برگزیده های پرشین تولز

برنامه نویسی اندروید

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
سلام دوستان
واقعیتش خیلی دوست دارم تا برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم (یه ایده نرم افزاری دارم) اما خب کلا چیزی از برنامه نویسی نمیدونم
برا یادگیریش باید از کجا شروع کنم و چکار کنم په پیش نیازهایی داره؟

A-L pc

Registered User
لایک‌ها
180
سلام دوستان
واقعیتش خیلی دوست دارم تا برنامه نویسی اندروید یاد بگیرم (یه ایده نرم افزاری دارم) اما خب کلا چیزی از برنامه نویسی نمیدونم
برا یادگیریش باید از کجا شروع کنم و چکار کنم په پیش نیازهایی داره؟
برای برنامه نویسی اندروید باید زبان برنامه نویسی جاوا رو یاد بگیری.

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
خب مشکل من اینه که توی شهر کوچیک ما آموزشگاه جاوای خوب سراغ ندارم
از نت میشه یاد گرفت؟ چطوری؟

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
خب مشکل من اینه که توی شهر کوچیک ما آموزشگاه جاوای خوب سراغ ندارم
از نت میشه یاد گرفت؟ چطوری؟
پشتکار !
بهترین و خلاقترین برنامه نویسا اونایی هستن که خودشون یاد میگیرن . برنامه نویسی یه شغل بروزه تا چند سال کلاس بری که سرعت پیشرفت برسی؟ اول یاد بگیر که چطوری از اینترنت یاد بگیری . برای شروع یه کتاب اموزشی دانلود کن و روزی چند ساعت بخون . برنامه نویسی یه استعداد درک مسئله و کلنجار رفتن با الگوریتم پیاده سازیه وگرنه چندتا تابع و ثابت رو میشه راحت کپی کرد و صد بار به کار برد

مجله متفاوت ردز www.radz.ir

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
پشتکار !
بهترین و خلاقترین برنامه نویسا اونایی هستن که خودشون یاد میگیرن . برنامه نویسی یه شغل بروزه تا چند سال کلاس بری که سرعت پیشرفت برسی؟ اول یاد بگیر که چطوری از اینترنت یاد بگیری . برای شروع یه کتاب اموزشی دانلود کن و روزی چند ساعت بخون . برنامه نویسی یه استعداد درک مسئله و کلنجار رفتن با الگوریتم پیاده سازیه وگرنه چندتا تابع و ثابت رو میشه راحت کپی کرد و صد بار به کار برد

میتونید یه کتاب متفاوت و خوب بهم معرفی کنید که از صفر اموزش بده
مد نظرم اندروید هست که دوستان فرمودند از جاوا باید شروع کنم

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
میتونید یه کتاب متفاوت و خوب بهم معرفی کنید که از صفر اموزش بده
مد نظرم اندروید هست که دوستان فرمودند از جاوا باید شروع کنم
کلی گفتم . متاسفانه توی اندروید تجربه ای ندارم . سرچ کنید هر کدوم دو سه صفحه رو بخونید میفهمید کدوم بهتره

mahdihellas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام اول سعی کن سینتکس جاوا رو یاد بگیری از نت یکسری pdf دانلود کن بخون مثلا روش استفاده از حلقه for یا شرط if و... رو باید یادبگیری
درکنارش بیا Android SDK Bundle رو دانلود کن (محیط اکلیپس + SDk آندروید + API اندروید + پلاگین های مورد نیاز توش بصورت پیشفرض پیکربندی شده)
دیگه تمومه یه new project بزن و android project رو انتخاب کن و... سایت اسفندونه هم یادت نره اموزش خوب داره

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
داداش اگه می خوای برنامه نویس بشی باید پشتکار داشته باشی چون یکمی سخته.برای این کار اول الگوریتم رو یاد بگیر چون پایه برنامه نویسی الگوریتم هست.اما اگر یه ایده داری میخوای انجامش بدی بعد ولش کنی از برنامه های متن باز استفاده کن ادیت کن راحته و بی دردسر.برای همه ی این کار ها توی اینترنت میشه از گوگل استفاده کرد.;)

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
مرسی از همه دوستان که یاری می کنند
الان من میخوام جاوا رو شروع کنم ایا کتاب یا جزوه ای کاربردی میشناسید؟
چقدر طول میکشه تا جاوا رو اندازه اندورید نویسی یاد گرفته باشم؟

mahdihellas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
مرسی از همه دوستان که یاری می کنند
الان من میخوام جاوا رو شروع کنم ایا کتاب یا جزوه ای کاربردی میشناسید؟
چقدر طول میکشه تا جاوا رو اندازه اندورید نویسی یاد گرفته باشم؟
و این گونه بود که سرگی برین گوگل را آفرید یه سرچ بزنی گوگل برات هزار تا کتاب و فیلم آموزشی میاره
در کل شما اگه جاوا رو هم خوب بلد باشی درکنارش باید با API اندروید آشنا بشی تا بتونی کدهارو استفاده کنی.
من خودم اصلا جاوا نمیدونم ولی الان برنامه نویسی اندروید میکنم (البته قبلش با وی بی و سی شارپ کار کردم)
وقتت رو الکی هدر نده بشینی کلی کتاب بخونی اخرشم چیزی متوجه نشی.الانم کلی پروژه متن باز و رایگان هست که راحت میتونی دانلود کنی و پروژه رو بررسی کنی و کدهاشو یادبگیری
شما همین الان Android SDK Bundle رو دانلود کن (نسخه 2013) رو دانلود کن چون نسخه 2014 یه فرگمنت جدید اضافه شده بکلی م**ینه به پروژه.و شروع کن به ساخت پروژه
اینم آموزش آندروید هست که از ابتدا سعی شده گفته بشه http://www.esfandune.ir/آموزش-های-اندروید-تا-کنون-بروز-می-شود/

ansarweb

Registered User
لایک‌ها
46
و این گونه بود که سرگی برین گوگل را آفرید یه سرچ بزنی گوگل برات هزار تا کتاب و فیلم آموزشی میاره
در کل شما اگه جاوا رو هم خوب بلد باشی درکنارش باید با API اندروید آشنا بشی تا بتونی کدهارو استفاده کنی.
من خودم اصلا جاوا نمیدونم ولی الان برنامه نویسی اندروید میکنم (البته قبلش با وی بی و سی شارپ کار کردم)
وقتت رو الکی هدر نده بشینی کلی کتاب بخونی اخرشم چیزی متوجه نشی.الانم کلی پروژه متن باز و رایگان هست که راحت میتونی دانلود کنی و پروژه رو بررسی کنی و کدهاشو یادبگیری
شما همین الان Android SDK Bundle رو دانلود کن (نسخه 2013) رو دانلود کن چون نسخه 2014 یه فرگمنت جدید اضافه شده بکلی م**ینه به پروژه.و شروع کن به ساخت پروژه
اینم آموزش آندروید هست که از ابتدا سعی شده گفته بشه http://www.esfandune.ir/آموزش-های-اندروید-تا-کنون-بروز-می-شود/

آخه من اصلا برنامه نویسی بلد نیستم
منظورتون اینه که مستقیم برم اندورید
دیگه نیاز نیست جاوا یاد بگیرم؟

mahdihellas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آخه من اصلا برنامه نویسی بلد نیستم
منظورتون اینه که مستقیم برم اندورید
دیگه نیاز نیست جاوا یاد بگیرم؟
اره دقیقا.
شما مستقیم بیا روی اندروید قشنگ یاد میگیری

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
پیشنهاد من برای افراد تازه کار دیدن ویدئوهای سایت های اینترنتی هست که به صورت تصویری آموزش میدن و گام به گام کاربر رو جلو میبرن.

kargiravar

Registered User
لایک‌ها
16
دوسته عزیز اگه میخوای توی برنامه نویسی اندروید گیج نشی اول برو جاوا یاد بگیر
میتونی از کتاب دایتل استفاده کنی
کتاب زبان اصلیه اگه انگلیسیت خوب باشه و بتونی کتاب رو کلمه به کلمه بخونی و درک کنی و تمرینهاشم کامل انجام بدی قول میدم یه برنامه نویسه حرفه ای میشی
اینم لینکه دانلودش http://burnbit.com/torrent/265570/JH2P_9th_pdf
دنباله کتابه دیگه نرو این مرجعه البته بگم پشته کار میخوادا 1500 صفحست ولی تضمینیه

بالا