برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره صدا . مرکز تخصصی فروش هدفون . ایرفون . اسپیکر .هدست و هندزفری از معتبرترین برند ها

کدامیک از وارد زیر از اهمیت بالاتری برای انتخاب هدفون موردنظر شما برخوردار است ؟

• طراحی ظاهری و بدنه

Votes: 61 17.8%
  • شفافیت صدا

Votes: 237 69.1%
  • حجم صدا و باس

Votes: 179 52.2%
  • مقاومت بدنه و کابل ها

Votes: 73 21.3%
  • آگوستیک و عایق بندی هدفون

Votes: 75 21.9%

• Total voters
    343

rezas26

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان به وزن هدفون ها هم دقت کنید من الان یه دتوکس AAA+گرفتم به نظرم سنگینه گوشم اذیت میشه

Traveling

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كلا

پيشنهاد من براتون اينه كه از مدل هاي AAA+ استفاده كنيد كه ووفر اصلي و فيلتر هاي هدفون اورجينال هستن

سلام،
در مورد صحبت بالا ، یا شما اطلاعات کافی‌ ندارید ، یا دروغ تحویل میدید،
درسته که محصولات‌های کپی‌ خیلی‌ خوب هستن.اما هیچ قسمتی‌ از محصولات ‌های کپی‌ اریجینال نیستند.

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام،
در مورد صحبت بالا ، یا شما اطلاعات کافی‌ ندارید ، یا دروغ تحویل میدید،
درسته که محصولات‌های کپی‌ خیلی‌ خوب هستن.اما هیچ قسمتی‌ از محصولات ‌های کپی‌ اریجینال نیستند.

دوست من شما چه قدر در اين زمينه تجربه و اطلاعات داريد ؟!!
اميدوارم من اشتباه فكر كنم و يه NewUser با ٤ تا پست فقط جهت كسب اطلاعات اين رو نوشته باشه و حركت جهت دار نباشه .
ما حدود ٣ ساله كارمون اينه دوست عزيز
مطمئن باش نمونه هدفون هاي ما رو تا حالا تو بازار نديدي چون داريد با Highcopy مقايسه ميكنيد
اولين و تنها وارد كننده اين درجه از هدفون ها شركت ما بوده و متاسفانه اكثر مغاره ها و فروشگاه ها به دليل اختلاف و بالاتر بودن قيمت هدفون ها مايل به خريد اين درجه كيفيتي نيستن
به همين دليل خيلي تك و توك ممكنه ديده بشه تو بعضي مغازه ها و بقيه فروشنده ها دونسته يا ندونسته فقط از اسم AAA استفاده ميكنن چون فقط و فقط جنس ووفرشون فرق داره
در صورت تمايل ميتونيد تشريف بياريد دفتر يه استوديو رو ووفر باز شده اش رو نشونتون بدم
البته اميدوارم با اطلاعات كاملتون ووفر اورجينال رو بتونين تشخيص بدين !!!!
:)

Last edited:

nader-az

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من شما چه قدر در اين زمينه تجربه و اطلاعات داريد ؟!!
اميدوارم من اشتباه فكر كنم و يه NewUser با ٤ تا پست فقط جهت كسب اطلاعات اين رو نوشته باشه و حركت جهت دار نباشه .
ما حدود ٣ ساله كارمون اينه دوست عزيز
مطمئن باش نمونه هدفون هاي ما رو تا حالا تو بازار نديدي چون داريد با Highcopy مقايسه ميكنيد
اولين و تنها وارد كننده اين درجه از هدفون ها شركت ما بوده و متاسفانه اكثر مغاره ها و فروشگاه ها به دليل اختلاف و بالاتر بودن قيمت هدفون ها مايل به خريد اين درجه كيفيتي نيستن
به همين دليل خيلي تك و توك ممكنه ديده بشه تو بعضي مغازه ها و بقيه فروشنده ها دونسته يا ندونسته فقط از اسم AAA استفاده ميكنن چون فقط و فقط جنس ووفرشون فرق داره
در صورت تمايل ميتونيد تشريف بياريد دفتر يه استوديو رو ووفر باز شده اش رو نشونتون بدم
البته اميدوارم با اطلاعات كاملتون ووفر اورجينال رو بتونين تشخيص بدين !!!!
:)
دوست عزیز منظور از ووفر دقیقا کدوم قسمت هندزفری هست میشه عکس بزاری.
:cool:

meysam_misu

Registered User
لایک‌ها
3
تفاوت های بین Edition قرمز و Edition مشکی و سفید soloHD چیه و آیا این تفاوت ها مختص هدفون اورجینال هیست یا در محصولات AAA+ هم وجود داره؟؟؟

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
تفاوت های بین Edition قرمز و Edition مشکی و سفید soloHD چیه و آیا این تفاوت ها مختص هدفون اورجینال هیست یا در محصولات AAA+ هم وجود داره؟؟؟

نه توی اورجینال و نو توی AAA+ رنگ های مختلف تفاوتی توی صدا ندارن
مدل Red مثل محصولات اپل هست که از فروشش یه مقداری به سازمان بیماری های خاص کودکان آفریقا کمک میشه

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
سلام ، میخواستم تفاوت مدل Beats Tour رو با iBeats بدونم؟

کدومش از کیفیت بالاتری برخوردار هست؟ شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
سلام ، میخواستم تفاوت مدل Beats Tour رو با iBeats بدونم؟

کدومش از کیفیت بالاتری برخوردار هست؟ شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟

سلام
از نظر تفكيك تفاوت زيادي ندارن
از نظر باس مدل Tour يه مقدار بهتره
انتخاب بستگي به سليقه شما داره

Naruto_ir

Registered User
لایک‌ها
22
آقا آرمین Executive حدودا کی میارین؟

benyps

Registered User
لایک‌ها
26
اقا ارمین یه سوال داشتم
صدای ibeats orginal بهتره یا lady gaga aaa?
اگه مشه قیمت هر دوشون رو بدید.
با تشکر

benyps

Registered User
لایک‌ها
26
shoma kamelan tazmin mikonid ke hamuni hast ke az jabe xe darovordan?
chetor tazmin mikonid?

Traveling

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می‌خواستم بدونم شما تو چه زمینه‌ای تحصیل کردید که در مورد ووفر اورجینال اطلاعات مکفی دارید ؟
بحث من این نیست که هدفون شما ‌های کپی‌ هست یا نه،اما اگه ‌های کپی‌ هم باشه،ووفر و یا هیچ قسمت دیگه هدفون اورجینال نیستن.

نیازی به دیدن هم نیست، هر کسی‌ کلاه خودش رو قاضی کنه،متوجّه این امر می‌شه.

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
سلام ارمین جان. خوبی ؟ امیرحسین هستم دو ماه پیش یه سولو اچ دی سفید خریدم بعد تعویض کردم میکسر گرفتم... اگه یادت باشه... :دی
قرار بود ازون موقع اگه ای بیتس سفید اورجینال رسید برات خبر بدی :دی فک کنم یادت رفت. الان موجود داری یا باید صبر کنم یا باید واریز کنم سفارش بدم ؟ :دی
راستی از این میکسر واقعا راضی ام... اورجینالش رو دوستم قرمزش رو خرید از دوبی اورد از لحاظ بیس بلندی و تفکیک صدا من نتونستم تفاوت انچنانی پیدا کنم !! فقط یه فرق عمده بود! اورجینالش یه جوری جلوی صدای بیرون رو میگیره که اصلا ادم چیزی نمیشنوه از بیرون ! :دی اما این در این حد نیست.
خلاصه که دستت درد نکنه..

aRMinQ9

Registered User
لایک‌ها
159
می‌خواستم بدونم شما تو چه زمینه‌ای تحصیل کردید که در مورد ووفر اورجینال اطلاعات مکفی دارید ؟
بحث من این نیست که هدفون شما ‌های کپی‌ هست یا نه،اما اگه ‌های کپی‌ هم باشه،ووفر و یا هیچ قسمت دیگه هدفون اورجینال نیستن.

نیازی به دیدن هم نیست، هر کسی‌ کلاه خودش رو قاضی کنه،متوجّه این امر می‌شه.

دوست عزیز اصلا بحث تحصیلات و دکترا قاضی و کلاهش نیستااا !
از شما انتظاری نیست که اطلاعات مکفی در مورد قطعات و لوازم هدفون ها داشته باشید ولی ما 3 ساله کارمون واردات این هدفون ها و برند های دیگه هست
چه به صورت اورجینال چه های کپی
بیشتر از 100 تا مورد اورجینال و غیر اورجینال رو کار تعمیراتش رو انجام دادیم و وقتی هدفون باز میشه برای تعمیر و سرویس , اونوقت یه ووفر اورجینال رو خیلی راحت تر از قاضی و کلاهش میشه تشخیص داد !!
3 سال پیش تو ایران کسی این برند رو نمیشناخت چه برسه به گرید های مختلف HighCopy و اورجینال ولی ما همون موقع هم 1 دونه های کپی جای اورجینال ندادیم به کسی , چون نیازی به دروغ گفتن نداریم

وقتی هدفون طوری طراحی میشه که تمام اجزا و لوازم داخلیش قابلیت تعمیر داشته باشن طبیعتا خود شرکت هم فطعات و لوازمش رو برای فروش ارائه میکنه
شما تو همین تهران اگه هدفون اورجینال هم داشته باشین و ووفرش مشکل پیدا کنه میتونین به تعمیرگاه های معتبر بدین تا عین ووفر اورجینال شما رو براتون عوض کنن! طبیعتا اگه ووفر اورجینال توی بازار ها توسط شرکت پخش نشه پس هدفون شما بعد از تعمیر صدای یکی از ووفر هاش بایدفرق داشته باشه ولی میبینید که این اتفاق نمیفته
پس پیدا کردن و استفاده از لوازم اورجینال شرکت کار سخت و پیچده ای نیست

همین اتفاق به سادگی برای شرکت های تولیدکننده کپی ها محصولات مختلف هم میفته
حتی کپی هایی هست که بدنه رو هم از بدنه اورجینال استفاده میکنن و شما تمام مشخصات ظاهری و کیفیتی اورجینال رو توش میبینین و با قیمت های نزدیک اورجینال فروخته میشه ولی به دلیل قیمت خیلی بالاشون وارد نمیشه
میتونید یه سر به سایت رسمی بیتس یا مانستر بزنین و تمام قطعات و لوازم اضافی هدفون ها رو (البته اون هایی که توسط کاربر قابل تعویض هست ) ببینین از سیم و کابل گرفته تا بالشتک و هدباند !!
بقیه لوازم هم مثل بدنه کامل 110$ و ووفر و .... توی بازار های مختلف برای دسترسی تعمیرگاه ها فروخته میشه

شما 90% لوازمی که دورتون هست بدون اینکه شما اطلاع داشته باشین Highcopy محسوب میشه ولی با لایسنس شرکت اصلی !!!
الان خیلی از برند ها مثل ال جی و سامسونگ مانیتور هاشون و .... رو توی ایران مونتاژ میکنن
اگه قرار باشه تمام لوازم این محصولات از شرکت اصلی وارد بشه شرکت ضرر خواهد کرد چون دلیلی نداره که جنسی رو که توی چین میتونه با 1/3 قیمت نیروی انسانی نسبت به بقیه کشور ها یا ایران تولید کنه رو بیاره و توی یه کشور دیگه مونتاژ کنه و باز هم از قیمت اصلی شون ارزون تر عرضه کنه !!!
دلیلش اینه که میان قطعات اصلی مثل پنل , توی مانیتور ها رو وارد میکنن و بقیه لوازم رو توی خود کشور مونتاژ کننده تولید میکنن . از قبیل برد , بدنه , ..... و حتی بعد از یه مدت میبینین که حتی پنل هم ساخت ایران هست و کاملا مشخصه که چه قدر تفاوت کیفیت بین مونتاژ های ایران یا چین و ... و کشور سازنده اصلی مثل کره وجود داره !!!! اگر این مونتاژ زیر نظر شرکت سازنده بود طبیعتا باید از نظر کیفیت حداقل تفاوت رو داشته باشن که ندارن !
این نمونه دقیق یا کامل HighCopy هست !!! ولی با توافق شرکت تولید کننده اصلی برای کشور های ضعیف تر !
همین مثال رو برای تمام ماشین های تولید شده با برند های اروپایی مثل رنو و پژو و سیتروئن و ... میشه زد
شما تمام این محصولات رو به اسم اورجینال میخرین و با گارانتی بدون داشتن اطلاعات

پس به جای تعصب رو حرف هایی که از چند نفر که کارشون واردات و تجارت نیست و گوش دادن به شایعات بهتره ابتدا اطلاعات عمومیتون رو بالا ببرید سپس به نقد محصولاتی که حتی از نزدیک ندیدینش بپردازید

سوال دیگه ای بود در پیام خصوصی در خدمتتون هستم

سلام ارمین جان. خوبی ؟ امیرحسین هستم دو ماه پیش یه سولو اچ دی سفید خریدم بعد تعویض کردم میکسر گرفتم... اگه یادت باشه... :دی
قرار بود ازون موقع اگه ای بیتس سفید اورجینال رسید برات خبر بدی :دی فک کنم یادت رفت. الان موجود داری یا باید صبر کنم یا باید واریز کنم سفارش بدم ؟ :دی
راستی از این میکسر واقعا راضی ام... اورجینالش رو دوستم قرمزش رو خرید از دوبی اورد از لحاظ بیس بلندی و تفکیک صدا من نتونستم تفاوت انچنانی پیدا کنم !! فقط یه فرق عمده بود! اورجینالش یه جوری جلوی صدای بیرون رو میگیره که اصلا ادم چیزی نمیشنوه از بیرون ! :دی اما این در این حد نیست.
خلاصه که دستت درد نکنه..

سلام
مبارکت باشه داداش :)
راستش یادم رفت
تونستی یا بیادفتر یا زنگ بزن برات سفارش بدم
اون صدا بیرون رو هم میتونی بالشتک اورجینال براش بگیری تا حل شه اگه برات مهمه

shoma kamelan tazmin mikonid ke hamuni hast ke az jabe xe darovordan?
chetor tazmin mikonid?

دوست عزیز هیچکدوم از هدفون هایی که توی بازار فروخته میشه به هیچ عنوان از روی گوشی برداشته نشده و این فقط یک شگرد برای فروش هست !!
ممکنه تعدادی افراد حاضر بشن هدفون گوشیشیون رو بفروشن ولی این تعدادی که تو بازار ها داره فروخته میشه فکر کنم از تولید کل گوشی های سنسیشن بیشتره :)
این هدفون ها جزو لوازم جانبی گوشی هستن و مثل بقیه لوازم دیگه گوشی ها به صورت جداگانه توسط شرکت تولید کننده اصلی تولید و فروخنه میشن
سوالی داشتین در خدمتم

benyps

Registered User
لایک‌ها
26
kheyli mamnun.yani in hamun sedaye ro midi ke tu jabe xe hast?

_-HaMiD-_

Registered User
لایک‌ها
93
آقا آرمین دستتون درد نکنه..آقا هدفون رسید و همه چیزش عالی هستش..

حتی امروز با یه solo HD اورجینال مقایسه کردم و به جرعت میگم تو ظاهر و بدنه هیچچ فرقی نداشتن و تو صدا تفاوتشون محسوس نبود و شاید فقط 5 تا 10% تفاوت داشتن که این عالیه.دستتون درد نکنه

amirshocker

Registered User
لایک‌ها
25
راستیتش میترسم باز بشه واسه تعویض بالشتکش :دی اما برای ای بیتس اگه میشه سفارش گرفت زنگ میزنم حتما. دستتم درد نکنه خیلی . احتمالا تو همین هفته یا یکی یا دوتا ایبیتس بخوام . چون خواهرمم میخواست ببینم صد در صد اونم میخواد یا نه خبر میدم که چند تا میخوام .
راستی یه سری هدفون سونی داره سری ایکس سونی... جدیدا اومده.. 399دلار بود توی سایت سونی ... خبر داری که اونا A+ دارن یا نه ؟ قیمت ؟

بالا