برگزیده های پرشین تولز

نویسنده وب

bita2233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من در ایجاد وب سایتها با مدیران وب همکاری می کنم
و به وبها مطلب ارسال میکنم
تا 50 مطلب هم در روز ارسال میکنم
با رعایت سئو و تصویر شاخص
[email protected]

khosrow51

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من در ایجاد وب سایتها با مدیران وب همکاری می کنم
و به وبها مطلب ارسال میکنم
تا 50 مطلب هم در روز ارسال میکنم
با رعایت سئو و تصویر شاخص
[email protected]
برای واردکردن مطالب به سایت همچنان منتظرم (هرخبر 250 وهرعکسی که به آن وارد شود 20 تومان مثلا با 10 عکس میشود 450تومان)

bita2233

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای واردکردن مطالب به سایت همچنان منتظرم (هرخبر 250 وهرعکسی که به آن وارد شود 20 تومان مثلا با 10 عکس میشود 450تومان)
آدرس سایت رو بفرمایید، در ضمن اینکه ، من اول مبلغی میگیرم و به همان مقدار ، تعداد مطالب ارسال میکنم

khosrow51

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نکاتی درکار بافرومها:
فروم:
مطالب مشخصی رااز سایت golfaam.ir برداشته وباتغییرعنوان درفرومهایی که مشخص میکنیم وارد میکنید.
تعداد فرومهازیادبوده حدود 50 عدد ودرآینده نزدیک بیشتروبیشترمیشود وفرومهای معروفتر وپرطرفدارتر را انتخاب می کنیم.وارد کردن به فرومها راهرچه سریعترمیخواهیم انجام دهیم.
هرمطلب باید درتمام فرومها دربخش مربوطه وارد شود.(مثلا مطلب درمورد انواع مدل مو دربخش آرایش یا مدل موهمان فروم)بدینترتیب هرمطلب درتعداد زیادی فروم کپی پیست میشود.باتوجه به تعدادزیاد فرومها مقدارکارزیاد بوده وبه چند نقرنیاز است
درپایین متن ارسالی به فروم تعدادی ازعناوین مطالب مرتبط که لینک به سایت golfaam.ir باید واردشوند(این مورد رادرصورتی که قوانین آن فروم اجازه دهند انجام میدهیم که عموما فرومها بااین مورد مشکلی ندارند.)
مبلغ برای هرمطلب 150تومان است اما اگر آن فروم برای وارد کردن مطلب نیاز به آپلود عکس داشته باشد این مبلغ برای اینگونه فرومها به 180افزایش می یابد .درمواقع آپلود فقط 5 عکس راآپلود کنیدو این جمله رابیاورید که :
جهت مشاهده سایر عکسها ومطالب لطفا کلیک کنید.
وسپس لینک صفحه مطلب مربوطه درسایت گلفام را برروی جمله فوق قراردهید.
- موضوع رادقیقا درقسمتی که به آن مربوط است قرار دهید تادربرخی مواردباعث نارضایتی مدیران فرومها نشود.
- درهرفروم درهرروز حداقل یک مطلب قراردهید.
-موضوعات سایت ما که درفرومها قرارمیگیرند فعلا شامل:بخش اختصاصی- هنرمندان- آشپزی- آرایش وزیبایی و ورزش است.
- -وقتی مطلب جدیدی رادرفروم قرار میدهید درقسمت پایین صفحه این قسمت دیده میشود که حتما لازم است این سه عددتیک را که مشاهده میکنید رابرداریدتا مطلب بدون این تیکها ارسال شود.
· - غیرفعال کردن خودکار لینک ها در متن موضوع
تبدیل از www.example.com به http://www.example.com.
· Automatically retrieve titles from external links
· شکلکها در این پیغام نمایش داده نشوند
If selected, :) will not be replaced with
- مراقب باشید درهنگام ویرایش مطلب نیز این سه عددتیک رابردارید.
- توجه : فروم:بعضی وقتها یکروز طول میکشدتاپست توسط مدیرتاییدشود.دربعضی فرومها هرپستی راقبول نمیکنندوبایددرزیربخشهای دیگر آورده شود.
- کنترل کنید که حتما تمام عکسها دارای لینک باشد.(لینک همان خبر رابرروی عکس قراردهید.)
- درقسمت پایین هرمطلب نام منبع به شکل ذیل که دارای لینک سایت golfaam.ir بیاید.
منبع : سایت گلفام golfaam.ir
- درقسمت پایین هرمطلب، لینک حداقل پنج مطلب مرتبط یا مشابه از سایت گلفام راقراردهید.(نام مطلب که دارای لینک مربوطه است.)
- برچسبهایمطلبدرقسمتبرچسبهاقراردادهشود.
-نام کاربری و رمز درفروم و ایمیل مربوطه ورمز آن را بوسیله ایمیل تحویل بدهید.

khasdownload.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من نویسنده هستم

برای هر مطلب کپی+تغییردر عنوان+بولد کلمات+بالای 7 برچسب+سئوی خوب+متاتگ

چراغ سئو هم سبزه و زرد به شکل زیره

Snapshot2014-04-22230058.png

اگه مایل بودی بگید
09374562429

gravity

Registered User
لایک‌ها
98

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
مثل اینکه بازار نویسندگی گرم هست منم بزنم تو کار نویسندگی

gravity

Registered User
لایک‌ها
98
مثل اینکه بازار نویسندگی گرم هست منم بزنم تو کار نویسندگی
بله من هم نویسندگی کردم کار خوبی هست باعث افزایش وب فارسی میشه و کار مفیدی هست. البته من اختصاصی میزنم و البته ترجمه شده هر پست 1000 تومان حداقل 20 پست روزانه

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
بله من هم نویسندگی کردم کار خوبی هست باعث افزایش وب فارسی میشه و کار مفیدی هست. البته من اختصاصی میزنم و البته ترجمه شده هر پست 1000 تومان حداقل 20 پست روزانه
نویسندگی رو شوخی کردم چون حسش نیست برا سایت خودم هم یه مطلب بزنم اما در مورد رشد وب فارسی با حرفتون موافقم اگر اختصاصی باشه

بالا