برگزیده های پرشین تولز

خریدار بذر ونوس حشره خوار اصل و قابل تکثیر !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام دوستان

من نیاز به چند تا دونه بذر گیاه ونوس حشره خوار با کیفیت عالی و قابل تکثیر ( یعنی خودم بعد از کشت بتونم ازش بذر بگیرم ) دارم !

لطفا اگر دوستان دارن دریغ نکنن ! در ضمن خواهشا اگر ندارین هم هر از گاهی یک آپ بکنید این تاپیک را .

نیاز فوری هست

با تشکر

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
سلام دوستان

من نیاز به چند تا دونه بذر گیاه ونوس حشره خوار با کیفیت عالی و قابل تکثیر ( یعنی خودم بعد از کشت بتونم ازش بذر بگیرم ) دارم !

لطفا اگر دوستان دارن دریغ نکنن ! در ضمن خواهشا اگر ندارین هم هر از گاهی یک آپ بکنید این تاپیک را .

نیاز فوری هست

با تشکر

سلام دوست عزیز...
من بسته های گیاه ونوس حشره خوار رو که فروش اینترنتی دارن رو دارم.توی هربسته 2تا بذر هست بعلاوه گلدون کوچک واسه کاشت.
هربسته7000تومان میشه
اما خودم بخاطر شرایط سخت کاشتش تا حالا امتحانش نکردم.خواستی در خدمتت هستم

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
منم دیدم تو اینترنت میفروشن
ولی نمیدونم واقعا رشد میکنه و میشه تکیرشون کرد یا نه ، سرکاری هست

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
یه سری از فروشنده ها هستن تو همین بازارچه که بذرشو میفروشن . ولی کسی نتونسته ازشون گیاه به عمل بیاره . گویا بذر قلابیه

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
یه سری از فروشنده ها هستن تو همین بازارچه که بذرشو میفروشن . ولی کسی نتونسته ازشون گیاه به عمل بیاره . گویا بذر قلابیه

کاری به این ندارم که تقلبی هست یا نه چون منم به شرط اینکه کاشت میشه خریدم و اتفاقایکیشو دادم به یکی از دوستام که گیاه پزشگی میخونه توی گلخونه اش دقیقا از همین بذرا گیاهشو تولید کرد ولی شرایط خیلی سخته داره کاشتش که کار هرکسی نیست.واقعا سخته...

bigbang0

Registered User
لایک‌ها
12
داداش مدل های دیگه از گیاه حشره خوار رو توی اینترنت جستوجو کنید، فکر میکنم نمونه های بهتری پیدا کنید تا نوع ونوس!

yasin.r

Registered User
لایک‌ها
120
منم از این بذرا خریدم ولی رشد نکرد انداختم دور.
بهتره از این نشاء ها بخری.

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
سلام دوست عزیز...
من بسته های گیاه ونوس حشره خوار رو که فروش اینترنتی دارن رو دارم.توی هربسته 2تا بذر هست بعلاوه گلدون کوچک واسه کاشت.
هربسته7000تومان میشه
اما خودم بخاطر شرایط سخت کاشتش تا حالا امتحانش نکردم.خواستی در خدمتت هستم

ممنونم دوست عزیز ولی فقط بذر میخوام گلدون و خاک و کودش را نیاز ندارم !

منم دیدم تو اینترنت میفروشن
ولی نمیدونم واقعا رشد میکنه و میشه تکیرشون کرد یا نه ، سرکاری هست

من هر توی پستم عرض کردم که اصلش را میخوام !

بـــــالا
باسه رفیـــــق

ممنونم دوست عزیز

از شما هم ممنونم من هم دیده بودم اینجا را ولی فکر کنم اینها را نشه به شهرستان ارسال کرد !

از شما هم ممنونم

بله خیلی هاشون بذرشون تقلبی هست !

داداش مدل های دیگه از گیاه حشره خوار رو توی اینترنت جستوجو کنید، فکر میکنم نمونه های بهتری پیدا کنید تا نوع ونوس!

ممنونم ولی چیزی به جز ونوس پیدا نکردم ! لطفا اگر شما اطلاعی دارین بهم خبر بدین !

با تشکر

منم از این بذرا خریدم ولی رشد نکرد انداختم دور.
بهتره از این نشاء ها بخری.

ممنونم دوست عزیز ! بله کاشتن بذرش خیلی مشکله ولی چون امکان ارسال نشا به شهرستان نیست و اینکه من تعداد زیاد میخوام عملا برام مقدور نیست . مجبورم بذر بگیرم

از همه دوستان که نظر دادن ممنونم و هنوز منتظر پیشنهاد دوستان دیگه هستم !

نشا هم اگر در شیراز کسی داشته باشه امکان خریدش برام هست

با تشکر

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
عزیز خودتون حتما اطلاع دارید گرونی هر چیزی شاید هم بی حکمت نباشه این گیاه به عمل آوردنش و از همه مهمتر نگه داریش هم زمان بره هم مشکل چون اصلا بومی ایران نیست همیشه هم نمیشه مشکل را به بذر نسبت داد شما قطعا برای نگه داریش به تراوریوم نیاز دارید

برای خرید بذر هم بچه های همین سایت زیاد هستند از خارج خرید می کنند تو سایت آمازون هم فروش داره سفارش بدهید براتون میارند اما گرون می افته

vpsserverx

Registered User
لایک‌ها
177
عزیز خودتون حتما اطلاع دارید گرونی هر چیزی شاید هم بی حکمت نباشه این گیاه به عمل آوردنش و از همه مهمتر نگه داریش هم زمان بره هم مشکل چون اصلا بومی ایران نیست همیشه هم نمیشه مشکل را به بذر نسبت داد شما قطعا برای نگه داریش به تراوریوم نیاز دارید

برای خرید بذر هم بچه های همین سایت زیاد هستند از خارج خرید می کنند تو سایت آمازون هم فروش داره سفارش بدهید براتون میارند اما گرون می افته

ممنون از پاسختون

بله حتما همینطوره .

ولی امروز یک شرکت پیدا کردم که در ایران بذر را داره .
ولی همچنان منتظر پاسخ دوستان پرشینتولزی هستم
خرید و فروش در پرشین تولز حال دیگری داره !!!

mohammad432

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این شرکت پالم به کل کشور ارسال میکنه، سریع هم میرسه خیلی هم خوووب :D

مرکز فروش گیاهان گوشتخوار

این سایتشه
حتما بدردت میخوره :)

سلام دوستان

نیاز فوری هست

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا