برگزیده های پرشین تولز

بزودی سایت royalgames.ir شروع به کار میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
واقعا بعضی افراد بیمار هستند که نمی تونند ببینن یه سیستمی اومده که هم به نفع یوزره هم به نفع فروشنده.
احتمالا این آقا هم از کاسبای حروم خور توپخونه هستش که چشم نداره ببینه یه سری دارن با قیمت مناسب بازی می خرن!
امیدوارم که تیرش به سنگ بخوره@

ultrasahand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
واقعا بعضی افراد بیمار هستند که نمی تونند ببینن یه سیستمی اومده که هم به نفع یوزره هم به نفع فروشنده.
احتمالا این آقا هم از کاسبای حروم خور توپخونه هستش که چشم نداره ببینه یه سری دارن با قیمت مناسب بازی می خرن!
امیدوارم که تیرش به سنگ بخوره@
کاسبای حروم خور توپخونه؟ الان به من توهین کردید یا به استارتر؟ نه کاسب نیستم می خواستم کنسول بگیرم خواستم مطمئن شم که بن یا چیزی نمشم٬ ۲۰۰ تومن خیلی زور داره چون ممکنه برای جلوگیری از این راه هر هفته پسورد اکانت پیریمری رو ازتون بخواد ... شما چرا ناراحت میشی؟ مگه نشنیدی این کار کاملا قانونیه ...

Doctor Splinter

Registered User
لایک‌ها
703
کاسبای حروم خور توپخونه؟ الان به من توهین کردید یا به استارتر؟ نه کاسب نیستم می خواستم کنسول بگیرم خواستم مطمئن شم که بن یا چیزی نمشم٬ ۲۰۰ تومن خیلی زور داره چون ممکنه برای جلوگیری از این راه هر هفته پسورد اکانت پیریمری رو ازتون بخواد ... شما چرا ناراحت میشی؟ مگه نشنیدی این کار کاملا قانونیه ...
استارتر که آدم شریفی هستش که داره این کار رو میکنه اون کسی میخواد سنگ بندازه جلو پاش حتما یه ریگی به کفشش هست.
اینم که می گم حروم خور چون سر خود منم میخواستن کلاه بذارن همین افراد.
خیلی جالبه که واسه یه فایل آپدیت که 200 مگ هم نمیشه کلا، اگر مشتری سر در نیاره و خودش نتونه آپدیت کنه دستگاه رو میخوان حدود 80 تومن ازش بگیرن.
همه هم قسم میخورن که روی هر کنسول 20 تومن دارن سود میکنن.
بحث سود کردن در کاسبی یه چیزه!
سر دیگران کلاه گذاشتن هم یه چیزه دیگه.
من نمی گم کسی که مغازه داره نباید سوده ببره ولی باید به حق خودش هم قانع باشه و طمع نکنه!

radiosaeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عزیز الان افتخار میکنی که report دادی؟ حتی اگر هم مورد قانونی نداشته باشه این کار، ذهنیت سونی رو نسبت به ایران عوض میکنی فردا میان شیلترمون میکنن. به نظرم کارت غیر حرفه ای بود..

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
خدمت دوستانی که فکر میکردن این کار یه باگ باشه و سونی با آپدیت حلش میکنه باید بگم که دیشب آپدیت 1.74 اومد و آپدیت کردم
همچنان بازیهارو راحت آنلاین و آفلاین اجرا میکنم
باگ نیست این کار شک نکنید

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا،منم دو تا بازی فیفا14 و watchdogs رو با همین روش،دو هفته است دارم بازی میکنم.در ضمن جناب آفا مرتضی،خیلی پسر متشخص و با ادبی هم هستند و تو کارشون،ایرادی نمیشه پیدا کرد....آقا مرتضی من همونیم که شب موقع بازی برزیل و آلمان مزاحم شدم.خیلی وقت بود میخواستم بیام،اما تاپیک قفل بود.
سلام دوست عزیزم ایشالله که از بازیها لذت برده باشید ..ارژانتین قهرمان نشد به کل حال منو گرفت :)

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سلام دوست عزیزم بنده نمیدونم چرا هیچ کاسبی چشم دیدن این روش و نداره ..اگر یوزر باشید که خیلی برام جالب بد حرکتتون
این رو بگم شما از طرف بنده اجازه دارید شب تا صبح تو تمام فورومها .شتیبانی شرکت سونی ..این موضوع رو بگید و ازشون بخواهید جلو اینکارو ببندن ..به نظر من شرکت سونی فقط به نوشتهای شما میخنده

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
شما بیجا کردید همچین کاری کردید...من کاری به آقا مرتضی و روشون ندارم هرکسی نون فکر و تلاششو میخوره اما تو نادان با این Report دادنت داری ایرانی هارو حراب میکنی...و آِ پی هرکسی که با این روش آنلاین شه بن میشه...این نشون میده واقعا عقده ایی هستید.
سلام نگران نباشید بزارید ریپورت کنند من کارمو ضمانت کردم ..صد سال دیگه هم نمیتونند جلو این کارو بگیرند ..دقیقا قانونی هستش این روش

i-safe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
سلام
دستتون درد نکنه واقعا خوب بود ولی اگه اون مشکل بعضی از بازی ها که با اکنت ما اجرا نمیشدن رو حل کنید عالی میشه

Masoud222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقا مرتضی انصافا اگر کنسولم بن شد یا این روش دیگه جواب نداد شما تضمین میدید یه کنسول دیگه بهم بدید وتمامی پول دریافتی پس بدید تضمینتون چیه؟

KING OF PERSIA

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
عجب موجوداتی پیدا میشن :|
به خاطر دوزار سود بیشتر حاضرن هر کاری بکنن و به هر کسی ضرر بزنن،
مگه خرید و فروش دیسک گیم چقدر از کل سود مغازۀ شماس که اینطوری جوش میزنی؟؟؟
این پولا خوردن نداره ... ایشالا که خیر نمیبینی

فقط دلم میخواد این مرتضی واقعا این کارش قانونی باشه تا جلز و ولز زدن امثال شما رو ببینم :)
سلام هیچ نگرانی نداشته باشید کار دقیقا قانونی هستش و هیچ وقت به مشکل بر نمیخوره
این دوستان متوجه نیستند وقتی با یک ایپی و از یک منطقه این حجم بازی خریداری بشه نه تنها شرکت سونی جلو این روشو نمیگیره بلکه امتیازاتی هم اضافه میکنه ..و من دقیقا رو گیم های ویتا تجربه کردم ....یک کشوری مثل امارات که اصلا به نظر من هیچ گیمری نداره ولی این حجم بازی از طریق امارات وارد ایران میشه ..ببینید بخاطر استفاده ما ایرانیها این عربها دارن اعتبار بدست میارند پولشو ما خرج میکنم اونا امتیازات میگیرند و به ریش ما میخندن
ولی با این روش دقیقا سونی متوجه میشه چه حجم بازی از ایران خریداری میشه و امتیازاتشم به خود ایرانیها میده...رو ویتا همین الان امتیازی داده که تو هیچ جای جهان نظیرش به نظر من وجود نداره..و چون من هر روز با این موضوع در ارتباط هستم از تمام امکانات دارم استفاده میکنم و ازشون اطلاع دارم ..بخاطر منافع خودم نمیتونم بصورت عمومی اعلام کنم .ولی از این به بعد هر کسی از سایت امد و قرار شد براش بازی بریزم همونجا بزرگترین امتیازی که فقط برا ایران فعال شده رو بهشون نشان میدم..

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
آقا مرتضی انصافا اگر کنسولم بن شد یا این روش دیگه جواب نداد شما تضمین میدید یه کنسول دیگه بهم بدید وتمامی پول دریافتی پس بدید تضمینتون چیه؟

KING OF PERSIA
چی بگم من هنوزم متوجه نمیشم این موضوع بن رو کی انداخته سر زبانها جز کاسبها که منافعشون بخطر میفته .همینجا میگم اگر دستگاه شما بن شد من کل زندگیمو بهتون واگزار میکنم اصلا امکانش صفر هستش

mohsen5730

Registered User
لایک‌ها
66
اینجا ببین چی نوشته :
before you have nothing to do but to banned all the IPs from Iran

اخه ادم اگر این کار رو کنه که خودت بیچاره میشی اول، خودت و دوستانت اول ضربه میخورند، بعد بقیه ایرانیها، یک نادان یک سنگ می اندازه تو چاه، یک ملت نمی تونند درش بیارند.
خوب ریپورت دادی ولی خوب چرا اتو میدی دستشون، اگه میتونی برو ریپورتت ادیت کن و ان خط اخر رو حذف کن و یه چیز بهتر بنویس، بنویس مثلا با اپدیت چیزی دیجیتال sharing رو محدود کنید به یک اکانت فقط
البته دوستان میتونند لاگین کنند انجا و جواب این دوست رو بدن

Last edited:

tf101

Registered User
لایک‌ها
229
این مسخره بازیا چیه آخه
عذر میخوام دور از جون یک سری مخصوصا قدیمیا،پرشین تولز شده بچه بازی و بچه ها ریختن توش و کل کل های بی مورد
که چی!سونی با اون همه عظمت ندیده این مسئله رو شما دیدی ریپورت دادی!!!؟خنده داره خداییش

mg6

Registered User
لایک‌ها
1,627
سلام هیچ نگرانی نداشته باشید کار دقیقا قانونی هستش و هیچ وقت به مشکل بر نمیخوره
این دوستان متوجه نیستند وقتی با یک ایپی و از یک منطقه این حجم بازی خریداری بشه نه تنها شرکت سونی جلو این روشو نمیگیره بلکه امتیازاتی هم اضافه میکنه ..و من دقیقا رو گیم های ویتا تجربه کردم ....یک کشوری مثل امارات که اصلا به نظر من هیچ گیمری نداره ولی این حجم بازی از طریق امارات وارد ایران میشه ..ببینید بخاطر استفاده ما ایرانیها این عربها دارن اعتبار بدست میارند پولشو ما خرج میکنم اونا امتیازات میگیرند و به ریش ما میخندن
ولی با این روش دقیقا سونی متوجه میشه چه حجم بازی از ایران خریداری میشه و امتیازاتشم به خود ایرانیها میده...رو ویتا همین الان امتیازی داده که تو هیچ جای جهان نظیرش به نظر من وجود نداره..و چون من هر روز با این موضوع در ارتباط هستم از تمام امکانات دارم استفاده میکنم و ازشون اطلاع دارم ..بخاطر منافع خودم نمیتونم بصورت عمومی اعلام کنم .ولی از این به بعد هر کسی از سایت امد و قرار شد براش بازی بریزم همونجا بزرگترین امتیازی که فقط برا ایران فعال شده رو بهشون نشان میدم..
سوالی که برای بنده پیش میاد اینه که آیا فروش شما نسبت به فروش سایت هایی مثل GameStop یا PlayAsia بیشتر هست؟ چرا سونی چنین امتیازی رو به کشورهای دیگه نمی ده؟ چرا سونی کشوری که رسما پیشتیبانیش نمی کنه رو براش امتیاز قائل شده؟
من واقعا دوست دارم از این روش شما استفاده کنم، ولی این مواردی هست که باعث تردیدم شده

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
سوالی که برای بنده پیش میاد اینه که آیا فروش شما نسبت به فروش سایت هایی مثل GameStop یا PlayAsia بیشتر هست؟ چرا سونی چنین امتیازی رو به کشورهای دیگه نمی ده؟ چرا سونی کشوری که رسما پیشتیبانیش نمی کنه رو براش امتیاز قائل شده؟
من واقعا دوست دارم از این روش شما استفاده کنم، ولی این مواردی هست که باعث تردیدم شده
خوب دوست عزیزم تو کشورهای دیگه هم استفاده میکنند ..تازه بعد سالها کشور ما اینترنتش از حد هندلی گذشته و تازه داریم وارد این بخش میشیم ..یوزرهای ایرانی مثل ندید بدیدها میمونند ...زمان پهلوی رضاخان هواپیما وارد کرده بود همه میترسیدند از خونشون اوایل بیرون نمیومدند بجا دانیاسور اشتباه گرفته بودن ..ولی تو خارج مگه حرفی در موردش بود یا ترسی ..
خوب این طرح سالهاست تو خارج پیاده شده مربوط به پلی 4نیستش ..از زمان پلی 3 شروع شده بود

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
خوب دوست عزیزم تو کشورهای دیگه هم استفاده میکنند ..تازه بعد سالها کشور ما اینترنتش از حد هندلی گذشته و تازه داریم وارد این بخش میشیم ..یوزرهای ایرانی مثل ندید بدیدها میمونند ...زمان پهلوی رضاخان هواپیما وارد کرده بود همه میترسیدند از خونشون اوایل بیرون نمیومدند بجا دانیاسور اشتباه گرفته بودن ..ولی تو خارج مگه حرفی در موردش بود یا ترسی ..
خوب این طرح سالهاست تو خارج پیاده شده مربوط به پلی 4نیستش ..از زمان پلی 3 شروع شده بود
خب يه لينكي ادرسي چيزي از همون فروشگاه بديد كه در اين مورد لايسنس و... نوشته باشه چون بالاخره امتياز از سوني كم نيست و هر سايتي اعلام ميكنه !!
شايدم هممن روش گيم شيرينگ هست كه كلا قضيه منتفي است تو همين فروم يكي هست كه با گيم شيرينگ بازي ميده بدون ٢٠٠ تومن اوليه شما !
تازه رو DVD هم بازي ها رو ميريزه كه تو كنسول برزيم
روش شما قابليت ريختن تو ديسك. نداره؟

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

amir-b

Registered User
لایک‌ها
2
حرف بی مورد که تاپیکو از روال خودش خارج کنه ویرایش میشه

Last edited by a moderator:

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
خب يه لينكي ادرسي چيزي از همون فروشگاه بديد كه در اين مورد لايسنس و... نوشته باشه چون بالاخره امتياز از سوني كم نيست و هر سايتي اعلام ميكنه !!
شايدم هممن روش گيم شيرينگ هست كه كلا قضيه منتفي است تو همين فروم يكي هست كه با گيم شيرينگ بازي ميده بدون ٢٠٠ تومن اوليه شما !
تازه رو DVD هم بازي ها رو ميريزه كه تو كنسول برزيم
روش شما قابليت ريختن تو ديسك. نداره؟

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk
شما میتونید هر جوری که راحت هستید فکر کنید بحث تو این موارد بی فایده هستش ...اینم درست مثل دستگاه فروختن هستش هر کسی یک قیمتی داره
هی من میگم بعضی چیزهارو نمیشه عمومی کرد شما میگی لینک بزار اموزش بزار ..قیمتو بیار پایین کلا مجانی کار کن ..سر هر ماه ماشین جایزه بده ...اصلا شده بچه بازی اون اقا هم داره راهشو اشتباه میره زود به مشکل میخوره و میکشه کنار .نباید تو خیلی مساعل احساسی کار کرد ..گیم شیرینگ هم که شماها ازش دم میزنید هر 1ساعت یکبار لایسنس چک میشه 1نفر بیشتر نمیتونه استفاده کنه ...محدودیت تعداد داره ....و هزارتا مشکل دیگه ..هر کسی شروع به کاری میکنه باید عواقب ..مشکلات بحث ساپورت کردن مشتریهاشو در نظر بگیره رو هوا و احساساتی عمل کردن اخرش ضرر هستش هم برا یوزر هم برا کاسب

rmorteza21

Registered User
لایک‌ها
813
عزیز من خودم مدت ها ساکن امارات بودم و کل مارکت های دبی رو از virgin و jumbo و geekay و به طور کل city center و ... رو زیر و رو کردم زمانی که اونجا ساکن بودم
1 هفته هست اومدم ایران و دوباره بر می گردم
همچین طرحی اصلا وجود خارجی نداره و اینی که شما می گی در کشور های دیگه هم استفاده می کنن دروغی بیش نیست
امتیازی در کار نیست و این حرف ها زاییده ذهن شماست

بهتره به این دروغ هاتون خاتمه بدید و فقط بگید بازی دارم اینم قیمت هاش روشش هم هرچی هست برای خودتون .
بازاریابی با دروغ کار خوبی نیست :)
من نمیدونم به چه زبانی بگم بکشید بیرون ..من هر حرفی میزنم به خودم مربوط هستش حق انتخاب دادم بهتون مجبور که نیستید تفنگ نذاشتم تو کیجگاتون .بحث بی فایده هستش ..
گفتم برا بار اخر میگم تاپیکو از روال عادی خودش خارج نکنید همون لحظه برخورد میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا