برگزیده های پرشین تولز

موانع مشکلات کافی نت راه های مدیریت هر چه بهتر کافی نت...... " اسم انتخابی شما برای کافی نت چیست؟ "

lachin

Registered User
لایک‌ها
30
خودم کافی نت دارم . اما بهت بگم درامدت محدوده .
نمونه سولات پیام نور
- انواع خرید اینترنتی
- تحقیق
- پروژه پایانی واسه پیام نوریها(200 تا 500 می تونی گیر بیاری) -
A4- تلق و شبرازه - کاور - سی دی - دی وی دی -
اسکنره - پرینتر (رنگی - سیاه سفید)- فاکس -
بهتره دیپ فریزم روش باشه - اینطوری هم از شر ویروس در امانی و از شر اماکن
تهیه سی دی برای تامین اجتماعی -
اگه شهرستانی برای ثبت نام سوخت میان . سوخت ادوات کشاورزی . بتونی جذبشون کنی خوبه چون تقریبا هر فصل ثبت نام داره
اما کنکور ها رو داشته باش و با اعلام نتایجش . مشتری جذب کنه
استخدامیا رو خوب بچسب . سعی کن اگهی ها رو بزنی به شیشه. یه ذره شلوغ باشه . هر کی رد شه مکث کنه

گفته باشم کار بهتری داشتی اونو بری من خودم 5 ساله دارم کارمم بد نیس اما ... جای پیشرفتش کمه
موفق باشی

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
خودم کافی نت دارم . اما بهت بگم درامدت محدوده .
نمونه سولات پیام نور
- انواع خرید اینترنتی
- تحقیق
- پروژه پایانی واسه پیام نوریها(200 تا 500 می تونی گیر بیاری) -
A4- تلق و شبرازه - کاور - سی دی - دی وی دی -
اسکنره - پرینتر (رنگی - سیاه سفید)- فاکس -
تهیه سی دی برای تامین اجتماعی -
اگه شهرستانی برای ثبت نام سوخت میان . سوخت ادوات کشاورزی . بتونی جذبشون کنی خوبه چون تقریبا هر فصل ثبت نام داره
اما کنکور ها رو داشته باش و با اعلام نتایجش . مشتری جذب کنه
استخدامیا رو خوب بچسب . سعی کن اگهی ها رو بزنی به شیشه. یه ذره شلوغ باشه . هر کی رد شه مکث کنه

گفته باشم کار بهتری داشتی اونو بری من خودم 5 ساله دارم کارمم بد نیس اما ... جای پیشرفتش کمه
موفق باشی

ممنون دست خوبم از اطلاعات خوبت

راستش کار اصلی من چیز دیگه ای " کارمندم" منتها این کارو برای وقت های متفرقه با داداشم می خوام بزنم ....

این قسمتو متوجه نشدم دوست من.... منظورت چیه از شر اماکن و ویروس در امان می شیم؟

حیف اینجا لایک نداره که از تک تک بچه ها تشکر کنم ....

بچه ها اسمی هم به نظرتون می رسه ممنون میشم این جا بنگارید :دی ....

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
وحید من چنتا اسم به زهنم رسیده :

- آنلاین یا روی خط

- گیگابایت

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
اوممم ... کافی نت هنوز مشتری داره؟ : / نمی دونم شاید تهران یا شهر شما فرق داشته باشه اما اینجا پسرخالم کافینتشو امسال تعطیل کرد یه کافی نت باسابقه رو هم می شناسم که گفته دیگه این کار براش فایده نداره... البته شاید جاهای خاص مثلا نزدیک دانشگاه اینطور نباشه.

تهران اشباع شده به نظرم اما شهرستان ها هنوز این طوری نشده...

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
1- برای نامگذاری، یک اسم دخترانه هم بد نیست.
2- اماکن روی کافی نتها خیلی حساسه برای همین امکان نوآوری کم میشه ولی تا جایی که ممکنه خدماتت منحصر بفرد و کامل باشه موفقیت را بیشتر می کنه.
*- جایی برای بچه ها یا نوجوانها مجزا بشه با آموزش مختصر و قابل اطمینان برای خانواده ها(شاید محدودیت دسترسی بدی فقط به یک سری سایتها که کار کردن باهاشون راحت تر و جذابتره)
*- امکانات تکمیل باشه که کاربرها اگه نیاز به پرینت یا ذخیره سازی و ... داشتند همونجا انجام بدند.
*- تمام خدمات الکترونیک: ثبت نامها و حتی تا پرداخت قبوض و...
*- یک سیستم خاص و پیشرفته و امن برای بانکداری اینترنتی(یکی از دوستان همین یکی دو روز پیش شاکی بود که برای کارهای بانکیش باید بره کافی نت و به امنیت اونها شک داشت)
*- کاربرهایی که نیاز به دانلود با حجم بالا دارند بتونند دانلودشونو برای پهنای باند شبانه کافی نت رزرو کنند و روز بعد تحویل بگیرند.
.....

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
داداش اهل فن همه چي رو گفتن من فقط اسم ها رو ميگم
1. كافي نت ركس
2. كافي نت هايتك
3.كافي نت ياكاموز
4.كافي نت نرگس
5.كافي نت سيستماتيك

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
1- برای نامگذاری، یک اسم دخترانه هم بد نیست.
2- اماکن روی کافی نتها خیلی حساسه برای همین امکان نوآوری کم میشه ولی تا جایی که ممکنه خدماتت منحصر بفرد و کامل باشه موفقیت را بیشتر می کنه.
*- جایی برای بچه ها یا نوجوانها مجزا بشه با آموزش مختصر و قابل اطمینان برای خانواده ها(شاید محدودیت دسترسی بدی فقط به یک سری سایتها که کار کردن باهاشون راحت تر و جذابتره)
*- امکانات تکمیل باشه که کاربرها اگه نیاز به پرینت یا ذخیره سازی و ... داشتند همونجا انجام بدند.
*- تمام خدمات الکترونیک: ثبت نامها و حتی تا پرداخت قبوض و...
*- یک سیستم خاص و پیشرفته و امن برای بانکداری اینترنتی(یکی از دوستان همین یکی دو روز پیش شاکی بود که برای کارهای بانکیش باید بره کافی نت و به امنیت اونها شک داشت)
*- کاربرهایی که نیاز به دانلود با حجم بالا دارند بتونند دانلودشونو برای پهنای باند شبانه کافی نت رزرو کنند و روز بعد تحویل بگیرند.
.....

ممنون از پیشنهادات فرشاد عزیز....

این پرداخت قبوض پیشنهاد خوبیه ...

این مورد هم پیشنهاد خیلی خوبیه :)

پیرامون این موردتون نمی دونم جواب میده این کار.... چون مستلزم اینه که چند سیستم رو محدود کنم و نوجوانان که همیشه با پدر مادرشون نمیان مطمئنا محدودیت رو قبول نمی کنند!

wonnin

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
لایک‌ها
7,614
اسم پیشنهادی و البته محبوب من :
(67).gif

کافی نت پاییز

(311).gif

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
داداش اهل فن همه چي رو گفتن من فقط اسم ها رو ميگم
1. كافي نت ركس
2. كافي نت هايتك
3.كافي نت ياكاموز
4.كافي نت نرگس
5.كافي نت سيستماتيك

بین این اسم ها فکر کنم هایتک جالبناک تر باشه :دی

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
به به :D
مبارک باشه

به نظر من بسته به نوع رنگبندی کافی نت خودت انتخاب کن
کافی نت قرمز ! سبز
خوب تو یاد می مونه

بروکی ... هم بد نیست :D

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
به به :D
مبارک باشه

به نظر من بسته به نوع رنگبندی کافی نت خودت انتخاب کن
کافی نت قرمز ! سبز
خوب تو یاد می مونه

بروکی ... هم بد نیست :D

مرسی
نه با با یه درست و حسابی بگو...:دی

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
این قسمتو متوجه نشدم دوست من.... منظورت چیه از شر اماکن و ویروس در امان می شیم؟
وحید جان سلام
اولا تبریک میگم بابت شروع کار جدید. امیدوارم موفق و پیروز باشی تو این کار.
در ثانی این موارد به نظر من می رسه.
1- دیپ فریز یه نرم افزار هست که از درایو C (یا هر درایو دیگه ای) ایمیج می گیره و وقتی سیستم ری استارت میشه، میتونی تنظیمش کنی که اون ایمیج رو دوباره برگردونه. مهمترین مزیت این نرم افزار اینه که سیستمت همیشه مثل روز اول می مونه. یعنی نه ویروسی میشه (ویروسی میشه اما وقتی ری استارت بشه دوباره مثل اولش میشه) و نه فایلی (که احیانا اماکن بخواد گیربده) روش می مونه. حتما از این نرم افزار استفاده کن. اتاق کامپیوتر دانشکده ما که حدود 150 کامپیوتر داره از این نرم افزار استفاده می کنه و واقعا همیشه سالم و بی درد سره. مسئولش یه جوری تنظیمش کرده که آخر روز سیستم خودش فریز رو باز می کنه و آنتی ویروس رو آپدیت می کنه و دوباره فریز رو می بنده. اینطوری سیستم همیشه آپدیت هم هست.
2- سعی کن اگر سیستم هات جواب میدن نرم افزار های معروف مثل اتوکد یا فتوشاپ یا متلب یا ... روشون نصب کنی که اگر کسی کاری داشت از اونا استفاده کنه.
3- یه سیستم دوربین مدار بسته هم بذار که احیانا مشکلی پیش نیاد.
4- روی فعالیت های جنبی مثل مقالات و استخدام و ثبت نام و ... هم حسابی کار کن. البته این بستگی به موقعیت داره. مثلا اطراف دانشگاه خیلی خوب میشه رو مقالات یا پایان نامه یا تحقیق کار کرد و اطراف محیط اداری روی ثبت نام یا استخدام.
5- انتخاب نام بستگی به محل و درواقع مردم اونجا داره. گاهی یه اسم کلاسیک خیلی خوب جواب میده و گاهی یه اسم کاملا نوآورانه. مثلا "کافی نت با طعم هلو!" می تونه یه گزینه مناسب برای این مورد باشه!!!
فعلا همینا به ذهنم می رسه.
موفق باشید

Sir Vahid

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
4,575
وحید جان سلام
اولا تبریک میگم بابت شروع کار جدید. امیدوارم موفق و پیروز باشی تو این کار.
در ثانی این موارد به نظر من می رسه.
1- دیپ فریز یه نرم افزار هست که از درایو C (یا هر درایو دیگه ای) ایمیج می گیره و وقتی سیستم ری استارت میشه، میتونی تنظیمش کنی که اون ایمیج رو دوباره برگردونه. مهمترین مزیت این نرم افزار اینه که سیستمت همیشه مثل روز اول می مونه. یعنی نه ویروسی میشه (ویروسی میشه اما وقتی ری استارت بشه دوباره مثل اولش میشه) و نه فایلی (که احیانا اماکن بخواد گیربده) روش می مونه. حتما از این نرم افزار استفاده کن. اتاق کامپیوتر دانشکده ما که حدود 150 کامپیوتر داره از این نرم افزار استفاده می کنه و واقعا همیشه سالم و بی درد سره. مسئولش یه جوری تنظیمش کرده که آخر روز سیستم خودش فریز رو باز می کنه و آنتی ویروس رو آپدیت می کنه و دوباره فریز رو می بنده. اینطوری سیستم همیشه آپدیت هم هست.
2- سعی کن اگر سیستم هات جواب میدن نرم افزار های معروف مثل اتوکد یا فتوشاپ یا متلب یا ... روشون نصب کنی که اگر کسی کاری داشت از اونا استفاده کنه.
3- یه سیستم دوربین مدار بسته هم بذار که احیانا مشکلی پیش نیاد.
4- روی فعالیت های جنبی مثل مقالات و استخدام و ثبت نام و ... هم حسابی کار کن. البته این بستگی به موقعیت داره. مثلا اطراف دانشگاه خیلی خوب میشه رو مقالات یا پایان نامه یا تحقیق کار کرد و اطراف محیط اداری روی ثبت نام یا استخدام.
5- انتخاب نام بستگی به محل و درواقع مردم اونجا داره. گاهی یه اسم کلاسیک خیلی خوب جواب میده و گاهی یه اسم کاملا نوآورانه. مثلا "کافی نت با طعم هلو!" می تونه یه گزینه مناسب برای این مورد باشه!!!
فعلا همینا به ذهنم می رسه.
موفق باشید

سلام...
ممنون مصطفی عزیز...
بسیار کامل و جامع بود

بالا