برگزیده های پرشین تولز

فروش ادکلن تام فورد بلک ارکید ( black orchid by TOM FORD )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد ادکلن بلک ارکید اصل بدون جعبه برای فروش موجود هست. با موندگاری و پخش بوی بسیار عالی. فکر کنم دوستان نسبت به این ادکلن آگاهی کامل دارند و نیاز به توضیح اضافی نیست. البته جعبه اش موجود هست ولی تو بار خراب شده.
حجم : 100 میل

غلظت : پرفیوم

قیمت فروش : توافقی

-------------------------------------------

با جعبه هم موجود هست

100 میل

قیمت فروش: 440(قیمت نوش با جعبه الان تو بازار بالای 500 هست)

یکی هم هست که تو مغازه ازش بعنوان تست استفاده شده و جعبه هم داره و 10 میل هم مصرف شده.
قیمت فروش این هم توافقی

موارد تشخیص اصل این ادکلن:
1.نوشته های کف شیشه بایستی با رنگ کرم باشند. در موارد تقلبی با رنگ سفید یا برنزی براق هست که فاقد کد شناسایی AA9 هستند.
2.شیارهای روی شیشه باید در بالای شیشه از بین بروند و نزدیک به درب کاملا سیقلی بشود. در مدل های فیک راعایت نشده است.
3.در نمونه اصل باید از شیشه استفاده شده باشد که وزنش نسبت به مدلهای تقلبی بیشتر هست چون اکثر مدلهای تقلبی از جنس لاک خیلی فشرده (اکثرا با شیشه اشتباه میگیرند) تهیه شده است.
4.موندگاری خیلی بالایی باید داشته باشه و فاقد هرگونه بوی تیز و الکلی. چون این ادکلن از لحاظ موندگاری یکی از بهترینهااست. اما در مودلهای تقلبی موندگاری زیادی ندارند و رایحه تیز به نظر میرسد و معطر و با طراوت نیست

IMG_2129.JPG
IMG_2132.JPG
IMG_2137.JPG

253f874ec8c80821.jpg

Last edited:

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
یقینا از بهترین ادکلن هایی که داشتم.
بوی فوق العاده ای داره
کلا ادکلن های تام فورد همشون قیمتاشون بالاست

ممنون از حسن نظرتون نسبت به تاپیک

بله واقعا ادکلن فوق العاده ایی هست و اکثر کارهای تام فورد بوهای جذابی دارند با موندگاری بالا.

بله قیمتاشون بالاست و حتی ادکلنهایی در حدود 600 تا 700 هم داره. البته من برای بدون جعبه تخفیف خوبی برای دوستان در نظر گرفتم

uppppppppppp

Last edited:

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
مدل اکسترمشو نداری؟
این که جعبه نداره به تضمین اصل میدی؟که اگه بردم نشون دادم یجا گفتن اصل نیست پس میگیری بدون چونوچرا؟اگه آره قیمت آخر
ممنون

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
مدل اکسترمشو نداری؟
این که جعبه نداره به تضمین اصل میدی؟که اگه بردم نشون دادم یجا گفتن اصل نیست پس میگیری بدون چونوچرا؟اگه آره قیمت آخر
ممنون

پ.خ داده شد

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
UPPPPPPPPP

uppppppp

Last edited:

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
uppppppppp

uppppppppp

Last edited:

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
خب بذار حساب کنیم
اگه بخوام 600 تومن مایه بلیت کنسرت کیتی پری رو بدم 600 برام باقی میمونه که میتونم باهاش برم فیلیپین . ولی یه عطر یا ادکلن درست حسابی ندارم که بزنم به خودم اگه رفتم رو سن کنار این دختره بو خوب بدم ..
به نظرت بیخیال تجمل سفر بشم پول بلیت هواپیما و 2 روز اقامت ُ بذارم کنار ، با اون 270 تومنی که باقی میمونه ادکلن شما رو بردارم . ها ؟ نظرت چیه ؟

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
خب بذار حساب کنیم
اگه بخوام 600 تومن مایه بلیت کنسرت کیتی پری رو بدم 600 برام باقی میمونه که میتونم باهاش برم فیلیپین . ولی یه عطر یا ادکلن درست حسابی ندارم که بزنم به خودم اگه رفتم رو سن کنار این دختره بو خوب بدم ..
به نظرت بیخیال تجمل سفر بشم پول بلیت هواپیما و 2 روز اقامت ُ بذارم کنار ، با اون 270 تومنی که باقی میمونه ادکلن شما رو بردارم . ها ؟ نظرت چیه ؟

پ.خ داده شد

upppppppppp

Last edited:

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
سلام خدمت استارتر

بنده قرار بود ادکلن رو از ایشون خریداری کنم اما به دلیل اینکه فعلا در وضعیت مالی مناسبی نیستم خرید کنسل شد .

از ایشون عذر می خوام .

ضمنا قیمتی که ایشون دادن بسیار مناسبه . هر کی پول داره این دست اون دست نکنه که از دستش رفته .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا