برگزیده های پرشین تولز

مشکل در pc

amd radeon hd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان عزیز .
بنده دیشب با دستگاه " دمنده " داخل کیس را گردگیری کردم . بعد از این امر کیس را وصل کردم .

وقتی که الان دارم کار میکنم هیچ مشکلی وجود نداره . اما زمانی که میخوام بازی کنم ، حدود 5 دقیقه و یا 10 دقیقه که بازی میکنم
میندازه بیرون و یک صفحه صورتی رنگ میاد که کاری نمی تونم بکنم . تنها راهش فقط دکمه رستارت هستش .
بعد از رستارت دوباره میام بازی کنم همین روند ادامه پیدا میکنه و این بار رنگ صفحه عوض میشه .
بیشتر رنگها به رنگ قرمز صورتی زرد هستن .

دوستان کمک کنن مشکل از کجاست ؟ به چه چیزی میتونه ربط داشته باشه ؟

amd radeon hd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بله متاسفانه دوست عزیز . تا کنون بازی های crysis 3 و metro last light رو امتحان کردم .

ایا دمنده میتونه مخرب باشه اصلا ؟

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
بله متاسفانه دوست عزیز . تا کنون بازی های crysis 3 و metro last light رو امتحان کردم .
ایا دمنده میتونه مخرب باشه اصلا ؟
خیر. دمای قطعات و به خصوص کارت گرافیک و بررسی کنید.

amd radeon hd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دماها رو چک کردم . همون دمای نرمال همیشگی بود . مثلا cpu همچنان 61 بود تو اوج استفاده از قدرتش تو بازی .
ممنون

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
دماها رو چک کردم . همون دمای نرمال همیشگی بود . مثلا cpu همچنان 61 بود تو اوج استفاده از قدرتش تو بازی .
ممنون
دمای کارت گرافیک توی اوج استفاده یا همون Full Load چقدر ؟؟؟

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.همونطور که دوستان عرض کردن مربوط به دمای سی پی یو میتونه باشه.ولی با این حال یه دفعه رم سیستم رو بیارید بیرون تمیز کنید دوباره جا بزنید.کارت گرافیکتون رو هم بیارید بیرون تمیز کنید.من خودم یه دفعه هوا گرفتم داخل کیس سیستم رو که روشن کردم دیدم تصویر نداره!!!!متوجه شدم که خاک اضافی روی برد کارت گرافیک بوده تمیزش کردم درست شد.به همین راحتی سیستم مشکل پیدا میکنه.همیشه از فاصله نسبتا دور هوا داخل کیس بگیرید.

بالا