برگزیده های پرشین تولز

dvd ماشینهای جنجالی نخرید

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام
2-3 روز پیش ماشینهای جنجالی 2 را خریدم و امشب نشستم آن را دیدم .
واقعا از خریدش پشیمانم و ناراضی پولی که برای آن دادم 1800 تومن بیشتر نیست اما واقعا از پرداخت این پول ناراضی هستم
برای شرکت جهان تصویر هم موضوع رو ایمیل زدم اما هیچ جوابی ندادند برای همین گفتم اطلاع رسانی دوستان دیگر این دی وی دی رو نخرند!
اما جریان چیه!
فکر میکردم دارم یک فیلم کارتون میخرم اما دیدم تیزر های تبلغاتی راهنمایی و رانندگی را فروخته اند! یعنی "جنجالی ترین انیمیشن ایرانی" -عنوانی که روی پاکتش نوشته- در واقع تیزر های کوتاه برای آموزش فرهنگ رانندگی هست که تازه بینش آرم راهنمایی و رانندگی هم ظاهر میشه !
در ابتدای فیلم و در قسمت شناسنامه فیلم هم زمان 90 دقیقه خورده بود که 50 دقیقه بیشتر نبود!

در قسمتی از منو اول دیدم آیتمی هست که نوشته برای بزرگسالان !! فکر کردیم حتما فیلمی چیزی در این قسمت هست! اما افسوس که در این قسمت هم تیزر های فیلم های دیگر بود!
امیدوارم جهان تصویر توضیحی برای این کار خود داشته باشد!
از دوستان هم خواهش میکنم به هر طریقی میتوانند اطلاع رسانی کنند تا دیگران ضرر نکنند

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
منم یه بار سی دی "فساد در سینمای ایران" رو خریدم ، همش چرت و پرت
از اون زمان دیگه اصلاً خرید اینترنتی نکردم :hmm:

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
اینها همشون کلاهبردارن یه سری آشغال از اینترنت جمع میکنند و میفروشن مخصوصا چیزهایی که امتیازشون رو ندارند .. و بدبختی هم اینه که کسی کاری به اینها نداره .. مثلا فساد در سینمای ایران .. قطعا فسادی که در منزل شخصی که این آشغالها رو میفروشه از کل سینمای ایران بیشتره .. تو همین سایت هم خیلی از بنجل فروشهای اینترنتی هستند ، یه چیزی که 500 تومان ارزش نداره 7000 تومان به اسم جنس اصل میفروشه و وقتی تحویل میگیری میبینی که تقلبیه و اون چیزی نیست که باید باشه ولی این پولها ارزش درگیر شدن با این افراد رو نداره .. فقط باید فکر کنی که صدقه دادی ..

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
برادر از این اتفاقات که زیاد میفته . تمام سیدی های تو بازار ایران رو پاکتشون مزخرفات می نویسن

در قسمتی از منو اول دیدم آیتمی هست که نوشته برای بزرگسالان !! فکر کردیم حتما فیلمی چیزی در این قسمت هست!
اما افسوس که در این قسمت هم تیزر های فیلم های دیگر بود!

روم به دیفال تو این قسمت چه انتظاری داشتید و چه فکری به مغزتون خطور کرد بود.

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام

منم یه بار سی دی "فساد در سینمای ایران" رو خریدم ، همش چرت و پرت
از اون زمان دیگه اصلاً خرید اینترنتی نکردم :hmm:

من تا حالا از خرید اینترنتی ضرر نکردم این خرید هم اینترنتی نبود!

اینها همشون کلاهبردارن یه سری آشغال از اینترنت جمع میکنند و میفروشن مخصوصا چیزهایی که امتیازشون رو ندارند .. و بدبختی هم اینه که کسی کاری به اینها نداره .. مثلا فساد در سینمای ایران .. قطعا فسادی که در منزل شخصی که این آشغالها رو میفروشه از کل سینمای ایران بیشتره .. تو همین سایت هم خیلی از بنجل فروشهای اینترنتی هستند ، یه چیزی که 500 تومان ارزش نداره 7000 تومان به اسم جنس اصل میفروشه و وقتی تحویل میگیری میبینی که تقلبیه و اون چیزی نیست که باید باشه ولی این پولها ارزش درگیر شدن با این افراد رو نداره .. فقط باید فکر کنی که صدقه دادی ..

دوستان عزیزم این سی دی که ظاهرا 1 و2 و3 دارد در مغازه ها بفروش میرسد تحت عنوان "ماشین های جنجالی" ماشین آباد 2 -
خرید هم از مغازه صورت گرفته اینترنتی نبوده و محصول هم غیر مجاز (منظور بدون مجوز) نیست .
شرکت جهان تصویر پخش آنرا بر عهده دارد - روی پاکت نوشته شده کارگردان حسین کرمی افشار!
این یک محصول مجاز در فروشگاههای شهر هست منتهی نکته این است که به نظر من این محصول اصلا نباید عرضه میشد نباید جوری جلوه داده شود که خریدار تصور کند دارد یک فیلم انیمیشن میخرد!! جالب است که در این دی وی دی ماشین آباد 1 و 3 هم تبلیغ میشود و جوری تصاویر آنها نمایش داده میشود که به نشر می آید یک فیلم انیمیشن هست!
این محصول میتوانست بصورت رایگان و به عنوان فرهنگ سازی از طرف راهنمایی رانندگی منتشر شود اتفاقا از نظر میفیت و دوبله (صدا گذاری) هم در سطح خوبی هست!
اما انتشار آن به شکلی که به نظر بیاید فیلم هست به نظر کلاه برداری می آید.

برادر از این اتفاقات که زیاد میفته . تمام سیدی های تو بازار ایران رو پاکتشون مزخرفات می نویسن

روم به دیفال تو این قسمت چه انتظاری داشتید و چه فکری به مغزتون خطور کرد بود.

:) خب با توجه به اینکه نوشته شده باری بزرگسالان گفتم شاید در این قسمت فیلم باشد (نه فیلم +18) فقط فیلم یعنی چیزی که دست کم بشود بشینی و ببینید اما وقتی وارد این قسمت میشود تیزر تبلیغاتی فیلم های دیگر پخش میشود.

میدانید مثل این است که شما بروید سینما و بلیط بخرید و بروید داخل (به امید دیدن یک فیلم) اما بعد ببینید تبلغات برنامه های آینده سینما را نشان میدهند!

کسی میدونه به کجا میشه شکایت کرد ؟ به سایت بازرسی کشور رفتم اما گروه بندی هایی که برای شکایت دارد تولید کننده یا پخش کننده فیلم توش نبود. (لطفا نگید شکایت فایده نداره و این حرفها ) م
ن الان کاملا ریلکس هستم و مطمئنن 1800 تومن ارزش این کار ها رو نداره. اما دلم میخواد با شکاست کردن به تولید کننده این اثر و دیگرانی که ممکن است در فکر چنین کارهایی باشند اخطاری داده باشم!

البته یک راه هم اطلاع رسانی هست که از طریق این سایت و سایت های دیگر انجام میدهم.

اگر همه ما دست به دست هم بدهیم و وقتی کسی خلافی میکند بی تفاوت نگذریم شاید در یک سال یا 10 سال آینده همه چیز درست نشود اما بالاخره یک روزی درست میشود اما اگر کاری نکنیم همه چیز بدتر میشود!

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
وقتی تو ایران Gta 22 هم میفروشن چه انتظاری داری؟

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
شما برو پیش قالیباف حتما کارتو راه میندازه :دی

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
من الان کاملا ریلکس هستم و مطمئنن 1800 تومن ارزش این کار ها رو نداره. اما دلم میخواد با شکاست کردن
به تولید کننده این اثر و دیگرانی که ممکن است در فکر چنین کارهایی باشند اخطاری داده باشم!

آفرین ، من نمیتونم اینجوری باشم، ولی این کار شما رو تحسین میکنم. همه میگن بی خیال که وضع شده این.

Adin

Registered User
لایک‌ها
769

amirb55

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
تو اين قضيه گليمباف هم كمك نميكنه ... خودش شاهدزده
به نظرم این قضیه و چیزهایی مثل این باید از طرف مردم درست بشه
اگر مردم بخواهند و طرد کنند محصول بی کیفیت رو میشود در آینده امید به بهبود داشت (حالا شاید آینده دور)
اگر هم همین مردم که طرد میکنند یک زنگ هم بزنند به تولید کننده میتواند اثر سریع تری داشته باشد

بالا