برگزیده های پرشین تولز

912کد9رند رند رند

MAHAN0500

Registered User
لایک‌ها
2
اعتماد سازی به چ صورت هست؟
سابقتون کمه توی انجمن
داداش اعتماد سازی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

داداش ما نگفتیم چشمتو ببند بخر خیلی شیک بلند شو بیا دفترمون خرید کن اعتماد از این بالاتر میتونی از همون سایتی که گشتی خطمو پیدا کردی بپرسی که چه سابقه ای دارم
داداش 15سال تو کار موبایلمممممممممممم اونوقت میام بخاطر 250 تومن خودمو خراب کنممممممممممممم این سایتم چون ازش 3 یا چهار بار ازش خط خریدم عضو شدم اونم هی گفتن بیا بهمون امتیاز بده وگرنه ....................................

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
310

داداش ما نگفتیم چشمتو ببند بخر خیلی شیک بلند شو بیا دفترمون خرید کن اعتماد از این بالاتر میتونی از همون سایتی که گشتی خطمو پیدا کردی بپرسی که چه سابقه ای دارم
داداش 15سال تو کار موبایلمممممممممممم اونوقت میام بخاطر 250 تومن خودمو خراب کنممممممممممممم این سایتم چون ازش 3 یا چهار بار ازش خط خریدم عضو شدم اونم هی گفتن بیا بهمون امتیاز بده وگرنه ....................................
خب برای منی که نمیتونم بیام و از شهر تهران فاصله زیادی دارم و میخوام غیر حضوری بخرم باید یه جوری اعتماد سازی صورت بگیره
وگرنه

آدرس سایتتاتون رو بدید.

MAHAN0500

Registered User
لایک‌ها
2
www.mahan.rond.ir
اصلا برو تو سایت تهرانم شاید خط دیگه ای چشمتو گرفتتتتتتتتتتتتتتت;)

MAHAN0500

Registered User
لایک‌ها
2
تاپیک تعطیل شدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

بالا