برگزیده های پرشین تولز

بزرگترین مجموعه کارتون و انیمیشن های دوبله فارسی HD و Full HD در DVD 35

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
آپدیت لیست در تاریخ 94.02.20

یا عرض سلام خدمت دوستان عزیز

بزرگترین آرشیو کارتون و انیمیشن های دوبله فارسی با کیفیت 720P و 1080P در 580 گیگ با کیفیت عالی .پخش بر روی تلویزون های LCD و پلیرهای HD

مشابه این کارتونهای دوبله رو در بازار بیشتر از کیفیت 480P (کمتر از کیفیت DVD ) نخواهید یافت و اگرشانس بیاورید DVD آن کارتون را پیدا کنید باید حداقل 2000 تومان بابت هر عدد کارتون پرداخت نمایید..

و اگر فکر میکنید با این مبلغ که بات این آرشیو پرداخت خواهید نمود میتوانید به جای آن یک ترابایت فیلمهای بلوری یا... بر روی هاردتان ذخیره کنید در اینجاست که به شما بگویم مشابه این آرشیو با این کیفیت در بازار بسیار کمیاب یا ناقص میباشد و اگر در نت جستجو کنید یک سوم این آرشیو همراه با کارتون های قدیمی را در کیفیت DVD Rip (ده کارتون بر روی یک DVD) خواهید یافت.این آرشیو جزو آرشیو طلایی من میباشد که همه انیمیشن ها برگزیده هستند

میشه گفت بهترین کادوئی هست که به فزندانتان اهدا میکنید

عناوین برتر 6 ماهه اول 2014

عناوین برتر 6 ماهه دوم 2013

Q4 2013.jpg

عناوین برتر 6 ماهه اول 2013

Untitled-1.jpg

عناوین برتر 6 ماهه دوم 2012

84517237157787816288.jpg

عناوین پر بیننده و برتر

Untitled-2.jpg

عناوین پر بیننده گذشته

old.jpg

لیست کارتون ها
قیمت جدید کپی بر روی هارد 30 تومان

هزینه رفت و برگشت هارد بعهده خریدار محترم میباشد

هر هفته یکبار لیست آپدیت میگردد
.................................................. ..............................................

راههای ارتباطی دیگر

Mob : 09383339715 دیزجی
Yahoo ID : [email protected]

دانلود لیست جدید 94.02.20
دانلود
دانلود

Last edited:

ACTION_GAMER

Registered User
لایک‌ها
249
فروش روی هارد هم داری؟

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
البته قرار باشه این انتخابی های شما دو سه دی ودی دی باشه نخیر
پکیج کمتر از 120 گیگ یعنی 30 دی وی دی بفروش نمیرسه

فروش روی هارد هم داری؟

نه، ولی روی هارد بزنم اینا رو 25 تومن میشه و در ضمن ارومیه هستم هر کی خواست میتونم براش رو هارد بریزم

لیست نامگذاری شد و HD و Full HD تفکیک شد و مابقی DVDRIP میباشد و تعداد معدودی VCD میباشند

Last edited:

nethanzo

Registered User
لایک‌ها
123
همشهری یه سری برام آماده کن. هر وقت آماده بود، قرار بزاریم حضور تحویل بگیرم ازت.

OSTAD CJ

Registered User
لایک‌ها
18
سلام حاج بهروز
خودت میدونی کرج هستم.دی
برا ما چند خرج برمیداره؟
این پکیج البته روی هارد بود بهتر میشد.دی

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
همشهری یه سری برام آماده کن. هر وقت آماده بود، قرار بزاریم حضور تحویل بگیرم ازت.

همشهری عزیز براتون پ.خ شد

سلام حاج بهروز
خودت میدونی کرج هستم.دی
برا ما چند خرج برمیداره؟
این پکیج البته روی هارد بود بهتر میشد.دی

سلام سجاد جان، قابلت رو نداره
35 تومن خود پکیج و 5 تومان هزینه پیشتاز آن میشود
والا هارد هم بفرستی فکر کنم با توجه به رفت و برگشت هارد 35 تومن براتون میفته 25 تومن کپی روی هارد و 10 تومن رفت و برگشت هارد اما اینش خوبه دیگه مجبور نیستی همه DVD ها رو یکی یکی بزنی رو هارد ، در ضمن این کارتون ها بصورت دیتا رایت میشن و به جز پلیرهای HD بر روی دستگاههای DVD Player قابل خواندن نیستند
به عبارتی کپی روی DVD فقط جهت انتقال اطلاعات میباشد نه پخش آنها

GFXIranian

Registered User
لایک‌ها
12
شرایط دریافت روی دی وی دی ...... رو لطف کنید .

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
شرایط دریافت روی دی وی دی ...... رو لطف کنید .

شرایطی خاصی نداره دوست عزیز ، شما مبلغ پکیج رو بعلاوه هزینه پستش به حساب بنده واریز میکنید بنده فردای اون روز براتون ارسالش میکنم

اگه هارد دارید بفرستید براتون بزنم رو هارد اونطوری برا شما 35 میفته و دردسر کپی روی هارد رو ندارید.چون دیسکها فقط جهت انتقال کپی یشن نه استفاده بر روی دستگاه DVDV Player

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
این داش بهروز ما کارش خیلی درسته ، هرکی یه بار باش معامله کنه هم رفیقش میشه هم مشتریش ..... از بس که گل این پسر

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
این داش بهروز ما کارش خیلی درسته ، هرکی یه بار باش معامله کنه هم رفیقش میشه هم مشتریش ..... از بس که گل این پسر

ممنون مهدی جان از این لطفی که به ما داری
ما هر چی داریم و نداریم زیر سایه دوستان با محبت و بامرام، مثله شماست

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
مجموعه خوبی داری ، خوب بفروشی دوست من

GFXIranian

Registered User
لایک‌ها
12
شرایطی خاصی نداره دوست عزیز ، شما مبلغ پکیج رو بعلاوه هزینه پستش به حساب بنده واریز میکنید بنده فردای اون روز براتون ارسالش میکنم

اگه هارد دارید بفرستید براتون بزنم رو هارد اونطوری برا شما 35 میفته و دردسر کپی روی هارد رو ندارید.چون دیسکها فقط جهت انتقال کپی یشن نه استفاده بر روی دستگاه DVDV Player

منظورم شماره حساب ها بود .....

ممنون

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
تعدادی از انیمیشن های دوبله از کیفیت 720P به 1080P ارتقا پیدا کردند

gameinfo

Registered User
لایک‌ها
94
سلام آقا بهروز گل خوبی عزیز برا منم یه پکیج بذار کنار البته اگه مقدور باشه قیمت قبلی 35 تومن بزن

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
میشه بگین منظورتون از Full hd و hd چیه؟ ریپهای واقعی 720p ,1080p هر عنوان بالای 4 گیگ هست.اونوقت 125 کارتون به همراه 6 سریال کارتونی شده 35 دیسک هر عنوان 1 گیگ هم نیست!

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
سلام آقا بهروز گل خوبی عزیز برا منم یه پکیج بذار کنار البته اگه مقدور باشه قیمت قبلی 35 تومن بزن

سلام خدمت آقای غلامی عزیز، راستش دو روز پیش عمده DVD میخریدیم دونه ای 440 تومن امروز شده 660 تومن وگرنه من آنچنان سودی از این پکیج نمیگیرم با توجه به کپی 35 عدد DVD و اتلاف 4 ساعت بابت رایت و غیره
مطمعنآ با دیدن آرشیو پی خواهید برد که با توجه به عناوین و کیفیت آنها ، ارزش آن به این قیمت را دارد

دقیقا میشه بگین منظورتون از Full hd و hd چیه؟ ریپهای واقعی 720p ,1080p هر عنوان بالای 4 گیگ هست.اونوقت 125 کارتون به همراه 6 سریال کارتونی شده 35 دیسک هر عنوان 1 گیگ هم نیست!
نخیر دوست عزیز تنها 5-6 مورد از آنها حجم 4-5 گیگ دارند و مابقی 720P در حجم های 600-750 مگ و 1080P در حجمهای 850-1600 مگ میباشند که دارای کیفیت قابل قبولی هستند و تفاوت کیفیت 1080P ریپ شده با نسخه اورجینال در حد ناچیزی مثلآ 10 درصد میباشند
در ضمن تمامی انیمیشن های دوبله HD و بالاتر ، صدای دوبله آنها با نسخه های اورجینال بلوری هماهنگی کامل دارند و قابلیت اضافه کردن صدای دوبله به نسخه اصلی 25 گیگی میباشند به جز 6 مورد که با نسخه سانسور شده هماهنگ شده اند

بالا