برگزیده های پرشین تولز

همه چیز در مورد تبلت Axtrom Axpad V1(بازی و برنامه هایی که تست شده)

ایا این تبلت نسبت به قیمتش کارایی خوبی دارد؟

• Total voters
    73
  • Poll closed .

babakbehrozpoor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
تبلتم رو هرچی میزنم تو شارژ
پر نمیشه
3 روز تو شارژ بود اما رو 15 یا 25 بیشتر شارژ نمیشه
رام هم وض کردم نشد
axpad v1

babak1393

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من axrom v1دارم که مدتی شارژرش خراب بود و قطع و وصل میشد الان شارژرش رو درست کردم ولی فقط با شارژر کار میکنه و وقتی از تبلت جدا میشه صفحه اش خط خط میشه و بعد سفید میشه و تبلت خاموش میشه مشکل چیه؟
ممنون از شما

tars_man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان!
من تبلت رو به رام جلی بین UP کردم الان میخوام برگردم 4.04 اما هر رام 4.0.4 نصب میکنم از همون اول که بالا میاد سیستم فورس کلوز میده!!الان چیکار کنم؟؟
چجوری دانگرید کنم؟؟

mohammadi_4u

Registered User
لایک‌ها
400
با سلام
من axrom v1دارم که مدتی شارژرش خراب بود و قطع و وصل میشد الان شارژرش رو درست کردم ولی فقط با شارژر کار میکنه و وقتی از تبلت جدا میشه صفحه اش خط خط میشه و بعد سفید میشه و تبلت خاموش میشه مشکل چیه؟
ممنون از شما
باطری یا اتصال باطری به برد مشکل داره.یه تعمیرکار یه برسی جزیی لازمه تا مشخص بشه

Tapatalk

mohammadi_4u

Registered User
لایک‌ها
400
سلام دوستان!
من تبلت رو به رام جلی بین UP کردم الان میخوام برگردم 4.04 اما هر رام 4.0.4 نصب میکنم از همون اول که بالا میاد سیستم فورس کلوز میده!!الان چیکار کنم؟؟
چجوری دانگرید کنم؟؟
قبل. و بعد اپدیت فکتور ریست کنید و مموری هم که استفاده میکنید فورمت شده باشه. ولوم بالا و پاور دوبار
حتما از رام کارخونه بر اساس سریال استفاده کنید.

Tapatalk

babak1393

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باطری یا اتصال باطری به برد مشکل داره.یه تعمیرکار یه برسی جزیی لازمه تا مشخص بشه

Tapatalk
با سلام
ممنون از راهنمایی شما بردم و باتری رو عوض کرد ولی باز مشکل حل نشد میگفت یه جایی اتصالی داره و برق زیادی از باتری میکشه و جواب نمیده و میگفت خیلی داغ میشه حالا نمیدونم چی کار کنم از نمایندگی آواژنگ پرسیدم البته تبلت رو ندیدن گفتن باید برد عوض بشه و 130 تومن خرجشه حالا به نظر شما میتونم برد ارزون تر پیدا کنم؟

babak1393

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
ممنون از راهنمایی شما بردم و باتری رو عوض کرد ولی باز مشکل حل نشد میگفت یه جایی اتصالی داره و برق زیادی از باتری میکشه و جواب نمیده و میگفت خیلی داغ میشه حالا نمیدونم چی کار کنم از نمایندگی آواژنگ پرسیدم البته تبلت رو ندیدن گفتن باید برد عوض بشه و 130 تومن خرجشه حالا به نظر شما میتونم برد ارزون تر پیدا کنم؟
اگه بخوام بفروشم چون lcd و تاچ سالمه چند میتونم بفروشم؟ یا میشه تبلتی رو پیدا کرد که lcd شکسته باشه من بردشو استفاده کنم

yasinshoper

Registered User
لایک‌ها
162
سلام . دوستان برای روت کردن هنوز راهی نیست ؟

majidraoofy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه از یک تبلت اکستروم وی وان بکاپ گرفت و روی یک تبلت هم مدل خودش ریخت لطفا کمک کنید من به محض اتصال به وای فای تاچم از کار میفته باید دوباره رام رو بریزم تا راه بیفته سریال 2124 هست ممنون
[email protected]

saeed-10

Registered User
لایک‌ها
40
با سلام دوستان کسی میدونه چطور میشه از یک تبلت اکستروم وی وان بکاپ گرفت و روی یک تبلت هم مدل خودش ریخت لطفا کمک کنید من به محض اتصال به وای فای تاچم از کار میفته باید دوباره رام رو بریزم تا راه بیفته سریال 2124 هست ممنون
[email protected]
سلام دوست عزیز٬٬ یه رام جدید بریز به احتمال زیاد مشکلت حل میشه . البته یه رام به غیر از رامی که قبلا روش بوده بریز . موفق باشی

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
سلام مال من یک دفعه همه رنگهاش قاطی شده البته از زیر رنگها اگه خوب دقت کنی می تونی صفحه تبلت رو ببینی
خواستم هارد ریست کنم که نشد
اگه کسی تجربه داره لطفا کمک کنه

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
من الان نفهمیدم آخرین ورژن و بهترین ورژن رام بدون روت این دستگاه کدومه لطفا بگید.

heidary_sh

Registered User
لایک‌ها
40
سلام من این مدل و دارم که صفحه اش شکسته بردم آوازنگ برا تعمیر گفت باید ال سی دی عوض بشه و 115 تومن هم قیمتشه حالا من میخوام همینطوری بفروشمش
از اصفهان 09131042256

saeedoskar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. من به تازگی عضو این انجمن شدم. راستش به یه مشکلی برخوردم. تبلت آکسپد V1 رو دارم. امروز شارژش تموم شده بود روشنش کردم همینجوری بی مقدمه روی صفحه ی اولش که سطل آبنبات پر میشه و نوشته jelly bean android 4.1 گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد. چندبارم روشن خاموشش کردم توفیری نداشته. الان دوباره یک ساعتی میشه که روی همون صفحه گیره و بالا نمیاد. مشکل از کجاست؟ میشه لطفا دوستان راهنمایی کنن؟

mohammadi_4u

Registered User
لایک‌ها
400
سلام دوستان. من به تازگی عضو این انجمن شدم. راستش به یه مشکلی برخوردم. تبلت آکسپد V1 رو دارم. امروز شارژش تموم شده بود روشنش کردم همینجوری بی مقدمه روی صفحه ی اولش که سطل آبنبات پر میشه و نوشته jelly bean android 4.1 گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد. چندبارم روشن خاموشش کردم توفیری نداشته. الان دوباره یک ساعتی میشه که روی همون صفحه گیره و بالا نمیاد. مشکل از کجاست؟ میشه لطفا دوستان راهنمایی کنن؟
دوست خوبم اول خاموشش کنید و یه ساعت بزنیدش تو شارژ در حالت خاموش بعد روشنش کنید.اگه روشن نشد یا مشکل پابرجابود فکتوری ریست یا همون مستر ریست از رکاوری کنید.
کلید ولوم بالا و ÷اور در حالت خاموش بزنید و به ÷یاماش توجه کنید.

Sent from my GT-N7000

mojy_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود .
آقا یکی خواهشا کمکم کنه .
روی این تبلت آخرین ورژن 3.1 که می خواستم بریزم مثل اینکه رزولشن تصویر قاطی بکنه . رام بالا میاد ولی تصویر بزرگه . رام 3.1 هم نریخت . روی Upgrate 4.1 گیر میکنه زمانی که می خوام چه رام 1.5.5 بریزم چه رام GB گیر میکنه . تبلت برای خودم نیست خواهشن کمکم کنید . فاکتوری ریست هم کردم ولی بازم همونجوره چه کار کنم ؟

Last edited:

hadixplod

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اضافه کردن قابلیت status bar hiddenآقا یکی کمک کنه من هرکاری میکنم نمیتونم لینکشو گیربیارم اینم خراب تواول تاپیک گذاشتن

آرشا92

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من تازه عضو شدم، من تقريبا دو ساله كه يك v1 دارم و تاحالا مشكلي نداشتم ولي الان دو روزه كه تاچ خودبه خود كار ميكنه مثلا موقع تايپ براي خودش شروع به تايپ ميكنه يا موقع تماشاي فيلم زوم براي خودش عوض ميشه و فيلم جلو عقب ميره انگاري كه يكي داره با تاچش كار ميكنه. هارد ريست هم كردم درست نشده يعني تاچش بايد عوض بشه؟

بالا