برگزیده های پرشین تولز

کنار اومدن با شکست عشقی که جلوی چشم هم هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
استارتر یک جای دیگه گفته بود 150 میل باید تا آخر سال دربیاره
امکان داره با دختره ازدواج کرده بوده و این 150 میل را برای مهریش می خواد
یا اینکه با یه دختری می خواد ازدواج کنه و شرط ازدواج 150 میل هست
خداییش اگه حدسم درست بود بگو که برای خودم اسفند دود کنم
نه درست نیست

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
المال و البنون فتنه
عشق به زن انسان را رسوا می کند
زین پس عشق دنیوی را کناری نهاده و عشق الهی را پیشه سازید.
به والده مکرمه بگویید بروند خواستگاری یک دختر آفتاب مهتاب ندیده
مطمئنا در آینده آنچنان زندگی شیرینی با زوجه محترمه خواهید داشت که خدا رو شکر می کنید با دختر داییتان ازدواج نکرده اید.
گاهی خداوند چیزی را که انسان دوست دارد از او می گیرد و انسان غمگین می شود ولی در آینده می فهمد خدا می خواسته با گرفتن آن چیز چیز بهتری به او بدهد.حتما برای شما ها بارها این اتفاق افتاده
حاج اقا برای رهایی از مکر زنان چه راهی رو پیشنهاد میکنین؟

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
شما ملت عاشق چه چیزایی می شین؟؟ من تازه امروز معنی عشق واقعی رو فهمیدم. یه شورت دولچیکابانا خریدم ۱۰۸۰۰ تومان اینقدر راحته هر چند دقه یه بار دست میزنم ببینم تنم هست یا نه. قابل معاوضه با ملک یا زمین کلنگی.

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
شما ملت عاشق چه چیزایی می شین؟؟ من تازه امروز معنی عشق واقعی رو فهمیدم. یه شورت دولچیکابانا خریدم ۱۰۸۰۰ تومان اینقدر راحته هر چند دقه یه بار دست میزنم ببینم تنم هست یا نه. قابل معاوضه با ملک یا زمین کلنگی.

قیمت آخر ؟

ارسال دارید؟

فیک هست یا اوریج ؟ آخه اوریج هاش اول سفارش میگیرن + طول و عرض خرطوم و کاپوت عقب بعد تولید میکنن

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,545
جز خودکشی هیچ راهی نیست ( تو بمیری )
یکی مثل من بعد دیدن داخل سفارت کشورای پیشرفته به فکر خودکشی میوفته یه عدم مثل استارتر...:(
پ.ن: فری هستی بریم ارمنستان؟ پناهندگی رو تو اقدام کن دست منم بگیر، به خونواده م می گیم برای کار رفتیم. بعدشم می زنیم تو قاچاق beer.

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
یکی مثل من بعد دیدن داخل سفارت کشورای پیشرفته به فکر خودکشی میوفته یه عدم مثل استارتر...:(
پ.ن: فری هستی بریم ارمنستان؟ پناهندگی رو تو اقدام کن دست منم بگیر، به خونواده م می گیم برای کار رفتیم. بعدشم می زنیم تو قاچاق beer.

استارترت همچنان ماده براش ابهام ـــــــه بره ما هم ابهام ـه ها ولی ابهام برانگیز نیست:D

پَ یکی مثل من ک از دوقدمی ـه یون ماده کنار میکشه و کفتر بازی میکنه چ کنه:D

روز قدس بریم ب بهونه راهپیمایی :D مرز و اینا هم خلوط میشه همه سرباز مرباز هارو مییخوان بیارن خیابون راهپیمایی کنن

نیازی هم نیست خود ــــــــه Beer رو بیاریم . قوطی آب معدنی خارجی از اونجا بیاری اینجا توش Piss کنی میتونی جای Budwiser دونه ای 30تومن بفروشی Piss رقیق تر باشه ک میشه جای بنزین یورو6 آمریکا هم فروخت:D

XLL

Registered User
لایک‌ها
42
داداش واقعا نمیدونم چی بگم چطور حاضرشدی 8سال عمرتو صرفه یه ادمی بکنی که اینجور باهات رفتارکرداون ازدواج کرد که اونم بافامیل خودت که تورو بسوزونه اون اینکاروکرد مطمعن باش خیرش راهم نخواهددید.

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
کلا فکر ازدواج فامیلی رو از سرت بیرون کن اگه خدایی نکرده با همسرت مشکلی پیدا کردی می تونه به یک دعوای فامیلی تبدیل بشه
همون بهتر که نگرفتیش

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
قیمت آخر ؟

ارسال دارید؟

فیک هست یا اوریج ؟ آخه اوریج هاش اول سفارش میگیرن + طول و عرض خرطوم و کاپوت عقب بعد تولید میکنن

من فروشنده نیستم ولی اگر خواستی آدرس فروشنده رو میدم تهیه بفرمایید تا به معنای واقعی کلمه مفهوم True Love رو درک کنی. به گمونم خود فروشنده با یک نگاه تمامی اندازه های خرطوم و کاپوت رو محاسبه کرد و گفت به شما دو ایکس لارج پیشنهاد می کنم. :general707: فیکه یا اوریح رو دیگه خبر ندارم ولی هر چی که هست خدا تولید کنندشو با حوری های بهشتی محشور کنه.

لایک‌ها
151
این تاپیک سوسول بازی هنوز برقراره ؟؟!! o_O مردم نون ندارن بخورن اونوقت یه بچه سوسول تاپیک زده دختره دوستم نداره :D بچه جون برو دنبال زندگیت مگه دوست داشتن زوریه ؟ خوشش نمیاد از تو از پسرعموش خوشش میاد به تو هم هیچ ربطی نداره

بابای سعید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
204
من فروشنده نیستم ولی اگر خواستی آدرس فروشنده رو میدم تهیه بفرمایید تا به معنای واقعی کلمه مفهوم True Love رو درک کنی. به گمونم خود فروشنده با یک نگاه تمامی اندازه های خرطوم و کاپوت رو محاسبه کرد و گفت به شما دو ایکس لارج پیشنهاد می کنم. :general707: فیکه یا اوریح رو دیگه خبر ندارم ولی هر چی که هست خدا تولید کنندشو با حوری های بهشتی محشور کنه.

رفتی یک جک رو از فیسبوک کپی کردی بعد باورت شده که واقعا خریدیش؟
https://www.facebook.com/joke.toop/posts/466478523405616

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
رفتی یک جک رو از فیسبوک کپی کردی بعد باورت شده که واقعا خریدیش؟
https://www.facebook.com/joke.toop/posts/466478523405616

تو دیگه چقدر بیکاری عمو! :D تو گوگل دنبال مدل شورت دولچیکابانا می گشتم این جوکو دیدم وصف حال منه. برای دوستانی که دنبال مدلشم می گردن این مدلیه. هر کی خواست پخ بده آدرس فروشنده بدم.
http://www.amazon.com/dp/B00FKYTM7S...e=df0&creative=395109&creativeASIN=B00FKYTM7S

Last edited:

بابای سعید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
204
تو دیگه چقدر بیکاری عمو! :D تو گوگل دنبال مدل شورت دولچیکابانا می گشتم این جوکو دیدم وصف حال منه. برای دوستانی که دنبال مدلشم می گردن این مدلیه. هر کی خواست پخ بده آدرس فروشنده بدم.
http://www.amazon.com/dp/B00FKYTM7S...e=df0&creative=395109&creativeASIN=B00FKYTM7S
دیگه همش نزن
اینجا تابلو داری می گی رفتی خریدیش!
در حالی که 100درصد داری دروغ می گی
من اصلا کاری به موضوع ندارم که تو شورت خریدی یا نخریدی!
از نفس کار که دروغ گویی هست بدم میاد!

siavash_ATi

Registered User
لایک‌ها
239
این تاپیک سوسول بازی هنوز برقراره ؟؟!! o_O مردم نون ندارن بخورن اونوقت یه بچه سوسول تاپیک زده دختره دوستم نداره :D بچه جون برو دنبال زندگیت مگه دوست داشتن زوریه ؟ خوشش نمیاد از تو از پسرعموش خوشش میاد به تو هم هیچ ربطی نداره

اغا تو غزه روزی 100 نفر دارن شهید میشن ایشون دنبال دختر مردمه
اگه مردی همت کن برو فلسطین با ثحیووونیسم بجنگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا