برگزیده های پرشین تولز

کدام یک بهتر است؟Bitdefender یا Kaspersky یا Eset ؟

کدام آنتی ویروس بهترین آنتی ویروس دنیاست؟

• Bitdefender

Votes: 20 21.1%
  • ESET

Votes: 28 29.5%
  • Kaspersky

Votes: 35 36.8%
  • هیچکدام

Votes: 12 12.6%

• Total voters
    95

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
من از کسپرسکی استفاده می کنم و راضی هستم

خیلی های می فرمایند که سیستم را کند می کند ولی باید بگم که من یک سیستم با 2 گیگ رم و سی پی یو دو هسته ای دارم که به هیچ عنوان سرعت کارکرد این سیستم کم نشده

Last edited:

a.lavasani72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به بروبچ پرشین تولز:cool:
راستش لایسنس آنتی ویروسم ESET داره تموم میشه و میخوام واسش لایسنس جدید بخرم ولی قبل از اینکه لایسنس بخرم میخوام بدونم که کدوم یک از سه آنتی ویروس Bitdefender و Kaspersky و ESET بهتر است؟ جدید همه میگن Bitdefender از همشون بهتره آیا این واقعیت داره؟:cool:
از نظر من trend micro maximum security عالیه من استفاده میکنم و هر ویروسی رو میکشه
تازه تایید شده توسط این شرکتام هست:
SONY
HP
DELL
GIGABYTE
....

a.lavasani72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه آقا من اشتباه کردم یدف اونو نریزی ها جواب نمی ده Bitdefender Total Security 2015 رو دانلود کن بدجور جواب میده!

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
فقط ترند میکرو
( پی سی سیلین )
ولی کلآ لایسنس و آنتی ویروس رو باید از شرکت خیلی معتبر بگیری .

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
از نظر من trend micro maximum security عالیه من استفاده میکنم و هر ویروسی رو میکشه
تازه تایید شده توسط این شرکتام هست:
SONY
HP
DELL
GIGABYTE
....
پس چرا لوگوی پروفایلت بیت دفندره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29
من تاز کسپرسکی استفاده می کنم و راضی هستم

خیلی های می فرمایند که سیستم را کند می کند ولی باید بگم که من یک سیستم با 2 گیگ رم و سی پی یو دو هسته ای دارم که به هیچ عنوان سرعت کارکرد این سیستم کم نشده
کسپرسکی مشکلاتش چیزایی هست که ی کاربر عادی " آماتور " و حتی نیمه حرفه ای تو نگاه اول متوجش نمیشه .
اصولآ اینقدر برند و ضد ویروس خوب هست که آدم نخواد سراغ ی ضد ویروسهایی مثل کسپرسکی بره .
حتمآ میدونین کسپرسکی صدها نمایندش رو از دست داده و دهها مدیر ارشدش استعفاء دادن و سابقه کلاهبرداری هم از مشتری و هم نماینده هاش رو داره .

alidarayi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان هر انتی ویروسی یک قدرتی دارد بیت دیفندر قوی ترین فایر وال را دارد اما ویروس کش خوبی نیست اگر می خواهید از دست هکر ها در امان باشید این انتی ویروس بهتر است کاسپرسکی فایروال وانتی سپام قوی دارد و ویروسکش خوبی دارد اما سرعت پایینی دارد eset انتی ویروس سبکی است اتفاقا بهترین ویروس کش است اما توانایی در پاک کردن خوب ویروس را ندارد و دیوار اتش ضعیفی دارد به نظر من هر کس مطابق نیازش باید انتی ویروس را انتخاب کند اگر می خواهید انتی ویروس انتخاب کنید بهترین ها Kaspersky و eset است

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
کسپرسکای خیلی خوبه ولی خیلی هم سنگینه. از بیت دیفندر هم بیشتر پردازش میخاد سرعت رو میاره پایین کامپیوتر هنگ میکنه

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
راستی این شرکت شبکه گستر که میگه نماینده مک افی است راسته یا دروغه نسخه اش اورجیناله یا سرکاریه shabakeh.net
نسخه شبکه برای اداره

Davood_Military

همکار بازنشسته
لایک‌ها
146
بر اساس تجربه میگم
Avira

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
سالیان هست کسپر دارم و راضی ناد 32 نتونست ارضام کنه

saamaan217

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راستش لایسنس آنتی ویروسم ESET داره تموم میشه و میخوام واسش لایسنس جدید بخرم ولی قبل از اینکه لایسنس بخرم میخوام بدونم که کدوم یک از سه آنتی ویروس Bitdefender و Kaspersky و ESET بهتر است؟ جدید همه میگن Bitdefender از همشون بهتره آیا این واقعیت داره؟:cool:
الآن عموم مردم دارن از ESET استفاده میکنند وتا حالا هم مشکلی پیش نیومده شما هم دنبال دردسر نباش. خود من هم دارم از eset استفاده میکنم. eset نسبت به سایر آنتی ویروس ها فشار کمتری روی سیستمت میزاره.

saamaan217

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
الآن عموم مردم دارن از ESET استفاده میکنند وتا حالا هم مشکلی پیش نیومده شما هم دنبال دردسر نباش. خود من هم دارم از eset استفاده میکنم. eset نسبت به سایر آنتی ویروس ها فشار کمتری روی سیستمت میزاره.

ehsan_sa405

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چندین بار سعی کردم سیستم امنیتیمو از Kaspersky Internet Security به چیز دیگه ای تغییر بدم...
هر دفعه برگشتم به KIS دوباره!!
حقیقتا مجموعه امنیتی فوق العاده ایه!
ناگفته نمومه من سالهای 2008 تا نیمه ی 2010 رو با Bitdefender Internet Security طی کردم تا اینکه KIS رو شناختم و از اونموقه تا الان نتونستم مجموعه بهتری عملا پیدا کنم که بصورت Real-time بهترین نتیجه رو بم بده؛
الان کنار KIS دارم از ادیشن خاصی از Webroot SecureAnywhere استفاده میکنم(این 3 سال اخیر) و بسیار راضیم؛
به هیچ وجه ESET رو به کاربرانی که "میدونن" در کجای این وسعت شبکه قرار دارن توصیه نمیکنم؛ فایروال بسیار ضعیفی داره و در Top-ten-review هیچوقت حتی در 10 تای اول دنیا پاش یکبار هم نرسیده!!
تنها مجموعه امنیتی که به غایت سبکه و سریعتر از Bitdefender و Kaspersky و Norton عمل میکنه میتونم بگم Vipre Internet Security ه (محصول آمریکاست)
بدیش اینه که در شیوه ی رجیستر کردنی که در پی میگیرید....همه چی خوب پیش میره، ولی نهایتا مجبورید بصورت Manual برنامه رو فقط آپدیت کنید و اونم آپدیتهای سایز بالا!(حدود 100 مگابیت در هر 10-15 روز)
که تنها نقطه ضعفشه! وگرنه لحظه ای درنگ نمیکردم در انتخاب Vipre
دوستانی که نظرات خاص دارند و روی Quick Heal و Panda تاکید میکنند: اینا هیچکدوم در ranking های بین المللی رتبه چشمگیری نیاوردن!(لااقل در سالهای اخیر)
اول و آخر قضیه باز برمیگرده به نیاز کاربر!
یک کاربر شاید ESET داشته باشه و جز گوگل و سایتهای معتبر ایرانی جایی نره و فلش مموری های مطمین رو همیشه به سیستمش وصل کنه و راضی باشه از ESET همیشه!

saamaan217

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
چندین بار سعی کردم سیستم امنیتیمو از Kaspersky Internet Security به چیز دیگه ای تغییر بدم...
ناگفته نمومه من سالهای 2008 تا نیمه ی 2010 رو با Bitdefender Internet Security طی کردم تا اینکه KIS رو شناختم و از اونموقه تا الان نتونستم مجموعه بهتری عملا پیدا کنم که بصورت Real-time بهترین نتیجه رو بم بده؛
الان کنار KIS دارم از ادیشن خاصی از Webroot SecureAnywhere استفاده میکنم(این 3 سال اخیر) و بسیار راضیم؛
به هیچ وجه ESET رو به کاربرانی که "میدونن" در کجای این وسعت شبکه قرار دارن توصیه نمیکنم؛ فایروال بسیار ضعیفی داره و در Top-ten-review هیچوقت حتی در 10 تای اول دنیا پاش یکبار هم نرسیده!!
تنها مجموعه امنیتی که به غایت سبکه و سریعتر از Bitdefender و Kaspersky و Norton عمل میکنه میتونم بگم Vipre Internet Security ه (محصول آمریکاست)
بدیش اینه که در شیوه ی رجیستر کردنی که در پی میگیرید....همه چی خوب پیش میره، ولی نهایتا مجبورید بصورت Manual برنامه رو فقط آپدیت کنید و اونم آپدیتهای سایز بالا!(حدود 100 مگابیت در هر 10-15 روز)
دوستانی که نظرات خاص دارند و روی Quick Heal و Panda تاکید میکنند: اینا هیچکدوم در ranking های بین المللی رتبه چشمگیری نیاوردن!(لااقل در سالهای اخیر)
یک کاربر شاید ESET داشته باشه و جز گوگل و سایتهای معتبر ایرانی جایی نره و فلش مموری های مطمین رو همیشه به سیستمش وصل کنه و راضی باشه از ESET همیشه!
من خودم برای سرورم از کسپر اسکای استفاده میکنم و هرسال هم برای لایسنس اون هزینه میکنم ولی برای یک شخص که مثلا اون آنتی ویروس رو برای لپ تاپش میخواد، چرا الکی هزینه کنه؟ اون خیلی راحت میتونه از کدهای trail استفاده کنه و همیشه هم از eset استفاده کنه. الآن طبق آماری که تو ایران گرفتن نشون میده که کماکان eset محبوب ترین آنتی ویروسه !

maminsafari

Registered User
لایک‌ها
29

چطوری ی کمپانی بزرگ مثل سیمنتک رو با 2 تا شرکت که با زور لایسنس رایگان و کرک و اخبار و تبلیغات دروغ تو بازار هستن یکی میکنی ؟!

راستی بد نیست کمی درباره Webroot و Trend Micro مطالعه کنی . چرا اسم 2 تا از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای ضد ویروس رو فراموش کردی ؟؟؟

بالا