برگزیده های پرشین تولز

شغل و آینده و درآمد طراحی و برنامه نویسی وب

hamid_diablo

Registered User
لایک‌ها
113
سلام دوستان

من به شدت به طراحی و برنامه نویسی وب علاقه مندم

میخواستم بدونم برای حرفه ای شدن چقدر زمان لازمه؟

آینده شغلی این حرفه چطوری؟درآمدش خوبه؟

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
طراحی وب مبحثش جداست ، برنامه نویسی وب هم همینطور . برنامه نویسی وب خودش زیر شاخه هایی داره .
مهم نیست چند روز یا چند ماهه یادشون میگیری مهم اینه که یاد بگیری کجا و چطور به بهترین نحو از آموخته هات استفاده کنی . که جز با انجام پروژه ها ، اون هم نه پروژه های پیش پا افتاده ، امکان پذیر نیست . در واقع چیزی بیشتر از یه کد کوچولو "سلام جهان!" - hello world - نیاز داری تا حرفه ای بشی . در شغل شریف رفتگری هم میشه درآمد بهتری داشت ، تنها با تلاش و کار بیشتر .

پ.ن : اگه درست بخاطر بیارم یادمه 40 سال پیشم همین سوالُ پرسیده بودی . البته توی گفتگوی آزاد بود به نظرم . اگه واقعا میخوای اینکاره بشی از همین فردا شروع کن .

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
...ارم یادمه 40 سال پیشم همین سوالُ پرسیده بودی ... .
40 سال...!:wacko:
احسنت به این حافظه:D.
--------------
همونطور که دوستمون گفت به نظر منم تجربه سهم بیشتری توی حرفه ای شدن داره تا فقط مطالعه کردن. (از زمین خاکی باید شروع کنی...;))
از لحاظ درامد هم خوب هر کاری یه درآمد معمول خودش رو داره و تا اونجا که من شنیدم میشه گذروند.
اما یه بحث ایده توی هرکاری هست . اگه با هدف سمتش بیای (نه ققط علاقه) زودتر به نتیجه ای که میخوای میرسی. (تجربه شخصیمه)
تا اونجا که من متوجه شدم جای کار روی وبسایت توی ایران زیاده , چون هنوز جای خودش رو پیدا نکرده . الان شاید تعریفی نداشته باشه ولی
انشاا...:rolleyes: توی چند سال آی...نده جای خودش رو پیدا میکنه.
بازم نظر دوستای دیگه ارجعیت داره . چون منم علاقه ای اومدم سمتش;)
موفق باشی.
.
.
.
.

اس ام اس عاشقانه | اس ام اس تولد

Last edited:

hamid_diablo

Registered User
لایک‌ها
113
اگه درست بخاطر بیارم یادمه 40 سال پیشم همین سوالُ پرسیده بودی . البته توی گفتگوی آزاد بود به نظرم . اگه واقعا میخوای اینکاره بشی از همین فردا شروع کن
:D آره خود ناکسشم

چه حافظه ای داری دادا.البته من اون تاپیک رو پیگیری نکردم چون اسپم زیاد زندن

به هر حال ممنونم ازت بابت راهنماییتون

در ضمن میخواستم بدونم از کجا شروع کنم بهتره؟
مراحل رو به ترتیپ اگه بگید ممنون میشم

downloadpa

Registered User
لایک‌ها
47
ببین داداش آموزش های lynda و W3schools رو دنبال کن ایشالا زود یاد میگیری
اول Html 4 و Css2 بعد Html 5 و Css3 بعدشم جاوااسکریپت و جی کوری . بعدشم PHP
LOL :D
ولی در حین یادگیری سعی کن خودت چند تا صفحه طراحی کنی
نرم افزار دریو ویور هم استفاده کنی بد نیست(قسمت codesh) . آخه بیشتر چیزا رو پیش بینی میکنه چشمت بهشون بیوفته بد نیست،ارور ها رو هم میگیره

Photoshop رو حتما یاد بگیر، Fireworks هم یاد بگیری بد نیست
در مورد زمانشم خیلی نگران نباش. اگه علاقه داشته باشی زود یاد میگیری
آینده ش هم با توجه به اینکه ایران کم کم داره به سمت رعایت کپی رایت میره :دی خوبه
ایشالا که موفق باشی

hamid_diablo

Registered User
لایک‌ها
113
ممنونم از downloadpa جان

کتاب اموزشی خوب چیزی سراغ دارید.چند تا pdf در مورد طراحی وبسایت دان کردم اما دوست دارم کتاب باشه و کمی مفصلتر

downloadpa

Registered User
لایک‌ها
47
خواهش میکنم حمید جان
من یادمه توی نماشگاه کتاب چند تاشو دیدم ولی اسم انتشاراتشو یادم نیست یه سرچ تو سایتای فروش آنلاین کتاب کن

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
:D آره خود ناکسشم

چه حافظه ای داری دادا.البته من اون تاپیک رو پیگیری نکردم چون اسپم زیاد زندن

به هر حال ممنونم ازت بابت راهنماییتون

در ضمن میخواستم بدونم از کجا شروع کنم بهتره؟
مراحل رو به ترتیپ اگه بگید ممنون میشم

کلا حافظه م در نگهداری ات و آشغال از ظرفیت بالایی برخورداره .
حالا اگه خواستی طراحی وب رو شروع کنی و نیاز به پایه داشتی منم هستم . html رو هم میشه گفت کاملا بهش واقفم .

hamid_diablo

Registered User
لایک‌ها
113
کلا حافظه م در نگهداری ات و آشغال از ظرفیت بالایی برخورداره .
حالا اگه خواستی طراحی وب رو شروع کنی و نیاز به پایه داشتی منم هستم . html رو هم میشه گفت کاملا بهش واقفم .

داداش این چه حرفیه.انشالله حافظت برای چیزهای خوب و مفیذ ظرفیت داشته باشه

میخواستم بدونم بعد از html سراغ چه چیزی برم بهتره؟شما html رو حدودا تا چه زمانی بهش مسلط شدید؟

کتاب خوب سراغ دارید؟

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
داداش این چه حرفیه.انشالله حافظت برای چیزهای خوب و مفیذ ظرفیت داشته باشه

میخواستم بدونم بعد از html سراغ چه چیزی برم بهتره؟شما html رو حدودا تا چه زمانی بهش مسلط شدید؟

کتاب خوب سراغ دارید؟

اول html رو تکمیل کن ، بعد برو سراغ css . اگه توی مبحث جدول ها یا لیست گیر کردی در جا نزن و ردشون نکن . تا میتونی مثال حل کن . حتی می تونی برای خودت مسائل سخت طرح کنی .
مثلا یه جدول که 4 ستون و ستون سوم این جدول 3 ستون داشته باشه . سعی کن به کدهای تو در تو عادت و برشون تسلط پیدا کنی .
من html رو 10 سال پیش یا حتی بیشتر یاد گرفتم . فکر نکنم بیشتر از 1 هفته وقت صرف یادگیریش کرده باشم . اما css زمان بره و برای تسلط پیدا کردن برش باید 2 3 ماه خوب کار کنی . بعد از اون دیگه حدی نداره و نمیشه گفت در مبحث css حرفه ای میشی . چون css ثابت نیست . مثل رنگ میمونه . فکر کن 100 تا دیوار بهت میدن و میگن این 100 تا دیوار رو با 100 رنگ مختلف رنگ آمیزی کن . css دقیقا همینطوریه .
کتاب به زبان فارسی نمی دونم ، اما به زبان انگلیسی فت و فراوونه . یه منبع عالی هم دوستمون پیشنهاد داد : w3school .
زیاد روی این قضیه که بعد html باید چی یاد بگیرم استاپ نکن . اصلا کاری نداشته باش به این چیزا . بهت قول میدم اگه بخوای ذهنت رو روی این مساله بذاری و طی یادگیری html همه ش با خودت بگی خب بعد از html میرم سراغ جاوا اسکریپت ، نه سی اس اس یاد میگیرم ، البته پی اچ پی بهتره و غیره همون html رو هم هیچوقت یاد نخواهی گرفت .
1 هفته 10 روز دیگه بیا اینجا بگو html تموم شد ، دوباره راهنماییت می کنیم .

r3za.al0n3

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام دوست عزیز
1- html
2-css
3-ترکیب html و php
4-از ابتدا حالا کد نویسی شروع کن از ابتدا
5-بعد اینکه تونستی کد های ساده بنویسی برو سراغ بانک اطلاعاتی
6-در همین ابتدا گرافیک رو با فتوشاپ شروع کن که بتونی توش قالب بزنی بعد تبدیل کنی به html از طریق فتوشاپ که سادست بعد قالب html رو تبدیل به هرچی کن
البته با یاد گیری مرحله 6 به تنها و چند ساعت وقت می تونی طراحی قالب وردپرس رو فول بشی
اگه خواستی سرفصل کامل آموزش هم می تونم بهت بدم عزیز

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,487
با سلام دوست عزیز
1- html
2-css
3-ترکیب html و php
6-در همین ابتدا گرافیک رو با فتوشاپ شروع کن که بتونی توش قالب بزنی بعد تبدیل کنی به html از طریق فتوشاپ که سادست بعد قالب html رو تبدیل به هرچی کن
البته با یاد گیری مرحله 6 به تنها و چند ساعت وقت می تونی طراحی قالب وردپرس رو فول بشی
اگه میشه بدین دوست عزیز

sh.n.n786

Registered User
لایک‌ها
94
درود
برنامه نویسی شغل خوب و درامد زایی هست
اما نه تو این مملکت
برنامه نویس با این شغل مقایسه میشه

karegar_Fixd.jpg

از شما کاری بس حرفه ای از اونا پولی بس مفت

موفق باشی

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
با سلام دوست عزیز
1- html
2-css
3-ترکیب html و php

اگه لطف کنین ممنون میشیم...

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
با اینکه همه چیز بستگی به خود شما داره اما حد اقل 2 سال زمان نیاز داری در بهترین شرایط . در مورد بازارش هم که اینروزها طراح زیاد شده و رقابت شدید و باید بازاریاب خبره ای هم باشی

miladwwe

Registered User
لایک‌ها
1,487
با اینکه همه چیز بستگی به خود شما داره اما حد اقل 2 سال زمان نیاز داری در بهترین شرایط . در مورد بازارش هم که اینروزها طراح زیاد شده و رقابت شدید و باید بازاریاب خبره ای هم باشی

تاییدمیشه ی تابیک بزن بنویس طراحی قالب وردپرس نیازمندم 20نفرواست انجام میدن به قیمت های مختلف هم کدنویسن هم گرافیستن هردوباهم انجام میدن باچه قیماتی

trader.1

Registered User
لایک‌ها
41
فکر میکنید برای کسی که به اروپا مهاجرت میکنه ، طراحی و برنامه نویسی وب میتونه کار خوب و با درآمدی باشه ؟

بالا