برگزیده های پرشین تولز

راهــنمايي جالب درباره آيفون تصويري كنيد لطفا !!

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
درود به دوستان . تاپيك قبلا زده بود و راهنمايي خواسته بودم از دوستان راجعبه خونه مستقلي كه براي خودم دارم ميسازم.
ساخت خونه تموم شد. :happy: آيفون تصويري ميخوام بگيرم. فقط مسئله اينجاست كه خونه دوبر هست . يعني دوتا در خروجي و ورودي داره كه از هر دو طرف به دليل سوق الجيشي ميخوام عبور و مرور كنم. من ميخوام يه آيفون تصويري بگيرم كه براي هر دو در پنل (دوربين) بخوره با يك گوشي . آيا امكانش هست ؟

- چه ماركي بخرم . (البته به جيب مبارك نگاه كنين. :D) باور كنين انقدر خرج بالا اوردم كه چندسال بايد زيربار قرضش برم . :D

پليز هلپ مي !

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
تا دلت بخواد ازین مدل ها هست !

این هست 220 تومن بزرگترین مرکز پخش آیفون تصویری

این هم هست و خیلی ردیفه، ولی قیمت نزده ساختمان :: آیفون تصویری :: مانیتور تصویری رنگی CDV-71AM - چاره: فروشگاه اینترنتی

یکی از آشناهامون یه مدل خریده، صفحه لمسی 8 اینچی ! با امکان عکسبرداری ! (مارکش متفرقست)

هرکی زنگشون رو میزنه، فورا یک عکس ازش میگیره و خیره میکنه ! الآن تو آیفونشون از همه فک و فامیلا عکس داره ! دی

برای خرید فقط چندتا المان رو بخاطر بسپار و برو تو بورس فروششون (تهران تقاطع جمهوری و حافظ هست، و توپخونه هم هست...)

hamidreza777

Registered User
لایک‌ها
2
آیفون های تصویر مختلف رو تو سایت زیر میتونید ببینید
ولی الکتروپیک جزو آیفون های تصویری خوبه بازاره
سیماران بد ترین آیفون تو بازاره
سایت زیر رو ببینید
http://www.partiranco.ir

Adin

Registered User
لایک‌ها
769

hypergymco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
انتخاب آیفون تصویری

انتخاب یک آیفون تصویری اغلب با توجه به میزان هزینه ی در نظر گرفته شده تعیین می گردد . با این وجود فاکتور های دیگر برای انتخاب آیفون تصویری تقریبا" نادیده گرفته می شوند .

اکثر ساختمان های بزرگ با توجه به میانگین هزینه تعیین شده برای کل ساختمان اقدام به انتخاب آیفون تصویری می نمایند و این موضوع سبب می شود تا بعضی از واحد ها از خرید آیفون تصویری دلخواهشان صرف نظر نمایند

اما آیفون های تصویری کوماکس به شما این امکان را می دهد تا با توحه به میزان هزینه هر واحد و یا سلیقه ی هر کدام از واحد ها اقدام به خرید آیفون تصویریدلخواهتان نمایید و هیچ محدودیتی در انتخاب آیفون تصویری وجود ندارد برای مثال کسانی که می خواهند در واحد خود از آیفون تصویری حافظه دار استفاده نمایند و بعضی دیگر از آیفون تصویری بدون حافظه این کار هیج تداخلی در سیستم ایجاد نمی نماید و یا بعضی از واحد ها از سیستم آیفون تصویری بدون گوشی استفاده نمایند و بعضی دیگر از آیفون تصویری با گوشی . و یا بعضی از واحد ها می خواهند کمتر هزینه نمایند و از یک سیستم ساده استفاده نمایند و بعضی دیگر از آیفون تصویری در درجه ی پیشرفته تر .

آیفون تصویری کوماکس شما را در انتخاب این گونه موارد آزاد گذاشته و می توانید به راحتی از آیفون تصویری مورد علاقه تان در منزل و یا محل کار خود استفاده نمایید .

بالا