برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار انتخاب قویترین کلمات کلیدی

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
الان من بخوام رو vps نصب کنم، نمیشه درسته؟
چون 1 درایو داره
اونم توش ویندوزه

payhost

Registered User
لایک‌ها
10
دوست من این نرم افزار حساس به ویندوز نیست شما باید در درایوی که ویندوز ندارد نصب کنید
خوب من الان اینو دو درایو سی صب کردم بعد ویندوز عوض کردم الان دوباره نصب کردم فعال نمیشه

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سلام
بنده از ایشون خرید کردم خیلی نرم افزار خوبی به من که نویسنده چندتاسایتم خیلی کمک میکنه

mboy2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
پرداخت شد
شماره تراکنش :
3746632
مبلغ :
100,000 ریال

لطفاٌ اطلاعات رو بفرستید + یه توضیح در مورد نصب و فعال سازیش ، 3 تا فایل نصبی داره که فایل 64x که برای سیستم من ( 64 بیت ) هست رو نصب می کنم موقع نصب خطا کیجن میده ...

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
پرداخت شد
شماره تراکنش :
3746632
مبلغ :
100,000 ریال

لطفاٌ اطلاعات رو بفرستید + یه توضیح در مورد نصب و فعال سازیش ، 3 تا فایل نصبی داره که فایل 64x که برای سیستم من ( 64 بیت ) هست رو نصب می کنم موقع نصب خطا کیجن میده ...
با تشکر از خرید شما لطفا به موارد زیر توجه کنید
ابتدا نرم افزار رو دانلود و در یکی از درایو هایی که ویندوز ندارید نصب کنید(نرم افزار برای همه سیستم ها سازگار هست شما از فایل نصب اصلی استفاده کنید برای سیستم 64 بیتی هم کار خواهد کرد )
در مرحله دوم نرم افزار رو اجرا کنید در اینجا نرم افزار کدی رو تولید می کند که این کد رو برای من ارسال کنید تا براتون کد فعالسازی ارسال کنم

mboy2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با تشکر از خرید شما لطفا به موارد زیر توجه کنید
ابتدا نرم افزار رو دانلود و در یکی از درایو هایی که ویندوز ندارید نصب کنید(نرم افزار برای همه سیستم ها سازگار هست شما از فایل نصب اصلی استفاده کنید برای سیستم 64 بیتی هم کار خواهد کرد )
در مرحله دوم نرم افزار رو اجرا کنید در اینجا نرم افزار کدی رو تولید می کند که این کد رو برای من ارسال کنید تا براتون کد فعالسازی ارسال کنم
بنده یکبار به اشتباه تو درایو c زدم نصب بشه که ارور زیر رو داد :

source not found
googlekeyword1.cab verify that the files exists and that you can ac ...

همون اول نصب داد ، بعد هم تو هر درایوی نصب می کنم اول نصب این ارور رو میده . ویندوزم هم 8.1 هست

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوست من نرم افزاری که قبلا نصب کردین رو پاک کنید در ضمن محتویات فایل دانلود رو در هنگام نصب داخل یک پوشه extract کنید شما نباید هیچ فایلی رو پاک کنید و همه فایل ها رو داخل یک پوش قرار بدین و بعد نصب کنید شما فایل googlekeyword1.cab در موقیت نصب ندارین

mboy2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست من نرم افزاری که قبلا نصب کردین رو پاک کنید در ضمن محتویات فایل دانلود رو در هنگام نصب داخل یک پوشه extract کنید شما نباید هیچ فایلی رو پاک کنید و همه فایل ها رو داخل یک پوش قرار بدین و بعد نصب کنید شما فایل googlekeyword1.cab در موقیت نصب ندارین
محتویات رو داخل یک پوشه extract کردم درست شد ، کد رو براتون ارسال کردم /...

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
سلام. اسکریپت ساخت صفحات پرداخت پی لاین ندارین؟

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
آقا اجازه ی کرک به ما میدید؟
فقط برای استفاده ی شخصی؟

imaco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یعنی زندگی شما به 10 تمون بنده !
10 تومن پولیه که شما بخوای کرک کنی و ندیش و هنرنمایتو نشون بدی ! واقعا ارزش داره ؟!!!
اگه واقعا ندارید که میدونم دارید چون پول اینترنت میدید ! از استارتر خواهش کنید بگید نداریم و فقیر و مستحقیم و تحت پوشش کمیته امداد ! مطمئنم رایگان بهتون هدیه میده .

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
بخندیم؟:D:D
بنده این نرم افزار رو که نمیدونستم مال ایشونه به درخواست یه نفر کرک کردم و ایشون دوستم بودن اتفاقی این تاپیک رودیدم و حالا هم که دارم میپرسم اگر مشکلی داره بنده نرم افزار دوستم را از کار بندازم چون فکر میکنم ایشون دارن این نرم افزار رو میفروشه...
خب یه چیزی :
شما الان خودت جمعا 8 تا پست داری که هشتمیش هم همین تاپیک بوده:)
به نظر شما یکم مشکوک نیست مثل مولتی یوزر بودن:general703:

imaco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من در پی تی هیچ فعالیتی ندارم . تنها خریدم همین نرم افزار بود .
اگر به فرض هم مولتی یورز باشم در صلاحیت شما نیست نظر بدید انجمن مدیر با تجربه داره و امکاناتی که راحت تشخیص میدن کسی چند ای دی داره یا نه ! روزی 5 دقیق مطالعه کنید بهتره از اینه اسباب خنده و ترحم دیگران باشید . 10 تومن ! متاسفم !

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
من در پی تی هیچ فعالیتی ندارم . تنها خریدم همین نرم افزار بود .
اگر به فرض هم مولتی یورز باشم در صلاحیت شما نیست نظر بدید انجمن مدیر با تجربه داره و امکاناتی که راحت تشخیص میدن کسی چند ای دی داره یا نه ! روزی 5 دقیق مطالعه کنید بهتره از اینه اسباب خنده و ترحم دیگران باشید . 10 تومن ! متاسفم !
شما اول برای خودت متاسف باش بعد برای دیگران که با 9 پست ادعای برتر بودن می کنید ، بنده فقط کسب اجازه کردم و می توانستم بدون اطلاع ایشان نرم افزار را به هزاران نفر بفروشم ولی خوب دیگه من برای تفریح خودم و درخواست دوستم این کار ر وکردم و شما هم در مقامی نیستید که نظر بدید بنده از استارتر سوال کرده ام حالا شما ته پیازی یا سر پیاز؟
اگر استارتر مایل نباشند بنده نرم افزار را از کار می اندازم.

imaco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
:) متاسفم
کرک کردن و دزددین نرم افزار دیگران کار راحتیه . اونم نرم افزاری که نویسنده داره 10 تومن میفروشه !!! ( پول دو تا پفک )
بفروشش به هزاران نفر شاید مشکلت حل شد ! :)

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
:) متاسفم
کرک کردن و دزددین نرم افزار دیگران کار راحتیه . اونم نرم افزاری که نویسنده داره 10 تومن میفروشه !!! ( پول دو تا پفک )
بفروشش به هزاران نفر شاید مشکلت حل شد ! :)
آخه تو ته پیازی سر پیازی
منجی هدایتی
آقا شما مجسمه ی عدالت من فرعون خوبه ما نخواهیم شمانظر بدی کی رو باید ببینیم؟
آقای استارتر بنا بر اصرار ایشون بنده نرم افزار رو پاک نمیکنم ... وقتی شما توانائی حرف زدن نداری حرف نزن من که مثل تو روزی جلوی 100 نفر دست دراز نمیکنم که وقتی یه نفر مثل من 10 تومن سهله 10 میلیون تومان بخواد واسه نت هزینه کنه یعضی حسودیشون میگیره که چرا من نتونم؟
خوش باش عزیز
به داشته هات خوش باش
وقت خیر
ادامه دادن حرف با اینجور ادم ها وقت تلف کردنه

imaco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
دزدی کار راحتیه شرافتمدانه زندگی کردن سخت . کرک کردن نرم افزار 10 تومنی ! :)
انگار ویروس استاکس نت و کشف و خنثی کرده !!!
خدا به همه ما زندگی با عزت و روزی حلال بده .

بالا