری اول اکوتان گرفتم بعد دیگه گیر نیومد و گفتند اسمش شده راکوتان(هر دو ساخت راشه)!
راستی شما دیگه خیلی بدشانسید که با ایزوترتینویین خوب نشدید بیشتر افرادی که من دیدم این دارو مصرف کردند واقعا نتیجه گرفتند شما هم دکتر تون باید بعد از 1.5 تا 2 ماه بعد از مصرف اگه میدید دارو فایده نداره دارو را قطع میکرد چون درصد خیلی کمی از افراد اصلا به این دارو جواب نمیدهند که متاسفانه کاری نمیشه کرد :(
والا یادمه که روش زده بود roche سوییس قرصاشم دورنگ بود که یه طرف قرص بنفش یه طرفشم سفید بود ولی الان جای بنفش صورتی کمرنگه من دیدم! ایسلندشو والا من تازه دارم از شما میشنوم! واقعا هم عزیزم خیلی بدشانسم! یک میلیون و خرده ای هم خرج کردم ولی بیفایده بود بدبختانه!

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
والا یادمه که روش زده بود roche سوییس قرصاشم دورنگ بود که یه طرف قرص بنفش یه طرفشم سفید بود ولی الان جای بنفش صورتی کمرنگه من دیدم! ایسلندشو والا من تازه دارم از شما میشنوم! واقعا هم عزیزم خیلی بدشانسم! یک میلیون و خرده ای هم خرج کردم ولی بیفایده بود بدبختانه!

بله درسته رویه قرص هم با فونت خیلی ریز راشه را نوشته بود
هرچی گشتم اسم اون شرکت ایسلندی را پیدا نکردم :( ولی قشنگ یادمه زده بود ساخت ایسلند)
شما هم نگران نباش یخورده سنتون که بره بالاتر جوشها هم از بین میرند

niloofarane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من هم راکوتان می خورم فعلا که خوبم یعنی از وقتی می خورم دیگه جوش نزدم
من خیلی این ور اون ور چرخیدم فقط پوستت حساس و بد میشه به حرفای لین و اون گوش نکن
یه سر به وب سایت دکتر بهروز باریک بین بزن حرف نداره خیلی دکتره:rolleyes:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
سلام من هم راکوتان می خورم فعلا که خوبم یعنی از وقتی می خورم دیگه جوش نزدم
من خیلی این ور اون ور چرخیدم فقط پوستت حساس و بد میشه به حرفای لین و اون گوش نکن
یه سر به وب سایت دکتر بهروز باریک بین بزن حرف نداره خیلی دکتره:rolleyes:

دوست عزیز این راکوتان رو باید از کجا تهیه کرد؟ قیمتش چقدره؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
متاسفم . يكي همسايگي ما بود مرد .

بالا